Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: BOLLO »

Evokenx pisze: 29 wrz 2020, 21:43 Ja kupiłem wszystko co wyszło do karcianki 40k właśnie w tych fajnych cenach i nie żałuję. Gra sprawia sporo frajdy już na samym początku, a potem przychodzą dodatki i mocno poszerzaja możliwości ^^
Zdecydowałem się na WH Podbój i teraz pytanie. Czy lepiej zakupić 4-6 małych dodatków po 60 kart czy te 2 duże co wyszły po 170kart? A może i jedno i 2gie? A może sama podstawka wystarczy? Które dodatki coś tak naprawdę ulepszają w grze nadając jej tempa i wyrównują szanse?
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2466
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 573 times
Been thanked: 279 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Markus »

Kup wszystko co jest. To tylko 3 cykle i 2 deluxy. Wyjdzie tyle ile za planszówkę z KS.
Za jakiś czas możesz żalować że coś się skończyło w sklepach (a dodruku na 100% nie będzie)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: BOLLO »

Markus pisze: 01 paź 2020, 13:48 Kup wszystko co jest. To tylko 3 cykle i 2 deluxy. Wyjdzie tyle ile za planszówkę z KS.
Za jakiś czas możesz żalować że coś się skończyło w sklepach (a dodruku na 100% nie będzie)
Hmmm.... po przeliczeniu za wszystko 653pln więc wychodzi jak połowa X-wingów po aktualnych promocjach. Nie mało tym bardziej że gry nie znam kompletnie. Chyba zostane na te chwilę przy podstawce + 2 duże rozszerzenia. Myślę że małe pakiety jeszcze w sklepach będą się kurzyły przez jakiś czas :-)
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2466
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 573 times
Been thanked: 279 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Markus »

BOLLO pisze: 01 paź 2020, 14:07
Markus pisze: 01 paź 2020, 13:48 Kup wszystko co jest. To tylko 3 cykle i 2 deluxy. Wyjdzie tyle ile za planszówkę z KS.
Za jakiś czas możesz żalować że coś się skończyło w sklepach (a dodruku na 100% nie będzie)
Hmmm.... po przeliczeniu za wszystko 653pln więc wychodzi jak połowa X-wingów po aktualnych promocjach. Nie mało tym bardziej że gry nie znam kompletnie. Chyba zostane na te chwilę przy podstawce + 2 duże rozszerzenia. Myślę że małe pakiety jeszcze w sklepach będą się kurzyły przez jakiś czas :-)
Weź pod uwagę że ostatni cykl był w dużo mniejszym nakładzie niż pierwszy i drugi (przynajmniej angielska wersja) więc jak już będziesz kupował paczki to … zacznij od trzeciego cyklu. tak na wszelki wypadek :-)
Rozszerzenie z Necronami - wprowadza rasę Necro (około 80% kart w tym rozszerzeniu to necro) ale niestety GW wzięło rozwód z FFG i nie pojawiły się żadne dodatkowe paczki z kartami do NECRO poza tym big boxem. Może zamiast tego pudełka lepiej wziąć jakiś cały cykl (tak , wiem że drożej ale da więcej opcji)
Pompa85
Posty: 164
Rejestracja: 07 sie 2018, 23:14
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Pompa85 »

Witam mam możliwość kupić warhammera inwazję po dobrej cenie. Czy mając już warhammera podbój jest sens wchodzić jeszcze w inwazję? Bardzo się te gry różnią od siebie?
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Evokenx »

Jak dla mnie wystarczająco bardzo żeby wejść i w inwazję i w podbój.

