Ankh Bogowie Egiptu - taktyki

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Fujis
Posty: 98
Rejestracja: 01 lut 2022, 17:20
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times

Ankh Bogowie Egiptu - taktyki

Post autor: Fujis »

Cześć, chciałem zapytać czy macie może jakieś doświadczenia odnośnie możliwych strategii na poszczególnych bogów i nie tylko? Osobiście testowaliśmy np. Podpakowywanie Anubisa na świątynie, miał bardzo dużo siły, testowałem też Ozyrysa pod taktykę lokiego, jeszcze nie udało mi się tym wygrać, jest fun ale jest to trudna ścieżka gry. Macie może swoje jakieś?
mluckner
Posty: 341
Rejestracja: 13 lip 2015, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 96 times
Been thanked: 97 times

Re: Ankh Bogowie Egiptu - taktyki

Post autor: mluckner »

Koledzy z podcastu W imię zasad mówili trochę o taktykach i w sumie uznali grę za zepsutą.
https://open.spotify.com/episode/6WHtW ... CKNuud2R9

Jakieś odpryski tego pojawiły się w temacie gry, gdzie Ciuniek z nimi polemizował.
Fujis
Posty: 98
Rejestracja: 01 lut 2022, 17:20
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times

Re: Ankh Bogowie Egiptu - taktyki

Post autor: Fujis »

Dzieki, patrząc na inne ich podcasty to mają faktycznie wymagania. Nie chciałbym się zniechęcać do Ankha przez ten podcast ponieważ mi się bardzo fajnie grało i klimat mi sie mega podoba. No nic, szukam dalej po internetach :D
Awatar użytkownika
poooq
Posty: 1237
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:04
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Has thanked: 132 times
Been thanked: 57 times

Re: Ankh Bogowie Egiptu - taktyki

Post autor: poooq »

Po co piać, gdy można grać?
Fujis
Posty: 98
Rejestracja: 01 lut 2022, 17:20
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times

Re: Ankh Bogowie Egiptu - taktyki

Post autor: Fujis »

Dzięki :D
artur20
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2023, 06:24

Re: Ankh Bogowie Egiptu - taktyki

Post autor: artur20 »

Cześć!

Jeśli chodzi o Anubisa, to jest to bóstwo znane z ogromnej siły obrażeń. Wykorzystywanie go do podbijania świątyń może być skuteczną strategią, ale ważne jest, aby także zadbać o jego bezpieczeństwo i wsparcie ze strony innych jednostek lub bóstw.

Co do Ozyrysa, to jest to bóstwo o innych umiejętnościach i taktyka Loki może być trudniejsza do zastosowania. Może wymagać bardziej złożonych strategii lub współpracy z innymi graczami, aby wykorzystać pełny potencjał Ozyrysa.

Osobiście, próbuję różnych strategii w zależności od sytuacji i bóstwa, które wybieram. Czasami eksperymentowanie może prowadzić do odkrycia nowych, skutecznych podejść.

Powodzenia w dalszych eksperymentach i rozwoju swoich strategii w grze!
__________________________________________________________________________________________________________________________
Zagraj tutaj w gry erotyczne dla dorosłych
ODPOWIEDZ