Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
MowMiStefan
Posty: 636
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: MowMiStefan »

Osobiście uważam, że im więcej osób tym lepsza jest ta gra. Trochę z nią jak z Blood Ragem - no można grać mniej i blokować obszary, ale to jest takie... nieeleganckie. Gra jest na tyle szybka (tura), że osobiście jakos nie odczuwałem downtime'u - jak już to było takie oczekiwanie, czy któraś z kolejnych osób podbierze mi moją upatrzoną kartę.

Jabberwock jest po Patchu overpowered - i to jedyny powód, dla którego sugerowałbym grając w 4-osoby odrzucenie Jabbera.

I pewnie takie trochę PSA co do Żetonów Deluxe. Uh.. no powiem tak: grałem bez kapsli, potem zamówiłem Deluxe, czekając na Deluxe zamówiłem kapsle i zakapslowałem... i o ile rzeczywiscie deluxe są troche fajniejsze, to drugi raz bym już kasy nie wydał :)
Mało tego: zestaw deluxe przychodzi w takim "z dupy" pudełku, które nie mieści się w boxie standard edition (choć w deluxe edition się mieści). A nawet jak macie deluxe i się zmieści, to zrobili zapięcie z jednej strony - czyli jak położycie ten szajs na stole, zeby się dobrze dobierało, to macie otwartą klapkę, która zajmuje drugie tyle miejsca na stole (jakby miała magnesy z dwóch stron, albo gdyby to było zasuwane opakowanie - jak taka szuflada). Oczywiscie można wyjąc sam plastikowy tray z chipami - i w sumie byłby to super pomysł.. gdyby tray miał wieczko - to wtedy trzymałbym tak właśnie, bez kartonowego pudełka. Jak ktoś nie jest kolekcjonerem, to polecam odpuszczenie sobie. Za ta samą kasę można wydrukować (lub kupić na etsy) fajny insert z podziałem już na pudełka frakcji i mieszczący zakapslowane żetony.
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Hardkor »

MowMiStefan pisze: 21 mar 2024, 10:40 I pewnie takie trochę PSA co do Żetonów Deluxe. Uh.. no powiem tak: grałem bez kapsli, potem zamówiłem Deluxe, czekając na Deluxe zamówiłem kapsle i zakapslowałem... i o ile rzeczywiscie deluxe są troche fajniejsze, to drugi raz bym już kasy nie wydał :)
Mało tego: zestaw deluxe przychodzi w takim "z dupy" pudełku, które nie mieści się w boxie standard edition (choć w deluxe edition się mieści). A nawet jak macie deluxe i się zmieści, to zrobili zapięcie z jednej strony - czyli jak położycie ten szajs na stole, zeby się dobrze dobierało, to macie otwartą klapkę, która zajmuje drugie tyle miejsca na stole (jakby miała magnesy z dwóch stron, albo gdyby to było zasuwane opakowanie - jak taka szuflada). Oczywiscie można wyjąc sam plastikowy tray z chipami - i w sumie byłby to super pomysł.. gdyby tray miał wieczko - to wtedy trzymałbym tak właśnie, bez kartonowego pudełka. Jak ktoś nie jest kolekcjonerem, to polecam odpuszczenie sobie. Za ta samą kasę można wydrukować (lub kupić na etsy) fajny insert z podziałem już na pudełka frakcji i mieszczący zakapslowane żetony.
Ja trzymam na krześle po prostu te żetony i podaje każdemu żetony. Pierwotnie miałem całe pudło, ale bylo to niepraktyczne.
MowMiStefan pisze: 21 mar 2024, 10:40 Jabberwock jest po Patchu overpowered - i to jedyny powód, dla którego sugerowałbym grając w 4-osoby odrzucenie Jabbera.
To ja jakiś mierny jestem, bo byłem nim ostatni xD Wytłumacz mi czemu jest OP?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
MowMiStefan
Posty: 636
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:09
Lokalizacja: Warszawa/Tychy
Has thanked: 68 times
Been thanked: 162 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: MowMiStefan »

