Tiny Epic Dungeons / Małe Epickie Podziemia (Scott Almes)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Tiny Epic Dungeons / Małe Epickie Podziemia (Scott Almes)

Post autor: BOLLO »

Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Małe Epickie Podziemia wczoraj zapowiedziała Galakta z czego się bardzo cieszę bo miałem przyjemność grać w Małe Epickie Królestwa i Małe Epickie Mechy. Królestwa sprzedałem bo nie były aż tak dobre jak chciałem aby były ale Mechy są naprawdę spoko.

A o czym są podziemia?

Małe Epickie Podziemia to kooperacyjny dungeon crawler dla 1-4 graczy gotowych przemierzyć podziemia fantastycznego świata Aughmoore. W Małych Epickich Podziemiach gracze wcielają się w grupę bohaterskich śmiałków, odkrywających straszliwe podziemia w poszukiwaniu ich Bossa. Za każdym rogiem, w każdym kolejnym pomieszczeniu na bohaterów czyhają gobliny, potworni sługusi i groźne pułapki.
Rozgrywka dzieli się na dwa akty: Podziemia oraz Bossa. W obu gracze muszą przemierzać modularną, zmieniającą się przy każdej rozgrywce planszę i ścigać się z przygasającym w każdej turze światłem pochodni. Gdy ta całkiem zgaśnie, nasi herosi będą na zawsze zagubieni w ciemnościach.
Po sprawdzeniu całego podziemia, oczyszczeniu go ze sługusów i odnalezieniu wejścia do leża, gracze muszą stoczyć wymagającą potyczkę z Bossem. Każdy Boss posiada wyjątkowe zdolności i leże o unikatowym środowisku, ułatwiającym lub utrudniającym walkę w zależności od wykorzystanych umiejętności i pozycji, z jakiej atakuje bohater.

https://boardgamegeek.com/boardgame/331 ... c-dungeons

EDIT:
Pomimo tego że gra nie należy do trudnych to jednak ikonografia, zawiłe zasady i nie do końca przejrzyste informacje zawarte w instrukcji powodują niemałe zamieszanie.
Zamieszczam zatem informacje które mogą być przydatne w zrozumieniu zasad gry.

Gra - 20 stron instrukcji: https://boardgamegeek.com/filepage/2356 ... melyngames
Appendix - 14 stron A4: https://drive.google.com/file/d/1j5nLbo ... dyZ1I/view
FAQ - 11 stron: https://drive.google.com/file/d/1j-vuJe ... jCGUL/view
Interaktywna aplikacja wyjaśniająca zasady: https://dized.com/to/tiny-epic-dungeons-tutorial/
Strona z zasadami podzielona na działy z indeksem: https://rules.dized.com/tiny-epic-dungeons

Obrazek
Obrazek

Tak więc gra wydaję się być bardzo fajna...pozostaje oczywiście kwestia ceny.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2022, 21:40 przez BOLLO, łącznie zmieniany 2 razy.
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Sloth »

No Mechy byly nawet bardziej niż dobre. Dungeon zobaczymy. Do mnie 09.02 wedle trackingu wyleciała paczuszka z magazynu centralnego USA. Wersja ALLIN kosztowała cos okolo 250 zł. VAT juz był wliczony, nie wiem tylko jak cło.
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Evokenx »

Ja tam czekam. Lubię takie klimaty, a tutaj jeszcze jakość tego wszystkiego wygląda naprawdę zacnie. Mam nadzieję, że uda im się wypuszczać wszystko do Tiny Epic :) Swoją drogą, do tiny epic dungeons powstały jakieś większe dodatki?
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Sloth »

