Najlepszy skirmish ever :)

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Emil_1 »

cześć,
Szukam jakiegoś skirmisha, który będzie Świętym Graalem Skirmishów, gra która zastąpi wszystkie inne skirmisho-podobne gry w kolekcji i będize genialna :)
Najbardziej zależy mi na regrywalności oraz na możliwości kombinowania ale bez pay to win (jak w większości produktów GW), nadmiaru bezsensownych rzutów kośćmi (co nie znaczy, że kości są złe) i byle około-klasyczne fantasy (nie science-fiction).
Może być KS, może być retail, może być na planszy, może być na macie, fajnie aby były karty, które można dobierać przed walką.
Ostatnio kupiłem Hate, przymierzam się do The Edge Dawnfall, mam Warcry, Kill Team, Aos. Nie szukam gier bitewnych w dużej skali ( typu AOS / Time of Legends:Joan of Arc / Zakazane gwiazdy), ale coś mniejszego.
Ogrywane będzie tylko w 2 osoby w domu, nie zależy mi na scenie turniejowej.
Dziękuję )
Dużo zdrowia! :)
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: arturmarek »

Jeśli może być koop to Gloomhaven
Awatar użytkownika
Lopek43
Posty: 160
Rejestracja: 14 lut 2019, 13:01
Has thanked: 66 times
Been thanked: 40 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Lopek43 »

Emil_1 pisze: 09 mar 2021, 00:32 cześć,
Szukam jakiegoś skirmisha, który będzie Świętym Graalem Skirmishów, gra która zastąpi wszystkie inne skirmisho-podobne gry w kolekcji i będize genialna :)
Najbardziej zależy mi na regrywalności oraz na możliwości kombinowania ale bez pay to win (jak w większości produktów GW), nadmiaru bezsensownych rzutów kośćmi (co nie znaczy, że kości są złe) i byle około-klasyczne fantasy (nie science-fiction).
Może być KS, może być retail, może być na planszy, może być na macie, fajnie aby były karty, które można dobierać przed walką.
Ostatnio kupiłem Hate, przymierzam się do The Edge Dawnfall, mam Warcry, Kill Team, Aos. Nie szukam gier bitewnych w dużej skali ( typu AOS / Time of Legends:Joan of Arc / Zakazane gwiazdy), ale coś mniejszego.
Ogrywane będzie tylko w 2 osoby w domu, nie zależy mi na scenie turniejowej.
Dziękuję )
Dużo zdrowia! :)
Może kojarzysz (ja jestem fanem fallouta i wlasnie podjąlem decyzję że pozbywam się jednego z dwóch.. ) :)
Może cię to zainteresuje :
https://www.olx.pl/oferta/the-elder-scr ... ILTSj.html
Pozdrawiam.
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1223 times
Been thanked: 1429 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Cyel »

Warmachine & Hordes. Żadna gra w moim doświadczeniu nie zbliża się nawet do mnogości opcji, kreatywnych rozwiązań i satysfakcji z realizacji niesamowicie złożonego planu po zobaczeniu którego przeciwnikowi (i widzom wokół stołu ;D) opada szczęka z wrażenia. Nie bez powodu turnieje są rozgrywane z zegarem szachowym bo liczba opcji dostępnych co turę jest taka, że można się zawiesić na pół godziny rozważając jakie ruchy najlepiej wykonać.

Uprzedzam - to może być wada dla niedzielnego gracza, który wymięknie, zwłaszcza, jeśli będzie grał w środowisku bardziej doświadczonych. Zbieranie bęcków przez pierwszy rok to nic niezwykłego w tej grze, po prostu doświadczenie tak bardzo procentuje w tej grze a kostki, choć są, nie uratują, bo nad losowością jest dużo kontroli.

