Talisman: Batman (Robert Harris, Patrick Marino)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
raiden25
Posty: 1409
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Talisman: Batman (Robert Harris, Patrick Marino)

Post autor: raiden25 »

Podepnę się pod przedmówce. Totalnie nie rozumiem co się dzieje w II i III poziomie z kartami. Poziom wraz z rozwojem naszej postaci maleje a nie rośnie. Wchodząc na górę, drugi gracz mógł mnie tylko zacząć gonić ale po drodze nie spotkało mnie nic poza o ponad polowe słabszymi wrogami niż na niższych piętrach. Walka z Batmanem przy moje. Sile Ok 15 + wyposażenie rozegrała się w sumie bez rzutu kości.

Totalnie słabe rozwiązanie :( Może na większa ilość osób ale i to nie zmienia faktu ze po to wprowadzili karty poziomów aby ten poziom rósł a nie malał chyba :/
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Talisman: Batman (Robert Harris, Patrick Marino)

Post autor: playerator »

RUNner pisze: 23 gru 2020, 15:00 (...) dlaczego w III grupie są po prostu dużo słabsze karty niż w pozostałych? Marsz po krainie wewnętrznej nie stanowi żadnego zagrożenia i wyzwania (...)
raiden25 pisze: 03 lut 2021, 19:24 (...) nie rozumiem co się dzieje w II i III poziomie z kartami. Poziom wraz z rozwojem naszej postaci maleje a nie rośnie (...)
Ktoś zajmujący się plikami pomieszał rewersy kart? :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
ODPOWIEDZ