Gdzie drukować elementy do gier? (wydzielony)

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
Orris
Posty: 42
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:53
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie drukować elementy do gier? (wydzielony)

Post autor: Orris »

Muleq pisze: 16 paź 2020, 23:59 Najprościej będzie wydrukować sobie z tej strony:
https://www.dropbox.com/s/iodfzy6at1tgz ... s.pdf?dl=0
Dzięki, to pierwszy krok. Bardziej mi chodziło o następny: orientuje się ktoś jaki to może być koszt, żeby wydrukować sobie takie karty? Gdzie to najlepiej zrobić? Czy w związku, że istniało kiedyś większe zamówienie to może da się to zrobić taniej?
micaj
Posty: 52
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Hannibal: Rome vs. Carthage (Mark Simonitch)

Post autor: micaj »

Orris pisze: 17 paź 2020, 00:23
Muleq pisze: 16 paź 2020, 23:59 Najprościej będzie wydrukować sobie z tej strony:
https://www.dropbox.com/s/iodfzy6at1tgz ... s.pdf?dl=0
Dzięki, to pierwszy krok. Bardziej mi chodziło o następny: orientuje się ktoś jaki to może być koszt, żeby wydrukować sobie takie karty? Gdzie to najlepiej zrobić? Czy w związku, że istniało kiedyś większe zamówienie to może da się to zrobić taniej?
Napisz do mnie PM. Będę zamawiać w prawilnej drukarni, możemy zrobić łączone zamówienie. Chlopaki drukuja karty do LCG. Klasa sama w sobie. Czekam jedynie na dostawę gry tak, zeby mieć rozmiar kart co do mm.


Otworze w swoim czasie osobny plik na Google dysku. Możliwe, że przy wiecej niż 1 zamówieniu cena nieznacznie pojdzie w dół. Na razie 1 komplet z instrukcjami to 120 zl.
Spik
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2016, 13:43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Hannibal: Rome vs. Carthage (Mark Simonitch)

Post autor: Spik »

Orris pisze: 17 paź 2020, 00:23
Muleq pisze: 16 paź 2020, 23:59 Najprościej będzie wydrukować sobie z tej strony:
https://www.dropbox.com/s/iodfzy6at1tgz ... s.pdf?dl=0
Dzięki, to pierwszy krok. Bardziej mi chodziło o następny: orientuje się ktoś jaki to może być koszt, żeby wydrukować sobie takie karty? Gdzie to najlepiej zrobić? Czy w związku, że istniało kiedyś większe zamówienie to może da się to zrobić taniej?
ewentualnie wydrukuj sobie i włóż w koszulki wraz z oryginalnymi kartami. Efekt bardzo dobry, rozwiązanie najtańsze. Tylko wyciąć będziesz musiał sam ;) Cały czas tak robię.
micaj pisze: 17 paź 2020, 07:28 (...) Czekam jedynie na dostawę gry tak, zeby mieć rozmiar kart co do mm.(...)
Czekasz z Milan Spiele ? ;)
micaj
Posty: 52
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Hannibal: Rome vs. Carthage (Mark Simonitch)

Post autor: micaj »

Spik pisze: 19 paź 2020, 08:51
Orris pisze: 17 paź 2020, 00:23
Muleq pisze: 16 paź 2020, 23:59 Najprościej będzie wydrukować sobie z tej strony:
https://www.dropbox.com/s/iodfzy6at1tgz ... s.pdf?dl=0
Dzięki, to pierwszy krok. Bardziej mi chodziło o następny: orientuje się ktoś jaki to może być koszt, żeby wydrukować sobie takie karty? Gdzie to najlepiej zrobić? Czy w związku, że istniało kiedyś większe zamówienie to może da się to zrobić taniej?
ewentualnie wydrukuj sobie i włóż w koszulki wraz z oryginalnymi kartami. Efekt bardzo dobry, rozwiązanie najtańsze. Tylko wyciąć będziesz musiał sam ;) Cały czas tak robię.
OT!!: Klocków w samochodzie nie wymieniam, mieszkania w urlop nie maluje, w hydraulika się nie bawię. To też rozwiązania najtańsze, efekty bardzo dobre, ale nie dla mnie :)
Awatar użytkownika
obo_bb
Posty: 139
Rejestracja: 18 sie 2017, 15:23
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 254 times
Been thanked: 76 times

Re: Hannibal: Rome vs. Carthage (Mark Simonitch)

Post autor: obo_bb »

Orris pisze: 16 paź 2020, 23:33 Skąd najlepiej zdobyć polskie karty? Kiedyś widziałem, że ludzie zamawiali karty w drukarni.
Zamówienie było z MBprint. To był zestaw instrukcji i karty. Koszt sto kilkadziesiąt zł był wtedy, przy zamówieniu indywidualnym będzie trochę wyższy.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4669
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1213 times
Been thanked: 1419 times

Re: Hannibal: Rome vs. Carthage (Mark Simonitch)

Post autor: Mr_Fisq »

Spoiler:
I chyba wszyscy byli zadowoleni z jakości wydruku?
IMHO najlepiej poczekać, aż najnowszy druk H&H trafi do klientów - może znowu uda się zebrać więcej osób do zamówienia.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
micaj
Posty: 52
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:09
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Hannibal: Rome vs. Carthage (Mark Simonitch)

Post autor: micaj »

obo_bb pisze: 19 paź 2020, 14:20
Orris pisze: 16 paź 2020, 23:33 Skąd najlepiej zdobyć polskie karty? Kiedyś widziałem, że ludzie zamawiali karty w drukarni.
Zamówienie było z MBprint. To był zestaw instrukcji i karty. Koszt sto kilkadziesiąt zł był wtedy, przy zamówieniu indywidualnym będzie trochę wyższy.
Popytaj na formu Horror w Arkham LCG. Full profeska + zadowolenie. Ale nie MBPrint. ;) Bez reklamy.

Tu link do druku Bartka na HWA LCG:
https://m.facebook.com/groups/165645574 ... 7735952608
ODPOWIEDZ