Charterstone: Digital Edition

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: szymuss »

Hmm jak kupie na PC to mam nadzieje ,ze na Iphonie tez bede mogl grac? Oraz nie jest gra przypisana tylko do 1 komputera?:) pzdr.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10857
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3347 times
Been thanked: 3200 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: japanczyk »

Przypisanie masz do konta, ale nie na iPhone nie będziesz mógł grac bo to dwie różne wersje
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: szymuss »

japanczyk pisze: 13 gru 2020, 15:04 Przypisanie masz do konta, ale nie na iPhone nie będziesz mógł grac bo to dwie różne wersje
No nie.. to bede musial osobno na PC kupic ,a osobno na Iphona jak chce grac?? Masakra.. a grales w ogole? jak oceniasz? Bo ja mam wersje normalna planszowa to mega;) pzdr;p
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: donmakaron »

Jak kupujesz planszową to też nie masz wersji na pc z automatu ;) Nie często widzę deale, że kupując grę na jedną platformę, masz dostęp również do innych.

Gra sama w sobie spoko. Bardzo zmienia się odbiór kampanii, wszystko leci szybciej, można popróbować różne drogi. Przeciwnicy komputerowi grają raczej słabo, wyzwanie stanowić może dopiero żywy przeciwnik.
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: szymuss »

donmakaron pisze: 13 gru 2020, 15:11 Jak kupujesz planszową to też nie masz wersji na pc z automatu ;) Nie często widzę deale, że kupując grę na jedną platformę, masz dostęp również do innych.

Gra sama w sobie spoko. Bardzo zmienia się odbiór kampanii, wszystko leci szybciej, można popróbować różne drogi. Przeciwnicy komputerowi grają raczej słabo, wyzwanie stanowić może dopiero żywy przeciwnik.
A jak to wychodzi z zywymi przeciwnikami? Dogadujecie sie na gre jakos kiedy wszyscy dostepni bedzziecie czy jak?:) pzdr
Awatar użytkownika
donmakaron
Posty: 3523
Rejestracja: 16 kwie 2009, 09:33
Has thanked: 198 times
Been thanked: 646 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: donmakaron »

Gralilśmy we dwójkę hot seat + kilka botów. Całkiem przyjemna opcja. Jak zbiorę więcej osób, to już prędzej rozłożymy planszę. Nie wiem czy po sieci się da grać.
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: szymuss »

donmakaron pisze: 13 gru 2020, 23:33 Gralilśmy we dwójkę hot seat + kilka botów. Całkiem przyjemna opcja. Jak zbiorę więcej osób, to już prędzej rozłożymy planszę. Nie wiem czy po sieci się da grać.
Nie no po sieci na bank sie da grac:) z innymi z calego swiata tylko ciekawy jestem jak sie wlasnie to rozgrywa. Bo jeden ma czas codziennie pograc ,a inni raz na tydzien:P
szymuss
Posty: 407
Rejestracja: 26 lut 2009, 11:48
Has thanked: 34 times
Been thanked: 25 times

Re: Charterstone: Digital Edition

Post autor: szymuss »

Siemano zakupilem gre na PC , przyjaciel chce zakupic wersje na Komorke. Czy bedziemy mogli grac razem przez neta wie ktos? Czy trzeba miec wersje komorka - komorka lub pc- pc.. troche bylo by tu glupie ,ale moze tak leca na kase... pzdr;)
ODPOWIEDZ