(Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

(Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: zbajszek »

Cześć!
Jako, że życie przynajmniej do końca roku rzuciło mnie do stolicy i ze smutkiem musiałem zostawić swoją dotychczasową grupę planszówkową to chętnie poznam i pogram z nowymi ludźmi ;).
Generalnie dawno dawno temu mieszkając jeszcze we Wrocku organizowałem u siebie spotkania planszówkowe i tak graliśmy przez ostatnie 9 lat regularnie nawet jak już wyprowadziłem się kawałek od Wrocka. Więc jako, że wstępną aklimatyzację i ogarnianie mam już za sobą to uznałem, że będzie to dobry sposób na poznanie nowej grupy. Tym bardziej, że szykuje się dłuższy pobyt w stolicy.

Co do typu gier, preferuję bardziej "Ameri" czyli więcej klimatu, jakaś przygoda, może i kampania, ale generalnie grywam we wszystko, od euro po gry wojenne więc tutaj jestem dość elastyczny. Jeśli chodzi o terminy to zwykle w tygodniu od około 18 jestem wolny, w weekendy różnie bywa ale też pewnie da radę coś dogadać a co do lokum to jako, że preferuję jednak domowe zacisze do głośniejszych miejsc to mogę zaprosić do siebie na Kabaty, choć to koniec świata jeśli o Warszawę chodzi :D. Niestety większość mojej kolekcji leży jeszcze u moich rodziców, albo u znajomych z Wrocka więc na miejscu aż tak dużego wyboru nie ma, ale pewnie powoli coś tam będę zwoził systematycznie dalej.

Więc teraz czy ktoś chętny się znajdzie? Jak coś to albo odpiszcie tutaj, albo priv albo cokolwiek :D.

Pozdrówka.

EDIT

LISTA GIER KTÓRE MAM NA MIEJSCU:


- City of Kings
- Cywilizacja: Poprzez Wieki
- Fire in the Lake
- Folklore: The Affliction
- Food Chain Magnate
- Fortune & Glory
- Jagged Alliance
- Leaving Earth
- Race! Formula 90
- Root
- Space Empires 4x
- Spirit Island
- Tainted Grail
- Time's Up
- Zaginiona Wyspa Arnak
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2021, 14:32 przez zbajszek, łącznie zmieniany 1 raz.
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: [Warszawa-Kabaty] Planszówki u Zbajcha

Post autor: Fojtu »

W miarę regularnie grywamy na kabatach u mnie w domku, szukam czasem osób na grupie: https://www.facebook.com/groups/1403799353309342
Możesz mnie dodać też osobiście jak chcesz: https://www.facebook.com/maciej.fojt/

Raczej preferuję euro, ale czasem jakieś ameri też zagości. Jak możesz gospodarzyć, to na pewno będzie łatwiej znaleźć chętnych.

Akurat w przyszłym tygodniu jestem na urlopie, ale potem wracamy do grania.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Bruno »

Cześć,
Sąsiad z Ursynowa na linii :D
Ja częściej grywam w euro, ale i dobrym ameri nie pogardzę. Ostatnio np. szukam okazji, żeby zagrać w Merchants and Marauders z dodatkiem, których sobie trochę odpicowałem, ino chętnych do przeżycia pirackiej przygody mało. Wśród moich grających znajomych niemal same liczykrupy :wink:
Tu lista tytułów, które mogę przynieść, ale jestem otwarty też na nowe doznania :mrgreen:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Fojtu »

Bruno pisze: 17 sie 2021, 17:08 Ja częściej grywam w euro, ale i dobrym ameri nie pogardzę.
Może po prostu pominiemy Zbajcha i w się zgramy na GWT :P
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Bruno »

Fojtu pisze: 17 sie 2021, 22:19 Może po prostu pominiemy Zbajcha i w się zgramy na GWT :P
Wykorzystać cudzy wątek, żeby umówić się bez gospodarza na wspólne granie... Bezcenne :mrgreen:
Odezwę się na priv!

