Zombicide: Black Plague - pytania o zasady

Masz pytanie o zasady jakiejś gry - zamiast pisać na forum ogólnym, napisz osobnego posta na tym podforum. Uwaga! W tytule wątku podaj nazwę gry (i krótko czego dotyczy pytanie)!
yonashek
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2019, 10:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: yonashek »

marcindlubacz pisze: 28 sie 2019, 12:57 W misji 0 jest użyty zwrot pełny skład w misji 1 natomiast wszyscy ocalali. Więc do końca nie jestem pewny,
W misji 0 żeby ją ukończyć musisz dotrzeć do strefy wyjścia PEŁNYM SKŁADEM czyli całą drużyną, która rozpoczynała grę.

W misji 1 żeby ją ukończyć musisz:
a) Zabić przynajmniej jednego Nekromantę i jedną Abominację
b) Zdobyć wszystkie znaczniki celu.
Nic nie widzę na temat "Wszystkich Ocalałych"

W misji 5,6 i 7 znów jest w użyciu Strefa Wyjścia i tam jest również jako cel jej osiągnięcie PEŁNYM SKŁADEM czyli całą drużyną, która rozpoczynała grę.

Update
-----------
Sprawdziłem teraz jak to wygląda w misjach dodatkowych, które tłumaczyłem (od B1-B8)
W wersji oryginalnej wyraźnie jest napisane
"All starting Survivors"
czyli całą drużyną, która rozpoczynała grę.

Trzymałem się wówczas konwencji z oryginalnej polskojęzycznej instrukcji pisząc Pełnym Składem.
Zauważyłem teraz tylko drobne niedociągnięcie w misji B3_Królewska_Korona, gdzie napisałem "Wszyscy Ocaleni" a powinno być "Pełnym Składem".

Wieczorem to poprawię i wrzucę zupdateowany plik.
marcindlubacz
Posty: 96
Rejestracja: 14 maja 2015, 10:23
Been thanked: 1 time

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: marcindlubacz »

Chyba mówimy o innych grach. Ja mam w zielonej hordzie w 1 misji 2 cel "Spakujcie wszystko i odejdźcie. Misja kończy się powodzeniem, gdy wszyscy Ocalali znajdą się w tej samej strefie, w której nie ma żadnego zombie".
I dlatego mam wątpliwości czy wszyscy ocalali= pełny skład.
yonashek
Posty: 11
Rejestracja: 25 sie 2019, 10:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: yonashek »

marcindlubacz pisze: 28 sie 2019, 19:52 Chyba mówimy o innych grach.
Wychodzi na to, że tak. Ja miałem na myśli Czarną Plagę, Ty pisałeś o Zielonej Hordzie.

Prześledziłem wątki na anglojęzycznych forach i nie ma zgody pośród graczy, co oznacza sformułowanie Wszyscy Ocalali.
Widzę jednak, że w misjach do innych dodatków gier z serii Zombicide pojawia się wspomniany przeze mnie wcześniej zapis "All starting Survivors" czyli Pełny Skład, a w tym wypadku, o którym piszesz jedynie "All Survivors" czyli Wszyscy Ocalali.

Jako, ze jest to wyraźne rozróżnienie, przyjąłbym, że chodzi o Wszystkich (aktualnie żyjących) Ocalałych, czyli śmierć któregokolwiek nie powoduje zakończenia misji.

Pozdrawiam i dobrej zabawy życzę w świecie Zombicide!
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Przeczytałem instrukcję i mam parę pytań.

1)Jaka będzie kolejność wybierania celów dla przeciwników z Czarnej Plagi, Wulfsburga, Łuczników Szwendaczy i Fatty Burster (takie gry / dodatki mam lub będę miał przed 1 partią)?
2)Kolejność wybierania celów dotyczy tylko broni dystansowej czy też czarów? Przy walce bronią do walki w zwarciu rozumiem, że sam wybieram komu sieknę...
3)Czy jak broń jest dwuręczna (np. długi łuk) to czy można w drugiej ręce coś trzymać (np. inną dowolną broń / przedmiot)? Na logikę to nie można by było bo jak mając zajęte obie ręce, ale chyba gra nie różnicuje broni na jedno i dwuręczne tylko na bronie podwójne (dla bonusu za 2 takie same) i nie podwójne (za które nie ma bonusu). Skoro można trzymać broń w slocie tułowia to wydaje mi się, że długi łuk i miecz oburęczny mogą być razem w slotach rąk...
4) Jeszcze pytanie dotyczące opuszczania strefy z zombiakami. Jest przykład w instrukcji z 2 łowcami. Żeby opuścić strefę z nimi należy użyć 1 akcji na ruch i po 1 na łowcę = 3 akcje. Czyli rozumiem, że mając więcej przeciwników w swojej strefie, muszę wyrżnąć część z nich, żeby zwiać. Np. przy 3 akcjach i 7 zombiakach jestem skazany na wykoszenie 5 z nich i dopiero potem mogę próbować zwiać? Jeśli to tak jest, to chyba raczej walka w zwarciu to ostateczność przy większej liczbie zombiaków, no chyba, że wtedy wszyscy leją w kupie wszystkich... :D
suibeom
Posty: 790
Rejestracja: 18 cze 2019, 16:02
Has thanked: 1559 times
Been thanked: 252 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: suibeom »

