Diora (Karol Stawicki)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Hej wszystkim!
Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się z Wami tą świetną informacją. Po ponad 2 latach pracy, setek nieprzespanych nocy, zapisanych ryz papieru, testów oraz wzlotów i upadków...... udało się!

ZAPISY NA WYSYŁKĘ GRY:
viewtopic.php?t=80808

"Diora"
🎲Wiek graczy 10+
🎲Liczba graczy 2-4
🎲Czas rozgrywki 60-90min
🎲Autor: Karol Stawicki
🎲Ilustrator: Michał Stawicki
🎲Wydawca: Urząd Miasta Dzierżoniów
💰Cena: 102.10 pln

BGG profil: 📻
https://boardgamegeek.com/boardgame/404384/diora


CZYM JEST GRA DIORA?
Sama gra to tak naprawdę dobrze oddana w pigułce gra ekonomiczna typu dice worker placement, gdzie nasi pracownicy (kości) wykonują pewne zadania które im powierzymy. W grze Diora gracze wcielają się w kierowników zakładu produkującego radioodbiorniki, którzy to będą rywalizować między sobą o to, kto z nich obrał najlepszą strategię, dzięki której doprowadzi zakład do jak najlepszego rozwoju. Tym samym uzyska tytuł zastępcy prezesa i zapisze się na kartach historii zakładu.

Naszym zadaniem będzie jak najlepsze zarządzanie firmą na przełomie 5 rund, tak by na koniec gry po zsumowaniu wszystkich punktów zwycięstwa zdobyć tytuł najlepszego zarządzającego, a tym samym zapisać się na kartach historii zakładu Diora.

Każdy gracz będzie zaczynał z pewną pulą surowców oraz pieniędzmi dzięki czemu każdy będzie miał równe szanse na zwycięstwo. To tylko od Ciebie zależy jak poprowadzisz swój wydział. Dróg do zwycięstwa jest wiele i nie ma jednej utartej ścieżki aby to osiągnąć. Musisz bacznie obserwować zmieniającą się sytuację na planszy, oraz ruchy swoich przeciwników.

Gracze podczas rozgrywki będą również awansować swoich pracowników na wyższe stanowiska, wypłacać należne im pensje oraz utrzymywać emerytów.

Pozyskuj surowce dzięki, którym będziesz mógł wytwarzać coraz to nowsze radioodbiorniki oraz unikatowe telewizory światowej marki Diora. Walcz o najlepsze materiały do produkcji radioodbiorników, rozwijaj nową technologię, buduj pomieszczenia w zakładzie, dzięki którym pozyskasz nowe akcje do wykonania swoimi pracownikami. Wymieniaj surowce , zarabiaj na produkcji nowych urządzeń, prowadź firmę ku zwycięstwu -wygrywaj!

Grę można kupić w Urzędzie Miasta Dzierżoniów🏛️
https://dzierzoniow.pl/
lub kierując zapytanie na: 📨dreamdicegames@gmail.com

INSTRUKCJA do pobrania PDF:📂
https://drive.google.com/file/d/1XLgV7- ... p=drivesdk

VIDEOINSTRUKCJA:


LINKI Z FILMAMI: Obserwuj mój profil FB aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi gry Diora.
Spoiler:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lis 2023, 11:43 przez BOLLO, łącznie zmieniany 2 razy.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Miszon »

Z wyglądu to jakieś naprawdę ciężkie euro!
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
kulka
Posty: 150
Rejestracja: 30 wrz 2016, 14:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: kulka »

Od 10 lat to nie powinno być najgorzej ;)
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 637
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 243 times
Been thanked: 355 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Nilis »

Wyglądem przypomina gry Lacerdy
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: psia.kostka »

Brawo Bollo! A czy cos kryje sie za taka niezaokraglona cena gry? :)
Miszon pisze: 09 lis 2023, 17:21 naprawdę ciężkie euro!
Gra ciezka, jak lampowe radio, ma sie rozumiec :mrgreen:
BOLLO pisze: 09 lis 2023, 16:32 Po ponad 2 latach pracy
nie moglem sie powstrzymac :lol:
Spoiler:
Jest w tej grze olbrzymi walor edukacyjny, a nawet jej nie widzialem, ani nie gralem:
"Patrzcie dzieci, taki wariat forumowy, a gre zrobil i wydal."
Podazajcie za marzeniami! 8)
Spoiler:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
scraber
Posty: 316
Rejestracja: 06 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 226 times
Been thanked: 97 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: scraber »

Akcje z nakładaniem na siebie kostek i opłatą, lub z tym, że każda kolejna obok, musi być co najmniej równa przypominają mi trochę te z Marco Polo.

