Tainted Grail: Upadek Avalonu / The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Pyrovatis
Posty: 38
Rejestracja: 15 paź 2012, 12:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Pyrovatis »

feniks_ciapek pisze: 28 lis 2019, 11:05
brazylianwisnia pisze: 28 lis 2019, 07:14 AR zapowiadalo podczas kampanii ze insert prawdopodobnie nie pomiesci kart w koszulkach. Jest ich poprostu za duzo a nie chcą powiększać pudelka by wszyscy placili wiecej za przesylke i zwiększać cene gry.
Tak, pamiętam te zapowiedzi i rozumiem uzasadnienie, natomiast cały czas uważam, że jest to słabe. Mogli np. zrobić dobre koszulki 60 mikronów, jak Sloyca, a nie te przeciwpancerne 100, czy 110, wtedy problem byłby mniejszy, o ile nie zniknąłby całkowicie :). Niewątpliwie się uczą i za to mają u mnie duży plus. Mam nadzieję, że jeśli nie Etherfields, to przynajmniej Vanguard będzie już tak wydany, że nie będzie się można przyczepić nawet do kerningu czcionek w tytule.

A tak, to pewnie tylko 9/10 :D
Zgadzam się z przedmówcami (że słaba akcja, iż karty w koszulkach się nie mieszczą w insercie), z jednym ALE - mega wtopą jest wg. mnie dodanie możliwości zamówienia koszulek. Bo tak naprawdę po *uj Ci ich koszulki, które wychodzą dużo drożej niż kupione normalnie gdzieś w sklepie, skoro i tak nie zmieści się to w insercie? Jeśli dają taki dodatek do kupienia to sama zawartość powinna już przewidywać zakoszulkowanie całości i zmieszczenie tego...

No a tak poza tym to czytam recenzje, jaram się i czekam na moją wersję, którą zamówiłem w sklepie Mepel. Co prawda Polską wersję zamówiłem, więc jeszcze trochę czekania jest, ale przetrwam! :twisted:
Morti pisze: 28 lis 2019, 21:59 @Gribbler - niektóre sklepy mają w ofercie KS.
Tak dokładniej to wyłapałem, że ma go w ofercie Mepel (póki co tylko polska, angielska wyszła), Vanheim (tylko i wyłącznie polska). W 3Trollach już się wyprzedało. Niby w styczniu ma być znów PM otwarty więc pewnie sklepy domówią kolejne egzemplarze.
Morti
Posty: 12
Rejestracja: 01 wrz 2018, 23:38
Has thanked: 2 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Morti »

Pyrovatis pisze: 28 lis 2019, 22:38
Morti pisze: 28 lis 2019, 21:59 @Gribbler - niektóre sklepy mają w ofercie KS.
Tak dokładniej to wyłapałem, że ma go w ofercie Mepel (póki co tylko polska, angielska wyszła), Vanheim (tylko i wyłącznie polska). W 3Trollach już się wyprzedało. Niby w styczniu ma być znów PM otwarty więc pewnie sklepy domówią kolejne egzemplarze.
Na aleplanszowki jest jeszcze całkiem spoko wybór.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

Gdyby obiecywali zmieszczenie kart w koszulkach premium to rozumiem ale w trakcie kampanii trabili ze jest to maloprawdopodobne. Dlatego nie rozumiem pretensji. Sprzedaja koszulki bo jest na to popyt. Wystarczy przeciez trzymac talie w deckboxach lub zrobic dodatkowe, profesjonalne pudelko za 50zl i po problemie. Trzeba tez zrozumiec ze osoby ktore nie koszulkuja nie chca miec litrow powietrza i doplacac kase ze wiekszy gabaryt przesylki oraz koszty wiekszego pudelka. Sam zakoszulkuje calosc ale dorobie sobie dodatkowe pudelko.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
vikingowa
Posty: 578
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:42
Has thanked: 459 times
Been thanked: 310 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: vikingowa »

