Deep Madness (Roger Ho)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
louiscyphre
Posty: 931
Rejestracja: 29 mar 2014, 18:21
Lokalizacja: okolice Jastrzębia-Zdroju
Has thanked: 95 times
Been thanked: 66 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: louiscyphre »

strid3rr pisze: 26 lut 2021, 15:01 Posiadacie może wiedzę czy w pierwszym druku były jakieś błędy, które były poprawione przy drugim?
Dodatkowo, z tego co widziałem na zdjęciach, karty z rozszerzeń są oznaczone, łatwiej je oddzielić.
sla
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2017, 11:09
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: sla »

Czy któraś dobra duszyczka brała może All-Ina i może mi napisać ile kosztowała dostawa?
Awatar użytkownika
louiscyphre
Posty: 931
Rejestracja: 29 mar 2014, 18:21
Lokalizacja: okolice Jastrzębia-Zdroju
Has thanked: 95 times
Been thanked: 66 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: louiscyphre »

50$ w pierwszej kampanii (35 za pledge i 15 za dodatki).
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Czacha Games »

ak informacyjnie, gdyby ktoś z Was szukał

Obrazek
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 847 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Hardkor »

Mocna myślałem nad kontynuacją, ale fajnie, że wydajecie. W końcu stoję przed tym legendarnym wyborem: brać od razu czy czekać, bo "Czacha Games". Będzie u was na sklepie jako preorder z "SG" ? Czy jak to wydacie.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 985
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 619 times
Been thanked: 541 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Irr3versible »

Śledziłem dodruk KSa, teraz czym prędzej napiszcie czy na start podstawka czy coś więcej. Gratuluję decyzji, mam nadzieję się zwróci :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 847 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Hardkor »

Irr3versible pisze: 23 mar 2021, 10:40 Śledziłem dodruk KSa, teraz czym prędzej napiszcie czy na start podstawka czy coś więcej. Gratuluję decyzji, mam nadzieję się zwróci :)
Podstawka + 3 dodatki - Drifter King, Devourer of Worlds i Omega Ravenous
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Yuri »

Na SG nie ma opcji?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
ZXCV
Posty: 34
Rejestracja: 20 kwie 2020, 13:02
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 41 times
Been thanked: 18 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: ZXCV »

To będzie w II połowie roku w Polsce niezła walka gier w klimatach lovecraftowskich - Deep Madness vs. Machina Arcana vs. Bloodborne :twisted:
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4670
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1215 times
Been thanked: 1419 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Mr_Fisq »

Nad tłumaczeniem DM pracują Windziarz z Gradania i Leviathan z WojennikTV. Źródło: Facebook WojennikTV.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 396 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Leviathan »

Mr_Fisq pisze: 23 mar 2021, 14:33 Nad tłumaczeniem DM pracują Windziarz z Gradania i Leviathan z WojennikTV. Źródło: Facebook WojennikTV.
Dokładnie tak. Robota idzie pełną parą :)
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Dhel »

Noo, dla mnie premiera roku :D , wypatrywałem nowego kickstartera, a tu takie zaskoczenie.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 847 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Hardkor »

Czacha podała ceny:
299 zł core, 419 core + 3 dodatki
"piątek 9 kwietnia o godzinie 10:00 na naszej stronie www.czachagames.pl "
2 tyg albo co bardziej jak znikna, bo 200 sztuk każdej.
"DOdatek zawieerający wszystkie KSE planujemy wydać w kolejnym rzucie produkcyjnym pod koniec tego roku"

czy jest jakikolwiek sens brać to teraz od nich? W sklepach pewnie taniej + zniżki xD
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Azel
Posty: 280
Rejestracja: 16 gru 2018, 17:04
Has thanked: 77 times
Been thanked: 39 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Azel »

Hardkor pisze: 08 kwie 2021, 16:00 czy jest jakikolwiek sens brać to teraz od nich? W sklepach pewnie taniej + zniżki xD
Właśnie zastanawiam się, czy to taka promocyjna limitowana przedsprzedaż (naprawdę wzięliby tylko 200 egzemplarzy?), a później będzie drożej?
I na ile ceny w sklepach będą się różnić od tej limitowanej?
Sprzedaję: Etherfields - Dreamwalker Pledge Sundrop PL + Thorn + Funeral Witch + Sphinx + Creatures
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: japanczyk »

Jesli gdzies moze byc taniej to tylko na stronie Czachy jak beda magazyn czyscili
Gry Czachy sa jedynie w aleplanszowki i dragoneye obecnie jesli dobrze pamietam (Rallyman)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 847 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Hardkor »

japanczyk pisze: 08 kwie 2021, 16:25 Jesli gdzies moze byc taniej to tylko na stronie Czachy jak beda magazyn czyscili
Gry Czachy sa jedynie w aleplanszowki i dragoneye obecnie jesli dobrze pamietam (Rallyman)
Czyli jedyne dwa sklepy, w których praktycznie kupuje ;x
Nie interesuje się za bardzo, ale gry Czachy są chyba najtaniej najpierw na wspiarczce, a potem jak się okaże, żę nie wypaliły to wszędzie xD Czyli lepiej poczekać z kupowaniem u nich. Czy gdzieś się myle?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Seykan
Posty: 724
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:57
Has thanked: 150 times
Been thanked: 155 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Seykan »

Mogę tylko powiedzieć jak to wygląda obecnie przy Rallyman GT. W kampanii Czachy all in kosztował 400zł, na największej promocji u nich 350zł ale bez SG. Więc w sumie podobnie. Teraz kupowałem Rallyman Dirt w Aleplanszówkach (przedsprzedaż razem z SG z kampanii Czachy) i ze zniżką 5% plus 4% kod Wielkanoc kupiłem w takiej samej cenie jak na ich kampanii.

