Stwory z obory Insert

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
nds
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2020, 20:08
Has thanked: 17 times
Been thanked: 10 times

Stwory z obory Insert

Post autor: nds »

Witam,

Pierwszy post na forym i pierwsze podejscie do wykonania samodzielnie insertu do gry. Z racji tego, że lubie "Stwory z obory" i fajnie się w ta karcianke gra ze znajomymi przy piwku. Tylko męczy troche wyciaganie pomieszanych kart i wyciaganie żetonów z woreczków. Pomyślałem, że może sie uda zrobić insert jesli uda się to wszystko jakoś ładniej zmieścić. Udało się prawie idealnie, kostka troche wystaje.
Wiec czas na zdjecia:

Obrazek

Obrazek

Tutaj patrząc po innych insertach widziałem, że wiekszość leży na samym dole i wyciegniecie ostatnich kart może sprawiać problem. W Stworach nie ma, tak dużo kart jak w niektorych grach to mogłem sobie pozwolic na podniesienie troche wyżej dla wygody wyciągania kart z insertu.

Obrazek

Starą wkładkę starałem się wykorzystac, aby środek, front i boki wyglądały troche ładniej. Była opcja by to rownież pomalować.

Obrazek

Obrazek

Finalny efekt, może nie perfekcyjny, ale mnie na razie zadowala. Jedynie to dodam po bokach przymocowane do dołu tasiemki, aby ułatwić wyciąganie insertu z pudełka.

Obrazek
Ty widzisz i nie grzmisz, a ja miałem robić za piorunochron.
ODPOWIEDZ