Dla mnie gra wszech czasów, niepozbawiona wad, ale żadna inna nie sprawia, że precyzyjnie wyliczony i zrealizowany plan na wygraną daje aż taką satysfakcję. Reszta gier, a zwłaszcza bitewniaków, w które grałem, to takie lajtowe, niewymagające zbytniego myślenia fillery w porównaniu do WM&H. AoS czy Warcry to w ogóle śmiech na sali w porównaniu, jak Chińczyk przy Dominant Species.

https://www.shutupandsitdown.com/miniat ... ne-hordes/

(można wypróbować za darmo online na War Table, napisz jakbyś chciał spróbować viewtopic.php?f=9&t=67138 )
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: mmag »

Jeśli szukasz bardziej zamkniętego systemu planszowego, aniżeli typowego bitewniaka bez dna, to zdecydowanie polecam Mythic Battles Pantheon/Ragnarok. Tym bardziej, że na dniach ma ruszać na ks kampania z dodrukiem Pantheonu (klimaty starożytnej grecji) i nową edycją osadzoną w nordyckich klimatach.

W skrócie - ogromna regrywalność, bardzo duża pula bogów/bohaterów/potworów/mięsa armatniego z którego tworzymy swój oddział, zróżnicowane umiejętności każdej jednostki, dwa warunki zwycięstwa (zabij wrogiego lidera-boga i swoiste "capture the flag"), przyjemna mechanika "wybuchających kości" połączona zgrabnie z aktywacją jednostek i umiejętności kartami, jedne z lepszych figurek w grach planszowych, świetny stosunek jakość/ilość/cena (a przynajmniej taki był w oryginalnej kampanii)... A do tego jak Ci mało, to z grą otrzymujesz sporą bazę gotowych scenariuszy do rozegrania, z narzuconymi armiami i odmiennymi warunkami zwycięstwa - choć uczciwie muszę przyznać, że wolę jednak grać MBP w trybie skirmishowym, gdyż scenariusze czasem mają problemy z balansem.

Podsumowując: Był to w zasadzie jeden z pierwszych kickstarterów jakie wsparłem ładnych kilka lat temu - i po dziś dzień pozostaje jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszych) tytułów dwuosobowych, jakie zakupiłem. Czekam na kontynuację wygłodniały niczym Fenrir po tysiącleciach uwięzienia 8) Choć uczciwie muszę przyznać, że w sumie nie wiem jaki to ma sens - W MBP już jest zawarte więcej opcji niż zdołam je pewnie do końca życia ograć :lol:
Awatar użytkownika
13thSON
Posty: 647
Rejestracja: 26 mar 2015, 10:19
Has thanked: 82 times
Been thanked: 194 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: 13thSON »

Imperium Atakuje
Chcesz podziękować za wykonaną pracę? Postaw kawkę :) https://buycoffee.to/13thson
mkprywatny1
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2018, 14:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: mkprywatny1 »

mmag pisze: 09 mar 2021, 09:30 Jeśli szukasz bardziej zamkniętego systemu planszowego, aniżeli typowego bitewniaka bez dna, to zdecydowanie polecam Mythic Battles Pantheon/Ragnarok. Tym bardziej, że na dniach ma ruszać na ks kampania z dodrukiem Pantheonu (klimaty starożytnej grecji) i nową edycją osadzoną w nordyckich klimatach.

W skrócie - ogromna regrywalność, bardzo duża pula bogów/bohaterów/potworów/mięsa armatniego z którego tworzymy swój oddział, zróżnicowane umiejętności każdej jednostki, dwa warunki zwycięstwa (zabij wrogiego lidera-boga i swoiste "capture the flag"), przyjemna mechanika "wybuchających kości" połączona zgrabnie z aktywacją jednostek i umiejętności kartami, jedne z lepszych figurek w grach planszowych, świetny stosunek jakość/ilość/cena (a przynajmniej taki był w oryginalnej kampanii)... A do tego jak Ci mało, to z grą otrzymujesz sporą bazę gotowych scenariuszy do rozegrania, z narzuconymi armiami i odmiennymi warunkami zwycięstwa - choć uczciwie muszę przyznać, że wolę jednak grać MBP w trybie skirmishowym, gdyż scenariusze czasem mają problemy z balansem.