_leigam_ pisze: 28 lis 2019, 15:21 Ile wychodził TG w kampanii z 3 dodatkami bez malowania figurek i bajerów typu monety, z przesyłką i przewalutowaniem?
£153 za Core, stretch gole, figurki, Red Death i Echoes... przesyłka jakieś £30-£35... Na złotówki to nie wiem.
czeczot
Posty: 1275
Rejestracja: 09 wrz 2017, 20:23
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 29 times
Been thanked: 71 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: czeczot »

Pyrovatis pisze: 28 lis 2019, 22:38
feniks_ciapek pisze: 28 lis 2019, 11:05
brazylianwisnia pisze: 28 lis 2019, 07:14 AR zapowiadalo podczas kampanii ze insert prawdopodobnie nie pomiesci kart w koszulkach. Jest ich poprostu za duzo a nie chcą powiększać pudelka by wszyscy placili wiecej za przesylke i zwiększać cene gry.
Tak, pamiętam te zapowiedzi i rozumiem uzasadnienie, natomiast cały czas uważam, że jest to słabe. Mogli np. zrobić dobre koszulki 60 mikronów, jak Sloyca, a nie te przeciwpancerne 100, czy 110, wtedy problem byłby mniejszy, o ile nie zniknąłby całkowicie :). Niewątpliwie się uczą i za to mają u mnie duży plus. Mam nadzieję, że jeśli nie Etherfields, to przynajmniej Vanguard będzie już tak wydany, że nie będzie się można przyczepić nawet do kerningu czcionek w tytule.

A tak, to pewnie tylko 9/10 :D
Zgadzam się z przedmówcami (że słaba akcja, iż karty w koszulkach się nie mieszczą w insercie), z jednym ALE - mega wtopą jest wg. mnie dodanie możliwości zamówienia koszulek. Bo tak naprawdę po *uj Ci ich koszulki, które wychodzą dużo drożej niż kupione normalnie gdzieś w sklepie, skoro i tak nie zmieści się to w insercie? Jeśli dają taki dodatek do kupienia to sama zawartość powinna już przewidywać zakoszulkowanie całości i zmieszczenie tego...
Całe szczęście że nie zrobili miejsca na zakoszulkowane karty. Ja kart nie koszulkuje i nie chcę żeby mi się luźno walały po pudełku! Gra wychodzi bez koszulek i takie karty powinna mieścić w insercie. Jak ktoś lubi wkładać karty do foliowego woreczka to musi sobie z tym jakoś inaczej poradzić a nie domagać sie żeby wszyscy się do tego dostosowali!
Ostatnio zmieniony 29 lis 2019, 10:01 przez czeczot, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1162
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 424 times
Been thanked: 261 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: mmag »

Porażka, że nie zrobili miejsca na zakoszulkowane karty. Ja kart koszulkowe i nie chcę żeby mi się luźno walały bo nie weszły nawet do pudełka! Gra jest często koszulkowana i takie karty powinna mieścić w insercie. Jak ktoś nie lubi wkładać karty do foliowego woreczka to musi sobie z tym jakoś inaczej poradzić a nie domagać sie żeby wszyscy się do tego dostosowali!

Każdy kij ma dwa końce :wink:

(zachowano oryginalną pisownię)
Lukić
Posty: 237
Rejestracja: 28 mar 2019, 09:31
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 49 times
Been thanked: 71 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Lukić »

mmag pisze: 29 lis 2019, 08:22 Porażka, że nie zrobili miejsca na zakoszulkowane karty. Ja kart koszulkowe i nie chcę żeby mi się luźno walały bo nie weszły nawet do pudełka! Gra jest często koszulkowana i takie karty powinna mieścić w insercie. Jak ktoś nie lubi wkładać karty do foliowego woreczka to musi sobie z tym jakoś inaczej poradzić a nie domagać sie żeby wszyscy się do tego dostosowali!

