Destinies - pytania o zasady

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
krasnolud
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2020, 15:37

Destinies - pytania o zasady

Post autor: krasnolud »

Destinies - mam pytanie o przechodzenie na kolejny kafelek - jeżeli miasto jest otoczone murem to można przejść na taki kafelek przez mur czy trzeba szukać drogi okrężnej?
mich81
Posty: 36
Rejestracja: 18 gru 2020, 20:59
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times

Re: Destinies - pytania o zasady

Post autor: mich81 »

Mam pytanie, karta przedmiotu: 32 "Zdobiony klucz" Srebrny
Jak interpretujecie jego zdolność?
Mogę wyczerpać jedną kość wysiłku i rzucić jeszcze raz tymi kośćmi, których wynik (liczba oczek) jest niski ?
Przykładowo: Do zaliczenia testu użyłem czterech kości.
Na dwóch kościach wyrzuciłem wartości 1. Ponawiam nimi rzut. Nie ma znaczenia jakie to są kości.
olo_marcin
Posty: 52
Rejestracja: 03 lut 2019, 14:39
Lokalizacja: Nowe Warpno / Szczecin
Has thanked: 18 times
Been thanked: 8 times

Re: Destinies - pytania o zasady

Post autor: olo_marcin »

Pytanie odnośnie następującej sytuacji, aplikacje mówi mi że mogę podnieść jedną daną cechę i mam wyczerpać kość wysiłku. Co w przypadku gdy nie posiadam danej kości. Podnoszę daną cechę czy też nie ?. Kolejność tekstu w aplikacji:
- podnieść daną cechę
- wyczerp kość wysiłku.
Dzięki za pomoc
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Destinies - pytania o zasady

Post autor: Grzess0 »

olo_marcin pisze: 09 sie 2023, 08:22 Pytanie odnośnie następującej sytuacji, aplikacje mówi mi że mogę podnieść jedną daną cechę i mam wyczerpać kość wysiłku. Co w przypadku gdy nie posiadam danej kości. Podnoszę daną cechę czy też nie ?. Kolejność tekstu w aplikacji:
- podnieść daną cechę
- wyczerp kość wysiłku.
Dzięki za pomoc
Według mnie robisz ile możesz, czyli podnosisz poziom. Są to niezależne polecenia, a nie akcja typu możesz wyczerpać kość, by podnieść poziom
ODPOWIEDZ