@Zbajchu
Oczywiście podtrzymuję moją gotowość na dobre ameri! :D
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1381
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Emil_1 »

Jakbyś trafił bardziej na północ to dawaj znać;)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2021, 00:48 przez Emil_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Bruno »

Emil_1 pisze: 18 sie 2021, 00:19
Fojtu pisze: 17 sie 2021, 22:19
Bruno pisze: 17 sie 2021, 17:08 Ja częściej grywam w euro, ale i dobrym ameri nie pogardzę.
Może po prostu pominiemy Zbajcha i w się zgramy na GWT :P
I właśnie przez takich ludzi nikt nie lubi mieszkańców Warszawy. Gość szuka nowych znajomości w nowym mieście a tutaj taki tekst…
Wyluzuj. To był żart, a Ty tu o stereotypach... Uważasz, że w wątku dot. grania w innym mieście taki żart nie mógłby paść?

Zresztą, gdybyś się nie 'stunelował na Warsiawiaków', to łatwo byś dostrzegł, że i Fojtu, i ja, odpowiedzieliśmy pozytywnie na propozycję Zbajcha.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: zbajszek »

Spokojnie, nie ma co się denerwować, generalnie jak temat pozwoli komuś poznać ludzi do grania to też dobrze :). A co do propozycji to można coś pokombinować, z GWT akurat simieszna historia, ale tak jak mówię to że ameri preferuję nie znaczy że w euro nie zagram ;).
Emil_1 pisze: 18 sie 2021, 00:19 Jakbyś trafił bardziej na północ to dawaj znać;)
Mieszkania na północ na razie raczej nie przeniosę, ale sam przetransportować się czasami mogę w razie czego ;)
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Fojtu »

Bruno pisze: 17 sie 2021, 23:40 Wykorzystać cudzy wątek, żeby umówić się bez gospodarza na wspólne granie... Bezcenne :mrgreen:
zbajszek pisze: 18 sie 2021, 08:25 A co do propozycji to można coś pokombinować, z GWT akurat simieszna historia, ale tak jak mówię to że ameri preferuję nie znaczy że w euro nie zagram ;).
No to myślę, że można się powoli umawiać na tydzień 30.08-03.09. Dla mnie GWT (chyba że śmieszna historia jest mało śmieszna :| ) + coś bardziej ameri na w sumie 4 godzinki grania brzmi super. Zbajchu, Ty możesz hostować? Ja hostuję już inne granie zazwyczaj i potem narzeczona krzywo patrzy :wink:
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: zbajszek »

Fojtu pisze: 18 sie 2021, 08:38
Bruno pisze: 17 sie 2021, 23:40 Wykorzystać cudzy wątek, żeby umówić się bez gospodarza na wspólne granie... Bezcenne :mrgreen:
zbajszek pisze: 18 sie 2021, 08:25 A co do propozycji to można coś pokombinować, z GWT akurat simieszna historia, ale tak jak mówię to że ameri preferuję nie znaczy że w euro nie zagram ;).
No to myślę, że można się powoli umawiać na tydzień 30.08-03.09. Dla mnie GWT (chyba że śmieszna historia jest mało śmieszna :| ) + coś bardziej ameri na w sumie 4 godzinki grania brzmi super. Zbajchu, Ty możesz hostować? Ja hostuję już inne granie zazwyczaj i potem narzeczona krzywo patrzy :wink:
Hostować mogę jak najbardziej, mieszkam sam więc nie mam krzywo patrzących narzeczonych pod ręką ;).
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Bruno »

zbajszek pisze: 18 sie 2021, 09:21
Fojtu pisze: 18 sie 2021, 08:38
Bruno pisze: 17 sie 2021, 23:40 Wykorzystać cudzy wątek, żeby umówić się bez gospodarza na wspólne granie... Bezcenne :mrgreen:
zbajszek pisze: 18 sie 2021, 08:25 A co do propozycji to można coś pokombinować, z GWT akurat simieszna historia, ale tak jak mówię to że ameri preferuję nie znaczy że w euro nie zagram ;).
No to myślę, że można się powoli umawiać na tydzień 30.08-03.09. Dla mnie GWT (chyba że śmieszna historia jest mało śmieszna :| ) + coś bardziej ameri na w sumie 4 godzinki grania brzmi super. Zbajchu, Ty możesz hostować? Ja hostuję już inne granie zazwyczaj i potem narzeczona krzywo patrzy :wink:
Hostować mogę jak najbardziej, mieszkam sam więc nie mam krzywo patrzących narzeczonych pod ręką ;).
Super - piszę się!
Z mojej strony najchętniej pon./wt. lub piątek :)
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: zbajszek »