Bardzo podoba podoba mi się tematyka, sam mam w mieszkaniu Unitrę Zodiak :D
Piotrus458
Posty: 69
Rejestracja: 12 paź 2014, 11:34
Has thanked: 13 times
Been thanked: 8 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Piotrus458 »

Wygląda spoko, czekamy na recenzje ;p
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: psia.kostka »

Skoro dystrybucja jest ograniczona, a naklad pewnie jeszcze bardziej ;) to moze w ramach Warszawskiego Kolektywu przygarnalbym 1 czy 2 kartony zbiorcze (w dobrej cenie :mrgreen: ) i rozprowadzil wsrod lokalnych hipsterow planszowych? Przewidujesz Bollo takie akcje?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Miszon pisze: 09 lis 2023, 17:21 Z wyglądu to jakieś naprawdę ciężkie euro!
Jedynie z wyglądu. Poziom skomplikowania jest na średnim poziomie i jak na pudle gracz 10+ spokonnie sobie poradzi. Ja grałem z córką 9 lat i bez problemu 2ga runda bez podpowiadania.
kulka pisze: 09 lis 2023, 17:24 Od 10 lat to nie powinno być najgorzej ;)
Zgadza sie 10latki ktore ogarniają Epoke Kamienia dadzą sobie rade. :wink:
Nilis pisze: 09 lis 2023, 20:14 Wyglądem przypomina gry Lacerdy
Hmmmm....sporo osób to pisze a przyznaje że w Lacerde po raz pierwszy zagralem ok 2 miesiace temu i było to CO2. Ale jest mi bardzo miło że moja gra wyglądem przypomina top of the top....jednak uczciwie przyznaje że jakość komponentów jest raczej na poziomie " nie ma dramatu....cieszmy się że nic sie nie rozwarstwia" :mrgreen:
Brawo Bollo! A czy cos kryje sie za taka niezaokraglona cena gry? :)
No wiesz musialem coś zarobić na egzemplarzu... :wink:
A tak serio to po prostu taki wyszedł finalny koszt produkcji. Nie mam na tej grze zarobku.
Gra ciezka, jak lampowe radio, ma sie rozumiec
Dwa takie mam u siebie i nie sa takie ciezkie....ale jak ładnie grają. :mrgreen:
Jest w tej grze olbrzymi walor edukacyjny, a nawet jej nie widzialem, ani nie gralem:
"Patrzcie dzieci, taki wariat forumowy, a gre zrobil i wydal."
Ha ha ha...dobre ....dobre. Widzisz nie taki BOLLO straszny jak go malują. Ale fakt postanowiłem forumowa poprawe co mam nadzieje że widac. 8)
Akcje z nakładaniem na siebie kostek i opłatą, lub z tym, że każda kolejna obok, musi być co najmniej równa przypominają mi trochę te z Marco Polo.
Dokladnie tak, taki był zamysł. Ta mechanika idealnie mi pasowała do tego typu gry.
.Bardzo podoba podoba mi się tematyka, sam mam w mieszkaniu Unitrę Zodiak
Wow Panie....kozak model. Zazdroszcze, to juz jednak nowszy model kiedy Diora zrobiła fuzje z Unitra .
Piotrus458 pisze: 10 lis 2023, 08:16.

Wygląda spoko, czekamy na recenzje ;p
Kilku chetnych się zgłosiło. Kiedy nagraja, napisza recke tego nie wiem ale coś będzie. Od siebie nagram jedynie pokazówkę gry.
psia.kostka pisze: 10 lis 2023, 08:53 Skoro dystrybucja jest ograniczona, a naklad pewnie jeszcze bardziej ;) to moze w ramach Warszawskiego Kolektywu przygarnalbym 1 czy 2 kartony zbiorcze (w dobrej cenie :mrgreen: ) i rozprowadzil wsrod lokalnych hipsterow planszowych? Przewidujesz Bollo takie akcje?
Tak jak najbardziej prowadze takie akcje. Z tym że nie będę ukrywał ze nie mam darmowych egzemplarzy i wszystko pokrywam z wlasnej kieszeni. Po 15.11 bede wiedzial iloma dysponuje wiec dam znac.

