Czy próbujemy zarabiać na hobby?

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Czy próbujemy zarabiać na hobby?

Post autor: Irka »

@BOLLO - praktyczny ten film, obejrzałam w całości, bo mnie zaciekawił, choć i tak będę robić po swojemu ;)

A tutaj przykład tej fajnej patyny, o której wspominałam - gra pożyczona od teściowej na wieczne nieoddanie - nie zamieniłabym jej na nową, bo ta ma rasowy wygląd - kto rozumie, ten rozumie :) Stół też już ma swoje lata i uszkodzenia, ale jest drewniany, więc ładnie się starzeje.

Obrazek

I przy kupnie używanych gier czy innych rzeczy też mi to nie przeszkadza - przygarniam chętnie takie "z historią", jeśli były szanowane, tzn. kompletne, z normalnymi śladami zużycia.
Czyli znów - kwestia gustu i priorytetów, byle w zgodzie ze sobą. Pozdrowienia dla wszystkich opcji i stron tej dyskusji :)
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Czy próbujemy zarabiać na hobby?

Post autor: Darkstorm »

Mi się jak dotąd nie zdarzyło nic zarobić. Nawet jak miałem jakieś zdublowane tytuły to rozdałem znajomym w prezencie. A to co planuję się pozbyć też pewnie oddam na jakąś aukcję charytatywną. Aczkolwiek człowiek trochę żałuje że nie znał przyszłości i nie kupił kilku Talismanów czy Światów Dysku więcej :wink: :wink: :wink: :wink:
ODPOWIEDZ