Gra/gry na urodziny do ok 300

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 321
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 58 times
Been thanked: 46 times

Gra/gry na urodziny do ok 300

Post autor: xtomashx »

Znowu zbliżają się moje urodziny z okazji których bezkarnie mogę uzupełnić sobie kolekcję. Niestety mam straszny mętlik w głowie i liczę na waszą pomoc. Do wydania mam ok 300 zł na jeden duży bądź dwa tańsze tytuły. Najbardziej chciałbym kupić jakąś dużą fajną przygodową gdzie mógłbym zasiąść w 4 może nawet 5 osób i dobrze się bawić. Najlepiej bez aplikacji i mistrza gry. Fajnie gdyby miała tryb kampanii jednak z możliwością gry pojedynczych scenariuszy z doskoku. Tytuły gier które można skreślić z listy proponowanych to :Descent, Posiadłość Szaleństwa, Horror w arkham 3 edycja, sword and sorcery, Podróże przez Śródziemie, Nemesis . Te gry mam ja lub znajomi. Po głowie chodzi mi Runebound 3 z dodatkiem Nierozerwalnie Więzi.

Drugą opcją jest nie koniecznie gra przygodowa jednak na tyle duży i fajny tytuł żebym się nim zainteresował. Liczy się duża regrywalność oraz efekt wow po zagraniu. Posiadam już SW Rebelia.

Trzecią opcją są tańsze tytuły których suma cen wyniesie ok 300 zł (pewnie max 350). Tutaj skłaniałbym się przy różnorodności oraz może mniejszej epickości gier. Na chwilę obecną po głowie chodzi mi area control pokroju Cyklady (Blood Rage, Inis odpadają) z grą bardziej cechującą się luźną rozgrywką np Western Legends.

Gry muszą być dostępne teraz w sklepach i najlepiej po polsku.

Pomożecie? :)
Ostatnio zmieniony 16 lut 2020, 16:43 przez xtomashx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EVOCATVS
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2018, 22:20
Has thanked: 498 times
Been thanked: 155 times

Re: Gra/gry na urodziny do ok 300

Post autor: EVOCATVS »

Do drugiej opcji może Star Wars: Rebelia się wpasować.
Awatar użytkownika
xtomashx
Posty: 321
Rejestracja: 25 lis 2017, 00:19
Has thanked: 58 times
Been thanked: 46 times

Re: Gra/gry na urodziny do ok 300

Post autor: xtomashx »

EVOCATVS pisze: 16 lut 2020, 16:37 Do drugiej opcji może Star Wars: Rebelia się wpasować.
Posiadam :)
Awatar użytkownika
BartoszK
Posty: 221
Rejestracja: 11 lut 2019, 20:07
Lokalizacja: Tychy
Has thanked: 27 times
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Gra/gry na urodziny do ok 300

Post autor: BartoszK »

Sprawdź:
- Łowcy A.D. 2114 (musisz poszukać na rynku wtórnym w tej cenie albo zamówić na gamefound.com za 399PLN ale warto!!)
- Sword & Sorcery
- Lords of Hellas
- Rusing Sun
Przed zagraniem zapoznaj się z treścią instrukcji dołączonej do opakowania,
bądź skonsultuj się z twórcą lub wydawcą,
gdyż każda gra niewłaściwie zagrana zagraża twojej opinii lub zdrowiu.
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 446
Rejestracja: 15 gru 2017, 13:28
Lokalizacja: W-wa
Has thanked: 431 times
Been thanked: 90 times
Kontakt:

Re: Gra/gry na urodziny do ok 300

Post autor: Gosiek »

Może rzuć okiem na "Zona: Sekret Czarnobyla"?
Przygodowa, na max. 4 osoby, klimat post-apo, do tego gra polskich autorów - wątek gry na forum daje jej dobre oceny, chociaż sugeruje granie w mniejszym składzie. Kampanii niestety brak.
ODPOWIEDZ