*Pytanie klucz co oznacza okreslenie "dobra cena"? :wink:
Awatar użytkownika
Koklusz
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2020, 16:47
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Koklusz »

Kawał dobrej roboty, gra wygląda świętnie.
No i gratuluję zawziętości! Zawsze to jakaś motywacja dla innych :)
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: psia.kostka »

BOLLO pisze: 10 lis 2023, 09:27 Nie mam na tej grze zarobku.
:shock:
Ku chwale Diory zatem!
Ale troszke szok i wyrazy braterskiego wsparcia ode mnie.
nie sa takie ciezkie...
No tak, w koncu sa próżniowe, to nie moga byc ciezkie! :D
nie taki BOLLO straszny jak go malują. Ale fakt postanowiłem forumowa poprawe co mam nadzieje że widac. 8)
Tego nie oceniam, charakter kazdy ma jaki ma, a starych drzew sie nie przesadza :P
Spoiler:
Tak jak najbardziej prowadze takie akcje. Z tym że nie będę ukrywał ze nie mam darmowych egzemplarzy i wszystko pokrywam z wlasnej kieszeni.

Nie no, my jestesmy normalni ludzie, gracze. Nie pato-recenzenci wysysajacy darmoszke.
Jesli mowisz, ze nie masz zysku z gry, to juz wcale nie ma tematu znizek. 100zl to nie pieniadz.
Chetnie odkupie 1 czy 2 kartoniki zbiorcze (zaleznie od Twojej logistyki i zainteresowania lokalsow w waw), by rozprowadzic po kosztach wsrod swirusow stolecznych. Szczegoly na priv, ale "dla zasiegow" pisze tez tu w wątku gry.

Dla mnie nagroda to Usmiech Dziecka na twarzy Bollo, gdy mu sie pierwszy naklad gry rozchodzi 8)

Jedynie jesli gra okaze sie "broken" lub z babolami wieku dzieciecego, to bede domagal sie pakietu naprawczego z drugiego druku ;)
*Pytanie klucz co oznacza okreslenie "dobra cena"? :wink:
Dobra dla Ciebie, bo jestes na poczatku lancucha dostaw tej bezinteresownej zabawy :)
Po 15.11 bede wiedzial iloma dysponuje wiec dam znac.
OK, ale jesli gra nie jest kasztanem, to zarezerwuj jeden kartonik (5 pudelek?) plis.

PS wyeksponuj moze na zdjeciach fajne elementy graficzne, typu te identyfikatory z eleganckimi portretami. Plansza z gory zawsze na propsie, ale to (atrakcyjne) szczegoly moga sprzedac towar. Te portrety troche jak w Zmiennikach, podobny styl wg mnie na 1 rzut oka. Brat sie postaral!
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4719
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 383 times
Been thanked: 885 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BartP »

