Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
PanFantomas
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2019, 08:41
Has thanked: 136 times
Been thanked: 507 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: PanFantomas »

.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 21:12 przez PanFantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Szewa »

No to po kolei, Spadkobiercy Numenoru i cykl Przeciwko cieniowi :)

Ewentualnie polecę Zaginione królestwo, bo to świetny box z Dunedainami.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
PanFantomas
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2019, 08:41
Has thanked: 136 times
Been thanked: 507 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: PanFantomas »

.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 21:12 przez PanFantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
maqzaq
Posty: 106
Rejestracja: 07 sty 2017, 19:10
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 35 times
Been thanked: 14 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: maqzaq »

Cykl z Khazad-Dum? Ja wlasnie katuje to banda krasnoludow .....
SoloPlayer
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Szewa »

PanFantomas pisze: 26 kwie 2020, 23:30
Szewa pisze: 26 kwie 2020, 23:25 No to po kolei, Spadkobiercy Numenoru i cykl Przeciwko cieniowi :)

Ewentualnie polecę Zaginione królestwo, bo to świetny box z Dunedainami.
Coś pamiętam, że ktoś na Facebooku kiedyś wspominał, że cykl „Spadkobiercy...” jest mega trudny i bardzo go odradzał. Dlatego byłem do niego negatywnie nastawiony ;)
A tam, duży box faktycznie ma ciężkie questy (trzy dokładnie, drugi jest najtrudniejszy, jedna z kart ma nawet erratę, wspominał o tym dwie strony temy chyba). Ale przejście ich jest niezwykle satysfakcjonujace. Cykl Przeciwko cieniowi za to ma średnio trudne questy i mega klimatyczne.

Ja bym się nie zrażał, tylko brał. Jedna, dwie porażki, zobaczysz co zmienić w decku, przebudujesz i podejdziesz ponownie :)
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
PanFantomas
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2019, 08:41
Has thanked: 136 times
Been thanked: 507 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: PanFantomas »

.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 21:12 przez PanFantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fellbat
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:31

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Fellbat »

Ja jestem w trochę gorszej sytuacji. Mam 2 x podstawkę, całą Mroczną Puszczę, box Khazad-dum (może kiedyś uda się upolować resztę z Dwarrowdelf). Teraz sprawdzam, który cykl jest łatwo dostępny w całości, najbardziej zależy mi na questach, a nie na mocnych kartach dla graczy.
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1577
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 207 times
Been thanked: 605 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

PanFantomas pisze:Panowie i Panie, doradźcie! :) Mam podstawkę, cały cykl Mrocznej Puszczy oraz Khazad-Dum. Co powinienem kupić dalej? Wolałbym nie wchodzić w rzeczy mało dostępne bo nie uśmiecha mi się wydawać majątku na pojedyncze dodatki. Co jest warte kupienia z rzeczy powiedzmy „ogólnodostępnych”? Tak żebym był w stanie w to pograć, żeby się nie okazało że muszę mieć X wcześniejszych dodatków żeby złożyć talię.
Obecnie najbardziej opłacalnym pudłem jest Dzich Rhovanionu. Sam set + Core set daje nam silny deck na Dale. Nie dość, że tutaj wszyscy sojusznicy należą do Dale i wszystkie dodatki przydają się talii do Dale to dodatkowo mamy w gratisie "Draw engine" w postaci Branda i redukcje kosztów kart w postaci King od Dale, przez co w ogóle nie potrzebuje innych dodatków, żeby deck sensownie działał i by był całkiem stabilnym w tym co robi.
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: alpha »

PanFantomas pisze: 26 kwie 2020, 23:30 Coś pamiętam, że ktoś na Facebooku kiedyś wspominał, że cykl „Spadkobiercy...” jest mega trudny i bardzo go odradzał. Dlatego byłem do niego negatywnie nastawiony ;)
Wiem coś na ten temat, bo aktualnie jestem na etapie ogrywania go.
Chyba nie testowano tych 3 scenariuszy dla 3 graczy, bo tego się praktycznie nie da przejść (bez kart z przyszłych dodatków).
Nie wiem, może na 1 osobę lub 2 jest to do przejścia, ale na 3 osoby po 15 razach (gdzie nie przeszliśmy nawet aktywnego obszaru), to już jakaś kpina.

