[Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
zmijka
Posty: 8
Rejestracja: 21 paź 2009, 10:54

[Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: zmijka »

Czy są jacyś chętni do grania z Wilanowa? Chciałabym poznać jakiś graczy z okolicy w której mieszkam, bo zwykle ciężko się zgrać czasowo żeby pograć w coś, a jak się blisko mieszka to jest lepiej. Jak mieszkałam na Pradze to miałam grającego sąsiada z piętra to wystarczyło mieć trochę czasu wolnego żeby jakaś partyjkę rozegrać. Nie znam zbyt wielu gier planszowych. Ale jest wiele tytułów z którymi chętnie bym się zapoznała. Generalalnie podoba mi się wszystko co jest "klimatyczne". Grałam kiedyś sporo w gry komputerowe - D2, Ultima Online. I w karty Mtg też bardzo lubię grać.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: Don Simon »

zmijka pisze:Czy są jacyś chętni do grania z Wilanowa? Chciałabym poznać jakiś graczy z okolicy w której mieszkam, bo zwykle ciężko się zgrać czasowo żeby pograć w coś, a jak się blisko mieszka to jest lepiej. Jak mieszkałam na Pradze to miałam grającego sąsiada z piętra to wystarczyło mieć trochę czasu wolnego żeby jakaś partyjkę rozegrać. Nie znam zbyt wielu gier planszowych. Ale jest wiele tytułów z którymi chętnie bym się zapoznała. Generalalnie podoba mi się wszystko co jest "klimatyczne". Grałam kiedyś sporo w gry komputerowe - D2, Ultima Online. I w karty Mtg też bardzo lubię grać.
A probowalas przyjsc na spotkanie piatkowe na PW?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: ja_n »

Najlepiej wyrwij się w któryś piątek na spotkanie na Politechnice, tam sobie pograsz i poznasz trochę graczy z Warszawy. Wtedy będzie też łatwiej się umawiać z kimś prywatnie.
zmijka
Posty: 8
Rejestracja: 21 paź 2009, 10:54

Re: [Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: zmijka »

Dzięki za odpowiedzi. Pewnie się przejadę jak tak radzicie. Choć zawsze się obawiam takich spędów, że wszyscy się pogrupują i nikt nie będzie chciał ze mną grać. Zwłaszcza, że gram trochę po babsku...;p
Awatar użytkownika
Mustafa
Posty: 537
Rejestracja: 31 gru 2007, 12:21
Lokalizacja: Szkocja

Re: [Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: Mustafa »

zmijka pisze:Dzięki za odpowiedzi. Pewnie się przejadę jak tak radzicie. Choć zawsze się obawiam takich spędów, że wszyscy się pogrupują i nikt nie będzie chciał ze mną grać. Zwłaszcza, że gram trochę po babsku...;p
Jakie to jest babskie granie ?
Monsoon Group Rulez

A.J.Mustafa
zmijka
Posty: 8
Rejestracja: 21 paź 2009, 10:54

Re: [Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: zmijka »

No...;-) Np. wybieranie bohatera nie po statystykach tylko po obrazkach. W Mtg np. niechęć do dokoptowania jakiejś dobrej karty do talii tylko dlatego, że jest brzydka ;p. Albo z drugiej strony nie wyrzucenia karty która jest zbędna z talii, bo jest na niej fajny piesek albo robak. I tym podobne...
Awatar użytkownika
bart8111
Posty: 691
Rejestracja: 28 wrz 2008, 22:25
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: bart8111 »

Z góry zaznaczam, że nie chcę tutaj jakichś stereotypów pogłębiać, ale faktycznie ja się nie spotkałem żeby faceci grali w ten sposób. Za to często widzę sytuację, w której przez całą grę trzymają w ręku jakąś brzydką kartę tylko dla jej efektu ;)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Warszawa] Granie na Wilanowie? Są jacyś chętni?

Post autor: ragozd »

Zawsze mozna liczyc na tzw. "meskie" granie - niewazne w co, jesli z ladna dziewczyna ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
ODPOWIEDZ