Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4529
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Hardkor »

Shodan pisze: 12 lut 2021, 18:18 Z tego co narazie wiadomo, to ci którzy czekają na kolejny Tainted Grail (ilość i waga w grze fabuły) raczej się rozczarują. Fabuły to tu będzie chyba tyle co w Zewnętrznych Rubieżach.
Już się pogodziłem z myślą, że tak nie będzie :( A tak bardzo bym chciał...
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
podejrzany
Posty: 262
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: podejrzany »

Ja się nie mogę doczekać, zapowiada się jedna z fajniejszych gier mainstreamowych na naszym podwórku :) A malkontenci zawsze się znajdą, trzeba mieć na to wywalone :P
P.S. jak się komuś nie będzie podobało granie w kościanego pokera, to podejrzewam że bez żadnego problemu w miejsce rozegrania partii kości można rozegrać partię gwinta, wystarczy mieć swoje talie zakupione - ja sam mam komplet i zamierzam na 100% tak zrobić jak się będzie dało ;)
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: MiXB »

sasquach pisze: 12 lut 2021, 22:41 Jakby dali porządny teaser czy nawet fajny trailer to bym słowa nie napisał. Ale takich bajań mi się po prostu słuchać nie chce. Ale jasne, jak ludzie się w to wkręcają to spoko, widać działa.
Działa, bo ludzie uwielbiają tworzyć własne teorie na podstawie bardzo ograniczonych informacji. Zanim się kampania w ogóle zacznie ludzie będą zainteresowani grą. I potem będą chcieli sprawdzić ile im się tych predykcji spełniło. Pamiętaj, że do rozpoczęcia zbiórki jeszcze 3 miesiące, a co dopiero potem, ludzi trzeba jakoś zainteresować.

A co do samej gry to mnie jedynie ciekawi kwestia dodatków. Mam nadzieję, że CDPR nie będzie chciał robić bzdurnych ekskluzywów tylko dla wspierających kampanii, które będą dodawały mechaniki, scenariusze itd. Figurki, lepsze wypraska i takie tam - jak chce to niech sobie Łukasz to robi, bo on to lubi robić, ale niech tylko ograniczą to do tego...

@EDIT
Jeszcze nie oglądałem, ale Wookie opowiada o grze:
https://www.youtube.com/watch?v=auTKn_mJ2KQ
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1220
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 385 times
Been thanked: 265 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Deem »

Ja czekam na spokojnie, im więcej się dowiaduje tym rezerwa rośnie, bo na razie wygląda to na zlepek pomysłów („zdobywcie punkty za zabijanie potworów i lanie się po mordach, w karczmach, które się zamykają, dopóki ktoś nie pobije się gdzieś indziej” - w sumie to mogłaby być opowieść o starej warszawskiej Pradze :lol:). A hurra-bez-powodu-optymiści zawsze się znajdą, trzeba mieć na to wywalone :twisted:
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: PytonZCatanu »

Obrazek


Wookiee wciąga wasz hejt przez 100 dolarowe banknoty 😉
Awatar użytkownika
MaMiKr
Posty: 196
Rejestracja: 20 paź 2017, 10:10
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: MaMiKr »

Ja nie lubię takich kampani, wrzucanie czegoś i dozowanie. To jest robienie balonika, który się robi duży i jak poznamy gameplaya, u wielu on pęknie.
A fakt że Łukasz robi raczej proste gry sklepane z kilku znanych mechanik, nie pomaga i mówi że to jest ciężka gra. Np. tytanów porównywać do rising Sun czy blood rage.

Najbardziej z tego wszystkie boje się zobaczyć cenę :) ale życzę powodzenia,a gra z tego co tu czytam nie dla mnie

Dzięki Tomku za opis
prowadzę @Cosoplanszowkach i kanał https://www.youtube.com/@cosoplanszowkach/featured
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1220
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 385 times
Been thanked: 265 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Deem »

PytonZCatanu pisze: 13 lut 2021, 11:45 Obrazek


Wookiee wciąga wasz hejt przez 100 dolarowe banknoty 😉
Na tym etapie, przy tej marce, na pudełku mogłoby być nazwisko Marian Psikuta i wynik byłby dokładnie taki sam 😁
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2025
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1503 times
Been thanked: 1154 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Bruno »

Wrzuć na BGG swoje pudło - sprawdzimy! :lol:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1220
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 385 times
Been thanked: 265 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Deem »