Zdarzały się trudne scenariusze, a nawet bardzo trudne, ale ten wysyp kart na start w takich ilościach, plus mix wszystkich możliwych podstępów, które wyzwalają tony "mrocznych fal" i łańcuchowe reakcje "Zguba X", to już jakieś przegięcie. Nie wspomnę o numeracji trudności. Ten 1-szy otrzymał 5, ten 2-gi 4, a 3-ci 7. Ten 1-szy jest do przejścia, ale nie dałbym mu 5 tylko 6, temu drugiemu to bym dał najmniej 7, a trzeci nie wiem, bo za mało graliśmy we 3 osoby.

Wg mnie zakup na start "Spadkobierców Numenoru" może zniechęcić. Khazad-Dum też jest trudny, i to nawet bardzo, ale nie ma takich ostrych przegięć.
Gra ogólnie należy do trudnych, ale balans nie jest zachowany. Przynajmniej na 3 osoby to jest jakaś kpina (przy wspomnianych Spadkobiercach). 15 razy pod rząd i nie przejść nawet 1 obszaru aktywnego? Odechciewa się :(
Przeszliśmy tylko ten 1-szy, a 2 pozostałe zostawiliśmy na inny raz, i otworzyliśmy "Obawy Namiestnika". Nareszcie da się grać.
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: alpha »

Szewa pisze: 22 kwie 2020, 13:59 Spadkobiercy numenoru duży dodatek ma ciężkie questy. Na pewno trzeba sprawdzić FAQ przed rozegraniem drugiego scenariusza, bo była errata na jednej z kart przeciwności (jeśli dobrze pamiętam to jakiś Event nieźle kopał leżącego).
Hmmm... sprawdzałem i nie mogę znaleźć co jest nie tak.

FAQ do tego dodatku:
Spoiler:
O którą kartę chodzi?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: jax »

Widzę, że wiele osób jest na etapie różnych przygód :)
Ja akurat siedzę w Głosie Isengardu i pomęczylem scenariusz 'Schywtać orka'.
To dopiero zgryz.
Alpha pisza o łańcuchowych efektach w Numenorze, ale tu jest to samo tylko do potęgi ;)
Przejść od komfortu (czysty stół) do 5 kart w sferze przeciwności w jednej turze to nie problem :)
Wszystko tu kąsa, gryzie, niszczy. Efekty cienia i 'reveal' to masakra, ich kumulacja potrafi doprowadzić do szaleństwa (chwila, chwila to nie ta gra ;) ).

Zanim 2 razy przeszedłem, 4 razy zostalem wgnieciony w podłogę nawet nie powąchawszy tytułowego Orka - Mugasha :)

Ciężki quest.

Cóż, idziemy dalej - w Głąb Fangornu. Podobno jakieś wrogie Huorny tam czekają ;)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

alpha pisze: 27 kwie 2020, 14:45
Szewa pisze: 22 kwie 2020, 13:59 Spadkobiercy numenoru duży dodatek ma ciężkie questy. Na pewno trzeba sprawdzić FAQ przed rozegraniem drugiego scenariusza, bo była errata na jednej z kart przeciwności (jeśli dobrze pamiętam to jakiś Event nieźle kopał leżącego).
Hmmm... sprawdzałem i nie mogę znaleźć co jest nie tak.

FAQ do tego dodatku:
Spoiler:
O którą kartę chodzi?
O Blokadę Wargów. Zdarzało się zakleszczenie mechaniki i gra nie mogła opuścić fazy wyprawy.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: alpha »

jax pisze: 27 kwie 2020, 15:01
Spoiler:
No to mnie pocieszyłeś :lol:

Wczoraj mieliśmy pusto w Strefie przeciwności, a w chwili podliczania wyprawy mieliśmy chyba z 34 punkty (ułożone chyba z 12 kart).