Co do podboju i rasy Necro to poza tym "big boxem" karty do nekro pojawiają się również w całym ostatnim cyklu, tak jak inne rasy
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: BOLLO »

Licytowałem i serio nie czaję końcowej ceny :roll:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-warhammer-inwazja
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2466
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 573 times
Been thanked: 279 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Markus »

BOLLO pisze: 12 paź 2020, 22:21 Licytowałem i serio nie czaję końcowej ceny :roll:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-warhammer-inwazja
Grubo jak na samą podstawkę
To ile wart jest cały playset tej gry???
Co do podboju i rasy Necro to poza tym "big boxem" karty do nekro pojawiają się również w całym ostatnim cyklu, tak jak inne rasy
Masz racje, ale tych wzorów pojawiło się tak mało że zapomiałem o nich.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Szewa »

BOLLO pisze: 12 paź 2020, 22:21 Licytowałem i serio nie czaję końcowej ceny :roll:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-warhammer-inwazja
co xD

przecież core można znaleźć w cenie 140-180zł :D
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Babik
Posty: 245
Rejestracja: 08 maja 2013, 18:55
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 214 times
Been thanked: 72 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Babik »

A gdzie konkretnie można znaleźć za 140 zł jeszcze..?
"Życie społeczne wyposażone jest w ponadbiologiczne formy użyczające mu wyższe wartości w postaci zabaw lub gier. W nich właśnie społeczeństwo wyraża swoje poglądy na świat i życie".
Johan Huizinga, Homo ludens
Awatar użytkownika
farmer
Posty: 1768
Rejestracja: 08 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Oleśnica
Has thanked: 381 times
Been thanked: 94 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: farmer »

BOLLO pisze: 12 paź 2020, 22:21 Licytowałem i serio nie czaję końcowej ceny :roll:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-warhammer-inwazja
O rany!
A mialem wrazenie, ze Inwazja jest już całkiem zapomniana...
Orientuje sie ktoś ile jest teraz warte wszystko, cała kolekcja?

PS
Podbój i Inwazja są wystarczająco różne by obie mieć w kolekcji.

pozdr,
farm
W czasie wojny, milczą prawa.
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda.


W to gram...
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: BOLLO »

farmer pisze: 13 paź 2020, 23:24
BOLLO pisze: 12 paź 2020, 22:21 Licytowałem i serio nie czaję końcowej ceny :roll:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-warhammer-inwazja
O rany!
A mialem wrazenie, ze Inwazja jest już całkiem zapomniana...
Orientuje sie ktoś ile jest teraz warte wszystko, cała kolekcja?

PS
Podbój i Inwazja są wystarczająco różne by obie mieć w kolekcji.

pozdr,
farm
ponad 1000pln
https://www.olx.pl/oferta/warhammer-inw ... 4d885b7fec
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: BOLLO »

Babik pisze: 13 paź 2020, 22:45 A gdzie konkretnie można znaleźć za 140 zł jeszcze..?
Może tu :-)??

https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-w ... nwazja-tmc

Tutaj też licytuje ale tak do 170pln wiecej nie dam.
Babik
Posty: 245
Rejestracja: 08 maja 2013, 18:55
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 214 times
Been thanked: 72 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Babik »

Łeee, toż to "click bait", bez "kup teraz" :lol: Mogę się założyć, że każdy, z poprzedniej wymienionej licytacji miał podobne założenie - nie więcej, niż ... ale wiemy jak to działa w ferworze zaciętej walki. Napisałbym "nie daj się i wytrwaj w postanowieniu" ale sam nie jestem pewny, czy nie dałbym się ponieść i nie zalicytował dwa razy więcej :wink:
Swoją drogą, przyjemna gra, mam na półce i czasem lubię zagrać ale jak zobaczyłem finał tamtej licytacji, to nie wiedziałem co myśleć. :)
"Życie społeczne wyposażone jest w ponadbiologiczne formy użyczające mu wyższe wartości w postaci zabaw lub gier. W nich właśnie społeczeństwo wyraża swoje poglądy na świat i życie".
Johan Huizinga, Homo ludens
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Szewa »

Babik pisze: 13 paź 2020, 22:45 A gdzie konkretnie można znaleźć za 140 zł jeszcze..?
olx, allegro, grupy sprzedażowe na fb, jak się trochę śledzi te portale to pojawia się. Oczywiście, że pojawiają się też wątki ze sprzedażą core za 300zł lub jak kolega wyżej wrzucił link, za 500 :D
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Babik
Posty: 245
Rejestracja: 08 maja 2013, 18:55
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 214 times
Been thanked: 72 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Babik »

