On The Road (Gabriele Bubola, Leo Colovini)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
TomekMG
Posty: 17
Rejestracja: 16 lip 2021, 09:57
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

On The Road (Gabriele Bubola, Leo Colovini)

Post autor: TomekMG »

Obrazek

Liczba graczy: 2-4
Czas gry: ok. 30 minut
Zalecany wiek: 8+

Opis wydawcy [Helvetiq]:

To twoja trasa!
Festiwal Sunshine to największy festiwal muzyczny na świecie. Ludzie z całego świata przybywają na niego od 1968 roku, dlatego festiwal zawsze ma najgorętszy line-up! Festiwal łączy w sobie prawie wszystkie znane gatunki i przez tydzień w roku jest on muzycznym epicentrum świata. Twój zespół został zaproszony do zagrania na następnej edycji, a ty jesteś gotowy na wyzwanie! Masz rok na próby, zdobycie fanów i zostanie headlinerem tego znanego na całym świecie wydarzenia.

Jako amatorska grupa muzyczna nadszedł czas, aby opuścić starą drewnianą stodołę, w której odbywały się pierwsze próby i podróżować po kraju w poszukiwaniu swoich pierwszych fanów. Twój cel: występować na małych festiwalach, aby zebrać jak najwięcej fanów i być zespołem z największą liczbą na dużym festiwalu za kilka miesięcy, gdzie zostaniesz wybrany Zespołem Roku. Nie daj się jednak zwieść faktowi, że po drodze musisz zdobyć wielu fanów - musisz także dotrzeć do ostatniego etapu wystarczająco wcześnie, aby ich tam przyciągnąć. Zespół, który osiągnie właściwą równowagę między jak największą liczbą przystanków a dotarciem do finału na czas, przejdzie do legendy! Obejrzyj zwiastun!

Gra planszowa / strategiczna

Cel gry: W On the Road twoim celem jest objechanie kraju i przyciągnięcie jak największej liczby fanów na główną scenę festiwalu na finałowy koncert.
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1222 times
Been thanked: 1429 times

Re: On The Road (Gabriele Bubola, Leo Colovini)

Post autor: Cyel »

TomekMG pisze: 14 lis 2023, 11:14

Jako amatorska grupa muzyczna nadszedł czas, aby opuścić starą drewnianą stodołę...
Naprawdę wydawca chwali się taką gramatyką w oficjalnym opisie? Ciekawe czy w tekstach wewnątrz pudełka "redaktor/korektor" też zrobił taką świetną robotę (czytaj zostawił angielską składnię w polskich zdaniach)?
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1031 times

Re: On The Road (Gabriele Bubola, Leo Colovini)

Post autor: Trolliszcze »

Cyel pisze: 14 lis 2023, 17:20Naprawdę wydawca chwali się taką gramatyką w oficjalnym opisie? Ciekawe czy w tekstach wewnątrz pudełka "redaktor/korektor" też zrobił taką świetną robotę (czytaj zostawił angielską składnię w polskich zdaniach)?
Ale który wydawca? Helvetiq? Obawiam się, że oni mają niewielkie pojęcie o polskiej gramatyce.
Wziął kolega pod uwagę, że to może być jakieś amatorskie tłumaczenie? Chyba że się mylę i ktoś to oficjalnie zapowiedział po polsku...
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1222 times
Been thanked: 1429 times

Re: On The Road (Gabriele Bubola, Leo Colovini)

Post autor: Cyel »

Trolliszcze pisze: 14 lis 2023, 17:28 ...
Nie wiem kto co zapowiada i skąd jest, nie śledzę. Ale jeśli jest napisane "opis wydawcy" to dokładnie tak to rozumiem.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
ravenone
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2016, 21:29
Has thanked: 65 times
Been thanked: 35 times

Re: On The Road (Gabriele Bubola, Leo Colovini)

Post autor: ravenone »

Przejrzałem instrukcję, gra wygląda nieco dziwnie.
Z karier muzycznych zdecydowanie wolę Trash and Roll :twisted:
j_g
Posty: 1981
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 503 times
Been thanked: 240 times

Re: On The Road (Gabriele Bubola, Leo Colovini)

Post autor: j_g »

ravenone pisze: 15 lis 2023, 14:52 Trash and Roll :twisted:
"Thrash", z całym szacunkiem.
ODPOWIEDZ