Evokenx pisze: 11 lut 2022, 16:56 Ja tam czekam. Lubię takie klimaty, a tutaj jeszcze jakość tego wszystkiego wygląda naprawdę zacnie. Mam nadzieję, że uda im się wypuszczać wszystko do Tiny Epic :) Swoją drogą, do tiny epic dungeons powstały jakieś większe dodatki?
Tiny Epic Dungeons: Stories Expansion
W stosunku do podstawki to sporo towaru tam było.
8 bohaterów, bosowie, dosatkowe kafelki lochów, trochę kart sprzętu.
W podstawce pewnym minusem była mala ilosc kart lochów.
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 860 times
Been thanked: 631 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: bajbaj »

Sloth pisze: 11 lut 2022, 17:15
Evokenx pisze: 11 lut 2022, 16:56 Ja tam czekam. Lubię takie klimaty, a tutaj jeszcze jakość tego wszystkiego wygląda naprawdę zacnie. Mam nadzieję, że uda im się wypuszczać wszystko do Tiny Epic :) Swoją drogą, do tiny epic dungeons powstały jakieś większe dodatki?
Tiny Epic Dungeons: Stories Expansion
W stosunku do podstawki to sporo towaru tam było.
8 bohaterów, bosowie, dosatkowe kafelki lochów, trochę kart sprzętu.
W podstawce pewnym minusem była mala ilosc kart lochów.
+ Jeszcze Potions&Perils jako dodatek exclusive podczas kampanii. Potem ma być co najwyżej w bardzo ograniczonej sprzedaży.

Zresztą, mnie akurat wydanie Galakty nie rusza, bo czekam na ks. Ma być jakoś na dniach. I taką też wersję bym polecał (z dwoma dodatkami). Gra jest bardzo mało zależna językowo. Wszystko opiera się na dość dużej liczbie symboli, po angielsku są chyba tylko nazwy kart.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: BOLLO »

Sloth pisze: 11 lut 2022, 16:49 No Mechy byly nawet bardziej niż dobre. Dungeon zobaczymy. Do mnie 09.02 wedle trackingu wyleciała paczuszka z magazynu centralnego USA. Wersja ALLIN kosztowała cos okolo 250 zł. VAT juz był wliczony, nie wiem tylko jak cło.
No z tego co patrzę to KS był naprawdę spory https://www.kickstarter.com/projects/co ... c-dungeons
Na ile zatem wyceniasz podstawkę od Galakty? Zmieszczą się w stałej cenie Epiców 79pln?
Golin
Posty: 328
Rejestracja: 13 paź 2016, 20:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Golin »

raczej 199 :) a tak serio to mam nadzieję na deluxa też od nich
Awatar użytkownika
AndreV
Posty: 214
Rejestracja: 11 lis 2016, 07:13
Has thanked: 139 times
Been thanked: 50 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: AndreV »

A dobre to do grania z dziecmi?
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Sloth »

BOLLO pisze: 13 lut 2022, 00:52
Sloth pisze: 11 lut 2022, 16:49 No Mechy byly nawet bardziej niż dobre. Dungeon zobaczymy. Do mnie 09.02 wedle trackingu wyleciała paczuszka z magazynu centralnego USA. Wersja ALLIN kosztowała cos okolo 250 zł. VAT juz był wliczony, nie wiem tylko jak cło.
No z tego co patrzę to KS był naprawdę spory https://www.kickstarter.com/projects/co ... c-dungeons
Na ile zatem wyceniasz podstawkę od Galakty? Zmieszczą się w stałej cenie Epiców 79pln?
Bardzo wątpliwe. Widziałem preordery na podstawkę KS w Polsce w granicach 200 zł.
https://mepel.pl/tiny-epic-dungeon-edycja-kickstarter

Więc czysta podstawka od Galaxy 150-200, biorąc pod uwagę jak galopują ceny.