Każdy kij ma dwa końce :wink:

(zachowano oryginalną pisownię)
Jednak jest nadzieja:
https://boardgamegeek.com/image/5071954 ... all-avalon

są też takie opcje:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ater&ifg=1

Ktoś wie jakiej grubości są te koszulki Sleeve Kings?

pzdr
...słaba ta gra, nawet nie ma premii za przejście przez start...
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

Tylko to nie rozwiazuje problemu. Karty sa za ciasno, beda sie uszkadzac przez to tak jak i insert no i poswiecone sa save sloty. Czyli zeby zapisac trzeba trzymac te karty w innym miejscu. Koszulki ponizej 80 sa kiepskie i nie tasuja sie tak dobrze. Na moje najlepiej zrobić dodatkowe pudelko na karty.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
feniks_ciapek
Posty: 2308
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1614 times
Been thanked: 941 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: feniks_ciapek »

brazylianwisnia pisze: 29 lis 2019, 11:49 Tylko to nie rozwiazuje problemu. Karty sa za ciasno, beda sie uszkadzac przez to tak jak i insert no i poswiecone sa save sloty. Czyli zeby zapisac trzeba trzymac te karty w innym miejscu. Koszulki ponizej 80 sa kiepskie i nie tasuja sie tak dobrze. Na moje najlepiej zrobić dodatkowe pudelko na karty.
Ja tam akurat się z tym stwierdzeniem nie zgadzam. 60 Sloyca tasują się bardzo dobrze, nie kleją się, tak jak 50 Mayday, czy Rebel. Na Sleeve Kingsy czekam, ale akurat jestem tym nieszczęśnikiem, który zamówił nowe rozmiary i muszą je jeszcze wyprodukować - pewnie dostanę dopiero w 2020 :/

Jeśli chodzi o te koszulki z AW, to daje się ogarnąć temat wrzucając 3 decki imienne po prostu do pudła osobno, reszta jakoś tam od biedy się mieści. Ale zgoda, wygodne to to w żadnym wypadku nie jest.
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1222
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 402 times
Been thanked: 270 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Deem »

@Droga Moderacjo
Czy dałoby się wyciąć żale na koszulki, inserty, cyklistów i biegaczy do wątku o koszulkach (ewentualnie insertach, cyklistach lub biegaczach, byle stąd)? Rozumiem, że trzymają wątek wysoko, ale są jakieś takie, no teges.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
pawianlsm
Posty: 191
Rejestracja: 08 gru 2015, 18:26
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 27 times
Been thanked: 43 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: pawianlsm »

Ja to bym właśnie zamiast o koszulkach i innych mało ważnych rzeczach to posłuchał o samej grze bo jak na razie mało informacji...
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1222
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 402 times
Been thanked: 270 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Deem »

pawianlsm pisze: 29 lis 2019, 18:11 Ja to bym właśnie zamiast o koszulkach i innych mało ważnych rzeczach to posłuchał o samej grze bo jak na razie mało informacji...
Zapewne dlatego, że to jest faktycznie kampanijna kobyłka. Ja jestem na razie w trzecim rozdziale z 15 i pierwsze wrażenia są super, dla mnie 9/10 w skali bgg (zróżnicowanie i rozwój postaci, historia, różne ścieżki, system walki i dyplomacji, zarządzanie zasobami), ale chcę się przekonać, czy tak samo będzie pod koniec.

Jedno co mogę na razie powiedzieć zdecydowanie, to absolutnie nie słuchajcie ludzi, którzy twierdzą, że to gra solo. No chyba, że gracie na 2/3/4 ręce. Możliwość łączenia akcji i wspólnej walki daje opcje, których nie da się osiągnąć jedną postacią.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