Hardkor pisze: 21 mar 2024, 10:44 To ja jakiś mierny jestem, bo byłem nim ostatni xD Wytłumacz mi czemu jest OP?
No to może zacznijmy od tego, ze to jest losowa gra :) Bardziej losowa niż Szarlatani :) Pewne rzeczy można poplanować, ale szczególnie w sytuacji, gdy wykonujesz questy, musisz wybierać czy się zatrzymać czy push-your-luck dalej. Ja ostatnią grę przegrałem przez 3 ostatnie walki: w jednej mając głęboki i pełen bag wyciągnąłem 4 razy z rzedu Madness chipa, w tym 2x chipa x2!!! (po obronie tarczą). W kolejnej walce Jabberwock wyciągnął 2x swój artefakt co ze skilem dawało mu bonus siły :)

Tak więc niezależnie jak grasz i planujesz - będziesz cierpiał. W sumie najbardziej bezpieczną grą jest gra w Questy - kolega zrobił ich 6 i wygrał choć był na szarym końcu całą grę. No ale nie przyszedłeś grać w WW na questy przeciez :) Stąd daleki jestem od oceniania jak dobrze ktoś gra - w tej grze to nie ma większego znaczenia - moim zdaniem już w Dwellingsach łatwiej przyjąć strategię i ją realizować :)

Wracając do Jabbera - strategiczna część gry rozgrywa sie w czasie Herbatki - wykluczenie/rezerwacja 2 kart przy 5 osobach potrafi mieć bardzo duży wpływ na wybór kart przez przeciwników. Po patchu Jabber wykłada swoje chipy po rozdaniu kart herbatki - więc przed ruchem kogokolwiek - co pozwala mu zabezpieczyć 2 rzeczy: kartę Wonderlandianina albo Kartę wystawiającą dużą ilość Mepelków, alternatywnie (IMO) dobrym rozwiązaniem jest zostawienie niezlych karty, ale dajacych shardy. Oczywiscie - nikt nie broni przeciwnikom brać tych kart - ale złe planowanie w pierwszej rundzie potrafi przegrać grę - jeśli będziesz miał chudą torbę, zły dociąg i mało mepli to w rundach gdzie na herbatkę wchodzą dobre karty, będziesz musiał próbować wystawiać armię.

Tak wiec Jabber daje moim zdaniem najlepszą umiejętnośc pasywną na wczesną grę. Dwie postacie, które mają też świetne skile manipulujące herbatką: Alicja i Kapelusznik są tu najbardziej poszkodowane. Niezależnie, od decyzji innych graczy - Jabber będzie do przodu już w pierwszej herbatce. Może OP to za duże słowo, ale my co do zasady dajemy Jabbera nowym graczom :)
Moja półka - chetnie umówię się na partyjkę (Tychy i okolice).

Sprzedam / Kupię
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Mr_Fisq »

Galakta wrzuciła polską instrukcję:
https://galakta.pl/download/Wojna_w_Kra ... ja_www.pdf

Edit:
Dorzuciłem od razu do pierwszego posta.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: kiniol1 »

Nakład tej gry chyba nie jest za duży. Myślałem że sobie zamówię w weekend w jednym ze swoich dwóch ulubionych sklepów a tu ni ma panie, ni ma.
Awatar użytkownika
cichywiatr
Posty: 87
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:52
Has thanked: 32 times
Been thanked: 41 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: cichywiatr »

kiniol1 pisze: 23 mar 2024, 10:50 Nakład tej gry chyba nie jest za duży. Myślałem że sobie zamówię w weekend w jednym ze swoich dwóch ulubionych sklepów a tu ni ma panie, ni ma.
właśnie też dostałem info z dwóch sklepów, że nie będą mogli zrealizować zamówienia. Poszło zamówienie bezpośrednio do Galakty i może się załapie na jedno kopie gry.
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Mortinista »