KOSHI pisze: 15 wrz 2019, 20:52
Spoiler:

Ad 4: przy siedmiu zombiakach nawet gdy każda akcja da Ci zabicie jednego to i tak Twój bohater jest martwy :-) W fazie zombiaków dostaje cztery rany, chyba, że masz już jakiś pancerz, ale i tu musisz rzucać kości, więc ryzyko mało opłacalne.
Ad 3: zasada jest prosta- jedna ręka, jedna broń, typ dowolny.
Ad 2: kolejność wyboru celów jest stała i dotyczy wszystkich ataków, niezależnie od tego czym będziesz walczył.
Awatar użytkownika
Nidhogg
Posty: 1290
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:36
Lokalizacja: Romb Kujawski
Has thanked: 84 times
Been thanked: 49 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Nidhogg »

suibeom pisze: 16 wrz 2019, 10:30 Ad 2: kolejność wyboru celów jest stała i dotyczy wszystkich ataków, niezależnie od tego czym będziesz walczył.
Kolejność dotyczy tylko ataków dystansowych ale nie walki wręcz.
7% rabatu - 3Trolle
10% rabatu - Planszostrefa
Zbiórki gdzie jestem organizatorem: tu
imrowai
Posty: 149
Rejestracja: 09 lis 2018, 21:29
Has thanked: 22 times
Been thanked: 16 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: imrowai »

suibeom pisze: 16 wrz 2019, 10:30 Ad 4: przy siedmiu zombiakach nawet gdy każda akcja da Ci zabicie jednego to i tak Twój bohater jest martwy :-) W fazie zombiaków dostaje cztery rany, chyba, że masz już jakiś pancerz, ale i tu musisz rzucać kości, więc ryzyko mało opłacalne.
hmmm chwila chwila, jak masz 7 zombiaków, a walisz do nich jakimś mieczem, który ma sporo kości, i wyjdą ci dobre rzuty to 2 machnięcia i 7 szwędaczy nie ma. Przecież każda kość z sukcesem to jednego mniej...
wladekbud
Posty: 101
Rejestracja: 24 mar 2011, 11:38

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: wladekbud »

Nidhogg pisze: 16 wrz 2019, 11:21 Kolejność dotyczy tylko ataków dystansowych ale nie walki wręcz.
Przy czym trzeba pamiętać, że dystans "0" to dalej atak dystansowy (ważna kolejność) oraz Rzucanie Czaru podlega zasadom ataku dystansowego.
suibeom
Posty: 790
Rejestracja: 18 cze 2019, 16:02
Has thanked: 1559 times
Been thanked: 252 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: suibeom »

dzięki :-) właśnie wyszło jak sobie utrudnialiśmy grę. Co do rzutów kośćmi, to prawda, że odpowiednia ilość może wybić zombiaków, ale grając nieraz ta "ilość" zawodziła i bohater ginął :-)
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Dziękuje za odpowiedzi. Czyli bronie dowolnie w rękach, atak dystansowy i czary - wg. priorytetu celu, opuszczanie strefy z zombi tak jak myślałem i zgodnie z instrukcją. Fatty burster zgodnie z instrukcja Horde Box są typem spaślaków czyli priorytet 2 po szwendaczach i strzelcach przy tym zestawie co u mnie. To w sumie wiem wszystko. Reszta wyjdzie w praniu...
Lambrso
Posty: 60
Rejestracja: 05 gru 2006, 08:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Been thanked: 6 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Lambrso »

Czy w Czarnej Pladze wszystkie Zombie zadają tylko jedno obrażenie?
Czy dopiero kolejne części np. Zielona Horda, Najeźdźca zmieniły tą zasadę?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

