(Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

(Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: KubaP »

Obrazek

Masz trudne gry i nie możesz znaleźć współgraczy? A może współgraczy masz, ale nie ma gdzie się zaszyć na 12 godzin obtłukiwania się w supertrudne tytuły? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wreszcie się uda!

Zgrany Wawer - Trudne Gry to specjalna edycja naszych spotkań, podczas której nie przewidujemy grania rodzinnego czy z dziećmi - to wydarzenie dla prawdziwych twardzielek i twardzieli. Zaproś swoich znajomych i przyjdźcie w sobotę 23 maja od 9:00 do 21:00 pograć w gry, na które rzadko macie czas i okazję!

My dostarczymy Wam, stoły, krzesła, światło, kawę i herbatę. Wy przynosicie gry i ciastka, a w środku dnia możecie sobie spokojnie zamówić obiad z jednej z okolicznych knajp.

To już XVII edycja Trudnych Gier! Podczas szesnastu poprzednich spotykaliśmy się w gronie od 40 do 150 osób i graliśmy w przeróżne trudne tytuły - od Teotihuacan i Republic of Rome, przez Nippon, Lords of Hellas, Nemezis, Nusfjord, Zimną Wojnę, Cavernę, Chaos w Starym Świecie, Terraformację Marsa i Dominant Species, aż po prawidzwe molochy jak Twilight Imperium!

Przyjdź, zaproś znajomych o równie wysublimowany guście i grajmy razem do upadłego :)

Oto link do Excela, w którym zbieramy zapisy na poszczególne gry: KLIK!

A to wydarzenie na Facebooku: KLIK!
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: berem »

Czy da się zmienić termin imprezy bo w tym samym czasie jest akurat w Warszawie bardzo atrakcyjny konwent planszówkowy Wargameron (od piątku do niedzieli)?
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: jakmis83 »

berem pisze: 09 mar 2020, 09:37 Czy da się zmienić termin imprezy bo w tym samym czasie jest akurat w Warszawie bardzo atrakcyjny konwent planszówkowy Wargameron (od piątku do niedzieli)?
To się nazywa sztuka wyboru. W ostatni weekend miałem do wyboru: Wawer, Strategosa, Markowe Planszówki i prywatne zaproszenie. I mogłem wybrać tylko jedno wydarzenie. I nie było problemu :)
Poza tym Wawer jest w sobotę a Wargameron będzie przez 3 dni.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: berem »

Poza tym Wargemeron jest raz w roku a Wawer około 6 razy częściej;)
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: jakmis83 »

berem pisze: 09 mar 2020, 09:58 Poza tym Wargemeron jest raz w roku a Wawer około 6 razy częściej;)
Nie wiedziałem, że Wargameron jest organizowany tylko raz w roku.
Niemniej jednak szczerze wątpię, żeby organizator Wawra przychylił się do Twojej prośby.
Zwłaszcza, że Twoja impreza jest trzydniowa( tak jak Strategos czy Memoriał Tomka) i możesz tak zaplanować czas, żeby spokojnie to wszystko pogodzić.
Chyba, że koniecznie musisz być na Wargameronie cały czas, bo jesteś organizatorem ;)
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: KubaP »

Niestety nie damy rady zmienić daty :) Ale z drugiej strony na Zgranym Wawrze właściwie nie pojawiają się gry wojenne, więc chyba grupy graczy się rozmijają :)
Pozdrawiam,
Kuba
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: jakmis83 »

KubaP pisze: 09 mar 2020, 11:36 Niestety nie damy rady zmienić daty :) Ale z drugiej strony na Zgranym Wawrze właściwie nie pojawiają się gry wojenne, więc chyba grupy graczy się rozmijają :)
Pozdrawiam,
Kuba
Bo kolega chyba chce chwycić kilka srok za ogon ;)
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: KubaP »

jakmis83 pisze: 09 mar 2020, 12:01
KubaP pisze: 09 mar 2020, 11:36 Niestety nie damy rady zmienić daty :) Ale z drugiej strony na Zgranym Wawrze właściwie nie pojawiają się gry wojenne, więc chyba grupy graczy się rozmijają :)
Pozdrawiam,
Kuba
Bo kolega chyba chce chwycić kilka srok za ogon ;)
I ja to szanuję! Berem zawsze przynosi na Zgrany Wawer srogie tytuły :)

PS Berem - nie mogę nigdzie w internecie znaleźć informacji o tym konwencie wojennikowym, o którym wspomniałeś, przykro mi. Ale może oni rozważą zmianę daty, skoro się jeszcze nigdzie nie ogłosili? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piskal
Posty: 152
Rejestracja: 11 lis 2015, 22:35
Has thanked: 22 times
Been thanked: 41 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: Piskal »

Jest choćby trochę niżej na tym forum

viewtopic.php?f=4&t=64131&p=1215339&hil ... n#p1215339

:)
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: berem »

Ja jestem takim wyjątkiem który rzadko zagląda na FB (wolę fora) a tam jest szeroka informacja o konwencie.
Nie jestem organizatorem ale boleję, że w stolicy jest tak mało bardziej profesjonalnie organizowanych spotkań przy cięższych planszówkach w czasie roku i na dodatek taka kolizja już nastąpiła i ma nastąpić.
Ja sam wolę gry o tematyce historycznej ale i sci-fi oraz ameri itp.
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: (Warszawa) 23 maja - Zgrany Wawer Trudne Gry XIX Edycja

Post autor: jakmis83 »

berem pisze: 09 mar 2020, 14:56 Ja jestem takim wyjątkiem który rzadko zagląda na FB (wolę fora) a tam jest szeroka informacja o konwencie.
Nie jestem organizatorem ale boleję, że w stolicy jest tak mało bardziej profesjonalnie organizowanych spotkań przy cięższych planszówkach w czasie roku i na dodatek taka kolizja już nastąpiła i ma nastąpić.
Ja sam wolę gry o tematyce historycznej ale i sci-fi oraz ameri itp.
A nie ma szans na przekonanie Raleena na zorganizowanie czegoś jeszcze w Agresorze?
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
ODPOWIEDZ