Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Jareks1985 »

Mam pytanie o wersje KS, czy ktoś posiada takową na forum?
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: brazylianwisnia »

Jareks1985 pisze: 03 lut 2021, 17:03 Mam pytanie o wersje KS, czy ktoś posiada takową na forum?
Oczywiscie ;-) i bankowo nie jestem jedyny
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
vir3ns
Posty: 567
Rejestracja: 20 paź 2016, 16:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: vir3ns »

Te zasady, które da się zaadaptować są akurat najmniej istotne. Zmiany w kosztach technologii, poborze energii, balansie ras i kafli sektorów są najważniejsze. Wiem, bo przerobiłem swoją pierwszą edycję na drugą za pomocą naklejek. Drugi raz nie podjąłbym się takiej roboty ale nie chciałem czekać rok na kickstartera i natychmiast zacząć grać :D
Moje konto na BGG
Sprzedam/Wymienię
TOP 5: Eclipse 2. ed, Mage Knight, Tash-Kalar, Galaxy Trucker, Nexus Ops
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: AntBehindLeaf »

Jestem po pierwszej rozgrywce i jestem zauroczony tą grą. Fenomenalny balans, efekt krótkiej kołderki boli :D grałem w 2 osoby a i tak skończyło się epicką batalią w centrum galaktyki z GCDS i przeciwnikiem. Od początku trzeba obmyślać jak rozkręcić silniczek by móc finansować późniejsze akcje. Poki co podjarka :twisted:
Casiliasplp
Posty: 580
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:33
Lokalizacja: Żyrardów
Has thanked: 11 times
Been thanked: 43 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Casiliasplp »

brazylianwisnia pisze: 03 lut 2021, 17:06
Jareks1985 pisze: 03 lut 2021, 17:03 Mam pytanie o wersje KS, czy ktoś posiada takową na forum?
Oczywiscie ;-) i bankowo nie jestem jedyny
Ja też mam :)
Hala Madrid
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Jareks1985 »

brazylianwisnia pisze: 03 lut 2021, 17:06
Jareks1985 pisze: 03 lut 2021, 17:03 Mam pytanie o wersje KS, czy ktoś posiada takową na forum?
Oczywiscie ;-) i bankowo nie jestem jedyny
Masz dwa kafelki technologi, które są niestety ks exclusive, a podoba mi się szczególnoe jeden z nich chodzi o jump drive. Zeskanowałbyś? Najlepiej z rewersem ;p
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Szewa »

Pierwsza partia za nami, 4 osoby wyrobiły się w 3 godziny i 22 minuty (plus godzina tłumaczenia zasad).

Pierwsze co mogę napisać to to, że dziwię się osobom, które porównują Eclipse i TI do siebie, gdyż te gry mają ze sobą wspólne tylko czas i miejsce akcji (czytaj w odległej galaktyce ;) ).
Jedyne co mi przychodzi do głowy, gdy pomyślę jak w jednym zdaniu mógłbym umieścić TI i Eclipse to "Wolę zagrać dwa razy w Eclipse niż raz w TI".

Co mi się spodobało:
- EKSPLORACJA - ależ tu są emocje w zwykłym odkrywaniu kafelków i to liczenie czy zajmować od razu i kolonizować planety, czy dochód będzie ok, a jaki kafelek odkryć się trafi, no miodzio.
- rozwijanie technologii - bardzo przemyślane, kto pierwszy ten lepszy. Możesz spokojnie kupować sobie słabsze technologie budując zniżki na lepsze, ale nie wiadomo czy ktoś Ci nie podkupi lepszej i zostaniesz z niczym. Z drugiej strony możesz od razu (jeśli Cię stać) kupić coś mocnego za wiele punktów nauki, ale blokujesz sobie trochę zniżki z pól technologii.
- rozwijanie i ulepszanie stateczków - fantastycznie to brzmi i działa. Ja osobiście robiłem tę akcję mało razy, bo postawiłem na inne rzeczy w imperium, ale moi współgracze co chwilę sobie podawali tacki z technologiami i dłubali przy nich dodając, usuwając elementy ulepszeń.
- płytki odkryć - i ta decyzja czy bierze się bonus czy zostawia na punkty. Wszyscy brali bonusy, bo przecież 2 punkty to nic takiego. Wyniki końcowe 32:31:30:27, więc gdyby drugi lub trzeci gracz zostawili sobie chciaż jeden kafelek odkryć to wygraliby ;)
- ilość akcji, a potrzeba utrzymania imperium - nie mam nic do dodania, świetny mechanizm.