W czarnej Pladze 1 obrażenie na atak. Łowca ma 2 akcje więc jeśli stoi na polu z bohaterem to może zadać 2 obrażenia. W zielonej hordzie zmieniono tą zasadę. Można jednorazowo dostać 2 lub 3 co skompensowano mocniejszymi broniami niż w Czarnej Pladze i możliwością strzelania z trebeusza. W Najeźdźcy jest jak w Pladze - zmieniono część zasad i design, ale idea dostawania obrażeń jak w Pladze. Horda to jednak nieco inna gra od Plagi i Najeźdźcy mimo, że wszystkie odsłony bazują na wyjściowym core. Powiedziałbym, że trudniejsza, bo można paść na strzała więc bez ostrego grzania z trebeusza w zombiaki ani rusz. Ogólnie każda odsłona ma inną specyfikę rozgrywki. Nawet Wolfsburg zmienia diametralnie rozgrywkę Czarnej Plagi, bo do otwarcie drzwi trzeba się dobrze przygotować, żeby nie zostać z ręka w nocniku jak ci wyspawnuje z 6 wilczków w pomieszczeniu za drzwiami...
Awatar użytkownika
Polzcount
Posty: 92
Rejestracja: 05 lip 2019, 23:13
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Polzcount »

Co zrobić gdy, podczas namnażania zostaną dwie ostatnie figurki szczedaczy w pudełku ,a na karcie jest aby wypościć czterech. Wtedy wypuszczam tych dwóch ostatnich szwedaczy i pozostali na planszy maja dodatkowa akcje ?
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Wg. mnie dostają 1 aktywację niezależnie od ilości figurek, których brakło. Wystawiasz co jest i dodatkowa aktywacja. Dalej w instrukcji jest, że figurki mogą dostać wiele aktywacji (szczególnie abominacja i nekromanta) i to jest dla mnie nie do końca jasne, ale ja to interpretuje tak, że jeśli po tej sytuacji należy później rozpatrzyć kolejną strefę / strefy namnażania lub należy namnożyć zombi w budynku to jeśli kolejne wylosowane karty będą typami zombi, których już nie mamy, to zamiast wystawiać ten dany typ, będziemy nim ruszać po prostu do przodu, co może dać ciąg aktywacji danej jednostki podobnie jak w przypadku pociągnięcia paru kart abominacji lub nekro z rzędu, o czym jest dalej napisane już jaśniej w instrukcji w dziale o nekromancie.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2019, 13:03 przez KOSHI, łącznie zmieniany 2 razy.
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: omas »

KOSHI pisze: 30 wrz 2019, 16:16 Wg. mnie dostają 1 aktywację niezależnie od ilości figurek, których brakło. Wystawiasz co jest i dodatkowa aktywacja. Dalej w instrukcji jest, że figurki mogą dostać wiele aktywacji (szczególnie abominacja i nekromanta) i to jest dla mnie nie do końca jasne, ale ja to interpretuje tak, że jeśli po tej sytuacji należy później rozpatrzyć kolejną strefę / strefy namnażania lub należy namnożyć zombi w budynku to jeśli kolejne wylosowane karty będą typami zombi, których już nie mamy, to zamiast wystawiać ten dany typ, będziemy nim ruszać po prostu do przodu, co może dać ciąg aktywacji danej jednostki podobnie jak w przypadku pociągnięcia paru kart abominacji lub nekro z rzędu, o czym jest dalej napisane już jaśniej w instrukcji w dziale o nekromancie.
Wg. Mnie jedna aktywacja za kazda brakujaca figurke.
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Wg. mnie nie. W regułach jest, że dostają dodatkową aktywację (nie wiele aktywacji za ilość brakujących figurek. Nic tam o tym nie pisze). Potem jest trochę niepotrzebnie zagmatwane w instrukcji. Generalnie jak by była aktywacja za każdą figurkę to przy powiedzmy poziomie zagrożenia czerwonym i pociągnięciu 2 kart z rzędu w pomieszczeniu po powiedzmy 8 szwendaczy (a nie mamy tych figurek) to by było 16 aktywacji? Pomijam, że budynki są wieloizbowe i przy niezłym niefarcie to można pociągnąć kilka kart z rzędu ze szwendaczami... Może i takie są zasady jak piszesz (nie będę się upierał, że nie. Niech się może jeszcze ktoś wypowie zapoznany dobrze z grą), ale ja nie będę grał na pewno na zasadzie brakująca figurka = aktywacja. Ta gra chyba nie jest taka skomplikowana, żeby ją sobie nie potrzebnie utrudniać, skoro można nosić po 2 bronie 2 ręczne po każdej w 1 ręce (gdzie logika..). :D Zasadę pączkowania też sobie odpuszczę bo również jest denna, a gdzie pójdzie część konkretnych zombi z danej grupy o nieparzystej ilości figurek to można rozstrzygać nawet monetą lub kostką. Orzeł - lewo , reszka - prawo. Tu 3, tam 2.