Bruno pisze: 18 sie 2021, 10:27
Super - piszę się!
Z mojej strony najchętniej pon./wt. lub piątek :)
Spoko zależy o jakim tygodniu mówimy pewnie więc tak:

Ten tydzień - chyba tylko niedziela popołudniu wchodziła by w grę, ale też na chwilę obecną niepewnie.
Przyszły tydzień (23 - 29.08) - od poniedziałku do środy powinno być ok, w czwartek może da radę, od piątku do niedzieli mnie nie ma w Wawie
za dwa tygodnie (30.08 - 05.09) - powinienem być cały tydzień, choć znowu od piątku może mnie nie być na weekend (tutaj może nawet jakąś kolejną dostawę pudełek od rodziców zrobię).

Z tytułów które obecnie mam w mieszkaniu (z głowy mówię więc chyba nic nie pominąłem):

- Cywilizacja: Poprzez Wieki
- Fire in the Lake
- Food Chain Magnate
- Jagged Alliance
- Space Empires 4x
- Zaginiona Wyspa Arnak
- Time's Up
- Leaving Earth
- Tainted Grail

i coś tam wojennego do solo. W podpisie jest co mam ogólnie w kolekcji więc jakby ktoś miał na coś ochotę konkretnego to dajcie znać, wezmę przy najbliższej wizycie u rodziców)
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Bruno »

W najbliższy łykent nie dam rady. Fojtu pisał, że może, zdaje się, od 30.08.
Oczywiście - jeśli masz czas i ochotę - to umówię się też już w przyszłym tygodniu, np. we wtorek w poniedziałek, na jakąś rozgrzewkę :D

Co do tytułów, to z tego, co już masz, to najchętniej spróbowałbym Jagged Alliance, Tainted Grail, Arnak i Food Chain Magnate.

A z Twojej listy, to:
- Fortune and Glory
- Folklore the Affliction
- Detective: CoA
- Spartakus
- Unmatched
(oczywiście nie wykluczam innych, ale szczególnie te gry wyglądają dla mnie interesująco).
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Bruno »

Mała korekta - w najbliższy wtorek jednak nie będę mógł. Zostaje ewentualnie poniedziałek!
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
lukwych
Posty: 528
Rejestracja: 23 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: lukwych »

A co sądzisz o Race!f90? Od zawsze brakowało nam 4-tego gracza do rozegrania całego sezonu, a widzę, że masz w kolekcji. Ja swoją sprzedałem w oczekiwaniu na nową edycję i dawno nie graliśmy, ale jak coś to namówię chłopaków na w miarę regularne ściganie.
Zawsze chętnie zagram w te gry: Chaos, Clash of Cultures, Cywilizacja: TTA, Lewis & Clark, Mage Knight, Pokolenia, Race! Formula 90, Rosyjskie Koleje!
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: zbajszek »

Bruno pisze: 19 sie 2021, 10:19 Mała korekta - w najbliższy wtorek jednak nie będę mógł. Zostaje ewentualnie poniedziałek!
No to można się na poniedziałek umówić w takim razie :). Nie wiem co tam masz u siebie w co chciałbyś zagrać, ale zawsze coś możesz wziąć ze sobą.
lukwych pisze: 19 sie 2021, 22:45 A co sądzisz o Race!f90? Od zawsze brakowało nam 4-tego gracza do rozegrania całego sezonu, a widzę, że masz w kolekcji. Ja swoją sprzedałem w oczekiwaniu na nową edycję i dawno nie graliśmy, ale jak coś to namówię chłopaków na w miarę regularne ściganie.
w Race'a zawsze zagram, sezon chciałem kiedyś pojechać, ale jakoś się nie zgadaliśmy nigdy, też nawet miałem jakiś pomysł żeby te roboty zrobić trochę większym challengem i tam wiem, że miałem jakiś inny pomysł na pogodę bo zarządzenie przez graczy dla mnie było pozbawione sensu i zbyt statyczne, ale to tam szczegóły. Na pewno musiałbym przywieźć bo w Warszawie tego nie mam, ale mogę wziąć jak będę u rodziców następnym razem.
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: zbajszek »

No i wczoraj udało się zainaugurować spotkania, a przynajmniej tak powiedzmy ;). Przybył Bruno i mój kolega w pracy i zagraliśmy w najbardziej ameri grę jak można było, czyli w... Food Chain Magnate :D.