Co mi się nie podobało:
- losowość eksploracji i kafli odkryć - źle dobrane skutecznie spowalniają graczy. Wczoraj na 6 kafelków jeden miał płytkę odkryć, którą mogłem wziąć od razu, jeden miał strażników, a 4 pozostałe miały miejsca na planetach na kości populacji, ale potrzebna była zaawansowana technologia. Współgracz obok otrzymał na 6 kafelków 4 płytki odkryć razem z gotowymi do zamieszkania planetami, 1 strażnika i jeden całkiem ok kafel. Chyba nie muszę mówić kto lepej się bawił a kto liczył deltę jak utrzymać imperium? ;)
- walka - prosta, trochę brakuje mi kart z możliwością zagrywania i podbijania kości. Ale z drugiej strony mamy przecież ulepszenia statków.


Na chwilę obecną gra na plus, chętnie siądę znowu ;)
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: brazylianwisnia »

Jareks1985 pisze: 04 lut 2021, 01:11
brazylianwisnia pisze: 03 lut 2021, 17:06
Jareks1985 pisze: 03 lut 2021, 17:03 Mam pytanie o wersje KS, czy ktoś posiada takową na forum?
Oczywiscie ;-) i bankowo nie jestem jedyny
Masz dwa kafelki technologi, które są niestety ks exclusive, a podoba mi się szczególnoe jeden z nich chodzi o jump drive. Zeskanowałbyś? Najlepiej z rewersem ;p
Jesli jako skan może byc zdjecie we wmiare dobrych warunkach oswietleniowych to moge tak zrobić :-) Wytniesz sobie w Paincie i powinno byc git do druku. Szczegolnie ze to małe kafelki.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Jareks1985 »

brazylianwisnia pisze: 04 lut 2021, 13:08
Jareks1985 pisze: 04 lut 2021, 01:11
brazylianwisnia pisze: 03 lut 2021, 17:06
Oczywiscie ;-) i bankowo nie jestem jedyny
Masz dwa kafelki technologi, które są niestety ks exclusive, a podoba mi się szczególnoe jeden z nich chodzi o jump drive. Zeskanowałbyś? Najlepiej z rewersem ;p
Jesli jako skan może byc zdjecie we wmiare dobrych warunkach oswietleniowych to moge tak zrobić :-) Wytniesz sobie w Paincie i powinno byc git do druku. Szczegolnie ze to małe kafelki.
ok, poproszę
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Zwróciłem uwagę na str.18 w instr. gdzie pisze że faza walki składa się z 6 kroków a podane w ramce są 3. Za to w angielskiej instr. w ramce jest opisane 6 kroków, ale (tak jak i w polskiej) w dalszym opisie tych kroków wułuszczone na czarno są 3. Czyli tak jakby ktoś w polskiej dobrze to obczaił ale zapomniał zmienić 6 na 3 kroki.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
dominGeS
Posty: 167
Rejestracja: 26 gru 2015, 16:43
Lokalizacja: Sadlinki woj.Pomorskie
Has thanked: 102 times
Been thanked: 19 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: dominGeS »

Powiedzcie czy gra jest warta tych pieniędzy?
Wiem, że to subiektywna ocena ale jednak jestem ciekawy. Tak czy Nie
Filut
Posty: 124
Rejestracja: 27 sty 2020, 12:18
Has thanked: 61 times
Been thanked: 115 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Filut »

Jeśli masz minimum 2 graczy, którzy też lubią nieco trudniejsze gry ze sporą losowością i agresją* - to oczywiście że jest warta tej kasy**.

* agresja - może oznaczać i "zimną wojnę" bez wzajemnych kopniaków, tudzież noży w plecy, bo wbrew pozorom jest to gra ekonomiczna bardziej niż wojenna. Nierzadko nawet udane atakowanie innych okazuje się finalnie błędną inwestycją. Z drugiej strony jeśli się postarasz to nawet grając rasą Planta (teoretycznie niezbyt wojenną) da się w pierwszych 3 rundach innego gracza całkowicie wyeliminować z mapy (czy po czymś takim przyniesie znów chipsy?). Piękno Eclipse polega na braku jakichś dominujących utartych strategii wiodących do zwycięstwa.

