Jaipur (Sébastien Pauchon)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: Jaipur (Sébastien Pauchon)

Post autor: FortArt »

EsperanzaDMV pisze: 21 lip 2020, 16:05 A będzie też ukryta panda na jednej karcie w tym wydaniu? ;)
Na starym była??
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1197 times
Been thanked: 1409 times

Re: Jaipur (Sébastien Pauchon)

Post autor: Mr_Fisq »

Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
dannte
Posty: 723
Rejestracja: 15 paź 2018, 21:52
Lokalizacja: Elbląg
Has thanked: 103 times
Been thanked: 415 times

Re: Jaipur (Sébastien Pauchon)

Post autor: dannte »

FortArt pisze: 05 sie 2020, 10:19
EsperanzaDMV pisze: 21 lip 2020, 16:05 A będzie też ukryta panda na jednej karcie w tym wydaniu? ;)
Na starym była??
https://boardgamegeek.com/thread/464377 ... 84#4267584
Awatar użytkownika
MCSilvia
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2019, 11:00
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 6 times
Been thanked: 22 times

Re: Jaipur

Post autor: MCSilvia »

W nowej wersji gry, tej odświeżonej graficznie, jest taka metalowa moneta (widoczna na zdjęciu niżej).

Obrazek

Czy ktoś kojarzy, czy ta moneta jest dodawana do każdego egzemplarza gry? U mnie jej brakuje, Rebel nie odpowiada na moje pytania. Nie wiem czy dać sobie spokój, czy dalej zgłaszać reklamacje, że gra jest niekompletna.
Awatar użytkownika
Qrzy
Posty: 848
Rejestracja: 05 lut 2017, 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 65 times
Been thanked: 113 times
Kontakt:

Re: Jaipur

Post autor: Qrzy »

MCSilvia pisze: 05 sty 2021, 10:34 W nowej wersji gry, tej odświeżonej graficznie, jest taka metalowa moneta (widoczna na zdjęciu niżej).
(...)
Czy ktoś kojarzy, czy ta moneta jest dodawana do każdego egzemplarza gry? U mnie jej brakuje, Rebel nie odpowiada na moje pytania. Nie wiem czy dać sobie spokój, czy dalej zgłaszać reklamacje, że gra jest niekompletna.
Ta moneta była w pierwszym druku odświeżonej wersji Jaipur, na pewno we Francji, być może na paru innych rynkach też.
Jednak nie kojarzę, żeby w polskiej dystrybucji takowa była, wydaje mi się, że Rebel by się tym pochwalił. ;)
W opisie wydawcy (tak samo jego sklepie) brak takiego elementu w spisie: https://www.wydawnictworebel.pl/games/j ... -1544.html
więc radzę odpuścić. :)
Awatar użytkownika
MCSilvia
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2019, 11:00
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 6 times
Been thanked: 22 times

Re: Jaipur

Post autor: MCSilvia »

Qrzy pisze: 05 sty 2021, 11:59
MCSilvia pisze: 05 sty 2021, 10:34 W nowej wersji gry, tej odświeżonej graficznie, jest taka metalowa moneta (widoczna na zdjęciu niżej).
(...)
Czy ktoś kojarzy, czy ta moneta jest dodawana do każdego egzemplarza gry? U mnie jej brakuje, Rebel nie odpowiada na moje pytania. Nie wiem czy dać sobie spokój, czy dalej zgłaszać reklamacje, że gra jest niekompletna.
Ta moneta była w pierwszym druku odświeżonej wersji Jaipur, na pewno we Francji, być może na paru innych rynkach też.
Jednak nie kojarzę, żeby w polskiej dystrybucji takowa była, wydaje mi się, że Rebel by się tym pochwalił. ;)
W opisie wydawcy (tak samo jego sklepie) brak takiego elementu w spisie: https://www.wydawnictworebel.pl/games/j ... -1544.html
więc radzę odpuścić. :)
Zdjęcie pochodzi z ich strony sklepu, nawet jest polska flaga na okładce instrukcji. Miałam 1,5 miesiąca temu w ręce egzemplarz pokazowy od Rebela i ta moneta tam była. Mimo, że była w pudełku, to nie było jej wymienionej w instrukcji. Na zagranicznym rynku widziałam, że na pudełku była taka naklejka, że "metalowa moneta w środku". Znalazłam tez komentarze, że ta moneta jest po prostu dodawana do nowego wydania gry. Na polskim rynku nie widziałam nigdzie takiej naklejki. Są oferty, które piszą że moneta jest w zestawie, ale są też takie, które nic nie wspominają. A zdjęcia w ofertach są dokładnie takie same. Dlatego tez się pogubiłam. No nic, poczekam, może w końcu odpiszą :)
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Jaipur (Sébastien Pauchon)

Post autor: polwac »

U mnie jest taka moneta. Kupiłem swój egzemplarz zaraz po premierze nowego wyadania.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
ODPOWIEDZ