A ile mieliście max kart cienia dla jednego wroga?
Mi się przedwczoraj zdarzyło 9 czy 10 :)

To teraz powiedzcie mi jeszcze jak się ma kopanie po tyłku WP LCG i to czego teraz doświadczam, do AH LCG?
AH LCG czeka na otwarcie, więc nie miałem z nim w ogóle do czynienia.
Nie wiem tylko czy to jest dobry pomysł tak się dać powycierać "stereo" po podłodze :lol:
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Szewa »

RUNner pisze: 27 kwie 2020, 15:12
alpha pisze: 27 kwie 2020, 14:45
Szewa pisze: 22 kwie 2020, 13:59 Spadkobiercy numenoru duży dodatek ma ciężkie questy. Na pewno trzeba sprawdzić FAQ przed rozegraniem drugiego scenariusza, bo była errata na jednej z kart przeciwności (jeśli dobrze pamiętam to jakiś Event nieźle kopał leżącego).
Hmmm... sprawdzałem i nie mogę znaleźć co jest nie tak.

FAQ do tego dodatku:
Spoiler:
O którą kartę chodzi?
O Blokadę Wargów. Zdarzało się zakleszczenie mechaniki i gra nie mogła opuścić fazy wyprawy.
Spoiler:
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: alpha »

Szewa pisze: 27 kwie 2020, 16:13 Po erracie pomija się nawias przy tej karcie.
O jaki nawias chodzi?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Szewa »

alpha pisze: 27 kwie 2020, 16:37
Szewa pisze: 27 kwie 2020, 16:13 Po erracie pomija się nawias przy tej karcie.
O jaki nawias chodzi?
Spoiler:
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: alpha »

Szewa pisze: 27 kwie 2020, 16:46 .
Aaaa, u mnie po wyrazie "postaci" jest kropka i nic więcej nie ma :)
Oczywiście mam na myśli akapit "Po odkryciu", a nie "Cień".
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
PanFantomas
Posty: 593
Rejestracja: 02 lut 2019, 08:41
Has thanked: 136 times
Been thanked: 507 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: PanFantomas »

.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 21:12 przez PanFantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ayaram
Posty: 1577
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 207 times
Been thanked: 605 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: Ayaram »

jax pisze:Widzę, że wiele osób jest na etapie różnych przygód :)
Ja akurat siedzę w Głosie Isengardu i pomęczylem scenariusz 'Schywtać orka'.
To dopiero zgryz.
Alpha pisza o łańcuchowych efektach w Numenorze, ale tu jest to samo tylko do potęgi ;)
Przejść od komfortu (czysty stół) do 5 kart w sferze przeciwności w jednej turze to nie problem :)
Wszystko tu kąsa, gryzie, niszczy. Efekty cienia i 'reveal' to masakra, ich kumulacja potrafi doprowadzić do szaleństwa (chwila, chwila to nie ta gra ;) ).

Zanim 2 razy przeszedłem, 4 razy zostalem wgnieciony w podłogę nawet nie powąchawszy tytułowego Orka - Mugasha :)

Ciężki quest.

Cóż, idziemy dalej - w Głąb Fangornu. Podobno jakieś wrogie Huorny tam czekają
ogrywałem ostatnio i schwytanie orka poszło względnie łatwo, za to te Hurony... ojj, twarde z nich drzewka :lol:

Ja tymczasem wziąłem się za zakurzonego i nigdy nie tknięte przygody z Hobbita i równocześnie (też po raz pierwszy) wziąłem się za filmowe Hobbity.

Kurde ciężko jest się przyzwyczaić do tego Bifura, jak przez tyle lat był dla ciebie "tym oczytanym w okularach" :lol:

Na razie po dwóch pierwszych przygodach, niestety trochę widać, że to jednak starsze questy, więc dość proste mechaniczne... Szczególnie zawód przy 1wszym queście, bo jednak Starcie u stóp Samotnej skały to był zaledwie 2gi scenariusz 1wszego cyklu, a wypada duuuużo ciekawiej.

