Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
ssebqq
Posty: 113
Rejestracja: 23 maja 2020, 11:30
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: ssebqq »

Yuri pisze: 20 sie 2020, 20:40
ssebqq pisze: 20 sie 2020, 19:13 Również otrzymałem dziś swoje zamówienie ( Wielkie dzięki Yuri za pomoc ). Wszystko ok z paczką tylko niestety również nie otrzymałem instrukcji i planszy z Cthulhu :( coś wiadomo dlaczego nie dodali ?

Tym bardziej że na stronie:https://sklep.portalgames.pl/kategoria/ ... 1_overview
Możemy przeczytać:
" W przedsprzedaży gratis scenariusz Przebudzenie R'lyeh, zawierający karty, żetony i instrukcję z wyprzedanego już dodatku o tym samym tytule, ale bez wielkiej figurki Cthulhu oraz pudełka."
Ciesze się, że wszystko przebiegło sprawnie. Nie miałem okazji zbytnio okazji do łączności internetowej, ale przychodziły mi powiadomienia że paki ruszyły do Was. Ciesze się, że wszystko skończyło się pozytywnie i w weekend będziecie trzebić pogłowie Przedwiecznych :)
Nie chcę wyjść na marudę, ale brak elementu typu plansza w wersji PL tego dodatku jest... no słaby jest. Płacimy 1200zł i nie da się w tym zmieścić nawet podłej jakości druku tego elementu ? Niech mi chociaż plik udostępnią do wydruku w takim razie, sam sobie to ogarnę.
Zgadzam się z Tobą w 100 %, Yuri to nie marudzenie tylko upominanie się o swoje, długo wyczekiwane zamówienie, za które zapłaciliśmy już dużo wcześniej nie małe pieniążki. W nagrodę dostajemy nie pełny produkt :cry:
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: RUNner »

Nie ukrywam, że jestem negatywnie zaskoczony postawą Portalu. Nie spodziewałem się, że dostaniemy wybrakowany produkt, ale wszystko można jeszcze naprawić. Żadne „autodrukowanie” nie wchodzi w grę. Szanujmy się.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 1002
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 1009 times
Been thanked: 451 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: KurikDeVolay »

Ktoś jeszcze nie dostał swojej paczki? Nadal nie mam nawet trackingu od inpostu. A cieszyłem się na weekendowe granie...
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11171
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3307 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: japanczyk »

Ja bym się wstrzymał aż się wypowiedzą.
Zakładam, że to błąd ludzki - nie wierzę, że w ogóle nie wydrukowali tych elementów skoro instrukcja jest dostępna przetłumaczona.
Awatar użytkownika
Portal_Games
Posty: 71
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:21
Been thanked: 81 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Portal_Games »

Możemy wszystkich uspokoić - plansza do Wielkiego Cthulhu wraz z instrukcją są nadal w drukarni i czekamy na ukończenie druku. Będą dosłane w osobnej paczce do każdego z klientów. Nie chcieliśmy z tego powodu opóźniać wysyłki do Was całego zestawu, dlatego już teraz możecie cieszyć się grą podstawową i rozszerzeniami, a bonusowy scenariusz dotrze do Was już niebawem.

Prosimy o wyrozumiałość i życzymy udanych rozgrywek.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2765
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 332 times
Been thanked: 1259 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Yuri »

Napisałem już na FB, ale napiszę i tutaj. To najlepsze z możliwych tutaj rozwiązań które mogliście wybrać w zaistniałej sytuacji.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 1002
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 1009 times
Been thanked: 451 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: KurikDeVolay »

Z drugiej strony, można było wszystkich uprzedzić, bo jednak trochę żółci się wylało. :D
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: polwac »

Portal_Games pisze: 21 sie 2020, 09:17 Możemy wszystkich uspokoić - plansza do Wielkiego Cthulhu wraz z instrukcją są nadal w drukarni i czekamy na ukończenie druku. Będą dosłane w osobnej paczce do każdego z klientów. Nie chcieliśmy z tego powodu opóźniać wysyłki do Was całego zestawu, dlatego już teraz możecie cieszyć się grą podstawową i rozszerzeniami, a bonusowy scenariusz dotrze do Was już niebawem.