cichywiatr pisze: 23 mar 2024, 11:08
kiniol1 pisze: 23 mar 2024, 10:50 Nakład tej gry chyba nie jest za duży. Myślałem że sobie zamówię w weekend w jednym ze swoich dwóch ulubionych sklepów a tu ni ma panie, ni ma.
właśnie też dostałem info z dwóch sklepów, że nie będą mogli zrealizować zamówienia. Poszło zamówienie bezpośrednio do Galakty i może się załapie na jedno kopie gry.
Skąd dostałeś info ? Widziałem, że "największe" już wyprzedały (aleplanszowki.pl, grybezpradu.eu). Zamówiłem wcześniej, mam nadzieję, że nie dostanę zwrotki 8.04, że jednak lipa. Duży hype, za duży.
Awatar użytkownika
cichywiatr
Posty: 87
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:52
Has thanked: 32 times
Been thanked: 41 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: cichywiatr »

Mortinista pisze: 23 mar 2024, 12:52
Skąd dostałeś info ? Widziałem, że "największe" już wyprzedały (aleplanszowki.pl, grybezpradu.eu). Zamówiłem wcześniej, mam nadzieję, że nie dostanę zwrotki 8.04, że jednak lipa. Duży hype, za duży.
Dwa małe lokalne sklepy bez sprzedaży internetowej. Raczej tam, gdzie nie można już dokupić gry, to nie powinno być problemu (śledzą stan w hurtowni). Bardziej bym bał się zamówień w sklepach, w których nadal można kupić to grę.

Oczywiście jestem laik w tym. Sytuacja może być spowodowaniem nieprawidłowo dostępnością danego towaru w hurtowni czy jakimś innym błędem itd.
Awatar użytkownika
cichywiatr
Posty: 87
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:52
Has thanked: 32 times
Been thanked: 41 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: cichywiatr »

Wchodzę z ciekawości do sklepu Galakty i również u nich nie można już zamówić przedpremierową gry (sam zamawiałem w sob u nich).

Bardzo dziwne rzeczy dzieją się z premierą tej gry.
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 269
Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:46
Has thanked: 55 times
Been thanked: 45 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Malibu »

Mały druk pewnie znowu zrobili i się wyprzedało na pniu
GapcioMaluszek
Posty: 150
Rejestracja: 30 paź 2019, 13:10
Has thanked: 11 times
Been thanked: 37 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: GapcioMaluszek »

Malibu pisze: 27 mar 2024, 12:18 Mały druk pewnie znowu zrobili i się wyprzedało na pniu
Albo druk duży, ale zainteresowanie grą jeszcze większe. :)

Z tego co widzę, to 3Trolle i Canis Lupus jeszcze mają grę.
Awatar użytkownika
cichywiatr
Posty: 87
Rejestracja: 26 wrz 2019, 10:52
Has thanked: 32 times
Been thanked: 41 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: cichywiatr »

GapcioMaluszek pisze: 27 mar 2024, 12:28 Z tego co widzę, to 3Trolle i Canis Lupus jeszcze mają grę.
Tylko pytanie czy to nie jest zamówienie typu "in blanco". Sklep zbiera zamówienia bez sprawdzenia możliwości ich zrealizowania, a później anulowanie.

Obecnie wydawca gry nie ma już żadnej sztuki do rezerwacji 15 dni przed premierą, a inne sklepy przyjmują zamówienia.