Jak można wejść w posiadanie gry bez jechania na południe Polski? Jakiś zakup z/do Trójmiasta się szykuje?
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Koklusz pisze: 10 lis 2023, 10:06 Kawał dobrej roboty, gra wygląda świętnie.
No i gratuluję zawziętości! Zawsze to jakaś motywacja dla innych :)
Projekt rzucałem 2 razy...raz na 3 miesiące. Zamknąłem szufladę i powiedziałem koniec. Ostatecznie chciałem go dowieźć jednak do końca.
BartP pisze: 10 lis 2023, 10:46 Jak można wejść w posiadanie gry bez jechania na południe Polski? Jakiś zakup z/do Trójmiasta się szykuje?
Tak wychodze na przeciw wszystkim co nie są z okolic bo wydawca (UM Dzierżoniów) fizycznie nie ma możliwości wysyłek. Dlatego mozna pisac tu, na priv lub na @ i ja poprostu będę wysyłał gry komu i gdzie trzeba. Proponuje jednak poczekac chwilke bo po premierze wrzuce 2 filmiki z instrukcją i unboxingiem to sobie dokladnie zobaczycie co i jak. Bedzie tez opcja wyboru droższej wersji o 7.9pln....(taki mój pomysł).
Ale troszke szok i wyrazy braterskiego wsparcia ode mnie.
Poczatkowo odzywała sie we mnie cebula ale ostatecznie po tak wielu zawirowaniach i problemach z wydaniem gry uznałem że zależy mi tylko na jednym. Żeby osoby grające w Diore miały taką samą radość jak ja, a przy obecnych chorych wrecz cenach gier człowiek docenia że coś jest w "starej" cenie. :mrgreen:
Chetnie odkupie 1 czy 2 kartoniki zbiorcze (zaleznie od Twojej logistyki i zainteresowania lokalsow w waw), by rozprowadzic po kosztach wsrod swirusow stolecznych
Proponowałem Japanczykowi takie rozwiazanie ale wiem że Kuba ma pewnie mase roboty z KSami wiec jeżeli chcesz pomoc społecznie i go odciążyć to nie widze przeciwwskazań. W kartonie jest 6szt czyli 2paczki daja 12szt. Zrób rekonesans kto ze stolicy chciałby mieć na półce takie coś jak Diora i ustalimy co i jak. Ale z góry dziękuję za pomocną dłoń.
Dla mnie nagroda to Usmiech Dziecka na twarzy Bollo, gdy mu sie pierwszy naklad gry rozchodzi 8)
Jak w takim tempie bedzie to szlo to faktycznie już niedługo na Planszowych Newsach Piotr napisze " Koniec nakladu gry Diora, ale spokojnie można kupić u lokalsów z Wawy" :lol:
Jedynie jesli gra okaze sie "broken" lub z babolami wieku dzieciecego, to bede domagal sie pakietu naprawczego z drugiego druku ;)
Nie wiem nie testowałem jej....ale jak coś znajdziesz to daj znać :wink:
Te portrety troche jak w Zmiennikach, podobny styl wg mnie na 1 rzut oka. Brat sie postaral!
Hmmmm...przyznam się ze nie oglądałem Zmiennikow. Tak samo jak Star-Trek oraz serialu Firefly. Do TV jakos nigdy mnie nie ciągnęło ale cieszę sie że odbiorcy widzą podobienstwa z tamtych lat. Tak brat odwalił kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: psia.kostka »

BOLLO pisze: 10 lis 2023, 15:03 jeżeli chcesz pomoc społecznie i go odciążyć to nie widze przeciwwskazań. W kartonie jest 6szt czyli 2paczki daja 12szt. Zrób rekonesans kto ze stolicy chciałby mieć na półce takie coś jak Diora i ustalimy co i jak. Ale z góry dziękuję za pomocną dłoń.
Nie chce wchodzic miedzy wódke, a zakąske. Jesli dogadujesz temat z innym hubem, to spoko. Natomiast nie widze przeciwwskazan, abysmy zrobili kolejny kanal przerzutowy do mnie :) Jeden karton to smialo moge wziac "full risk on me". W porywach do 2-3 mysle, jak zaczna rozdzwaniac sie telefony. Ale wawa jest duza, wiec komus z odleglejszej Bialoleki tez mozesz wyslac box, jak sie zglosi.

Na jakies olbrzymie obroty (mimo serca i dloni do pomocy) nie mozna liczyc, bo fizycznie juz tone w planszowkach w mieszkaniu :P No chyba, ze na raty, jak pierwsza fala sie rozejdzie. Ale nie ma co fantazjowac za daleko.
niedługo na Planszowych Newsach Piotr napisze " Koniec nakladu gry Diora, ale spokojnie można kupić u lokalsów z Wawy" :lol:
Dobrze dobrze, jak naklad sie wyczerpie, to cena u mnie x2 ofkorz :mrgreen:
Nie wiem nie testowałem jej....ale jak coś znajdziesz to daj znać :wink:
Slusznie, po co generowac koszty. Gra jest niedroga i git!
Troszke gorzej, ze wykonanie jest so-so. Zobaczymy na prezentacji ;)
Hmmmm...przyznam się ze nie oglądałem Zmiennikow.
Zmiennicy (serial) sa tip-top, ale ja konkretnie mowilem o tych:
https://boardgamegeek.com/boardgame/172517/zmiennicy
a tu wiecej zdjec:
https://www.gamesfanatic.pl/2014/11/13/zmiennicy/
urocze sa zetony pieniedzy tam 8)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Irka »

Jaki piękny retro look ma ta gra :D Będzie stała u nas na regale zamiast radia.
BOLLO, widzę, że zostałeś "kierownikiem logistyki", może chcesz przedstawić pozostałe postacie?
Już zbieram stare złotówki po rodzinie, żeby zrobić upgrade, więc proszę w miarę możliwości zarezerwować dla mnie egzemplarz, w porozumieniu z dilerem alias psia.kostka :)
BOLLO pisze: 10 lis 2023, 09:27 [...] postanowiłem forumowa poprawe co mam nadzieje że widac. 8)
Z perspektywy nowych, to nawet nie wiadomo, o co chodzi.
Proponowałabym nawet rozważyć ksywkę BOLLO między imieniem i nazwiskiem w tytule wątku.