** kasa - może oznaczać i wtopę, bo niekoniecznie łatwo znaleźć graczy do tego tytułu, także z powodu wysokiej ceny relatywnie mało ludzi zna i pozna tę grę (jak na tak popularny klasyk). Inna sprawa że polityka wydawcy Lautapelit to jest ssanie euronów za kuriozalne mini-dodatki, które 2-3 lata temu były dostępne w całości (z nowymi heksami, frakcjami itd).
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Szewa »

dominGeS pisze: 04 lut 2021, 19:49 Powiedzcie czy gra jest warta tych pieniędzy?
Wiem, że to subiektywna ocena ale jednak jestem ciekawy. Tak czy Nie
Tak, po pierwszej partii mogę stwierdzić, że warta.
Stateczki mogły by być lepsze, ale ich słaby wygląd wynagradza mechanika, klimat i świetny insert.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1409
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 155 times
Been thanked: 195 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Błysk »

dominGeS pisze: 04 lut 2021, 19:49 Powiedzcie czy gra jest warta tych pieniędzy?
Wiem, że to subiektywna ocena ale jednak jestem ciekawy. Tak czy Nie
Ja drugi raz bym nie kupił. Myślę nad sprzedażą. Jak dla mnie los gra zdecydowanie zbyt dużą rolę zwłaszcza przy dostępie do technologii i kafelków odkryć. Natomiast większości współgraczy jednak się podoba.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

dominGeS pisze: 04 lut 2021, 19:49 Powiedzcie czy gra jest warta tych pieniędzy?
Wiem, że to subiektywna ocena ale jednak jestem ciekawy. Tak czy Nie
Długo szukałem takiej gry, która byłaby dla mnie grywalna i zmarnowałem wiele złociszy na takie gry jak Inis, Blood Rage, Rebelia. Nawet jak były pierwsze zachwyty to potem stwierdzałem że albo jest przerost formy nad treścią, albo sama walka jest upierdliwa, czy sama rozgrywka wręcz ma charakter szachowy.
Eclipse to typowy RTS, pierw ciułasz surowce a potem do boju, choć nic nie stoi na przeszkodzie żeby od razu zrobić wjazd na chatę, można też i grać defensywnie. A jak chcesz przeżyć przygodę i nie obchodzą cię pezety to możesz w ostatniej rundzie stoczyć epickie bitwy jak pod łukiem Kurskim czy Waterloo. Tu nie miętolisz kart w ręku, nie przewalasz stosów i stosików kart i nie zastanawiasz się czy dobrze interpretujesz zapis karty itd. Dla mnie miód! :D
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2112
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 278 times
Been thanked: 437 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: tomp »

Pytanie do osób posiadających wersję wydaną prze Rebel.
Czy osoby nieposługujące się językiem angielskim poradzą sobie w obsłudze gry i opisach na kafelkach ?
Czy byłoby zasadne robienie ściągi, która tłumaczy poszczególne terminy ?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
dominGeS
Posty: 167
Rejestracja: 26 gru 2015, 16:43
Lokalizacja: Sadlinki woj.Pomorskie
Has thanked: 102 times
Been thanked: 19 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: dominGeS »

Dr. Nikczemniuk pisze: 05 lut 2021, 08:36
dominGeS pisze: 04 lut 2021, 19:49 Powiedzcie czy gra jest warta tych pieniędzy?
Wiem, że to subiektywna ocena ale jednak jestem ciekawy. Tak czy Nie
Długo szukałem takiej gry, która byłaby dla mnie grywalna i zmarnowałem wiele złociszy na takie gry jak Inis, Blood Rage, Rebelia. Nawet jak były pierwsze zachwyty to potem stwierdzałem że albo jest przerost formy nad treścią, albo sama walka jest upierdliwa, czy sama rozgrywka wręcz ma charakter szachowy.
Eclipse to typowy RTS, pierw ciułasz surowce a potem do boju, choć nic nie stoi na przeszkodzie żeby od razu zrobić wjazd na chatę, można też i grać defensywnie. A jak chcesz przeżyć przygodę i nie obchodzą cię pezety to możesz w ostatniej rundzie stoczyć epickie bitwy jak pod łukiem Kurskim czy Waterloo. Tu nie miętolisz kart w ręku, nie przewalasz stosów i stosików kart i nie zastanawiasz się czy dobrze interpretujesz zapis karty itd. Dla mnie miód! :D
Dzięki za opinie
SW Rebelia leży u mnie 1,5roku od chwili zakupu i jakoś takoś boje się przeprawy przez instrukcję. Czy Eclipse jest prostsza do ogarnięcia?
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: grzeslaw90 »

