Skrzynia na Eldritch Horror

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 595
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Skrzynia na Eldritch Horror

Post autor: Muleq »

Chciałem kupić sobie "skrzynię strachu" do EH ale po pierwsze w tym momencie są one niedostępne na stronach sklepów, w których szukałem, a po drugie ich cena spowodowała że pomyślałem o tym żeby jednak spróbować zrobić coś samemu. ( Zainspirował mnie Yuri i Jego walizka choć moje ambicje i umiejętności nie sięgają tak wysoko :wink: ). No i stąd moje pytanie, czy ktoś może mi podrzucić jakieś linki do stron ze skrzynkami, walizkami, kuframi itp, które pasowałby rozmiarami do planszy i reszty komponentów?? Szukałem na allegro ale wszystko co znalazłem było albo dużo za małe albo dużo za duże.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2755
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1254 times

Re: Skrzynia na Eldritch Horror

Post autor: Yuri »

Muleq pisze: 23 wrz 2020, 18:12 ...Zainspirował mnie Yuri i Jego walizka choć moje ambicje i umiejętności nie sięgają tak wysoko :wink:..
To ja tu tylko coś zostawię :) W kwestii tuningu planszówek to był mój....pierwszy projekt. Więc się nie poddawaj :) Śmiało, powolutku, kompletuj elementy i spokojnie wyjdzie Ci coś jeszcze lepszego.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 946
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 309 times
Been thanked: 201 times

Re: Skrzynia na Eldritch Horror

Post autor: Losiek »

Skrzynka Yuriego to mistrzostwo świata!
Ja sobie taką skrzynkę do Dominiona zrobiłem. Znajdziesz tam link do sklepu, w którym skrzynkę kupiłem (mają większy asortyment) i krótki opis czynności. Moim zdaniem niewielkim nakładem prac udało mi się zrobić przyzwoicie wyglądającą skrzynię - do Yuriego nie będę się porównywał bo to nie ta liga.
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 595
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Skrzynia na Eldritch Horror

Post autor: Muleq »

Ostatecznie poszedłem jednak na łatwiznę i kupiłem skrzynię ze strony Mepla. Skrzynia jest ok ale jej wymiary są większe niż podano na stronie. Zamiast długości 40cm jest 48cm, a zamiast 16cm wysokości jest 20cm. Niby nie wiele ale jednak może mieć znaczenie jak ktoś planuje sobie miejsce na regale. Przy okazji części do sklejania jest w ch... Cthulhu :wink: .
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4645
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1206 times
Been thanked: 1417 times

Re: Skrzynia na Eldritch Horror

Post autor: Mr_Fisq »

Muleq pisze: 02 lis 2020, 12:27 Ostatecznie poszedłem jednak na łatwiznę i kupiłem skrzynię ze strony Mepla. Skrzynia jest ok ale jej wymiary są większe niż podano na stronie. Zamiast długości 40cm jest 48cm, a zamiast 16cm wysokości jest 20cm. Niby nie wiele ale jednak może mieć znaczenie jak ktoś planuje sobie miejsce na regale. Przy okazji części do sklejania jest w ch... Cthulhu :wink: .
Taką skrzynię strachu kupowałeś:
https://www.geekmod.pl/pl/p/Skrzynia-St ... a-2018/187
?
Mieścisz tam komplet dodatków z podstawką?
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 4 cykle, dwie podstawki, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 595
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Skrzynia na Eldritch Horror

Post autor: Muleq »

Mr_Fisq pisze: 02 lis 2022, 07:38
Muleq pisze: 02 lis 2020, 12:27 Ostatecznie poszedłem jednak na łatwiznę i kupiłem skrzynię ze strony Mepla. Skrzynia jest ok ale jej wymiary są większe niż podano na stronie. Zamiast długości 40cm jest 48cm, a zamiast 16cm wysokości jest 20cm. Niby nie wiele ale jednak może mieć znaczenie jak ktoś planuje sobie miejsce na regale. Przy okazji części do sklejania jest w ch... Cthulhu :wink: .
Taką skrzynię strachu kupowałeś:
https://www.geekmod.pl/pl/p/Skrzynia-St ... a-2018/187
?
Mieścisz tam komplet dodatków z podstawką?
Tak, wygląda na taką samą. Mieszczą się wszystkie dodatki a karty mam w koszulkach. Nie sklejałem co prawda przegródek na żetony ale miejsca i tak jest wystarczająco.
ODPOWIEDZ