Podsumowując: Był to w zasadzie jeden z pierwszych kickstarterów jakie wsparłem ładnych kilka lat temu - i po dziś dzień pozostaje jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszych) tytułów dwuosobowych, jakie zakupiłem. Czekam na kontynuację wygłodniały niczym Fenrir po tysiącleciach uwięzienia 8) Choć uczciwie muszę przyznać, że w sumie nie wiem jaki to ma sens - W MBP już jest zawarte więcej opcji niż zdołam je pewnie do końca życia ograć :lol:
Zgadzam sie ze wszystkim i uczciwe polecam. Jesli nie jestes zadeklarowanym kolekcjonerem, to core pladge czyli podstawka + pandora box wystarczy na lata.
Awatar użytkownika
gotrek992
Posty: 93
Rejestracja: 16 cze 2018, 15:45
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 14 times
Been thanked: 5 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: gotrek992 »

Ja polecę coś pomiędzy skirmishem, a bitewniakiem, a mianowicie:

"A Song of Ice & Fire figurkowa gra bitewna".

Proste zasady, spore możliwości konfiguracji, plansza taktyk uruchamiająca dodatkowe akcje, stosunkowo krótki czas rozgrywki przy małej ilości punktów, tajne misje, kilka trybów gry, świetnie wykonane figurki.
Awatar użytkownika
Quba40
Posty: 734
Rejestracja: 27 wrz 2016, 15:17
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 155 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Quba40 »

Polecam Anno Domini 1666, a kooperacyjnie to Warhammer Quest Blackstone Fortress.
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 454
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 225 times
Been thanked: 208 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: wrojka »

Super Fantasy Brawl
Obecnie trwa KS Round 2
(Round 1 to była podstawka i 1 dodatek. Round 2 moża wyhaczyć to co w R1 i dodatkowo są 3 dodatki po 3 nowych championów)

Link KS
dave8
Posty: 744
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:51
Has thanked: 70 times
Been thanked: 93 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: dave8 »

Mordheim
filku
Posty: 25
Rejestracja: 20 maja 2012, 22:23
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 48 times
Been thanked: 4 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: filku »

Skytear
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2390
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1297 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: vinnichi »

Ja mam w sercu dwa: Anno 1666 (przygoda, klimatm możliwosci fabularne i mechaniczne) i GuildBall (zgranie drużyny w jeden żywy organizm który przerobi przeciwnika na mielonkę). W obu przypadkach postacie mają ciekawe umiejętności i rozgrywka zawsze trzymała mnie w napięciu. Niestety mają trochę zasad do ogarnięcia ale to co dobre musi trochę kosztować.
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Golfang
Posty: 1982
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Golfang »

dave8 pisze: 14 mar 2021, 12:16Mordheim
Jak zagrasz ligę to jest mega... ahhh kurde 25 lat temu tak grałem - spać nie mogłem i rozważałem jak rozwijać swoje postacie :)
----------------
10% flamberg.com.pl
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1223 times
Been thanked: 1429 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Cyel »

dave8 pisze: 14 mar 2021, 12:16Mordheim
Kiedyś może tak. Teraz już od dawna nie. Bardzo to przestarzałe i nudne. Kostkologia, mało decyzji. Od 20 lat ta koncepcja jest rozwijana w innych, lepiej przemyślanych systemach.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
dave8
Posty: 744
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:51
Has thanked: 70 times
Been thanked: 93 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: dave8 »

Golfang pisze: 14 mar 2021, 20:05
dave8 pisze: 14 mar 2021, 12:16Mordheim
Jak zagrasz ligę to jest mega... ahhh kurde 25 lat temu tak grałem - spać nie mogłem i rozważałem jak rozwijać swoje postacie :)
No było było. Granie przez pół nocy. Ehh piękne czasy.
dave8
Posty: 744
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:51
Has thanked: 70 times
Been thanked: 93 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: dave8 »

Cyel pisze: 14 mar 2021, 20:08
dave8 pisze: 14 mar 2021, 12:16Mordheim
Kiedyś może tak. Teraz już od dawna nie. Bardzo to przestarzałe i nudne. Kostkologia, mało decyzji. Od 20 lat ta koncepcja jest rozwijana w innych, lepiej przemyślanych systemach.
Fakt że trochę się zestarzała ale decyzji to akurat tam jest dużo. Jakie znasz lepsze systemy? Bo dla mnie ogólnie takie gry nie są już dobre. Wolę zagrać w jakieś euro.
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1223 times
Been thanked: 1429 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Cyel »

