Gra o Tron: gra karciana 2.0 (AGoT LCG 2.0)

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
pwoloszun
Posty: 451
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:57
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 537 times
Kontakt:

Gra o Tron: gra karciana 2.0 (AGoT LCG 2.0)

Post autor: pwoloszun »

Witam,

szukam chetnego/chetnych(im nas wiecej do robienia chleba tym lepiej!) do grania online na theironthrone.net(ew. live jesli mieszkasz w okolicach Lublina).

Jestem na etapie odkrywania tej cudownej gry i poznawania jej +/- w takiej kolejnosci jak wychodzily kolejne chapter packi i deluxy.
Na ten moment mam dosyc dobrze ograne 2 pierwsze cykle + deluxy Starkow i Lannistrow i po malutku chce dodawac kolejny, trzeci cykl i deluxe Nocnej Strazy i Tyrellow.

Szukam osob, ktore:
a) zaczynaja lub chca zaczac swoja przygode z AGOT LCG - tutaj moge sie zaoferowac z pomoca i tlumaczeniem "strategii", pomoca w deckbuildingu, lepszym rozumieniem niuansow gry i nawet cofnac sie do samego Core Setu, lub
b) sa mniej wiecej na tym samym etapie w "rozpakowywaniu" kolejnych chapter packow/deluxow, lub
c) sa juz duzo dalej, byc moze znaja juz wszystkie karty, ale zechcialyby sie troche "cofnac w rozwoju"(pod wzgledem dostepnych kart), tak zeby pomoc mi doglebnie poznac gre(karty). W takim przypadku moge obiecac, ze bede bardzo sprawnie i szybko sie uczyl w domowym zaciszu i mozliwie szybko dodawal kolejne cykle/deluxy

Pozdrawaim serdecznie i zapraszam do kontaktu na priv, mailem lub tutaj na forum.

Piotrek
Podcast dżentelmeni przy stole:
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Gra o Tron: gra karciana 2.0 (AGoT LCG 2.0)

Post autor: Szewa »

Jako osoba, która miała okazję zagrać z użytkownikiem pwoloszun mogę z czystym sumieniem go polecić.
Kolega jest miły, pomaga w grze, kiedy zauważa złe zagranie od razu mówi dlaczego było złe i co mu to dało, aby ustrzec przed takimi zagrywkami na przyszłość.


daje 10/10 :D
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
pwoloszun
Posty: 451
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:57
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 537 times
Kontakt:

Re: Gra o Tron: gra karciana 2.0 (AGoT LCG 2.0)

Post autor: pwoloszun »

Szewa pisze: 30 paź 2020, 07:36 Jako osoba, która miała okazję zagrać z użytkownikiem pwoloszun mogę z czystym sumieniem go polecić.
To dlaczego mnie porzuciles draniu?!? ;)
Podcast dżentelmeni przy stole:
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Gra o Tron: gra karciana 2.0 (AGoT LCG 2.0)

Post autor: Szewa »

pwoloszun pisze: 30 paź 2020, 13:53
Szewa pisze: 30 paź 2020, 07:36 Jako osoba, która miała okazję zagrać z użytkownikiem pwoloszun mogę z czystym sumieniem go polecić.
To dlaczego mnie porzuciles draniu?!? ;)
Dostałem tyle razy łomot, że bałem się siadać do komputera :lol:
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1955
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 189 times
Been thanked: 830 times

Re: Gra o Tron: gra karciana 2.0 (AGoT LCG 2.0)

Post autor: Neoptolemos »

Ja chętnie pogram. Podaj mi tylko, jakie masz karty :)
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
ODPOWIEDZ