7 cudów świata nieoficjalne dodatki

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
kawasaki88
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2017, 12:57

7 cudów świata nieoficjalne dodatki

Post autor: kawasaki88 »

Czy może ktoś zna adres stron mailowych, na których znajdują się dodatki przetłumaczone na język polski i gotowe do druku, jak: Ruiny, Żeglarze, Nowi Liderzy, Mity, Imperia czy Wonders Collection?
Znalazłem w wersji francuskiej, angielskiej czy niemieckiej ale żeby te dodatki były przetłumaczone profesjonalnie w wersji polskiej to nie.
Czy może będzie ktoś prowadził zbiórkę na dodatki???
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1804
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 337 times

Re: 7 cudów świata nieoficjalne dodatki

Post autor: hipcio_stg »

Z tego co wiem to już po temacie jeżeli chodzi o zbiórki na fanowskie dodatki. W dziale zamówienia zbiorowe znajdziesz odpowiednie wątki.
Awatar użytkownika
gath
Posty: 208
Rejestracja: 08 cze 2006, 21:47
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: 7 cudów świata nieoficjalne dodatki

Post autor: gath »

Tutaj znajdziesz linki do instrukcji po PL. Na kolejne zbiórki trzeba czekać, aż ktoś zdecyduje się ponownie zorganizować.
viewtopic.php?f=55&t=55328
Awatar użytkownika
Grellenort
Posty: 366
Rejestracja: 29 wrz 2018, 22:53
Has thanked: 36 times
Been thanked: 100 times

Re: 7 cudów świata nieoficjalne dodatki

Post autor: Grellenort »

Niekoniecznie. Można napisać bezpośrednio do drukarni MB Print o zamówienie indywidualne. Wyjdzie pewnie nieco drożej, ale jeśli komuś zależy i nie chce czekać, to oni na pewno mają wciąż odpowiednie pliki i ogarną sprawę.
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 142 times

Re: 7 cudów świata nieoficjalne dodatki

Post autor: Paskuder »

W mb princie powinni mieć pliki pl, takie ruiny sam tłumaczyłem pro publico bono i o ile wiem z tej wersji później szły wydruki.
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
ODPOWIEDZ