dave8 pisze: 14 mar 2021, 21:02
Cyel pisze: 14 mar 2021, 20:08
dave8 pisze: 14 mar 2021, 12:16Mordheim
Kiedyś może tak. Teraz już od dawna nie. Bardzo to przestarzałe i nudne. Kostkologia, mało decyzji. Od 20 lat ta koncepcja jest rozwijana w innych, lepiej przemyślanych systemach.
Fakt że trochę się zestarzała ale decyzji to akurat tam jest dużo. Jakie znasz lepsze systemy? Bo dla mnie ogólnie takie gry nie są już dobre. Wolę zagrać w jakieś euro.
Wcześniej polecałem Warmachine&Hordes
Cyel pisze: 09 mar 2021, 09:00 Warmachine & Hordes. Żadna gra w moim doświadczeniu nie zbliża się nawet do mnogości opcji, kreatywnych rozwiązań i satysfakcji z realizacji niesamowicie złożonego planu po zobaczeniu którego przeciwnikowi (i widzom wokół stołu ;D) opada szczęka z wrażenia. Nie bez powodu turnieje są rozgrywane z zegarem szachowym bo liczba opcji dostępnych co turę jest taka, że można się zawiesić na pół godziny rozważając jakie ruchy najlepiej wykonać.

Uprzedzam - to może być wada dla niedzielnego gracza, który wymięknie, zwłaszcza, jeśli będzie grał w środowisku bardziej doświadczonych. Zbieranie bęcków przez pierwszy rok to nic niezwykłego w tej grze, po prostu doświadczenie tak bardzo procentuje w tej grze a kostki, choć są, nie uratują, bo nad losowością jest dużo kontroli.

Dla mnie gra wszech czasów, niepozbawiona wad, ale żadna inna nie sprawia, że precyzyjnie wyliczony i zrealizowany plan na wygraną daje aż taką satysfakcję. Reszta gier, a zwłaszcza bitewniaków, w które grałem, to takie lajtowe, niewymagające zbytniego myślenia fillery w porównaniu do WM&H. AoS czy Warcry to w ogóle śmiech na sali w porównaniu, jak Chińczyk przy Dominant Species.

https://www.shutupandsitdown.com/miniat ... ne-hordes/

(można wypróbować za darmo online na War Table, napisz jakbyś chciał spróbować viewtopic.php?f=9&t=67138 )
Jeśli uważasz, że w Mordheim było dużo decyzyjności to zdecydowanie powinieneś wypróbować WM&H , żeby zobaczyć różnicę :) Privateer Press w ogóle specjalnie wypuścił Warmachine na rynek jako odpowiedź na bardzo losowe, wyprane z decyzyjności gracza gry Games Workshop. Rynek zdominowany był przez Warhammery - bitewniakowy odpowiednik Monopoly, oni chcieli w odpowiedzi stworzyć swojego bitewniakowego Brassa :)

W WM&H nie ma wprawdzie kampanii z rozwojem postaci, ale powstaje właśnie Fallen Corvis, fanowska nakładka inspirowana Mordheim od ekipy bloga Line Of Sight, twórców domyślnego obecnie na świecie formatu turniejowego na małe punkty. https://www.loswarmachine.com/fallen-co ... nouncement Na razie są zasady w wersji beta, ale są całkiem obiecujące jako rulespack dla graczy nastawionych bardziej na narracyjny aspekt.

Na pewno są też nieco mniejsze i chwalone gry tego typu, jak np Guild Ball czy Malifaux, ale nie grałem, więc szczegółowej opinii nie udzielę. Gloomhaven ma moim zdaniem fenomenalną mechanikę walki i rozwoju postaci, no ale to nie rywalizacja tylko kooperacja. Na pewno za to jest ogromna przepaść między tego typu -nie ukrywam, że bardziej niszowymi - móżgożernymi tytułami a bardziej nastawionymi na masowego gracza, uproszczonymi grami typu X-Wing, które nie bez powodu są popularne, bo są zgrabne i proste, co niewątpliwie jest zaletą. No ale twórca tematu pytał o "Najlepszy Skirmish Ever!" - i na to jest dla mnie tylko jedna odpowiedź ;)
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1223 times
Been thanked: 1429 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Cyel »