To poczekaj az grajac w 3-4 troche sie rozejdziecie i kazdy bedzie tochyl walke w troche innym czasie, po czym bedzie kazdy co innego eksplorowal. Mozna grac multi ale solo gra sie szybko i przyjemnie bez zbednego czekania i na wiekszej immersji.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1222
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 402 times
Been thanked: 270 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Deem »

brazylianwisnia pisze: 29 lis 2019, 20:06 To poczekaj az grajac w 3-4 troche sie rozejdziecie i kazdy bedzie tochyl walke w troche innym czasie, po czym bedzie kazdy co innego eksplorowal. Mozna grac multi ale solo gra sie szybko i przyjemnie bez zbednego czekania i na wiekszej immersji.
Hmmmm jestem z tej szkoły rpgowej wedle, której jak inni grają lub walczą to reszta słucha i podpowiada. W końcu tworzymy jedną historię. Nie bardzo rozumiem, jak w Tainted Grail, w którym mamy podejmować wspólne decyzje, a wskazówki są porozrzucane w różnych lokacjach, można się wyłączyć, gdy gra ktoś inny.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

Właśnie o to chodzi. Nie za bardzo moga inni eksplorowac jak ktos toczy walke bo wtedy kogos omija fabula.. Dla mnie takie gry na wiecej graczy to zbedny problem. Lepiej przejsc kampanie 2 razy na 2 osoby niz ma sie ciagnac we czworke.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1222
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 402 times
Been thanked: 270 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Deem »

brazylianwisnia pisze: 29 lis 2019, 23:59 Właśnie o to chodzi. Nie za bardzo moga inni eksplorowac jak ktos toczy walke bo wtedy kogos omija fabula.. Dla mnie takie gry na wiecej graczy to zbedny problem. Lepiej przejsc kampanie 2 razy na 2 osoby niz ma sie ciagnac we czworke.
Ale walka też jest angażująca dla innych. Przynajmniej my gramy tak, że wspólnie rozkminiamy co walczący mogą zrobić z kombinacją kart, którą mają czy w jakiej kolejności atakować.

Nie mówię, że tak trzeba, tylko, że się da i to z całkiem dużą przyjemnością i zaangażowaniem, wbrew, niektórym oponiom jakie widziałem głównie na fb.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
jediwolf
Posty: 412
Rejestracja: 11 sty 2015, 20:14
Has thanked: 90 times
Been thanked: 85 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: jediwolf »

Zaczynam żałować, że nie doczytałem i wsparłem. Dla mnie planszówki, które najlepiej działają dla 1-2 osoby to nie planszówki :(
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

jediwolf pisze: 30 lis 2019, 12:43 Zaczynam żałować, że nie doczytałem i wsparłem. Dla mnie planszówki, które najlepiej działają dla 1-2 osoby to nie planszówki :(
Co tu zalowac. Najwyzej sprzedasz z zyskiem. Nie kazdy ma czas i ekipe zeby grac 2 razy w tygodniu w 4 osoby wiec dobrze ze istnieja gry w ktore solo lub w dwie osoby można zagrac bez kompleksow. Jesli dla Ciebie downtime i długość gry nie stanowi problemu to w 4 osoby tez bedzie gralo sie swietnie. Oczywiscie dodatkowym problemem jest spotkać sie tak regularnie by zaliczyc 3 kampanie w grupie(w czterech pewnie ok 150 godzin) i nie zapomniec co sie dzialo.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
pawianlsm
Posty: 191
Rejestracja: 08 gru 2015, 18:26
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 27 times
Been thanked: 43 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: pawianlsm »

Deem pisze: 29 lis 2019, 18:32
pawianlsm pisze: 29 lis 2019, 18:11 Ja to bym właśnie zamiast o koszulkach i innych mało ważnych rzeczach to posłuchał o samej grze bo jak na razie mało informacji...
Zapewne dlatego, że to jest faktycznie kampanijna kobyłka. Ja jestem na razie w trzecim rozdziale z 15 i pierwsze wrażenia są super, dla mnie 9/10 w skali bgg (zróżnicowanie i rozwój postaci, historia, różne ścieżki, system walki i dyplomacji, zarządzanie zasobami), ale chcę się przekonać, czy tak samo będzie pod koniec.