A jeśli chodzi o przecinki, to polecam iKorektor.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Ja juz od dawna gram w wersje deluxe :mrgreen:

Obrazek
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Irka »

Ale... chyba nie chcesz powiedzieć, że to jest w tej droższej o 7,90 wersji? :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Irka pisze: 10 lis 2023, 21:22 Ale... chyba nie chcesz powiedzieć, że to jest w tej droższej o 7,90 wersji? :)
Nie ma szans...nawet jakby gra po 500pln byla. Nie powiem ile poscieranych paluchów mam żeby monetki sie tak świeciły....oj było tarcia oj było :mrgreen:

Ale fakt słusznie zauważyłaś ze granie z takimi monetami podbija odczucia....niby nic a jednak te lekkie jednozłotówki i cienkie ale ciężkie pieciozłotówki to dobra opcja na tani upgrade gry.

Powiem wam że kompletnie nie miałem czasu aby myśleć nad jakimis hand made udoskonaleniami i fajnie byłoby za jakiś czas zobaczyć tutaj w wątku co kreatywnego wymyśliliście.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Irka »

Jakieś monety są na allegro, to może się dozbiera, albo ktoś jakieś dojścia "hurtowe" będzie miał, fajne wyzwanie :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Irka pisze: 10 lis 2023, 21:49 Jakieś monety są na allegro, to może się dozbiera, albo ktoś jakieś dojścia "hurtowe" będzie miał, fajne wyzwanie :)
To i inne pola pozostawiam juz kreatywnym osobom.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3382
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: psia.kostka »

BOLLO pisze: 11 lis 2023, 14:17 pozostawiam juz kreatywnym osobom.
A jaka jest wymagana liczba jedynek i piatek? To przygotuje pakiety upgrade'owe na olx :mrgreen:

Jednozlotowki to zdaje sie aluminium, to za mocno bym nie pocieral, diabli wiedza skad to przetopili w PRLu ;)

Jesli wersja gry za 110zl zawiera wklad na "grzane piwo z miodem i korzeniami" dla duetu Karol+Michal, to jestem za importem tej edycji do mego hubu w stolicy.

//jesli mialoby isc na łatanie drog w Dzierzoniowie, to nie :P
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Khag
Posty: 261
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:06
Has thanked: 22 times
Been thanked: 21 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Khag »

Też chcę chociaż jeden egzemplarz do krainy kwitnącej bulwy. :D
Poznań i okolice.
Relo
Posty: 222
Rejestracja: 09 gru 2014, 09:32
Has thanked: 15 times
Been thanked: 33 times

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: Relo »

Gratuluję zaparcia w doprowadzeniu do końca swojego projektu.
Jaki jest nakład gry, bo się jeszcze okaże, że wszystko zejdzie na forum?
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Relo pisze: 11 lis 2023, 19:59 Gratuluję zaparcia w doprowadzeniu do końca swojego projektu.
Jaki jest nakład gry, bo się jeszcze okaże, że wszystko zejdzie na forum?
500szt i nie chce absolutnie robić FOMO ale już mam zgłoszonych 82 osoby a jeszcze nie było premiery tak naprawdę :D

Urzad Miasta sprzedaje/rozdaje we własnym zakresie więc nie wiem jak szybko u nich zejdzie ale jak będzie takie tempo to może być koniec druku szybciej niż zakładałem z czego sie oczywiście cieszę.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Diora (Karol Stawicki)

Post autor: BOLLO »

Khag pisze: 11 lis 2023, 18:32 Też chcę chociaż jeden egzemplarz do krainy kwitnącej bulwy. :D
Mozna sie zapisywac tu na PW lub na @. Jak komu wygodniej. Wysyłka w okolicach 20.11.
ODPOWIEDZ