Więc chyba możesz poczekać? ;)
Awatar użytkownika
Azel
Posty: 280
Rejestracja: 16 gru 2018, 17:04
Has thanked: 77 times
Been thanked: 39 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Azel »

Z drugiej strony marzy mi się, by Dawn of Madness wyszło po polsku, więc Deep Madness musi się dobrze sprzedać. A skoro różnice między nimi a sklepami nie są aż tak wielkie to nie ma co zwlekać i lepiej wspierać projekt.
Sprzedaję: Etherfields - Dreamwalker Pledge Sundrop PL + Thorn + Funeral Witch + Sphinx + Creatures
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 847 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Hardkor »

Azel pisze: 08 kwie 2021, 17:19 Z drugiej strony marzy mi się, by Dawn of Madness wyszło po polsku, więc Deep Madness musi się dobrze sprzedać. A skoro różnice między nimi a sklepami nie są aż tak wielkie to nie ma co zwlekać i lepiej wspierać projekt.
To czacha, wole poczekac, az wyjdzie ze wszystko jest okej i dopiero kupic :P
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Azel
Posty: 280
Rejestracja: 16 gru 2018, 17:04
Has thanked: 77 times
Been thanked: 39 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Azel »

Hardkor pisze: 08 kwie 2021, 18:36 To czacha, wole poczekac, az wyjdzie ze wszystko jest okej i dopiero kupic :P
Ja wiem, że się ciągnie za nimi smród za błędy z przeszłości, ale czy nadal jest tak źle? DM byłby moim pierwszym kontaktem z tym wydawnictwem.
Sprzedaję: Etherfields - Dreamwalker Pledge Sundrop PL + Thorn + Funeral Witch + Sphinx + Creatures
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 396 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Leviathan »

Azel pisze: 08 kwie 2021, 18:42
Hardkor pisze: 08 kwie 2021, 18:36 To czacha, wole poczekac, az wyjdzie ze wszystko jest okej i dopiero kupic :P
Ja wiem, że się ciągnie za nimi smród za błędy z przeszłości, ale czy nadal jest tak źle? DM byłby moim pierwszym kontaktem z tym wydawnictwem.
Nie ma co rozgrzebywać jakichś starych tematów. Praca wre, tak żeby Deep Madness było dopieszczone pod każdym względem.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: japanczyk »

Azel pisze: 08 kwie 2021, 18:42
Hardkor pisze: 08 kwie 2021, 18:36 To czacha, wole poczekac, az wyjdzie ze wszystko jest okej i dopiero kupic :P
Ja wiem, że się ciągnie za nimi smród za błędy z przeszłości, ale czy nadal jest tak źle? DM byłby moim pierwszym kontaktem z tym wydawnictwem.
Od jakichś 2 lat zdarzyly sie jakies drobne błędy - ostatni wiekszy to było Feudum
Awatar użytkownika
Leinadus
Posty: 980
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:57
Has thanked: 5 times
Been thanked: 84 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Leinadus »

Ogólnie z czachą jest tak, że jakiś czas po wydaniu, ich gry można kupić w dużo lepszych cenach.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Yuri »

Leviathan pisze: 08 kwie 2021, 19:16
Azel pisze: 08 kwie 2021, 18:42
Hardkor pisze: 08 kwie 2021, 18:36 To czacha, wole poczekac, az wyjdzie ze wszystko jest okej i dopiero kupic :P
Ja wiem, że się ciągnie za nimi smród za błędy z przeszłości, ale czy nadal jest tak źle? DM byłby moim pierwszym kontaktem z tym wydawnictwem.
Nie ma co rozgrzebywać jakichś starych tematów. Praca wre, tak żeby Deep Madness było dopieszczone pod każdym względem.
A to skorzystam z okazji i zapytam, czy będziecie oferować coś w rodzaju pakietu polonizującego dla posiadających już grę ? Coś 1:1 do tego co oferowało Diemension Games w swoich KSach dla kilku języków które wtedy wspierali ?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 534
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 119 times
Been thanked: 387 times

Re: Deep Madness (Roger Ho)

Post autor: Gribbler »

O co chodzi z tą przedsprzedażą? Czy to jest jedyna forma zakupu tej gry? Czy wspierający teraz na stronie Czachy dostaną ją jakoś wcześniej (czyli wrzesień 2021), a retail będzie później?
ODPOWIEDZ