(Kraków) Bookgame 2024 1-3 marca

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
salut
Posty: 126
Rejestracja: 19 lis 2023, 08:06
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times

(Kraków) Bookgame 2024 1-3 marca

Post autor: salut »

https://bookgamekrakow.pl/udzial-w-targ ... ych/bilety

Tak podpytam bo jestem swiezy w temacie planszówek.
Co zrobić aby wyćiagnąć z takiego eventu jak najwięćej fun'u i ewentualnie jakichś "fantów" :) wybiorę się pewnie z rodziną.

Jak to jest z kartami/dodatkami promocyjnymi i sklepami wystawców na takiej imprezie (nie wiem czy brać worek monet, czy nie ma sensu bo i tak bym przepłacił :) )
Ogólnie jak wygląda zdobywanie takich exclusive'ów
Kupię: Link

Proszę nie wrzucać moich okazji na pepper.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Bookgame 2024 1-3 marca

Post autor: Hardkor »

salut pisze: 01 lut 2024, 20:30 https://bookgamekrakow.pl/udzial-w-targ ... ych/bilety

Tak podpytam bo jestem swiezy w temacie planszówek.
Co zrobić aby wyćiagnąć z takiego eventu jak najwięćej fun'u i ewentualnie jakichś "fantów" :) wybiorę się pewnie z rodziną.

Jak to jest z kartami/dodatkami promocyjnymi i sklepami wystawców na takiej imprezie (nie wiem czy brać worek monet, czy nie ma sensu bo i tak bym przepłacił :) )
Ogólnie jak wygląda zdobywanie takich exclusive'ów
Promki - wydawcy dają je za free lub do zamówień. Jednak raczej chyba mało kto daje, ale nie jestem pewny, bo też nie śledzę.

Kupowanie - raczej nie warto, bo ceny wyższe niż jakbyś kupił sobie on-line. Wyjątek to strefa promocji Rebela (ew uszkodzone u nich) oraz Lucky Duck Games. Lucrum też czasem da spoko ceny. Resztę z Portal Games na czele można omijać.

Najwięcej wyciągnąć z takiego eventu można poprzez granie w prototypy i/lub gry, które Ci od razu ktoś z animatorów tłumaczy.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
bosik111
Posty: 296
Rejestracja: 12 gru 2013, 13:53
Has thanked: 8 times
Been thanked: 32 times

Re: (Kraków) Bookgame 2024 1-3 marca

Post autor: bosik111 »

Jest sens iść solo, czy bez swojej ekipy raczej ciężko dołączyć do jakiejś gry?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Kraków) Bookgame 2024 1-3 marca

Post autor: Hardkor »

bosik111 pisze: 05 lut 2024, 10:59 Jest sens iść solo, czy bez swojej ekipy raczej ciężko dołączyć do jakiejś gry?
Do prototypów/ nowości tłumaczonych przez animatorów wydawnictwa to bez problemu, ale jak wypożyczalnia czy coś to ciężko.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1965
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 191 times
Been thanked: 839 times

Re: (Kraków) Bookgame 2024 1-3 marca

Post autor: Neoptolemos »

Ja na różne tego typu konwenty zazwyczaj chodzę solo, ale jeśli masz możliwość, gorąco zachęcam do namówienia kogoś jeszcze. Nawet na nowości u wydawców nie zawsze się jest łatwo wbić samemu (co nie znaczy, że się nie da). W dwie osoby jest już dużo łatwiej.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
ODPOWIEDZ