tomp pisze: 05 lut 2021, 08:41 Pytanie do osób posiadających wersję wydaną prze Rebel.
Czy osoby nieposługujące się językiem angielskim poradzą sobie w obsłudze gry i opisach na kafelkach ?
Czy byłoby zasadne robienie ściągi, która tłumaczy poszczególne terminy ?
Nie ma wersji wydanej przez Rebel. Jest to wersja w pełni wydana przez Lautapelit a Rebel tylko bawi się w pasera.
Na elementach gry są nazwy po angielsku ale jest też cała dość prosta do ogarnięcia symbolika. Instrukcja po polsku wyjaśnia wszystko, chociaż na początku może się trochę mieszać mając opisane nazwy i mechaniki po polsku a na elementach są po angielsku :)
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

dominGeS pisze: 05 lut 2021, 08:49 Dzięki za opinie
SW Rebelia leży u mnie 1,5roku od chwili zakupu i jakoś takoś boje się przeprawy przez instrukcję. Czy Eclipse jest prostsza do ogarnięcia?
Zdecydowanie, tu nie ma kart które w Rebelii są wszędzie, trzeba je czytać i interpretować.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1371 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Hardkor »

No stateczki są niestety moim zdaniem średnio wykonane, a sam pomysł na nie... no powiem tylko, że jako zółty miałem skrobaczkę do szyb, a czarny latał lodówką XD
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: grzeslaw90 »

Hardkor pisze: 05 lut 2021, 10:12 No stateczki są niestety moim zdaniem średnio wykonane, a sam pomysł na nie... no powiem tylko, że jako zółty miałem skrobaczkę do szyb, a czarny latał lodówką XD
A zielony miał buttplugi ;p
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2112
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 278 times
Been thanked: 437 times

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: tomp »

grzeslaw90 pisze: 05 lut 2021, 08:50 Nie ma wersji wydanej przez Rebel. Jest to wersja w pełni wydana przez Lautapelit a Rebel tylko bawi się w pasera.
Czyli jak za dawnych czasów. Dystrybucja zagranicznej gry z polską instrukcją. Wiedziałem, że kafelki nie są przetłumaczone i myślałem, że może był problem z plikami (np. płaskie bez możliwości edycji).
Trochę słabo, bo w dzisiejszych czasach inni wydawcy przyzwyczaili do innego modelu polonizacji.

PS. Wasze barwne i wyraziste porównania statków odstraszają od zakupu :lol:
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: grzeslaw90 »

tomp pisze: 05 lut 2021, 10:56
grzeslaw90 pisze: 05 lut 2021, 08:50 Nie ma wersji wydanej przez Rebel. Jest to wersja w pełni wydana przez Lautapelit a Rebel tylko bawi się w pasera.
Czyli jak za dawnych czasów. Dystrybucja zagranicznej gry z polską instrukcją. Wiedziałem, że kafelki nie są przetłumaczone i myślałem, że może był problem z plikami (np. płaskie bez możliwości edycji).
Trochę słabo, bo w dzisiejszych czasach inni wydawcy przyzwyczaili do innego modelu polonizacji.

PS. Wasze barwne i wyraziste porównania statków odstraszają od zakupu :lol:
Z tłumaczeniem nie ma problemu, bo z tego co wiem to np niemiecki Pegasus Spiele wydał grę w pełni po niemiecku. U nas po prostu nikt się nie podjął wydania i instrukcję przygotował bezpośrednio Lautapelit a Rebel już nie mógł swojego logo wlepić na bok pudełka za samego partnera dystrybucyjnego :D

Czemu odstrasza :D przynajmniej nie jest aż tak poważnie jak przy TI4 ;P
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1371 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: Hardkor »

Co pośmiane to nasze :P Fotki sa na necie to sam możesz ocenić :D
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Eclipse: Second Dawn for the Galaxy (Touko Tahkokallio)

Post autor: grzeslaw90 »

Spoiler:
Udało mi się trochę bardziej dopracować projekt, który swoją drogą przyciągnął zainteresowanie i musiałem zrobić tego więcej :) Dokupiłem do tego kostki z mepla ale delikatnie odbiegają od oryginału, mimo to nadal wygląda to dobrze :) Jakby ktoś jeszcze potrzebował taki komplet to zapraszam na priv z tym, że z nadmiarowych kostek zostały mi tylko 3 zestawy :) (edit: nie ma już kości :D)

Udało mi się również zdobyć niezbędne materiały graficzne z Eclipse i dzięki temu od teraz będę mógł zacząć projektować swój autorski mini dodatek :)
Ostatnio zmieniony 05 lut 2021, 13:43 przez grzeslaw90, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