(Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
wis
Posty: 1231
Rejestracja: 20 sty 2009, 18:01
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 59 times
Been thanked: 24 times
Kontakt:

Re: (Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

Post autor: wis »

Zapraszam na stoisko Strategosa. Co będzie można znaleźć na naszym stoisku:
- Glory: Droga do Chwały - turnieje rycerskie na planszy. Będzie można spróbować, kupić, będziemy mieć także kilka przydatnych gadżetów - tacki na kości, inserty, metalowe monety. Będzie można także rzucić okiem na szykowany dodatek.
- Chaos Rift - prezentacja naszej kolejnej gry. Walka sił Chaosu z broniącymi się królestwami. Gra dla 2-4 graczy.
- Epic Naval Battles - kolejna gra w przygotowaniu. Bitwy morskie na planszy.
Glory: A Game of Knights - nasza pierwsza gra Kickstarter / FB / Gamefound
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

Post autor: Hardkor »

Impreza super się udała, z tego co słyszałem to o wiele większa frekwencja niż rok temu. Jedyny mankament moim zdaniem to minimalne wsparcie dla małych prototypów. Wiadomo każdy wydawca sobie to ogarnia, ale są też ludzie, którzy przyjeżdżają z swoimi grami i dostaną miejsce na samym tyle spodka, bez żadnej reklamy ani nic. A wystarczyło trochę zrobić im reklamy, dodać jakiś znak lepszy, że coś takiego jest.

Przy okazji gorąco pozdrawiam gościa z forum, z którym jadłem burgery :D Dosiadłeś się do naszego stolika obok turnieju Neuroshimy Hex na jedzenie, ja na swoje czekałem i fajnie się gadało :D To to byłem ja jak coś, bo w sumie powiedzieliśmy, że oboje jesteśmy na forum, ale nicki nie padły.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
dareiosh
Posty: 157
Rejestracja: 27 mar 2021, 14:59
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: (Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

Post autor: dareiosh »

Czy ktoś wytrwał do końca turnieju HR? Jakie były nagrody?
Awatar użytkownika
Partizant
Posty: 36
Rejestracja: 16 paź 2020, 16:36
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 21 times
Been thanked: 14 times
Kontakt:

Re: (Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

Post autor: Partizant »

Hardkor pisze: 19 wrz 2022, 12:11 Impreza super się udała, z tego co słyszałem to o wiele większa frekwencja niż rok temu. Jedyny mankament moim zdaniem to minimalne wsparcie dla małych prototypów. Wiadomo każdy wydawca sobie to ogarnia, ale są też ludzie, którzy przyjeżdżają z swoimi grami i dostaną miejsce na samym tyle spodka, bez żadnej reklamy ani nic. A wystarczyło trochę zrobić im reklamy, dodać jakiś znak lepszy, że coś takiego jest.
Zainteresowanie tak czy inaczej było duże, przyznam że ciężko byłoby mi "przerobić więcej osób" ale... faktycznie brakowało większej informacji że to strefa prototypów.
Widziałem jak ludzie zajmują stoliki przeznaczone pod prototypy i grają w gry z wypożyczalni, bo na płycie Spodka był już komplet.
Awatar użytkownika
czarny kapelusz
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2017, 23:19
Has thanked: 70 times
Been thanked: 74 times

Re: (Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

Post autor: czarny kapelusz »

Hardkor pisze: 19 wrz 2022, 12:11 Wiadomo każdy wydawca sobie to ogarnia, ale są też ludzie, którzy przyjeżdżają z swoimi grami i dostaną miejsce na samym tyle spodka, bez żadnej reklamy ani nic. A wystarczyło trochę zrobić im reklamy, dodać jakiś znak lepszy, że coś takiego jest.
Moim zdaniem strefa prototypów wyszła super. Pokazywaliśmy tam grę kumpla i przez dwa dni mieliśmy ludzi przy stoliku praktycznie bez przerwy. Gdy jedna partia dobiegała końca na grę czekali już następni chętni. Strefa była ustwiona na końcu spodka ale był to też punkt zawracania przy zwiedzaniu stoisk więc kazdy praktycznie tam docierał. Jesteśmy zadowoleni z tego jak to wyglądało.

NIesmowite wrażenie robił games room... ileż tam było ludzi... Świetna impreza.
Lailonn
Posty: 168
Rejestracja: 23 lip 2012, 15:09
Has thanked: 7 times
Been thanked: 63 times

Re: (Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

Post autor: Lailonn »

Trochę z czapy pytanie ale na stronie konwentu wpadła mi w oko fotografia:

https://www.planszowkiwspodku.pl/upld/a ... G_4019.jpg

Co to za gra? ;]
1. Zamki Burgundii 2. Clash of Cultures 3. Barrage 4. Food Chain Magnate 5. Terraformacja Marsa 6. Keyflower 7. Boonlake 8. Wyspa Skye 9. Podwodne Miasta 10. Great Western Trail: Argentyna - kolejność losowa
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10922
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Katowice) Planszówki w Spodku 2022 - Post Ogólny

Post autor: japanczyk »

Cyklady
ODPOWIEDZ