(Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
bestartis

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: bestartis » 14 cze 2019, 16:18

Jeszcze żyje, nie umarłem. Zapowiadałem moje pierwsze przybycie z prototypem gry osadzonej w zniszczonym kosmosie, ale nie wiedziałem dokładnie kiedy uda mi się przybyć bo wiadomo... praca, praca i praca. Teraz już wiem i moje przybycie ustalam na 26 lub 27 czerwca. (dwie daty dlatego, ze nie wiem czy działacie w środy czy w czwartki). Gra jest dla od dwóch do czterech graczy, ale do tej pory najbardziej sprawdziłem wersje dla czterech graczy :D . Zbieram więc chętną ekipę, do popsucia moich marzeń o własnej, działającej grze :D . Bartoszeg02 już zapowiedział swój udział.
Jeszcze opiszę pokrótce o co w grze chodzi i post będzie gotowy. Są to zmagania armii (każdy gracz dysponuje inną) w losowo generującym się kosmosie. Walka toczy się nie bez powodu. Układ słoneczny jest tak wyeksploatowany z zasobów naturalnych, że armie zmuszone są rozpocząć wojnę właśnie o zasoby pozwalające im funkcjonować. Wygra gracz który wykaże się nie tylko zmysłem taktycznym, ale też rozsądnie dysponować będzie zasobami i rozkazami przydzielanymi dla każdej tury. Ostateczne zwycięstwo przypada temu, kto zdobędzie zestaw kluczy do ostatniego dziewiczego miejsca w kosmosie bogatego w zasoby i zapewni tym samym dostani byt swojej rasie.
Więc zapraszam, jak już przybędę. A na razie siadam przy wentylatorze i nie ruszam się od niego na krok.

Awatar użytkownika
Jan Madejski
Użytkownik wspierający

Re: (Warszawa) Regularne spotkanie testowe - Monsoon Group

Post autor: Jan Madejski » 14 cze 2019, 23:04

Spotykamy się w środy, więc zapraszam 26.

ODPOWIEDZ