Także Bruno dzięki za odwiedziny i do zobaczenia przy następnym spotkanku :).
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Bruno »

zbajszek pisze: 24 sie 2021, 14:54 No i wczoraj udało się zainaugurować spotkania, a przynajmniej tak powiedzmy ;). Przybył Bruno i mój kolega w pracy i zagraliśmy w najbardziej ameri grę jak można było, czyli w... Food Chain Magnate :D.

Także Bruno dzięki za odwiedziny i do zobaczenia przy następnym spotkanku :).
To ja dziękuję za zaproszenie i za bardzo udany wieczór przy świetnym tytule!
Do następnego! :D
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Probe9 »

Jak będziecie się umawiać na kolejne tygodnie to zgłaszam gotowość. W podpisie mam gry, które mógłbym zaproponować ze swojej strony. Również gram włąściwie we wszystko od euro po ameri a na wojennych kończąc :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Fojtu »

To może następny tydzień wtoreczek?
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 612
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Gab »

Jeżeli chodzi o jakieś ameri to ja jestem zawsze chętny.
Gry które mogę przywieźć:
- Zombicide 2ed oraz Czarna Plaga
- Jagged Alliance
- ReichBusters (jeszcze nie zapoznałem się z instrukcją - leży i czeka na półce wstydu)
- Nemesis

Jestem otwarty na nowe tytuły, preferuję raczej weekendy.
Awatar użytkownika
zbajszek
Posty: 530
Rejestracja: 18 sie 2012, 19:18
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: zbajszek »

Probe9 pisze: 26 sie 2021, 00:42 Jak będziecie się umawiać na kolejne tygodnie to zgłaszam gotowość. W podpisie mam gry, które mógłbym zaproponować ze swojej strony. Również gram włąściwie we wszystko od euro po ameri a na wojennych kończąc :)
No patrząc na Twoją kolekcję to na pewno by się znalazło coś co bym chętnie spróbował, dużo tego to gry wojenne, ale nie tylko ;).

Co do spotkanka, myślę że wtorek będzie spoko w następnym tygodniu. Dwa najbliższe weekendy nie nie ma prawdopodobnie, ale za tydzień dzięki temu przywiozę parę pudełek więcej więc na miejscu też będzie większy wybór.

Także Wtorek 31.08 godz. 19 gramy?
--------------------Zbajchu Plays--------------------
---Moja Planszoteczka --- Sprzedam/Wymienię Topic ---
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Probe9 »

zbajszek pisze: 27 sie 2021, 00:45
No patrząc na Twoją kolekcję to na pewno by się znalazło coś co bym chętnie spróbował, dużo tego to gry wojenne, ale nie tylko ;).

Co do spotkanka, myślę że wtorek będzie spoko w następnym tygodniu. Dwa najbliższe weekendy nie nie ma prawdopodobnie, ale za tydzień dzięki temu przywiozę parę pudełek więcej więc na miejscu też będzie większy wybór.

Także Wtorek 31.08 godz. 19 gramy?
Mi wstępnie pasuje. To napisz co by Cie interesowało na wypadek gdybym musiał sobie zasady przypomnieć :) No i trzeba by tytuł dopasować do ilości zawodników.
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Fojtu »

No to mamy 4 osoby w takim razie z Bruno. Ja bym preferował raczej w stronę euro, ale jak wolicie jakieś inne tematy to dawajcie znać.
Moje gry jakby co: https://boardgamegeek.com/collection/user/Fojtu
Probe9
Posty: 2455
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 649 times

Re: (Warszawa: Kabaty) Planszówki u Zbajcha

Post autor: Probe9 »

Co sądzicie o grach 18xx ? :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
ODPOWIEDZ