FAQ 1, str 1. (w połowie strony). Co prawda zwykłe zombicide, ale to w sumie ten sam core.

https://www.zombicide.com/dl/zombicide-faq-1.0-EN.pdf
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: omas »

Nie mam na chwile obecna dostepu do instrukcji wiec Ci nie zacytuje. Natomiast bylo juz tutaj pisane wszystko o co pytasz (przeczytaj watek od poczatku). Na 100% mam racje co do aktywacji. Zombie rowniez paczkuja. Wniosek jest jeden. Jesli masz na planszy tyle zombiakow, ze ich brakuje to robisz cos w grze zle. Ta gra polega na ich zabijaniu. To sie glownie tam robi. Wszystko inne to otoczka. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

To akurat, że pączkują, to wiem, ale generalnie nie będę tego robił tylko załatwiał sprawę home rules jak pisałem, bo jakoś zasada równania do tak samo licznych grup potworków przy rozdzielaniu jest dla mnie jakomś dziwną matematyczną manianą (rozdwoił się zombiak, roztroił? Litości...). Ta zasada jest tak durna, jak trafianie NPC w pierwszej kolejności w pierwszym Zombicide, gdy się używa broni dystansowej. Potem to wywalili, więc się pewnie obcięli, że to nie ma sensu. Wracając do tematu: uważam, że skoro w oficjalnym FAQ nic nie piszę o 1 aktywacji na 1 jednostkę to nie wiem skąd idea że tak ma być. Pisze wyraźnie, że jak figurek brak przy namnażaniu czy pączkowaniu to aktywacja dla WSZYSTKICH konkretnych zombie. Nie będę przepisywał danego pkt. z FAQ bo to nie ma sensu. FAQ jest jednak z sezonu 1, więc może i co pozmieniali, ale nic takiego nie znalazłem w instrukcji BP, żeby 1 figurka = 1 aktywacja. Jeśli to ma tak być, to albo źle czytam instrukcję, albo to jest tak napisane, że mało kto to wyłapię. Reszty posta nie czaję o zabijaniu zombi i złej rozgrywce. Skoro jest pkt. w instrukcji, że mogą się skonczyć figurki to chyba mogą i stąd wątpliwości.
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Rozegrałem 2 partie, których nie skończyłem gdyż pojawiły się dosyć solidne wątpliwości. Teoretycznie instrukcja wszystko wyjaśnia. Teoretycznie...

1) Umiejętność: Żądza krwi. Czy muszę zaatakować na koniec czy nie?

Po rekonesansie na BGG - nie trzeba. Jest odpowiedź oficjalna w tej sprawie od wydawnictwa. Co ciekawsze, można dzięki niej udać się do innej grupy zombie mając jakieś zombiaki w swojej strefie, ale koszt opuszczenia strefy z zombiakami na zasadzie 1 zombie = 1 akcja pozostaje. Ciekawe rzeźnicze kombosy można robić nie marnując akcji na ruch...

2) Jak wygląda sprawa widzenia zombie w budynkach. Skoro my widzimy 1 strefę od nas wewnątrz budynku to oni też?

Zasady widzenia są dokładnie takie same jak dla bohaterów. Było w instrukcji... :lol:
Ostatnio zmieniony 23 paź 2019, 23:13 przez KOSHI, łącznie zmieniany 4 razy.
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: omas »

Bez zlosliwosci. Po co pytasz o zasady kiedy wg Ciebie sa bez sensu ?
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Jedyną zasadą, która mi się nie podoba to ta o pączkowaniu. I to napisałem jawnie i zamierzam ją zmienić. Pozostałych zasad nie mam zamiaru tykać i nie tykałem, jak grałem. Nie wiem na bazie czego wywnioskowałeś to co napisałeś wyżej... Gdyby mi nie pasowały to bym tutaj nie pisał i od razu wprowadził do gry home rules a nie zakładał tematy. Czytałem już w paru miejscach, co ludzie potrafili wykombinować w temacie zasad. Naprawdę z oryginalnej instrukcji nie wiele zostawało... :shock: Ja wolę popytać, podrążyć, upewnić się niż potem grać ze zwalonymi zasadami i dziwić się, czemu przegrywam ciągle, albo gra to bułka z masłem.
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: omas »