Bruno pisze: 13 lut 2021, 13:11 Wrzuć na BGG swoje pudło - sprawdzimy! :lol:
Chyba nie jesteś na tyla naiwny, żeby wierzyć, że nazwisko Łukasza wywołuje za granicą takie zainteresowanie na bgg? Ale ludzie są różni, więc nie oceniam.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
podejrzany
Posty: 262
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: podejrzany »

Będzie grubo - to na pewno :D
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1106
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: kamron6 »

A mnie śmieszy to, że jak część recenzentów i polskich graczy marudzi na gry kampanijne 50+ godzin, to dużo zagranicznych komentarzy ma nutkę: "mam nadzieję że to będzie naprawdę długa kampanijna gra". Plus oczywiście mikro aferka na bgg, że Wookie jest seksistowski, bo nie będzie wiedźminek :P
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
podejrzany
Posty: 262
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: podejrzany »

kamron6 pisze: 13 lut 2021, 16:00 A mnie śmieszy to, że jak część recenzentów i polskich graczy marudzi na gry kampanijne 50+ godzin, to dużo zagranicznych komentarzy ma nutkę: "mam nadzieję że to będzie naprawdę długa kampanijna gra". Plus oczywiście mikro aferka na bgg, że Wookie jest seksistowski, bo nie będzie wiedźminek :P
No to akurat mega słabo, liczyłem również na wiedźminki z prostego powodu - łatwiej mojej dziewczynie się wczuć w klimat grając dziewczyną, tak jak jej koleżankom :) Z resztą sam też lubię jakąś fajną wojowniczką pograć :D Może w jakiś dodatkach dla wspierających znajdą się postaci damskie :D
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
Awatar użytkownika
thorus197
Posty: 90
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:53
Lokalizacja: Bristol
Has thanked: 37 times
Been thanked: 22 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: thorus197 »

podejrzany pisze: 13 lut 2021, 17:08
kamron6 pisze: 13 lut 2021, 16:00 A mnie śmieszy to, że jak część recenzentów i polskich graczy marudzi na gry kampanijne 50+ godzin, to dużo zagranicznych komentarzy ma nutkę: "mam nadzieję że to będzie naprawdę długa kampanijna gra". Plus oczywiście mikro aferka na bgg, że Wookie jest seksistowski, bo nie będzie wiedźminek :P
No to akurat mega słabo, liczyłem również na wiedźminki z prostego powodu - łatwiej mojej dziewczynie się wczuć w klimat grając dziewczyną, tak jak jej koleżankom :) Z resztą sam też lubię jakąś fajną wojowniczką pograć :D Może w jakiś dodatkach dla wspierających znajdą się postaci damskie :D
I najlepiej jak w innych grach, dać im armora który ledwo przysłania postać ale daje te same staty co zbroja palladyna .. :P


+18
Spoiler:
Gildiril Blackcairn
Posty: 209
Rejestracja: 03 gru 2020, 20:04
Has thanked: 75 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Gildiril Blackcairn »

W uniwersum są przecież czarodziejki. Może wybrnie z tego :roll:
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2025
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1503 times
Been thanked: 1154 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Bruno »

Deem pisze: 13 lut 2021, 16:53
Bruno pisze: 13 lut 2021, 16:02
Deem pisze: 13 lut 2021, 15:35 Chyba nie jesteś na tyla naiwny, żeby wierzyć, że nazwisko Łukasza wywołuje za granicą takie zainteresowanie na bgg? Ale ludzie są różni, więc nie oceniam.
Chyba nie jesteś na tyle nierozgarnięty, żeby nie rozumieć, o co tak naprawdę chodziło w Twoim poście, który zacytowałem, a o co w moim.
Ale nie oceniam :wink:
Przyznaję bez bicia - jestem. Ale ja staram się czytać cudze wypowiedzi raczej bezpośrednio, żeby nie dokonywać zbytecznych nadinterpretacji. Swoją drogą, aż mnie zaciekawiło o co TAK NAPRAWDĘ chodziło w moim poście, bo wydawał mi się całkiem prosty i pozbawiony drugiego dnia.
Niech będzie, wyjaśnię Ci.
Byłeś łaskaw napisać:
Deem pisze: 13 lut 2021, 12:36 Na tym etapie, przy tej marce, na pudełku mogłoby być nazwisko Marian Psikuta (...)
... de facto próbując zdeprecjonować fakt, że to Wookie ze swoją grą trafił na #1 Hotness BGG, nie tylko treścią swojego posta, ale też dobierając "zabawne" nazwisko do tego uroczego zestawienia.