Edit. Jezeli jednak udałoby im się zachować stałą cenę to mają sprzedaż roku :))) patrząc nawet na ilość figurek.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2022, 10:30 przez Sloth, łącznie zmieniany 1 raz.
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 81 times
Been thanked: 76 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Sloth »

AndreV pisze: 13 lut 2022, 09:01 A dobre to do grania z dziecmi?
Ja w Mechy z córką grałem. Więc nie widzę powodów dlaczego tutaj miałoby to nie przejść.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: BOLLO »

Golin pisze: 13 lut 2022, 08:38 raczej 199 :) a tak serio to mam nadzieję na deluxa też od nich
Szczeze to taka cena do mnie kompletnie nie przemawia. Dlaczego? Pomimo tego ze seria TEpic to pelnoprawne grywalne gry w pomniejszonej skali to jednak wybijaly sie wlasnie tym ze bylo w nich duzo gry w grze za mniejsze badz co badz finanse. Jezeli gracz taki jak ja ma wydac 200pln na gre do saszetki (owszem ladnie wydana itd) a gre w pudle 30x30cm bez powietrza (Brass,MarcoPolo 2, GWT,..) to taka cena jest bardzo nieatrakcyjna.

Nie ujmuje absolutnie pomyslu i wartosci samej gry ale chodzi o fakt. Ze spezedac malutka gre w cenie duzej kobyly bedzie moim zdaniem potwornie ciezko. 100pln to tez sporo IMO.
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Propi »

Uczciwie rzecz ujmując, seria Tiny Epic jest obliczona na rynek dolarojęzyczny. 25-30$ to super cena za pudełko pełne contentu, zwłaszcza w połączeniu z tanią przesyłką i brakiem vatu czy cła. Natomiast zakup z KSa kosztował mnie 55 dolarów z czego 15 to sama przesyłka. Po dzisiejszym kursie to jest 225zł. Owszem, w tym jest już dodatek, ale ten dodatek to de facto więcej kart i kilku bohaterów.
Bez dodatku zapłaciłbym 10 dolarów mniej, czyli jakieś ~175zł. To już u nas jest cena gier w dużych pudełkach.
Patrząc jednak na polskie edycje, a nawet angielskie dostępne u nas, ceny raczej wahają się w okolicach 90-120zł, co moim zdaniem jest adekwatną ceną. TED będzie chyba obiektywnie najlepszą pozycją w serii, więc ta cena byłaby super. Czy uda się ją utrzymać - próżno zgadywać, ale pewnie jakaś podwyżka nas czeka. Myślę, że do 150zl można się jeszcze rzucić, w końcu to trochę specyficzny produkt i nie ma co porównywać np. z Agricolą. Powyżej tego to już zależy jak bardzo komuś podoba się takie podejście do dungeon crawlera :-)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: BOLLO »

No to jeszcze inaczej bo nie mam jakoś mega dobrze tej gry przefiltrowanej. Właśnie jak ona wypada w porównaniu z grami dungeon cravler w swojej kategorii cenowej jak chociażby (na tamte czasy)Descent, Runebound, Dungeon Saga itd...
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Propi »

BOLLO pisze: 13 lut 2022, 22:53 No to jeszcze inaczej bo nie mam jakoś mega dobrze tej gry przefiltrowanej. Właśnie jak ona wypada w porównaniu z grami dungeon cravler w swojej kategorii cenowej jak chociażby (na tamte czasy)Descent, Runebound, Dungeon Saga itd...
Rozglądałem się trochę po sugestiach i propozycjach innych kolegów i koleżanek z forum (tu i tu) i wyszło mi na to, że takiej gry jeszcze nie było. Albo były rzeczy dużo prostsze (typu One Deck etc.), albo od razu bardzo duże (typu Descent, GH itp). Więc TED to taki trochę sweet spot, między rozbudowaniem a zupełną prostotą. Dla mnie, zwłaszcza w połączeniu z rozmiarem i chyba dość szybkim setupem to może być super sprawa. Nieco humorystyczny klimat, randomowy loch, trochę sprzętu do pozbierania plus ogrom bohaterów do utrzymywania rozgrywki w stanie świeżym - to może być coś ciekawego.

Odpowiadając więc na pytanie - uważam, że nie ma specjalnie z czym tego porównać tak 1:1.