Druga to zasada o aktywacji w przypadku braku figurek. Naprawde nie chce Cie hejtowac ale zastanow sie czego oczekujesz. Piszesz, ze nie chcesz wprowadzac zbyt wielu home rules ale oczekujesz zmian, ktore instrukcja wyklucza. Nie wiem jak z Toba rozmawiac ;)
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Z FAQ: :roll:
What happens if I need to add a Zombie due to splitting, but there are no more miniatures available of its type?

Like any time when you need to place a Zombie but none are available, all Zombies on the board of the requested type immediately get an extra activation.
Co się dzieje jeśli potrzebuje dodać zombi w wyniku rozdzielenia grupy, ale nie ma więcej dostępnych figurek tego typu?

Tak jak za każdym razem kiedy potrzebujesz dodać zombie, ale są niedostępne, wszystkie zombie na planszy danego typu dostają od razu dodatkową aktywację.

Jedna uwaga - przy rozdzielaniu grupy jeśli są jeszcze jakieś figurki to dzielimy nierówno wg instrukcji jak poniżej, str. 24. Jeśli nie, to dodatkowa ich aktywacja:
Jeżeli w zapasie nie ma już figurek Zombie do dodania w przypadku nierównego podziału, zdecydujcie, która grupa Zombie otrzymuje dodatkowe wsparcie oraz w których kierunkach podążają obie z nich. Nie powoduje to dodatkowej Aktywacji.
Ja tu nie widzę nic na zasadzie 1 figurka brakująca = 1 aktywacja. Tak jak pisałem wcześnie - może w BP zmieniono zasady albo ja to źle interpretuje. Gdzie w instrukcji do BP jest ta twoja zasada tak z ciekawości? Mogę z kimś rozmawiać jeśli ta rozmowa jest merytoryczna i poparta faktami. Jeśli masz rację zwracam honor i dorzucę jeszcze podziękowanie. Jeśli nie no to grałeś ileś tam partii błędnie. Nie lubię rozmów na zasadzie: tak ma być i na pewno mam rację skoro nie pokusiłeś się nawet o sięgnięcie po instrukcję... Zresztą nie chodzi o to kto ma rację ani o to, czy jest czy nie jest tak jak piszesz tylko o to by ustalić jak poprawnie grać bo ileś tam ludzi tu zagląda i szuka odpowiedzi. Jak mam stosować jakieś zasady to muszę być pewien, że tak jest jak w instrukcji. To, co sobie świadomie zmienię to już jest moja sprawa. Nie oczekujmy od gier że są mega zbalansowane i z samymi mądrymi zasadami zwłaszcza od Cmonu. Weźmy już przytoczony wcześniej przykład z pierwszego Zombicide. Myślisz, że wszyscy grali z tą durną zasadą o kolejności przypisywania trafień i byli przez to mnie zadowoleni z rozgrywki bo ją olali? Nie sadzę... Od czego są home rules. Gry mają przede wszystkim bawić i cieszyć i jeśli mi coś w grze ewidentnie nie pasuję to to zmieniam i jakoś mnie to nie stresuje.

Tak na deser dorzucę. Koleś pyta dokładnie o to, o czym rozmawiamy.

https://boardgamegeek.com/thread/204092 ... s-question

Odpowiedź jest zaskakująca... :wink:
Ostatnio zmieniony 06 paź 2019, 13:10 przez KOSHI, łącznie zmieniany 2 razy.
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: omas »

Ok. Jedno tylko pytanie - who the fuck it's Jorgen Peddersen ? To jakis guru ? Prosze Cie. Nie pokusilem sie o zerkniecie do instrukcji ? Napisalem ze teraz nie mam do niej dostepu. Nie mam zamiaru Ci nic udowadniac. Graj jak chcesz.
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 857
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 292 times
Been thanked: 283 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: KOSHI »

Nie wiem kim jest ten gościu i w sumie mam to gdzieś. :wink: Potwierdził tylko FAQ i to, co mówiłem. Poza tym nic mi nie musisz udowadniać. Naprawdę. Ja Cię też nie mam zamiaru przekonywać bo ta rozmowa zmierza donikąd. Dla mnie sprawa jest rozwiązana w tym temacie. Niech sobie każdy gra zresztą jak uważa...
ODPOWIEDZ