Tapestry - Hit czy kit?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Tapestry - Hit czy kit?

Post autor: tapczanik420 »

Tapestry - HIT czy KIT? Biorę po 260 złotych z konta każdej drużyny i słucham Państwa!

Tych na NIE proszę o napisanie jaka gra - a nawet gry - w tym całkiem sporym budżecie i dlaczego.

Tych na TAK proszę o napisanie czym - poza wykonaniem - gra ujmuje.

Mały background z mojej strony - nie ukrywam, że jem oczami więc sama oprawa graficzna robi robotę. Lubię lekkie euro, lubię silniczki, lubie kombosy, lubię też jak gra ma głębię decyzji, choć mam ogromne tendencje do paraliżu decyzyjnego i zbyt dużego rozkminiania. Średnia lekkość gry to dla mnie zaleta, bo na prawdziwe ciężkie kilkugodzinne Civy nie mam czasu, chęci i grupy. Gram głównie z dziewczyną w 2 osoby, czasem w większym gronie.
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Re: Tapestry (Jamey Stegmaier)

Post autor: tapczanik420 »

Przeczytałem, najwięcej przepychanek na temat domniemanej eksperckości :lol:

Najbardziej liczę, że ktoś podsunie jakiegoś hidden gema w kontrze :D
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Tapestry (Jamey Stegmaier)

Post autor: rattkin »

tapczanik420 pisze: 10 cze 2020, 13:24 Przeczytałem, najwięcej przepychanek na temat domniemanej eksperckości
Aha, i syndromem grupy facebookowej, liczysz na to, że jak zadasz pytanie jeszcze raz, fakt, że Ty akurat je zadałeś i dany układ słońca i księżyca sprawią, że tym razem dostaniesz inne, precyzyjne odpowiedzi? :)

Myślę, że najprościej sobie na to odpowiedzieć jest zadając sobie pytanie - czy podoba mi się Wingspan?. Jeśli tak, to dostaniesz jednocześnie odpowiedź na to, czy lubisz Tapestry, oraz gratisowo zjadliwy i niepotrzebny komentarz z mojej strony ("nie graj w szrot, poszerzaj horyzonty").
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Re: Tapestry (Jamey Stegmaier)

Post autor: tapczanik420 »

mauserem pisze: 10 cze 2020, 16:46 A kolega nie pomylił wątku przypadkiem? porady co kupić (i dlaczego) są tutaj :mrgreen:
Też myślałem czy nie wrzucić tam, natomiast nie chciałem dublować postów. Co ciekawe wrzuciłem też na FB post i na chwilę obecną jest mniej więcej tyle samo ludzi na tak, co łącznie neutrlanych i na nie. Ciekawy NPS :)
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Tapestry (Jamey Stegmaier)

Post autor: mauserem »

tapczanik420 pisze: 10 cze 2020, 17:22
mauserem pisze: 10 cze 2020, 16:46 A kolega nie pomylił wątku przypadkiem? porady co kupić (i dlaczego) są tutaj :mrgreen:
Też myślałem czy nie wrzucić tam, natomiast nie chciałem dublować postów. Co ciekawe wrzuciłem też na FB post i na chwilę obecną jest mniej więcej tyle samo ludzi na tak, co łącznie neutrlanych i na nie. Ciekawy NPS :)
NPS jest raczej adekwatny do tego co reprezentuje i oferuje Stonemeier Games. Szacuję, że rejonie 30%
ODPOWIEDZ