Niestety, przejechałem się trochę z Tiny Epic Pirates, które śledziłem, wyczekiwałem i którym się podniecałem strasznie. Usiedliśmy jednak z żoną i rozgrywka okazała się taka... no mało wciągająca. Ładne to wszystko i niby zgrabnie pomyślane, ale zabrakło nam iskry. Z TED postawiłem 55$, że tym razem będzie trochę inaczej ;)
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 860 times
Been thanked: 631 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: bajbaj »

Mam podobną opinię jak Propi. Może nieco inny zestaw cech gry nas do niej przyciągnął, ale powtarza się to, że wypełnia ona lukę na rynku (a przynajmniej zdaje się obiecywać ją wypełnić). Małe pudełko, szybki setup, wielu bohaterów, losowy boss, to szansa nie tylko na szybkie i wesołe rozgrywki (dotychczasowe plejsru trwają nieco ponad godzinę), ale i na granie u znajomych, rodziny, na wakacjach.

Co do ceny z kolei, to tu na pewno będzie drożej. Raz, że taniej już było, dwa, że to w pakiecie są niezłej jakości figurki. Wprowadzenie figurek budziło trochę kontrowersji i były komentarze, że to zerwanie z dystansowym modelem wydawania serii. Sukces projektu na ks wskazuje jednak, że po raz kolejny wyczuli rynek. Preorder na podstawkę w UK można znaleźć już za 22 GBP, czyli około 120 PLN. Myślę, że Galakta może celować w podobną cenę (piszę o samej podstawce).

Z innej beczki, sporo jest narzekań na razie na zaskakująco wysoki próg wejścia, wynikający m.in. z ogromu ikonografii oraz kiepsko napisanych zasad. Dla mnie instrukcja jest ok (dobrze się ja czytało), ale ... nie miałem jeszcze gry na stole, więc dopiero przetestuję w akcji.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: BOLLO »

No to tak czy siak gra trafia na radar. Cena w tym wypadku będzie wyznacznikiem czy znajdzie się u mnie na stole.
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 534
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 119 times
Been thanked: 387 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Gribbler »

Ale zaraz zaraz. Proszę poprawić zdjęcie w pierwszym poście. Ten ociekający seksem cover art został już zmieniony. Nie ujrzy światła dziennego i nie będzie gorszył :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: Curiosity »

Daj nam się nacieszyć :-P
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: BOLLO »

Gribbler pisze: 14 lut 2022, 21:02 Ale zaraz zaraz. Proszę poprawić zdjęcie w pierwszym poście. Ten ociekający seksem cover art został już zmieniony. Nie ujrzy światła dziennego i nie będzie gorszył :)
Ajc ze ja tez wczesniej nie widzialem tej mrocznej elfki.....poprawie kiedys....moze... :mrgreen:
azazelmo
Posty: 897
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 281 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: azazelmo »

Całe szczęście, że cenzurują. Nagi tors barbarzyńcy był co najmniej nie na miejscu. Nikt inny nie występował topless. Dyskryminacja klasowa.
ckbucu
Posty: 354
Rejestracja: 20 mar 2017, 20:56
Has thanked: 395 times
Been thanked: 551 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: ckbucu »