https://youtu.be/nGJqSUoJscU - ten filmik mówi w zasadzie wszystko o tym jak przebiega rozgrywka (zarządzanie zasobami, aktywacje, modyfikowanie prawdopodobieństwa). Diabeł (i ogrom narzędzi do konstruowania swoich kreatywnych zagrywek) tkwi w umiejętnościach poszczególnych modeli.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
Pako
Posty: 211
Rejestracja: 04 sie 2006, 06:42
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 32 times
Been thanked: 2 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Pako »

mmag pisze: 09 mar 2021, 09:30 Jeśli szukasz bardziej zamkniętego systemu planszowego, aniżeli typowego bitewniaka bez dna, to zdecydowanie polecam Mythic Battles Pantheon/Ragnarok. Tym bardziej, że na dniach ma ruszać na ks kampania z dodrukiem Pantheonu (klimaty starożytnej grecji) i nową edycją osadzoną w nordyckich klimatach.

W skrócie - ogromna regrywalność, bardzo duża pula bogów/bohaterów/potworów/mięsa armatniego z którego tworzymy swój oddział, zróżnicowane umiejętności każdej jednostki, dwa warunki zwycięstwa (zabij wrogiego lidera-boga i swoiste "capture the flag"), przyjemna mechanika "wybuchających kości" połączona zgrabnie z aktywacją jednostek i umiejętności kartami, jedne z lepszych figurek w grach planszowych, świetny stosunek jakość/ilość/cena (a przynajmniej taki był w oryginalnej kampanii)... A do tego jak Ci mało, to z grą otrzymujesz sporą bazę gotowych scenariuszy do rozegrania, z narzuconymi armiami i odmiennymi warunkami zwycięstwa - choć uczciwie muszę przyznać, że wolę jednak grać MBP w trybie skirmishowym, gdyż scenariusze czasem mają problemy z balansem.

Podsumowując: Był to w zasadzie jeden z pierwszych kickstarterów jakie wsparłem ładnych kilka lat temu - i po dziś dzień pozostaje jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszych) tytułów dwuosobowych, jakie zakupiłem. Czekam na kontynuację wygłodniały niczym Fenrir po tysiącleciach uwięzienia 8) Choć uczciwie muszę przyznać, że w sumie nie wiem jaki to ma sens - W MBP już jest zawarte więcej opcji niż zdołam je pewnie do końca życia ograć :lol:
Kiedy ma ruszyć? Szukam i nie znajduję aktualnie :(
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Emil_1 »

Rusza bodajże 29tego
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: XLR8 »

Najlepszy skirmish to oczywiście X Wing 2.0. Bez dwóch zdań.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: mmag »

Pako pisze: 15 mar 2021, 18:58 Kiedy ma ruszyć? Szukam i nie znajduję aktualnie :(
Spoiler:
Rafalm
Posty: 745
Rejestracja: 02 mar 2015, 00:23
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Rafalm »

Dużo w skirmishe nie grałem, ale osobiście najlepsze wrażenie na mnie sprawił Gears of War. Dla mnie to idealne wyważenie niezbyt skomplikowanych zasad i oferowanej jakości rozgrywki. Poza tym duży plus za ciekawie rozwiązany wątek 'obrażeń' - zamiast utraty punktów wytrzymałości tracisz karty akcji, co powoduje, że nawet największy heros, jak się go odpowiednio przyciśnie ostrzałem, kuli się za zasłoną i niewiele może zrobić. Dodatkowo to zamknięty system i brak konieczności dokupowania dodatków. No tyle, że to jest klimat horror sf.

Z ciekawych tytułów figurkowych pamiętam moje dwa ulubione: "Necromundę" od GW oraz wydanego kiedyś przed Wizardów "Chainmaila", świetnie się w to grało, ale to już zamierzchłe czasy ;-)

Ktoś wspomniał w wątku o X-Wingu, ja osobiście gram w protoplastę tego systemu, czyli Wings of War / Wings of Glory. Ale to moja fanaberia, bo wolę historyczne walki niż uniwersum SW.
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Najlepszy skirmish ever :)

Post autor: Emil_1 »

Szczerze to czekam na Ragnaroka, może się wpasuje w idealny skirmish. Setting ma miodny, mechanika fajna
Miłego dnia! :)
ODPOWIEDZ