Rozumiem, rozumiem- pomyślałem, że może faktycznie za tyle można od ręki kupić, bo nie powiem- nabyłbym drugi egzemplarz podstawki WhI (chociaż nie w celach Januszowo-zarobkowych). :lol:
Olx, allegro, grupy sprzedażowe na fb- na pewno masz rację, czasem pojawia się w rozsądnej cenie, jednak z czasem prawdopodobieństwo tego drastycznie maleje- patrz "Pluszowe opowieści", których codziennie bezskutecznie szukam z drugiej ręki, w rozsądnej dla mnie cenie, na wymienionych wyżej portalach- dotąd bezskutecznie. Natykam się czasem jedynie na ślad, po zakupie na pniu :wink:
"Życie społeczne wyposażone jest w ponadbiologiczne formy użyczające mu wyższe wartości w postaci zabaw lub gier. W nich właśnie społeczeństwo wyraża swoje poglądy na świat i życie".
Johan Huizinga, Homo ludens
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2466
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 573 times
Been thanked: 279 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Markus »

BOLLO pisze: 14 paź 2020, 00:29
farmer pisze: 13 paź 2020, 23:24
BOLLO pisze: 12 paź 2020, 22:21 Licytowałem i serio nie czaję końcowej ceny :roll:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-warhammer-inwazja
O rany!
A mialem wrazenie, ze Inwazja jest już całkiem zapomniana...
Orientuje sie ktoś ile jest teraz warte wszystko, cała kolekcja?

PS
Podbój i Inwazja są wystarczająco różne by obie mieć w kolekcji.

pozdr,
farm
ponad 1000pln
https://www.olx.pl/oferta/warhammer-inw ... 4d885b7fec
Ale ściema w tym ogłoszeniu , TO NIE JEST KOMPLET, to tylko 20% gry :
podstawka
paczki z różnych cykli
1 big box


czyli całość to pewnie ok 5 - 6 k :D
Babik
Posty: 245
Rejestracja: 08 maja 2013, 18:55
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 214 times
Been thanked: 72 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Babik »

Markus pisze: 14 paź 2020, 11:26 czyli całość to pewnie ok 5 - 6 k :D
O, żesz... A mnie cena kompletu "Horroru w Arkham LCG" powstrzymała przed wejściem w ten system. :D
"Życie społeczne wyposażone jest w ponadbiologiczne formy użyczające mu wyższe wartości w postaci zabaw lub gier. W nich właśnie społeczeństwo wyraża swoje poglądy na świat i życie".
Johan Huizinga, Homo ludens
feniks_ciapek
Posty: 2308
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1614 times
Been thanked: 941 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: feniks_ciapek »

Babik pisze: 14 paź 2020, 13:06 O, żesz... A mnie cena kompletu "Horroru w Arkham LCG" powstrzymała przed wejściem w ten system. :D
Co byś nie kupił od FFG, możesz założyć, że "komplet" będzie kosztował z grubsza 1000 pln/rok, jak go kupujesz regularnie i dwa razy tyle, jak wchodzisz po czasie ;)
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2466
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 573 times
Been thanked: 279 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Markus »

Babik pisze: 14 paź 2020, 13:06
Markus pisze: 14 paź 2020, 11:26 czyli całość to pewnie ok 5 - 6 k :D
O, żesz... A mnie cena kompletu "Horroru w Arkham LCG" powstrzymała przed wejściem w ten system. :D

Akurat na Arkham LCG to można najwięcej zarobić 😀

Ceny niedostępnych cykli są czasami szalone.
Ostatnio talie badaczy mające premierę w wrześniu 2020 skończyły się w miesiąc. Ciekawe jakie będą ich ceny na rynku wtórnym w 2021?
Awatar użytkownika
Seykan
Posty: 729
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:57
Has thanked: 151 times
Been thanked: 155 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Seykan »

Markus pisze: 14 paź 2020, 15:27 Akurat na Arkham LCG to można najwięcej zarobić 😀