No więc, [...] błąd leży u podstaw Twojego wnioskowania.
Otóż właśnie na tym polega dotychczasowe osiągnięcie Wookiego, że przykładowy Marian Psikuta nie dotarłby ze swoim projektem ani do "tego etapu", ani do "tej marki". Żart prysł.
Pozostało natomiast niemiłe wrażenie chęci bezinteresownej deprecjacji czyjegoś niewątpliwego sukcesu, jakim w tym wypadku jest pozyskanie przez Wookiego wiedźmińskiego "IP" i kooperanta w postaci CD Projekt Red.

Co z tym sukcesem Wookie dalej zrobi, to inna rzecz.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Deem
Posty: 1220
Rejestracja: 23 mar 2005, 01:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 385 times
Been thanked: 265 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Deem »

@Bruno

(BartP ciął, bo było niemiło)

Prezentuję i objaśniam [...] to jest gra, korzystająca z licencji, którą CDP wniósł na światowy poziom i jest wystarczającym wabikiem, aby wnieść ją na szczyt listy zainteresowań. Z perspektywy rankingu bgg nie ma w tej chwili żadnego znaczenia czyje nazwisko jest na okładce, ponieważ przy tak potężnej marce dodatkowe zainteresowanie napędziłby tylko niesamowicie znany projektant (a Łukasz po prostu takim nie jest, choćby nie wiem jak naginać rzeczywistość). W swoim poście mogłem posłużyć się dowolnym innym nazwiskiem, ale staram się nie używać „Janów Kowalskich”, więc wziąłem nazwisko filmowe.

W moim poście nie było ani słowa na temat sukcesu Łukasza, jakim jest pozyskanie licencji (dla zasady podkreślam: to jest sukces).
[...]

Na koniec podsumowanie: 1) nie deprecjonuję sukcesu autora, jakim jest pozyskanie licencji 2) 1 miejsce we wzmiankowanym rankingu jest kwestią marki, a nie zasługą Łukasza (chyba, że za główną zasługę poczytujemy zdobycie licencji).

Cóż, w tej sytuacji nie pozdrawiam.
Immanentnie abstrahując od transcendentalnych dywagacji, w kierunku pejoratywnych aczkolwiek konstruktywnych rekapitulacji, dochodzimy do konkluzji, że ewenement jest ewidentnym paradoksem.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4728
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Mr_Fisq »

Bruno pisze: 13 lut 2021, 17:59
Deem pisze: 13 lut 2021, 12:36 Na tym etapie, przy tej marce, na pudełku mogłoby być nazwisko Marian Psikuta (...)
... de facto próbując zdeprecjonować fakt, że to Wookie ze swoją grą trafił na #1 Hotness BGG, nie tylko treścią swojego posta, ale też dobierając "zabawne" nazwisko do tego uroczego zestawienia.
Ja bym wskazał, iż masz błędną optykę postrzegania tego sukcesu. To nie Wookie (który jest raczej mało znany w międzynarodowym świecie projektantów gier) ze swoją grą (o której dalej tak naprawdę niewiele wiadomo) trafił na pierwsze miejsce. To marka: The Witcher trafiła tam ciągnąc ze sobą Wookiego.
Sprzedam: Lands of Galzyr , Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 990
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 241 times
Been thanked: 241 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Moonday »

Brzmi jak western legends + runebound.
Ja bym bardziej powiedział, że Western Legends + MK. Runebound to jednak za prosta gra i praktycznie bez interakcji w porównaniu do tego, co zostało zapowiedziane w Wiedźminie. Mnie zastanawia to, jak będzie wyglądał rozwój postaci od strony ekwipunku. W sumie chyba nikt o tym do tej pory nie wspomniał, albo mnie to ominęło.
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: jnowaczy »

ja od jakiś 10 minut totalnie przestałem się martwić o jakoś tej gry tzn jakość. Przemo Przemek powiedział, ze jest super wiec tym samym rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Szykuje kasę i czekam na start kampanii
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 510
Rejestracja: 26 gru 2014, 10:04
Has thanked: 32 times
Been thanked: 30 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Retro »

