Inis vs The Godfather

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!

Którą grę kupić?

Inis
18
50%
The Godfather
18
50%
 
Liczba głosów: 36

Pieter1989
Posty: 145
Rejestracja: 20 sty 2017, 09:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Inis vs The Godfather

Post autor: Pieter1989 »

Ostatnio dowiedziałem się, że obie gry są na wyczerpaniu, podobno ma nie być dodruku. No i teraz dylemat na którą się skusić?
Mówiąc Inis mam na myśli wraz z dodatkiem, bo cenowo wyjdzie w miarę podobnie do Ojca Chrzestnego. Nie wchodzi w grę zakup obu - jednak fundusze nie puszczają, a tyyyyyyle dobra ma się dziać w tym roku, że muszę dozować...
Faktem jest, że zastanawiam się też nad zakupem Blood Rage, ale ta gra chyba dostępna ma być jeszcze (jeśli się mylę to poprawcie), więc póki co nie jest tak bardzo poszukiwana...
A może ktoś uważa, że powinienem obie odpuścić i...no właśnie i? Jednak Blood Rage? Czy jeszcze coś innego? Uprzedzam, że Mezo wolałbym odpuścić:)
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: Inis vs The Godfather

Post autor: Mortinista »

Odpowiem najprościej jak się da :

Chcesz area control weź Inis
Chcesz worker placement weź Ojca Chrzestnego
Chcesz nawalankę weź Blood Rage
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 578 times
Been thanked: 1030 times

Re: Inis vs The Godfather

Post autor: RUNner »

Mnie Inis wynudził, ale ja nie lubię gier nad stołem, tylko na stole. Godfather jest świetny. Blood Rage też, ale bardzo premiuje znajomość kart, więc sprawdza się optymalnie w stałej ekipie.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Aras
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2020, 21:40
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: Inis vs The Godfather

Post autor: Aras »

A dla mnie obie gry są świetne i jedne z najlepszych w swoim gatunku. Brałbym obie. Ja je obie mam i nie żałuję. Nie ma wielu gier z kontrolą obszarów, które tak dobrze działają na dwie osoby.
Pieter1989
Posty: 145
Rejestracja: 20 sty 2017, 09:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Inis vs The Godfather

Post autor: Pieter1989 »

Aras pisze: 12 lut 2021, 13:57 Nie ma wielu gier z kontrolą obszarów, które tak dobrze działają na dwie osoby.
Czyli wg ciebie zarówno Inis i The Godfather działają równie fajnie na 2 osoby?
Aras
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2020, 21:40
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: Inis vs The Godfather

Post autor: Aras »

Nie powiedziałem że obie RÓWNIE dobrze działają ale że jestem zadowolony z tego co te gry dają graczowi przy rozgrywce dwuosobowej. W obie grałem też z większą ilością osób i tak samo sie dobrze bawiłem. W ojcu chrzestnym jednak przy większej ilości graczy jest trochę ciekawiej.

Ja za to mam dylemat: tortuga 2199 czy mezo. 😉
ODPOWIEDZ