Jedno co mogę na razie powiedzieć zdecydowanie, to absolutnie nie słuchajcie ludzi, którzy twierdzą, że to gra solo. No chyba, że gracie na 2/3/4 ręce. Możliwość łączenia akcji i wspólnej walki daje opcje, których nie da się osiągnąć jedną postacią.
Właśnie o takie konkretne rzeczy mi chodziło 😉. Wrażenie z gry i opis jak to przebiega 😉.
keldorn
Posty: 577
Rejestracja: 29 sty 2014, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 42 times
Been thanked: 26 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: keldorn »

A ja właśnie wsparłem ją ze wzgledu na gre solo. U mnie zebranie stałej ekipy jest niemożliwe. Tak wiec granie solo lub max 2 osoby jest dla mnie głownym powodem zakupu gry.
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 552
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 122 times
Been thanked: 410 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Gribbler »

Ja gram tylko solo lub w 2 osoby. Jak komuś po premierze się nie spodoba, to chętnie odkupię wersję KS, bo nie wsparłem.
Awatar użytkownika
vikingowa
Posty: 578
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:42
Has thanked: 459 times
Been thanked: 310 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: vikingowa »

jediwolf pisze: 30 lis 2019, 12:43 Zaczynam żałować, że nie doczytałem i wsparłem. Dla mnie planszówki, które najlepiej działają dla 1-2 osoby to nie planszówki :(
Przykre to ale masz oczywiście prawo do własnego zdania. Ja gram tylko solo i po paru godzinach w pracy przed kompem jest to fantastyczny odpoczynek nie tylko dla oczu ale umysłu również. Nie każdemu jest potrzebne towarzystwo by się świetnie bawić:-) Ja cierpliwie czekam na moją polską wersję... Pozdrawiam!
Pyrovatis
Posty: 38
Rejestracja: 15 paź 2012, 12:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Pyrovatis »

Z tego co widzę na grupie - https://www.facebook.com/groups/wearethewyrdones/ to ludzie sobie chwalą grę. Kilka wpisów już widziałem, że ukończyli kampanię. Jedna osoba zrobiła to w 20-25h, dwóm innym zajęło to 40-50h. Czyli szykuje się naprawdę konkretne granie. I do tego po małych spoilerach z tekstów to widzę, że tam w dzienniku eksploracji nie jest czysty tekst ale pewne nawet drobne łamigłówki itp.
Awatar użytkownika
pavel
Posty: 795
Rejestracja: 09 sie 2015, 13:45
Lokalizacja: EU
Has thanked: 74 times
Been thanked: 113 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: pavel »

Pyrovatis pisze: 30 lis 2019, 23:24 Z tego co widzę na grupie - https://www.facebook.com/groups/wearethewyrdones/ to ludzie sobie chwalą grę. Kilka wpisów już widziałem, że ukończyli kampanię. Jedna osoba zrobiła to w 20-25h, dwóm innym zajęło to 40-50h. Czyli szykuje się naprawdę konkretne granie. I do tego po małych spoilerach z tekstów to widzę, że tam w dzienniku eksploracji nie jest czysty tekst ale pewne nawet drobne łamigłówki itp.
Tom Vasell gadał nawet o 60 godz. Mniej więcej gra na jeden raz. Wliczając potknięcia, czy chęć grania od nowa. Plusem jest na pewno to,że po śmierci możemy kontynuować.
feniks_ciapek
Posty: 2308
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1614 times
Been thanked: 941 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: feniks_ciapek »

pavel pisze: 01 gru 2019, 09:13 Tom Vasell gadał nawet o 60 godz. Mniej więcej gra na jeden raz. Wliczając potknięcia, czy chęć grania od nowa. Plusem jest na pewno to,że po śmierci możemy kontynuować.
Tam jest drugi wątek, który można pociągnąć, więc powiedzmy na dwa razy :D
ODPOWIEDZ