Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Mevlex
Posty: 93
Rejestracja: 19 paź 2020, 19:21
Has thanked: 19 times
Been thanked: 14 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Mevlex »

No dobra kochani - to który dodatek najbardziej opłaca się wziąć? Który najwięcej zmienia gameplayowo, a który po prostu dokłada więcej tego samego?
Heubuder
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2020, 15:11
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Heubuder »

Według mojej opinii Side Gig. Potem ewentualnie Motor Pool.
(Nie grałem, jedynie przejrzałem kampanię, yt i inne materiały).
Awatar użytkownika
Laaq
Posty: 13
Rejestracja: 21 sie 2020, 12:58
Has thanked: 7 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: Laaq »

Mevlex pisze: 27 kwie 2024, 15:11 No dobra kochani - to który dodatek najbardziej opłaca się wziąć? Który najwięcej zmienia gameplayowo, a który po prostu dokłada więcej tego samego?
Gang Wars - Dodaje 3 gangi, i jeden moduł związany z gangiem scavengers (jeśli nie jest grany) można dodać dodatkowe 6 opportunity do gry które wpływają na graczy.

Obrazek

Side Gig - 2 nowych edgerunnerów, 2 engramy (Karty opportunity które można kupić i dołącza się ich do jednostki/kryjówki, dają jakieś bonusy), 7 fixerów którzy siedzą w swoich dzielnicach i jeśli kontrolujesz żółte POI dostajesz jakieś bonusy.

Obrazek

Obrazek

Motor Pool - 1 edgerunner, 10 pojazdów, 6 kart opportunity, nowe story, 1 karta aktualizacyjna do night city tour story.

Obrazek

Obrazek
ArtIO
Posty: 544
Rejestracja: 27 cze 2020, 12:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 35 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: ArtIO »

Heubuder pisze: 27 kwie 2024, 15:50
Spoiler:
Mevlex pisze: 27 kwie 2024, 15:11
Spoiler:
Side Gig - to jest ciekawy dodatek, patrząc na to co wprowadza i to że nie zmienia głównej mechaniki gry + wprowadza nowy moduł Engrams + 2 dodatkowe Edgerunner (w podstawce masz 10) (Edytowane :D)
Motor Pool fajne rozszerzenie, ale nie wiem czy nie wpłynie na rozgrywkę tak że zamiast Area control będzie wyścig :D
Gang Wars więcej tego samego - trzeba pamiętać że tu są asymetryczne gangi więc tym samym zwiększasz regrywalność nie zmieniając rozgrywkę. - wybrałem właśnie ten
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2024, 17:46 przez ArtIO, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4044
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: AkitaInu »

Gangi - wiadomo, inny główny skill, inny układ akcji w niektórych - to jest dobra regrywalnosc, badlandsy tez sa spoko, szczegolnie na 5 graczy.

Autka - to jest super, nie dosc ze wyglada mega na planszy to w sumie to jest tak jakby troche kupowanie jakiejs umiejetnosci ktora "moze sie poruszac po mapie", jako ze kazde auto cos daje. Generalnie chyba bez tego juz nie zagram.

Sidegig - na necie jak sprawdzalem co i jak jakis czas temu to wyszlo mi ze to jest najciekawszy dodatek, najwiecej dodaje. Ale niestety z nim nie gralem jeszcze ;)
sasquach
Posty: 1834
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 588 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: sasquach »

W side gig tylko jedna rzecz mi się nie podoba. Fixerzy mają na stałe przypisane punkty gdzie się pojawiają, więc np. grając w 3 osoby zawsze będziemy mieli dostępnych tylko dwóch tych samych fixerów. Ciekawe czy to kwestia balansu, czy jedynie utrzymania klimatu (postacie są tam gdzie były w grze).
ArtIO
Posty: 544
Rejestracja: 27 cze 2020, 12:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 35 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: ArtIO »

sasquach pisze: 27 kwie 2024, 22:22 W side gig tylko jedna rzecz mi się nie podoba. Fixerzy mają na stałe przypisane punkty gdzie się pojawiają, więc np. grając w 3 osoby zawsze będziemy mieli dostępnych tylko dwóch tych samych fixerów. Ciekawe czy to kwestia balansu, czy jedynie utrzymania klimatu (postacie są tam gdzie były w grze).
To jest związane z Lore :)
Widziałem komentarz że można używać inne postacie żeby sprawdzić wszystkie.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3468
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: psia.kostka »

Zestaw z GangBangWars juz wyszarzony w sklepiku :shock: , czyli albo sie wyprzedal, albo poszedl w rezerwacje u ludzi, albo tez bylo go jednak malo. Ciekawie, nie ma biedy w narodzie ;)
Ale tez czasem pozycje wyszarzone wracaly (jak znalezli cos za regalem :P albo mircy nie oplacili zamowien... )
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
ArtIO
Posty: 544
Rejestracja: 27 cze 2020, 12:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 35 times

Re: Cyberpunk 2077: Gangs of Night City (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang, Alexio Schneeberger, Francesco)

Post autor: ArtIO »

Ten dodatek zwiększa regrywalność :)
Chociaż gra nie potrzebuje dodatków jako że jest kompletna, ale Side Gig wydaje się być integralną częścią Core Box taki Essential Add-on :D
No i fajny bonus w postaci 2 Edgerunnerów czyli 1/5 tego co w Core Box :D
ODPOWIEDZ