Beskidzkie spotkanie przy planszy

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Xargos
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2009, 12:44

Beskidzkie spotkanie przy planszy

Post autor: Xargos »

Witam!
Zapraszam wszystkich miłośników gier planszowych do udziału w imprezie kulturalnej mającej miejsce w Bielsku - Białej w klubie osiedlowym "Pegaz". Spotkanie rozpocznie się w piątek 17.07.2009 o godzinie 16:00 i trwać będzie minimum do godziny 22:00, następnie w Sobotę od godziny 12:00 do 22:00 oraz w niedzielę od 11:30 do 20:00.
W planie:
Gamesroom: przez cały czas imprezy można będzie grać we wszystkie planszówki udostępnione za darmo przez organizatorów, odbęda sie turnieje w wybrane gry (najprawdopodobniej; Carcassone, Neuroshima hex, Wilki i Owce, Jenga i Jungle Speed).
Prelekcje o grach fabularnych organizowane przez klub fantastyki Gnom i Alatheia z Bielska Białej
Turnieje następujących gier:
WFB - niedziela 1250pkt start o 11:30
Wh40.000 - pokazy i nauka gry w sobote przez cały dzień
Star Wars gra figurkowa turniej 150pkt i nauka gry cały dzień
Turnieje i nauka gry w MTG oraz World of Warcraft (figurki i karty)

Lokalizacja:
miejsce: Klub Osiedlowy "Pegaz" na osiedlu SłONECZNYM w Bielsku-Białej przy ulicy Braci Gierymskich.

kontakt telefoniczny Artur Szymała 604 229 042
Link Jak trafić:
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=173
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: Beskidzkie spotkanie przy planszy

Post autor: kolderek »

kto się wybiera w sobotę? bo ten opis dojazdu do klubu jest trochę skomplikowany, więc chętnie bym z Dworca PKP szedł z kimś, kto więcej z tego kuma :-)
będę na dworcu 11:32 (jak nie będzie opóźnień :-)
Awatar użytkownika
assurbanipal
Posty: 250
Rejestracja: 09 sie 2007, 04:59
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Has thanked: 1 time

Re: Beskidzkie spotkanie przy planszy

Post autor: assurbanipal »

Ja bym chciał jutro być od początku i jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli (100% pewność będę miał dopiero dzisiaj wieczorem), to pojadę autobusem nr 50 prosto z Czechowic. I tu mogę zaproponować Ci coś takiego: wysiadasz z pociągu w Bielsku o 11:32 i idziesz na przystanek autobusowy na ulicę Warszawską (kierunek Osiedle Karpackie - a więc po wyjściu z dworca PKP musisz przejść kładkę i po zejściu skręcić w prawo). Autobus nr 50, którym pojadę powinien tam być o 11:47 i z tego co sprawdzałem na planie, to jedzie on prawie na samo miejsce (wysiada się na przystanku Michałowicza / Reja i stamtąd to będzie najwyżej kilkadziesiąt metrów na nogach).
Ewentualnie możesz wysiąść z pociągu w Czechowicach i udać się na "dworzec" autobusowy na stanowisko nr 3 - 50tka odjeżdża stamtąd o 11:18. Ja wsiądę na szóstym przystanku. Ale tu musiałbyś sprawdzić o której Twój pociąg jest w Czechowicach (z Czechowic do Bielska pociągiem jest ok 15 minut, więc skoro w Bielsku ma być o 11:32, to ta opcja może nie wchodzić w grę).

Jakby co to daj znać.
Awatar użytkownika
kolderek
Posty: 1368
Rejestracja: 15 paź 2007, 17:25
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 1 time

Re: Beskidzkie spotkanie przy planszy

Post autor: kolderek »

w Czechowicach będę o godz. 11:18, czyli o tej co odjeżdża 50-tka :-) ale za to będę szybciej w BB na Dworcu PKP, więc wybiorę pierwszą opcję i pójdę na przystanek (za kładką w prawo) i wsiądę do tego autobusu, którym ty jedziesz. :-)

chyba, że ty wsiądziesz do pociągu, którym ja jadę i dalej pojedziemy razem ;-) (tylko, że to cię będzie więcej kosztowało jak przypuszczam)
Awatar użytkownika
assurbanipal
Posty: 250
Rejestracja: 09 sie 2007, 04:59
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Has thanked: 1 time

Re: Beskidzkie spotkanie przy planszy

Post autor: assurbanipal »

kolderek pisze:chyba, że ty wsiądziesz do pociągu, którym ja jadę i dalej pojedziemy razem ;-) (tylko, że to cię będzie więcej kosztowało jak przypuszczam)
Wolę autobus :wink: Reszta na priv.
Awatar użytkownika
matoozik
Posty: 403
Rejestracja: 24 sie 2009, 14:19
Lokalizacja: Małopolska

Re: Beskidzkie spotkanie przy planszy

Post autor: matoozik »

Może jakaś mała relacja?
Małpa nie żyje. Przedstawienie skończone.
Moja skromna kolekcja: matoozik
ODPOWIEDZ