Prosimy o wyrozumiałość i życzymy udanych rozgrywek.
Szczerze to bym tu wyciągnął wnioski i następnym razem puścił informację w sieci, o takiej sprawie przed wysyłką.
Wtedy ludzie by się nie nakręcali i od razu wiedzieli co się dzieje :)

Ja na 99,9% wiedziałem, że coś tu musi być nie tak, bo raczej Portal Games nie bawi się w takie półśrodki, tak że tym bardziej się cieszę, że się nie myliłem ;)

Dzięki za dobre informacje!
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11171
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3307 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: japanczyk »

polwac pisze: 21 sie 2020, 09:35 Szczerze to bym tu wyciągnął wnioski i następnym razem puścił informację w sieci, o takiej sprawie przed wysyłką.
Wtedy ludzie by się nie nakręcali i od razu wiedzieli co się dzieje :)
Własnie wytłumaczyli to w innym wątku:
Portal_Games pisze: 21 sie 2020, 09:21 Przez zawirowania z wirtualną premierą Hord Barbarzyńców i UK GAMES EXPO umknęło nam zakomunikowanie tego wcześniej. W imieniu Portal Games - przepraszam.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 994
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 634 times
Been thanked: 544 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Irr3versible »

Wnioski mogliby również wyciągnąć malkontenci.
Może następnym razem większa część komentarzy będzie wyrażać po prostu zaskoczenie zaistniałą sytuacją, bez domysłów o złej woli czy naciągnięciu na kasę przez firmę. Kurde ludzie, trochę wstrzemięźliwości w osądach - przynajmniej do czasu wypowiedzi wydawnictwa.

Domniemanie niewinności? ;)
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: tapczanik420 »

Irr3versible pisze: 21 sie 2020, 10:02 Wnioski mogliby również wyciągnąć malkontenci.
Może następnym razem większa część komentarzy będzie wyrażać po prostu zaskoczenie zaistniałą sytuacją, bez domysłów o złej woli czy naciągnięciu na kasę przez firmę. Kurde ludzie, trochę wstrzemięźliwości w osądach - przynajmniej do czasu wypowiedzi wydawnictwa.

Domniemanie niewinności? ;)
Niestety ale gdyby Portal to jasno zakomunikował nie byłoby takiej gównoburzy. Okazji było mnóstwo. Co do "umknięcia" to też mam wątpliwości, chciałbym w to wierzyć, ale jestem bardziej skłonny sądzić, że po prostu trochę stchórzyli. Zwłaszcza, że o tym, że materiały są jeszcze w drukarni nie dowiedzili się w dniu wysyłki. I tak nie dość, że nie wysłali, to jescze nie zakomunikowali, stąd zupełnie spodziewane głosy malkonentów. I raczej nikt nie pisał tego w tonie naciągania przez firmę tylko "Shieeeet here we go again". :D

Tak czy siak - dobrze, że doślą i mam nadzieję, że wyciągną lekcję i będą bardziej proaktywni w przyszłości. Nie dajmy popsuć naszego hobby pokazując, że można zrobić krzywą akcję przy preorderze a ludzie powiedzą pod nosem "no trudno, głupio wyszło" i rozejdzie się kościach. Utrzymajmy chociaż stan "pomarudzili, pomarudzili i przestali" :D
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: RUNner »

Irr3versible pisze: 21 sie 2020, 10:02 Wnioski mogliby również wyciągnąć malkontenci.
Może następnym razem większa część komentarzy będzie wyrażać po prostu zaskoczenie zaistniałą sytuacją, bez domysłów o złej woli czy naciągnięciu na kasę przez firmę. Kurde ludzie, trochę wstrzemięźliwości w osądach - przynajmniej do czasu wypowiedzi wydawnictwa.

Domniemanie niewinności? ;)
Przecież wylała się normalna fala zaskoczenia, a nie hejtu. To naturalne, że ludzie od razu zgłaszają braki w dostawach, bo na co tu czekać? Gdyby Potral dał info wcześniej, to w ogóle nie byłoby tematu.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Welnek
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:47
Has thanked: 26 times
Been thanked: 1 time

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Welnek »

Jeszcze wczoraj kupiłam ze sklepu Portalu egzemplarz z bonusowym scenariuszem, dzisiaj widzę, że dopisek zniknął już z opisu CDMD na Portalu. Da się jakoś sprawdzić jaka w końcu wersja przyjdzie? Gdzieś mi się rzuciła w oczy jakaś data, do której mieli dołączać scenariusz, ale w opisie było jak byk jeszcze wczoraj o Przebudzeniu r'lyeh. Czy sprawdzę to dopiero jak przyjdzie? :|
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11171
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3307 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: japanczyk »