No i... te Kamienne olbrzymy w filmie: " :shock: tego nie da się zabić", kamienne olbrzymy w LCG: "jak dam sztylecik Eowinie to w 1wszej turze zdejmie go na hita" :lol:

No nic, dwa szybkie winy i lecimy dalej.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

alpha pisze: 27 kwie 2020, 17:05
Szewa pisze: 27 kwie 2020, 16:46 .
Aaaa, u mnie po wyrazie "postaci" jest kropka i nic więcej nie ma :)
Oczywiście mam na myśli akapit "Po odkryciu", a nie "Cień".
Bo kupiłeś dodatek skorygowany :)
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: alpha »

RUNner pisze: 27 kwie 2020, 18:51 Bo kupiłeś dodatek skorygowany :)
Taaaa, zalety późnego wejścia :lol:

Wady są takie, że niektórych dodatków nie mogę znaleźć.
Udało mi się kupić prawie całego WP LCG PL w sklepie jako zafoliowane i niedotykane (łącznie ze wszystkimi koszmarnymi PL).
Jedne czego mi brakuje to najnowszy cykl Haradrimów DnŻ (ale ten chyba mi nie zniknie) oraz "Czarni Jeźdźcy" i "Hobbit: Na progu".
Nie chce ktoś się pozbyć tych 2 dużych?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

Ayaram pisze: 27 kwie 2020, 18:13 Na razie po dwóch pierwszych przygodach, niestety trochę widać, że to jednak starsze questy, więc dość proste mechaniczne... Szczególnie zawód przy 1wszym queście, bo jednak Starcie u stóp Samotnej skały to był zaledwie 2gi scenariusz 1wszego cyklu, a wypada duuuużo ciekawiej.
Pierwsza przygoda Sagi jeszcze ujdzie, ale dalej to już gorzej. Osobiście z całej Sagi podobały mi się scenariusze 1 i 5. Dlatego po ograniu sprzedałem, wykorzystując popyt na rynku. Tylko żałuję jednej karty - bohatera Beorna. Lubiłem go brać do swoich talii.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: RUNner »

alpha pisze: 27 kwie 2020, 19:26 Wady są takie, że niektórych dodatków nie mogę znaleźć.
Udało mi się kupić prawie całego WP LCG PL w sklepie jako zafoliowane i niedotykane (łącznie ze wszystkimi koszmarnymi PL).
Jedne czego mi brakuje to najnowszy cykl Haradrimów DnŻ (ale ten chyba mi nie zniknie) oraz "Czarni Jeźdźcy" i "Hobbit: Na progu".
Nie chce ktoś się pozbyć tych 2 dużych?
Niestety, ciężko będzie je kupić w rozsądnej cenie. Jeśli nie męczy Cię kolekcjonerstwo, to po prostu graj to co masz. Tego i tak jest sporo. Jeszcze talie koszmarne jakbyś chciał się trochę zmaltretować.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: alpha »

RUNner pisze: 27 kwie 2020, 19:38 Niestety, ciężko będzie je kupić w rozsądnej cenie. Jeśli nie męczy Cię kolekcjonerstwo, to po prostu graj to co masz. Tego i tak jest sporo. Jeszcze talie koszmarne jakbyś chciał się trochę zmaltretować.
O ile "Hobbit: Na progu" jeszcze jakoś ujdzie, bo najwyżej nie ukończymy historii, to z dodatkiem "Czarni Jeźdźcy" jest ten kłopot, że otwierają całą Sagę. Ehhhh..... :(
Żebym to ja wiedział, że Galakta miała problem ze sprzedażą tego dodatku :?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Władca Pierścieni: Gra Karciana LCG (Nate French)

Post autor: mnw »

Chętnie bym wszedł w ten system, a śledząc ten wątek wydaje się, że nowych chętnych nie brak. Odkryłem też grupę na facebooku, która została bardzo niedawno reaktywowana - organizują zdaje się cotygodniowe pogawędki o grze na discordzie, chcą też filmy instruktażowe stworzyć. Galakta temperuje nadzieje, ale koniec końców przecież też ostatniego słowa na razie nie powiedziała, a wiemy że potrafią kontynuować tę serię mimo wielu przeciwności.

Może jest jakaś szansa, że LOTR LCG będzie wspierany...
ODPOWIEDZ