japanczyk pisze: 13 lut 2021, 00:47
Scamander pisze: 12 lut 2021, 20:29 Można Wookiemu zarzucać, że gier najlepszych nie robi, ale na marketingu to się chłopak zna.
Znaczy... no nie
On potrafi na polskim poletku rozkręcić "hype", ale na marketingu sie nie zna. Pięknie to pokazała zbiorka na Tytanow ktora położył, umiejętnie poprowadzona zebralaby duzo, dużo więcej kasy
Jeszcze nie jest za późno, mógłbyś zaproponować swoje usługi i poprowadzić im tą kampanie, żeby obyło się bez wtopy tym razem.
MOJE ZASOBY
--------------------------------------
ednyfed
Posty: 58
Rejestracja: 06 maja 2020, 00:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 34 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: ednyfed »

U mnie, początkowe wielkie emocje opadły gdy zdałem sobie sprawę z tego, że formułą tej gry ma być rywalizacyjny sandbox. I też miałem podobne skojarzenia do Western Legends - gry, która słabo się skaluje (mimo szerokiego zakresu graczy 2-6). W przypadku Wiedźmina boję się właśnie o skalowalność tytułu - gdyż na ogół gram w składzie dwuosobowym. Chyba, że w przypadku dwóch graczy dojdzie jeszcze jakaś automa.
Zapewne pod względem jakości to będzie pierwsza klasa, a możliwość gry wiedźminem ze szkoły kota może mnie ostatecznie przekonać do wsparcia tytułu. :wink: (jeśli pojawią się zapewnienia o szerokiej skalowalności)
Szkoda, że nie będzie to kooperacyjny, karciany LCG albo gra narracyjna w stylu Tainted Grail - no ale czekam na dalsze newsy w temacie. Tytułu nie skreślam. :)
Gildiril Blackcairn
Posty: 209
Rejestracja: 03 gru 2020, 20:04
Has thanked: 75 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: Gildiril Blackcairn »

Czytając komentarze na BGG stwierdzam, że GOB będzie miało nie lada wyzwanie prowadząc konsultacje społeczne w ramach KS... :lol: mam nadzieję, że dostaną wsparcie od CDPR w tym aspekcie...
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1155
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 421 times
Been thanked: 261 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: mmag »

No tak, w zaściankowej Polsce dyskusje o autorze, mechanice, recenzentach i jakości gry, na bgg dyskusje czy szkoły wiedźmińskie uwzględniały płciowe parytety i czy połowa wiedźminów reprezentuje LGBTQ+...

Jak nic wybierając postać do gry powinniśmy móc wybrać rodzaj i wielkość przyrodzenia - na szczęście Redzi mają to już obcykane i mogą podpowiedzieć Wookiemu rozwiązania;)
podejrzany
Posty: 262
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: podejrzany »

Zastanawiam się jakie będą korzyści ze wspierania projektu od początku. Nie do końca kumam te kampanie na goonboard i zagramw.to i może ktoś kto np. brał udział w kampanii Tytanów czy innych kampaniach tego typu może mi powiedzieć jedną rzecz: czy można dostać zawartość której już nigdy później kupując gre w sklepie nie dostanę? Bo jak tak to tymbardziej w to wchodzę żeby mieć ekskluzywy :D
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 935
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 328 times
Been thanked: 383 times

Re: Wrażenia z zapowiedzi Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World

Post autor: sliff »

podejrzany pisze: 14 lut 2021, 16:27 Zastanawiam się jakie będą korzyści ze wspierania projektu od początku. Nie do końca kumam te kampanie na goonboard i zagramw.to i może ktoś kto np. brał udział w kampanii Tytanów czy innych kampaniach tego typu może mi powiedzieć jedną rzecz: czy można dostać zawartość której już nigdy później kupując gre w sklepie nie dostanę? Bo jak tak to tymbardziej w to wchodzę żeby mieć ekskluzywy :D
1. Zapewne będzie jakiś bonus dla tych któzy wesprą w pierwszych 24-48h - zniżka albo gadżety
2. Co do eksluzywnej zawartości zapewne będzie trochę eksuzywnych rzeczy aby które będą dostępne tylko podczas kampanii.
3. Jeśli gra nie chwyci, to może nie być żadnego kupna po kampanii, jakaś ilość gier zostanie wyprodukowana na sprzedaż ale potem może być ciężko o dodruk, chyba że wersja podstawowa będzie bez figurek tylko tekturki.
Zablokowany