Welnek pisze: 21 sie 2020, 10:55 Jeszcze wczoraj kupiłam ze sklepu Portalu egzemplarz z bonusowym scenariuszem, dzisiaj widzę, że dopisek zniknął już z opisu CDMD na Portalu.
Jesli w momencie zamawiania na stronie miałaś informacje o dodatkowym scenariuszu to Ci przysługuje i jesli nie dostaniesz to powinnas sie o to wykłócać - taka śmieszna polityka Portalu, póki coś jest na stronie i na obrazkach, to przysługuje.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 994
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 634 times
Been thanked: 544 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Irr3versible »

tapczanik420 pisze: 21 sie 2020, 10:48
Irr3versible pisze: 21 sie 2020, 10:02 Wnioski mogliby również wyciągnąć malkontenci.
Może następnym razem większa część komentarzy będzie wyrażać po prostu zaskoczenie zaistniałą sytuacją, bez domysłów o złej woli czy naciągnięciu na kasę przez firmę. Kurde ludzie, trochę wstrzemięźliwości w osądach - przynajmniej do czasu wypowiedzi wydawnictwa.

Domniemanie niewinności? ;)
Niestety ale gdyby Portal to jasno zakomunikował nie byłoby takiej gównoburzy. Okazji było mnóstwo. Co do "umknięcia" to też mam wątpliwości, chciałbym w to wierzyć, ale jestem bardziej skłonny sądzić, że po prostu trochę stchórzyli. Zwłaszcza, że o tym, że materiały są jeszcze w drukarni nie dowiedzili się w dniu wysyłki. I tak nie dość, że nie wysłali, to jescze nie zakomunikowali, stąd zupełnie spodziewane głosy malkonentów. I raczej nikt nie pisał tego w tonie naciągania przez firmę tylko "Shieeeet here we go again". :D

Tak czy siak - dobrze, że doślą i mam nadzieję, że wyciągną lekcję i będą bardziej proaktywni w przyszłości. Nie dajmy popsuć naszego hobby pokazując, że można zrobić krzywą akcję przy preorderze a ludzie powiedzą pod nosem "no trudno, głupio wyszło" i rozejdzie się kościach. Utrzymajmy chociaż stan "pomarudzili, pomarudzili i przestali" :D
Ręki nie dam sobie uciąć, ale kilka miesięcy temy Grzegorz w poniedziałkowym expresie przedstawiał zawartość dodatku w przedsprzedaży. Informacja o mapie była wyraźnie podana, zamiast krasnala (3d) będzie papier (2d).
Zatem nie chcę mi się wierzyć, że portal celowo zataił informację - czy przeoczył komunikację z drukarni o opóźnieniu w druku komponentu. Dla nich to kilkaset złotych extra wydatku oraz przynajmniej dniówka jednej osoby na magazynie - wszystko trzeba na nowo spakować i wysłać. Już nie mówiąc o obsłudze klienta, która pewnie przez tydzień lub dwa będzie zasypywana mailami.

Też się cieszę, że wszystko wyjaśnione. A o jakość komentarzy nie ma co już się rozpisywać, może trochę inaczej patrzymy na takie kwestie (ja też mogę być lekko przewraźliwiony).

PS. Podoba mi się hasło, które napisałeś - pogrubiłem :D
teschen
Posty: 111
Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:15
Has thanked: 55 times
Been thanked: 38 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: teschen »

Welnek pisze: 21 sie 2020, 10:55 Jeszcze wczoraj kupiłam ze sklepu Portalu egzemplarz z bonusowym scenariuszem, dzisiaj widzę, że dopisek zniknął już z opisu CDMD na Portalu. Da się jakoś sprawdzić jaka w końcu wersja przyjdzie? Gdzieś mi się rzuciła w oczy jakaś data, do której mieli dołączać scenariusz, ale w opisie było jak byk jeszcze wczoraj o Przebudzeniu r'lyeh. Czy sprawdzę to dopiero jak przyjdzie? :|
Preordery złożone do 27.06 miały w bonusie Ryleh Rising. Po tym terminie szło zamówienie do drukarni.
Awatar użytkownika
michaldz1
Posty: 275
Rejestracja: 18 paź 2011, 11:36
Has thanked: 80 times
Been thanked: 103 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: michaldz1 »

