7th continent dodatki

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

7th continent dodatki

Post autor: jnowaczy »

Przyznam sie, ze sie pogubilem. Kupilem za bezcen replacement card wraz z jakaś darmowa klątwa pnp która była na kickstarterze, co jak rozumiem stanowi peloprawna podstawke bez oczywiście figurek, kości które już z powodzeniem zastapilem. Przymierzam się do dodatków a ze jest ich sporo to chciałbym zasięgnąć opinii w które najlepiej zainwestować na ten Cel mam 100 zielonych. Jakieś propozycje ? Za wszystkie z góry bardzo dziekuje
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: 7th continent dodatki

Post autor: Ardel12 »

Moją opinię na temat dodatków możesz znaleźć w wątku z grą. Oceniłem tam klątwy. Na szybko powiedziałbym, że każda dodatkowa klątwa jest warta sprawdzenia(Ice Maze bodaj najgorszy był dla mnie) + Flying Roots + Comfort Creatures.
Facing the Elements jest ciekawe, ale rzadko wychodzi. Fear the Devourers jest moim zdaniem najgorszym dodatkiem. Path of Repetance ma ciekawy twist i dobrze rozwija aspekt odpoczynku.

Ja po zaliczeniu 2-3 klątw z podstawki zacząłem dodawać dodatki rozwijające grę. 1 dodatek z każdą nową klatwą. Idealnie pozwala to zapoznać się z kolejnymi elementami i prócz nowej klątwy mamy nowe mechanizmy, więc przebijanie się kolejny raz przez kontynent jest ciekawsze.
ODPOWIEDZ