temat do zamkniecia

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3370
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 126 times
Been thanked: 131 times

temat do zamkniecia

Post autor: maciejo »

siemka

jakis miesiac temu kupilem na ebayu DOOM a.
gosciu przyslal mi gierke ale niestety brakowalo w nie kostek i wszystkich zetonow.tzn znacznikow broni obrazen itd...
niestety walka na meile nie odniosla skutku i zostalem z moja wymarzona gra na lodzie. :evil:
kostki udalo mi sie znalesc w ofercie rebela,takze jeden problem z glowy. :P
mam za to ogromny problem z zetonami.
i stad moja prosba.
czy ktos z was drodzy forumowicze zna moze jakas stronke ze skanami tychze zetonow lub moglby mi je zeskanowac i podeslac na meila lub cos w tym stylu abym mogl je sobie wydrukowac.

z gory dzieki za pomoc moze nadejdzie.

nadzieja umiera ostatnia... :cry:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2009, 13:40 przez maciejo, łącznie zmieniany 1 raz.
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Re: DOOM: The Boardgame pomocy!!!

Post autor: Jervon »

Kostki mogłeś dostać za free z FFG - z kostkami jest problem ponieważ się ścierają i FFG dosyła nowe jeśli ładnie ich poprosić. Żetony. Generalnie ciężko nie jest. Ściągnij sobie programik do robienia scenariuszy o nazwie Tilesystem. Tam masz wszystkie grafiki występujące w grze - plansze, żetony - za wyjątkiem żetonów życia graczy, które to z łatwością zastąpisz czymkolwiek - kostki, kartka + ołówek. Wszystkie te grafiki są w formacie png, z którego możesz drukować co chcesz, jak chcesz i ile chcesz. Polecam tą stronkę http://www.doom-tbg.net Znajdziesz tam wyżej wspomniany programik, plus wiele innych ciekawych rzeczy - w tym dice symulator, który zwalnia Cię z obowiązku posiadania kostek :)
Mam nadzieję, że pomogłem.
- Koza!
- Co?
- Ty... wiesz co :p
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3370
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 126 times
Been thanked: 131 times

Re: DOOM: The Boardgame pomocy!!!

Post autor: maciejo »

dzieki jervon chyba jest wszystko.

pozdrawiam
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: DOOM: The Boardgame pomocy!!!

Post autor: demnogonis »

Jervon pisze:Kostki mogłeś dostać za free z FFG - z kostkami jest problem ponieważ się ścierają i FFG dosyła nowe jeśli ładnie ich poprosić.
Albo ja nie umiem ładnie prosić albo się mylisz.
3 razy próbowałem i nie to że powiedzieli mi "nie". Tylko poprostu olali sprawę i nie odpowiedzieli. ;/

FFG ... zawiodłem się na was :evil:
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: DOOM: The Boardgame pomocy!!!

Post autor: Blue »

W moim descencie brakowało kostek, napisałem maila i dosłali bez problemu... wraz z przeprosinami na mailu i w liscie :).
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Re: DOOM: The Boardgame pomocy!!!

Post autor: Jervon »

Ja poprosiłem raz... trochę czekałem więc wysłałem kolejnego maila. W odpowiedzi usłyszałem, że widocznie długo idą, że może być to spowodowane okresem przedświątecznym i że to sprawdzą... za kilka dni dostałem paczkę z dwoma kompletami kostek... nie minął tydzień i kolejna paczka z dwoma kompletami kostek.
A co do ogółu FFG - kiedyś zgubiłem fightera i pds z Twilight Imperium, wysłałem list z zapytaniem czy jest możliwość dokupienia tych elementów. Przysłano mi je za free.
- Koza!
- Co?
- Ty... wiesz co :p
Awatar użytkownika
FormatC
Posty: 405
Rejestracja: 27 wrz 2007, 15:39
Lokalizacja: Lodz

Re: DOOM: The Boardgame pomocy!!!

Post autor: FormatC »

a ja dostalam konika do GOTa (ktorego rzeczywiscie nie bylo w moim zestawie) i jeden power token czy jak to sie tam nazywa, o ktorym napisalam szczerze, ze musial chyba wpasc w jakas dziure w czasoprzestrzeni bo na arkuszu z zetonami bylo 20 dziur a zetonow naliczylismy 19... :) Kontakt blyskawiczny (zdaje sie, ze w ciagu 2 dni dostalam odpowiedz, ze kon i token juz do mnie leca), przesylka tez - o ile dobrze pamietam, szla tydzien i byla wyceniona na $1. :lol: (tzn. ja, oczywiscie, nic nie placilam, ale taka kwota widniala na kopercie - nie wiem, moze nadali ja jak nasz odpowiednik przesylki wartosciowej?? :) )

@demnogonis -> moze wyslales prosbe do zlego dzialu? Ja korzystalam z jakiegos formularza na stronce FFG i pamietam, ze tam sie wybieralo dzial. Niestety, nie pamietam, jaki ja wybralam, ale moze Ty wybrales zly?? ;)
Awatar użytkownika
G-B-C-h
Posty: 40
Rejestracja: 29 wrz 2007, 09:07
Lokalizacja: Gdynia

Re: DOOM: The Boardgame pomocy!!!

Post autor: G-B-C-h »

Jakby FFG nie przysłali jednak tych kostek to tu można kupić zestaw do DOOMa.. http://www.rebel.pl/product.php/1,629/1 ... -Doom.html
ODPOWIEDZ