teschen pisze: 21 sie 2020, 16:18
Welnek pisze: 21 sie 2020, 10:55 Jeszcze wczoraj kupiłam ze sklepu Portalu egzemplarz z bonusowym scenariuszem, dzisiaj widzę, że dopisek zniknął już z opisu CDMD na Portalu. Da się jakoś sprawdzić jaka w końcu wersja przyjdzie? Gdzieś mi się rzuciła w oczy jakaś data, do której mieli dołączać scenariusz, ale w opisie było jak byk jeszcze wczoraj o Przebudzeniu r'lyeh. Czy sprawdzę to dopiero jak przyjdzie? :|
Preordery złożone do 27.06 miały w bonusie Ryleh Rising. Po tym terminie szło zamówienie do drukarni.
Początkowo wisiała informacja z datą przy zamówieniach. Ja zamawiałem gre zdaje się w maju jeszcze. Ale sprawdzałem strone sklepu kilka dni temu i już nie było ograniczenia czasowego. Było napisane że egzemplarze z preordera mają ten scenariusz. Więc byłbym spokojny, powinno przyjść ze scenariuszem dodatkowym.
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 161 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: kozz84 »

Ja zamówiłem 19.08. Grę otrzymałem 20.08 i mam dodatkowy scenariusz.
Andrew495

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Andrew495 »

[quote=kozz84 post_id=1273972 time=1598028458 user_id=12824]
Ja zamówiłem 19.08. Grę otrzymałem 20.08 i mam dodatkowy scenariusz.
[/quote]

Nie no trochę lipa ja nadal zero informacji o wysyłce ze strony wydawcy :( a zamówiłem dużo wcześniej... wiem, ze mają duzo zamowien, ale przydała by się jakaś informacja. Wszyscy moi znajomi juz dawno otrzymali paczki z grą.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2765
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 332 times
Been thanked: 1259 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Yuri »

Andrew495 pisze: 21 sie 2020, 19:41
kozz84 pisze: 21 sie 2020, 18:47 Ja zamówiłem 19.08. Grę otrzymałem 20.08 i mam dodatkowy scenariusz.
Nie no trochę lipa ja nadal zero informacji o wysyłce ze strony wydawcy :( a zamówiłem dużo wcześniej... wiem, ze mają duzo zamowien, ale przydała by się jakaś informacja. Wszyscy moi znajomi juz dawno otrzymali paczki z grą.
Zamawiałem łacznie 4 komplety, 2 doszły, dwa są napisane wysłano, a nie doszły jeszcze. Ale z tego co widzę to raczej powszechna sprawa.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: polwac »

U was tak samo sytuacja wygląda? Ktoś może zauważył jeszcze jakieś inne nieporządane rzeczy czy to już wszystko?
polwac pisze: 21 sie 2020, 12:54 Do tego zauważyłem dwa nieprzetłumaczone elementy(co mi w sumie jakoś bardzo nie przeszkadza):
- Tytuł jednej z kart bonusowego scenariusza nie ma polskiesgo tytułu tylko: The Hand of God
- Pola na planszy scenariusza też są nieprzetłumaczone(w instrukcji widać, że pola są przetłumaczone).
Spoiler:
Reszty elementów jeszcze nie sprawdzałem, ale nie chce sobie za bardzo spoilować treści kart przed grą, tak że najwyżej wyjdzie w praniu :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Elemenek
Posty: 375
Rejestracja: 27 wrz 2016, 16:29
Lokalizacja: Cracovia
Has thanked: 31 times
Been thanked: 107 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Elemenek »

Jakis czas temu, po kolejnej duzej aferze zwiazanej z bledami w grze i druku (niestety trudno mi sobie przypomniec o jaki tytul wtedy toczyla sie piana) Portal, a dokladnie sam prezes mowil ze zatrudnili osobe, ktora ma skupic sie tylko i wylacznie na wylapywaniu bledow. Rozumiem ze to byl praktykant i juz go w firmie nie ma? Lubie Portal, doceniam ich prace jako deweloperow i wydawcow, ale nie moge zrozumiec ze mimo ze wiedza ze sa u wielu na cenzurowanym (co widac m.in. po naszym forum :) ) przez takie glupie wpadki to dalej nie wyciagaja wnioskow.