Może jakiś sklep przy rezerwacji pomylił się o jedno zero i zamiast 50 gier zamówił 500 sztuk ^^
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 453
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: wrojka »

Kolejne dwie gry na koncie i garść przemyśleń na temat strategii:

1. Wonderlandczycy [sic!] (tak figurki, jak i 2x żetony) są jedną z najlepszych opcji na start. Można ich traktować jak +1 supportera z karty herbatki, ale dodatkowo dostajemy +1 do maksymalnego limitu jednostek (coś co normalnie możemy dostać tylko przez przekucie z trzeciego toru). Dodatkowo przeważnie mają +1-2 siły na początku walki, co ma wartość na poziomie wyciągnięcia żetonu (ale to 100% pewna siła i to na starcie, więc może zniechęcać innych graczy). No i nie zapominajmy o umiejętności zapisanej na karcie.
W przypadku żetonów wodnerlandczyków, to dostajemy je DWA, gdzie chyba wszystkie karty pierwszej herbatki dają 1-2 żetony słabe.

2. Każda frakcja ma ten jeden upgrade, który bezdyskusyjnie trzeba wyłapać podczas pierwszej herbatki:
Piąta karta dla Kapelusznika,
Tymczasowy wonderlandczyk dla Alicji,
Konwertowanie 1 wrogiego supportera na swojego u Kociaka,
Ścinanie przeciwnych supporterów przez Królową, albo wyprzedzanie przeciwników na herbatce (potencjalnie +3-4 supporterów/herbatkę)
Żaberzwłok to ma nawet dwie tak silne umiejętności, bo jedna to +2-3 supporterów za zebranie swoich trucizn (lub - 2-3 supporterów zabitych przez truciznę), albo olewanie 1/4 złych żetonów lądujących na torze szaleństwa.
Peltonen
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2016, 07:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Peltonen »

Ahh ta Galakta i ich nakłady...
Ogłaszają jakie gry wydadzą i jest hype.
Potem ogłaszają cenę i powietrze uchodzi do zera...
albo wrzucają produkt w przedsprzedaż i po 2 dniach produkt niedostępny...

Jasne lepiej mieć takiego wydawcę, który wyda te gry drogo i w niedużym nakładzie niż ich nie mieć na rynku ale mimo wszystko daleko tej sytuacji do idealnej.

Powyższe nie jest wnikliwą analizą rynku, tylko są to moje refleksje na temat gier od Galakty.
gogovsky
Posty: 2209
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: gogovsky »

Mówiłem, że lepiej brać angielska plus kapsle z pledge managera, nie, nie lepiej se wezme od Galakty i kapsle na Ali Express załatwię. TO PYKŁO.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
MichalCh132
Posty: 215
Rejestracja: 27 lip 2019, 20:51
Has thanked: 132 times
Been thanked: 77 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: MichalCh132 »

gogovsky pisze: 29 mar 2024, 09:15 Mówiłem, że lepiej brać angielska plus kapsle z pledge managera, nie, nie lepiej se wezme od Galakty i kapsle na Ali Express załatwię. TO PYKŁO.
Kto zdążył ten zdążył :P Swoją drogą kapsle z Ali juz dojechały, jak przyjdzie gra to dam znać jak sie sprawdzaja
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 624
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Michito »

gogovsky pisze: 29 mar 2024, 09:15 Mówiłem, że lepiej brać angielska plus kapsle z pledge managera, nie, nie lepiej se wezme od Galakty i kapsle na Ali Express załatwię. TO PYKŁO.
Widzisz, trzeba korzystać jak koleżanki/koledzy z forum wrzucają info o promkach, był Gandalf, był Rebel :D Mnie nie dziwi, że gra się tak szybko rozeszła skoro cena była poniżej 300 zł w sklepach. Normalnie jak nie Galakta ostatnimi czasy...
kiniol1
Posty: 134
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:15
Has thanked: 220 times
Been thanked: 28 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: kiniol1 »

Widzę, że gra powróciła do niektórych sklepów, ale z wyższą ceną.
GapcioMaluszek
Posty: 150
Rejestracja: 30 paź 2019, 13:10
Has thanked: 11 times
Been thanked: 37 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: GapcioMaluszek »

Peltonen pisze: 29 mar 2024, 08:45 Ahh ta Galakta i ich nakłady...
Ogłaszają jakie gry wydadzą i jest hype.
Potem ogłaszają cenę i powietrze uchodzi do zera...
albo wrzucają produkt w przedsprzedaż i po 2 dniach produkt niedostępny...