Ceny niedostępnych cykli są czasami szalone.
Ostatnio talie badaczy mające premierę w wrześniu 2020 skończyły się w miesiąc. Ciekawe jakie będą ich ceny na rynku wtórnym w 2021?
Dlatego wszedłem w AH LCG w j. angielskim, żeby nie mieć z tym problemów ;) Na przykład nie wyrobiłem się z zakupem jednego badacza, po angielsku wiem, że będzie dodruk, jakby sytuacja była w polskiej wersji językowej to nie wiem kiedy miałbym okazję kupić tę talię :P a już na pewno nie w normalnej cenie.
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Evokenx »

Mają być dodruki talii badaczy więc z tym spoko. A co do ceny niedostępnych dodatków różnych karcianek to już jest spooory problem. Problem jest nawet kupować regularnie te dodatki po normalnych cenach, a co dopiero później. Dlatego temat się nazywa "karcianki w które warto wejść teraz" :)
Bohr
Posty: 167
Rejestracja: 16 maja 2009, 00:52
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 37 times
Been thanked: 43 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Bohr »

Hey,

Pewnie temat był już nie raz poruszany ale jakoś nie dają mi spokoju ceny które tutaj widzę....Oczywiście każdy niech sobie sprzedaje za ile chce i nic mi do tego(ale trochę pomarudzić mogę:P), natomiast nie jest to aż tak wybitna gra dla której warto się aż tak zarzynać - trzeba pamiętać też że gra ma swoje ograniczenia ze względu na LCG i moim zdaniem całkiem duże :P

Sam spędziłem przy tej grze wspaniałe dwa lata, ale to były dwa lata turniejowe gdy budowałem talie na bieżąco wraz z wydawanymi dodatkami co zmuszało do ciągłego ulepszania, mieszania talii i testowania z kolegą przy piwku w pizzeri, Następnie turnieje i oczekiwanie na kolejne dodatki i tak na okrągło...dodatki,piwo, składanie tali, piwo, turnieje, piwa w pizzerii :P Od razu mówię, że turnieje miały znaczenie ale zdecydowanie więcej gier rozegrałem towarzysko w pizzerii.....ale właśnie te turnieje były takim języczkiem uwagi, który napędzał budowanie talii :P

I to jak dla mnie jest właśnie wada gier LCG, że przy zakupie takiego całego zestawu to
  • po pierwsze jest trudno ogarnąć dużą ilość kart (oczywiście można sobie dawkować przyjemność i dokładać jeden dodatek co miesiąc i tak systematycznie ale ciężko mi uwierzyć, że chęć włożenia nowych silniejszych kart nie wygra z gruntownym poznaniem działania poszczególnych kart - np. w podstawce chyba imperium było dość słabe więc pewnie nastąpi szybkie znudzenie związane z ciągłymi porażkami i nikt ta talią nie będzie chciał grać, a dodatki ten balans wyrównują(jak nie przeginają) i tak w kółko - podczas cyklu wydawniczego nie było wyjścia, grało się tym co było)
  • od razu mi przyszło do głowy lista banowanych kart, które systematycznie była wprowadzana także ze względu na niszczenie balansu gry - i chyba ona była dość pokaźna - od razu ją stosować czy zgodnie z terminami pojawiania się dodatków, a może w ogóle?
  • dwa turnieje pozwalają/pozwalały spojrzeć na strategie czy też pomysły innych graczy co też było bodźcem do zmian w swojej talii(oczywiście można też w necie szukać podpowiedzi/pomysłów) - pamiętam, że zawsze powrót z turnieju powodował wzmożone tworzenie talii i testowanie nowych talii
  • i dobrze, żeby każdy miał swój zestaw...te dzielenie nacji czy poszczególnych kart(szczególnie neutralnych) zawszę budzi niezdrowe emocje
  • i jeszczę bym pewnie kilka rzeczy znalazł ale już wystarczy bo jeszcze zakończenie zostało
Ale do brzegu......kwota, którą nie którzy chcą za tą grę jest nie adwekatna (delikatnie mówiąc, i to oczywiście dla mnie) do tego co oferuję w tym momencie.....i dodatkowo jako taki weteran gier LCG, to mam wrażenie że WH:I jest jednak hmm, dość prostacki...na początek jest świetny ale jak już grałeś/grałaś np. w Grę o Tron, czy Call of Cthullu to takiego szału już nie robi.....