Ojj ale by to nasze hobby bylo nudne bez tego Portalu. Juz tyle "afer" co nam zafundowali. Jedynie ta grupa na fejsbuku moze konkurowac gdzie kazdy kloci sie z kazdym, a 90% postow to zdjecia kolekcji 20 gier albo pytania "co poleciacie, gram z ET i jego psem, lubimy Wsiasc do pociagu i …".

Rozumiem ze wydawca moze popelniac bledy, ale rozumiem tez ze placac za produkt nie male pieniadze oczekujemy czegos kompletnego. Przeciez nie kupujemy samochodu z salonu z porysowana karoseria bo silnki za to bez zarzutu.

Jaka jakosc figurek? Wszystko cud i miod? Bo zauwazalne bledy o ile dobrze pamietam to:

-nieprzetlumaczona instrukcja do dodatku
-nieprzetlumaczona plansza i karta z angielskim tytulem
-brak pudelka do dodatkowego scenariusza
-ktos gdzies wrzucal foto ze scenariusz byl spakowany w zamaly woreczek strunowy i sie odksztalcil

Pozdrawiam Portal, a Wam zycze udanych rozgrywek w CDMD :)
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: polwac »

Elemenek pisze: 22 sie 2020, 13:31 Jakis czas temu, po kolejnej duzej aferze zwiazanej z bledami w grze i druku (niestety trudno mi sobie przypomniec o jaki tytul wtedy toczyla sie piana) Portal, a dokladnie sam prezes mowil ze zatrudnili osobe, ktora ma skupic sie tylko i wylacznie na wylapywaniu bledow. Rozumiem ze to byl praktykant i juz go w firmie nie ma?
Masz stare informacje. Chyba później nie dotarło do Ciebie stanowisko prezesa, że przecież Portal Games nie robi błędów. ;)

...a już tak całkiem poważnie to i tak uważam, że Portal Games to praktycznie wzorowa firma i starają się jednak zadowolić klientów i poprawiać swoje błędy.
Nie myli się tylko ten co nic nie robi :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 994
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 634 times
Been thanked: 544 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Irr3versible »

Do ich porażek należy jeszcze dodać wyrwanie od CMON krasnali na dystrybucję w Polsce - co skrzętnie wykorzystali monopolizujac ich sprzedaż. Darmowy scenariusz, wydrukowany z własnych środków dla klientów decydujących się na zakup w ich sklepiku, też należy zakwalifikować negatywnie.
Następnym razem nie zrobią już nic ponad minimum ;)

Niech gry też przygotują do wysyłki na dzień premiery, żadnego wysyłania towaru możliwie najszybciej. Nie można dzielić graczy na tych co otrzymają grę weekend wcześniej i tych mniej szczęśliwych z paczkami w poniedziałek czy wtorek. Być może z 10% nie dostanie gry tydzień wcześniej, zrobią jednak larum większe niż podziękowania pozostałych osób ;)
Sposób na zadowolenie wszystkich, to obniżenie standardu!

Jeśli nie będzie poprzeczki oczekiwań ustawionej wysoko, każda pierdóła zostanie zauważona. Teraz sukcesy negocjacyjne z CMON to standard, wystarczy że zabraknie gratisu i znowu będzie larum - że pazerni, że nic dla klienta
(i w ogóle kiedyś było lepiej) ;)

Szkoda drobnych czy ciut większych uchybień wymienionych przez kolegów wyżej, nie sprowadzałbym jednak Portalu do firmy której wszystko jedno. Przynajmniej ja staram się też dostrzec pozytywne strony działalności tej firmy (o co nie teudno, tych jest wiele), oceniam je wyżej niż ewentualne błędy.

PS. Najbardziej pozytywne w tym wszystkim jest ciśnienie na grę. Jest dobrze, szybko i przyjemnie. Zatem życzę udanych rytułałów i oby portal jak najszybciej zepsuł coś z Sezonem 2! ;)
Chrostek84
Posty: 75
Rejestracja: 20 lip 2010, 18:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Premiera Cthulhu Death May Die od Portal Games

Post autor: Chrostek84 »

Irr3versible pisze: 22 sie 2020, 22:57
Spoiler:
Popieram
ODPOWIEDZ