Na szybko pierwsze wrażenia. Jestem po dwóch rozgrywkach solo (grałem na 2 postaci). W obu nie doszedłem do bossa, bo przegrałem przez zbyt dużą liczbę goblinów w lochach - trzeba na to zwracać uwage, bo może wejść kombo, że dosyć szybko trzeba będzie dołożyć piątego - a wtedy koniec gry (max może być czterech). To pierwsza gra z serii "Tiny Epic" w jaką grałem i mi się na prawdę podoba. Czuć to plądrowanie lochów, zbieranie lootów (swoją drogą fajnie, że można zbierać komplety przedmiotów które dają dodatkowe profity). Fajnie, że mamy zarówno walkę z dosyć prostymi goblinami jak i mocniejszymi przeciwnikami. Sama walka jest ok. Turlamy kośćmi, ale możemy je modyfikować. Do tego nieużyte kości mogą nam dodać profity (np. HP czy punkty energii). Do tego grając magiem, łucznikiem czy barbarzyńcą - faktycznie gramy nimi tak, jak wskazuje profesja - i tak samo chcemy ich rozwijać. W drugiej grze miałem łucznika i zdobyłem dla niego bardzo dobry łuk - potrafił nieźle poradzić sobie z wrogami. Do tego można fajne taktyczne posunięcia robić - np. poprzez portal na jednym końcu mapy poruszyć się w inny zakątek lochu, żeby pomóc innemu bohaterowi w potyczce z mocniejszym wrogiem. Sama gra jest w miarę prosta - ale trzeba przejść przez ikonografię (dużo tego i trochę słabo opisane - część w instrukcji, część na planszetkach graczy z tyłu). Druga rozgrywka była już płynna i grało mi się dużo lepiej. Do tego gra jest fajnie wykonana - nie wiem co będzie w retailu, ale meeple z nadrukami są urocze - w sumie chyba wolałbym też bohaterów jako meeple a nie figurki. Ładne grafiki, pomieszczenia w lochach są spójne z tym, jakie stawiają wyzwanie (np. widzimy na jednej karcie obóz śpiących goblinów - jeśli wykonamy poprawnie test zręczności, przechodzimy bez negatywnego efektu, jeśli nie - dostawiamy goblina). Ogólnie - wrażenia bardzo pozytywne i na pewno będę wyciągał grę na stół :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 860 times
Been thanked: 631 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: bajbaj »

Do mnie gry dopiero wysłano wczoraj, więc wciąż czekam. Przyznam, że też trochę gryzą mi się figurki (wyglądają na średniej/niskiej jakości - poprawcie mnie proszę) z resztą zawartości. I też chyba wolałbym fajne, laserowo cięte meeple z nadrukami. Ponadto gry serii TE były zawsze 'ready to play', a TED jednak nie jest. No, przynajmniej dla mnie, bo zanim zacznę grać, to będę musiał spędzić kilka godzin, aby choćby 4 bohaterów pomalować.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: polwac »

Obejrzałem właśnie rozgrywkę i to jest pierwszy TE, który wskoczył na mój radar.
Wydaje się, że fajnie wypełnia miejsce między mini a dużymi dungeon crawlerami.

Mam nadzieję, że Galakta wyda wszystko co się da w akceptowalnej cenie.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2022, 11:51 przez polwac, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10022
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1308 times

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: rastula »

polwac pisze: 19 lut 2022, 10:23 Obejrzałem właśnie rozgrywkę i to jest pierwszy TE, który wskoczył na mój radar.
Wydaje się, że fajnie wypełnia miejsce między mini a dużymi dungeon crawlerami.

Mam nadzieję, że Galakta wszystko co się da w akceptowalnej cenie.
Dokładnie rok temu (23.02.21) za Tiny Epic: MECHS PL zapłaciłem 84,62 zł (3T , 7% rabatu).
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Tiny Epic Dungeons (Scott Almes) aka Małe Epickie Podziemia

Post autor: BOLLO »

rastula pisze: 19 lut 2022, 11:49
polwac pisze: 19 lut 2022, 10:23 Obejrzałem właśnie rozgrywkę i to jest pierwszy TE, który wskoczył na mój radar.
Wydaje się, że fajnie wypełnia miejsce między mini a dużymi dungeon crawlerami.

Mam nadzieję, że Galakta wszystko co się da w akceptowalnej cenie.
Dokładnie rok temu (23.02.21) za Tiny Epic: MECHS PL zapłaciłem 84,62 zł (3T , 7% rabatu).
2 tyg temu kupilem po 69pln.
Za TED nie chcialbym dac wiecej jak 99...... :?
ODPOWIEDZ