Zresztą w tym roku sprzedałem porządny zestaw kolegi w okolicy 400 zł (troszkę za tanio ale już kwota 600 zł wydała mi się uczciwa tylko kolega nie za bardzo chciał czekać, 2 x core sety, Ultham, Marsz Potępionych, Legendy, 3 pełne cykle....), kolega był zadowolony ja w sumie też bo przynajmniej półka się zwolniła i jemu wpadła nowa gra, natomiast to co mi się nie spodobało (ale to tylko moje prywatne odczucie i taki niesmak, który mi pozostał po targowaniu się kupca - a później wystawieniu samego Ultham w cenie 300) to to, że kupiec(dokładnie!!) zestaw kupił tylko żeby odsprzedać z hmm zbójnickim/januszowatym zyskiem (i jeszcze jak marudził, że cena o 100 zł była za duża i już jest zła) - a jakby było miło i idealnie gdyby gra trafiła do pasjonata, który kupuję grę dla siebie, żeby grać. Wiem, że to takie idealistyczne podejście i każdy może robić co chcę (tak to podkreślam, żebym zaraz nie był celem ataków, że się czepiam). Po prostu nigdy, nie pomyślałbym o tym żeby kupować (odkupowywać) gry z myślą o potencjalnej odsprzedaży z zyskiem......(a nawet jakbym miał tą grę na stanie to raczej nie wymyślam tak absurdalnych kwot...albo nie mam takich gier :))

Dlatego takim Januszom mówię bardzo często nie.......i zupełnie nie rozumiem hypu na gry, których dodruk się skończył (np. hero relams ostatnio)....tu nie ma próźni i 95% gier da się zastąpić równie dobrymi jak nie lepszymi...

I zrobił się z tego pokaźny poemat, ale dzisiaj mam troszkę więcej wolnego :P
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: rattkin »

Przyklaskuję. Granie w WH:I dzisiaj to jakieś takie umartwianie się. Na co to, po co to. Dużo, dużo lepsze gry wyszły od tego czasu. WH:I ma bardzo niewiele do zaoferowania. Jak już wydawać pieniądze to na najlepszą grę świata, czyli ANR, a nie na takie tam bzdety :)
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2466
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 573 times
Been thanked: 279 times

Re: Dobre karcianki w które warto wejść teraz

Post autor: Markus »

rattkin pisze: 15 paź 2020, 14:32 Przyklaskuję. Granie w WH:I dzisiaj to jakieś takie umartwianie się. Na co to, po co to. Dużo, dużo lepsze gry wyszły od tego czasu. WH:I ma bardzo niewiele do zaoferowania. Jak już wydawać pieniądze to na najlepszą grę świata, czyli ANR, a nie na takie tam bzdety :)
Nie w pełni się zgadzam.
Inwazja ma jedną wspaniałą cechę. Czas rozgrywki.
Pojedyńcza rozgrywka to 15- 30 minut. można szybko rozegrać rewanżyk.
Umartwianie się to rozgrywka w GOT LCG lub L5R LCG lub WH40K Conquest LCG. Tu czas rozgrywki dochodzi do czasu rozegrania planszówki. Na turniejach nie widziałem aby ktokolwiek rozegrał więcej niż 1 rozgrywkę na rundę.

Pamiętam z turniejów że rozegranie 3 gier w Inwazję było bez problemu do zrobienia w 50 minut.
W tym samy czasie w GOTa może uda się zakończyć 1 rozgrywkę . Wiele razy widziałem że to czas kończył rozgrywkę a nie gracze.
Mnie w pewnym momencie zamęczyły te nierozstrzygnięte w 50 min mecze.

Więc ta "prostota" inwazji jest w pewny sensie jej dużą zaletą.
ODPOWIEDZ