Jasne lepiej mieć takiego wydawcę, który wyda te gry drogo i w niedużym nakładzie niż ich nie mieć na rynku ale mimo wszystko daleko tej sytuacji do idealnej.

Powyższe nie jest wnikliwą analizą rynku, tylko są to moje refleksje na temat gier od Galakty.
Ostatnio chyba ceny Gakakty są całkiem dobre :)
Co do nakładów, to może nie był mały, a po prostu hype na grę stał się ostatnio ogromny? Tak zresztą jak na Pagana od Kaczek.

Wgl ostatnio przyjrzałem się żetonom z mojej angielskiej wersji gry i jestem w szoku, że po kilkunastu rozgrywkach nie widać po nich śladów użytkowania. Chciałem kupić kapsle, ale w sumie są na tyle dobrej jakości, że na razie nie widzę takiej potrzebny :)
Gronio10
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2023, 16:02
Has thanked: 2 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Gronio10 »

gogovsky pisze: 29 mar 2024, 09:15 Mówiłem, że lepiej brać angielska plus kapsle z pledge managera, nie, nie lepiej se wezme od Galakty i kapsle na Ali Express załatwię. TO PYKŁO.
A ile wyszła taka przyjemność w PLN?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Hardkor »

Gronio10 pisze: 29 mar 2024, 22:21
gogovsky pisze: 29 mar 2024, 09:15 Mówiłem, że lepiej brać angielska plus kapsle z pledge managera, nie, nie lepiej se wezme od Galakty i kapsle na Ali Express załatwię. TO PYKŁO.
A ile wyszła taka przyjemność w PLN?
viewtopic.php?t=78607

Ewentualnie na KS ceny.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Marokin21
Posty: 95
Rejestracja: 11 lut 2018, 21:12
Has thanked: 61 times
Been thanked: 5 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Marokin21 »

Kapsliwał już ktos z was żetony? 25mm wystarczy czy lepiej 26mm żeby nie wciskać na siłe do środka? No i jeszcze jestem ciekawy czy po zakapslowaniu da się to jakoś rozsądnie zmieścić w pudle?
autopaga
Posty: 1422
Rejestracja: 29 wrz 2018, 20:27
Lokalizacja: Szczecin/Tanowo
Has thanked: 94 times
Been thanked: 318 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: autopaga »

25 są idealne.
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1673
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 875 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: XLR8 »

Marokin21 pisze: 11 kwie 2024, 18:32 Kapsliwał już ktos z was żetony? 25mm wystarczy czy lepiej 26mm żeby nie wciskać na siłe do środka? No i jeszcze jestem ciekawy czy po zakapslowaniu da się to jakoś rozsądnie zmieścić w pudle?
My używamy oryginalnych pudełek z kapsli. Mają dokładnie taką pojemność że mieszczą jeden rodzaj żetonów w sobie więc w czasie setupu po prostu je wykładamy na stół i ściągamy tylko wieczka.
Marokin21
Posty: 95
Rejestracja: 11 lut 2018, 21:12
Has thanked: 61 times
Been thanked: 5 times

Re: Wojna w Krainie Czarów / Wonderland's War (Tim Eisner, Ben Eisner, Ian Moss)

Post autor: Marokin21 »

Ehhh, chyba jednak 26 mm zamówię bo dla pewności zmierzylem żeton z gry i albo moja miarka jest niedokładna - co jest możliwe - albo żeton jest minimalnie wiekszy niż niż 25 mm.
Spoiler:
Mimo to, dzięki za odpowiedź :)
ODPOWIEDZ