Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
lucyfungus
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2012, 15:54
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: lucyfungus »

Marvel Crisis Protocol bo kiedyś miałem ją na radarze ale cena odstraszała, ale teraz kupiłem za całkiem sensowną kwotę.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 868
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Szewa »

lucyfungus pisze: 16 kwie 2021, 07:43 Marvel Crisis Protocol bo kiedyś miałem ją na radarze ale cena odstraszała, ale teraz kupiłem za całkiem sensowną kwotę.
Czyżby w promce za 290zł? :D


Ostatnio kupiłem zestaw armii Lannisterów do bitewniaka Song of Ice and Fire ;) I tak mi się spodobało, że dokupiłem też kolejne oddziały (kuszników, konnice i zestaw neutralnych bohaterów).
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
lucyfungus
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2012, 15:54
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: lucyfungus »

Szewa pisze: 16 kwie 2021, 07:53
lucyfungus pisze: 16 kwie 2021, 07:43 Marvel Crisis Protocol bo kiedyś miałem ją na radarze ale cena odstraszała, ale teraz kupiłem za całkiem sensowną kwotę.
Czyżby w promce za 290zł? :D


Ostatnio kupiłem zestaw armii Lannisterów do bitewniaka Song of Ice and Fire ;) I tak mi się spodobało, że dokupiłem też kolejne oddziały (kuszników, konnice i zestaw neutralnych bohaterów).
Dokładnie, aż żal nie było skorzystać. :D
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5317
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1718 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

hejka,

Ostatni wpis był dokładnie 1miesiąc temu a więc można się spodziewać wysypu zakupów w moim wydaniu :mrgreen:
I tak też było ale żeby nie przynudzać opiszę tylko kilka z ciekawszych:

Runebound 2 edycja: mam 3cią ale słyszałem sporo dobrych rzeczy o 2jce a że była okazja to cyk.

Wielkie modele do X-wing- Kolekcja się już powoli kończy więc czas ją domykać powoli.

Bonfire- Gambit i Gradanie mnie zmusili....ja naprawdę tej gry nie chciałem.....

Colt Express +dodatki- potrzebowałem coś na 5+ graczy

Fallout +Atomowe związki- sporo się naczytałem i nasłuchałem. Na PC grałem tylko w jedynke.. jestem ciekaw przeniesienia na plansze.

Hero Realms+ dodatki+Ruiny- StarRealms się powoli nudzi a wiec czas przesiąśc się na fantasy

Jakieś talie do KeyForga- bo była promocja a je jeszcze w nią nie zagrałem nawet....

Mage Wars akademia+ arena- ehhhhhh....kiedyś mam zamiar w nią zagrac

ORP Orzeł- bo chciałem wesprzeć inicjatywę i autora

Pretor- bo to rewelacyjna i niedoceniana gra... bo co Granna to nie fajne? Ależ fajne polecam.

Na liczniku tym samym 323 pozycje (i nie wpisane wszystkie). Ale powoli widzę że zamykam się w kolekcji i będę nareszcie mógł już wybrzydzać i do zakupów podchodzić inaczej jak dotychczas.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Blue »

BOLLO pokaż półkę z grami ;).

Ja kupiłem Pokój 25 + dodatek VIP, bo cena w AM76, a stosunkowo prostych/szybkich co-opów(bo wtedy dzieciaki nie narzekają, że przegrywają) mi w domu zawsze mało.

Boxa z Aleplanszówek, bo myślałem, ze w nim jest Zaginiona ekspedycja, ale jej nie ma ;).

Story Cubes, bo 36zł za 3 zestawy, to fajna cena, a przyda się do wymyślania opowiastek na dobranoc.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2021, 11:55 przez Blue, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5317
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1718 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

Blue pisze: 21 kwie 2021, 11:39 BOLLO pokaż półkę z grami ;).

Ja kupiłem Pokój 25 + dodatek VIP, bo cena w AM76, a dość prostych/szybkich co-opów(bo wtedy dzieciaki nie narzekają, że przegrywają) mi w domu zawsze mało.

Boxa z Aleplanszówek, bo myślałem, ze w nim jest Zaginiona ekspedycja, ale jej nie ma ;).

Story Cubes, bo 36zł za 3 zestawy, to fajna cena, a przyda się do wymyślania opowiastek na dobranoc.
Nie obrażaj mnie.....ściana panie ściana :D gdzieś jest w któryś wątku + dopisz kolejny regał bo fotka już nie aktualna
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2762
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 331 times
Been thanked: 1257 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Yuri »

Blue pisze: 21 kwie 2021, 11:39 BOLLO pokaż półkę z grami ;).... .
Ja też czekam, wiem że kiedyś BOLLO obiecał ze wrzuci. To taka prośbą z podświadoma opcja usprawiedliwienia samego siebie... ze wiesz... nie jest ze mną aż tak źle, mam mniej 😉

By nie być offtoperem to:
- dodatki karciane i figurkowedo do Shadows of Brimstone, by być na czasie z tym co wydaja
- druk w printerstudio.com kart przedmiotów z Feudal Village i do HexCrawl campaign
- druk w printerstudio.com dwóch dodatków nieoficjalnych do Touch of Evil
- Skull Tales 2KS + Tortuga expansion, bo... bo walczyłem że sobą i z opiniami z netu, ale w świetle 3 druku i tematyki, nie byłem w stanie się powstrzymać. A i cena okazyjna byla
- 1KS do Nova Aetas by pozyskać komplet figsow i budynków do użycia z NA Renaissance
- od groma nowych farbek, bo zużycie jest spore 😉
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5317
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1718 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

Yuri pisze: 21 kwie 2021, 12:31
Blue pisze: 21 kwie 2021, 11:39 BOLLO pokaż półkę z grami ;).... .
Ja też czekam, wiem że kiedyś BOLLO obiecał ze wrzuci. To taka prośbą z podświadoma opcja usprawiedliwienia samego siebie... ze wiesz... nie jest ze mną aż tak źle, mam mniej 😉
Było już gdzieś zgodnie z obietnicą wrzucane. I nie usprawiedliwisz się za bardzo bo twoje kilka KS to wartość całej mojej kolekcji :lol:
Awatar użytkownika
EVOCATVS
Posty: 687
Rejestracja: 16 lis 2018, 22:20
Has thanked: 498 times
Been thanked: 155 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: EVOCATVS »

U mnie, trochę z zaskoczenia, wpadł Dominant Species: Marine, który był jednym z pewniaków zakupowych na ten rok. Wydawało mi się, że gra ma wyjść później, ale na forum ktoś pisał, że już ma, to też sobie ogarnąłem :)
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 660
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 380 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Nilis »

Blue pisze: 21 kwie 2021, 11:39 BOLLO pokaż półkę z grami ;).
Chyba "BOLLO pokaż piwnicę z grami":D

Przez duet Wojennik + Gambit zakupiłem Legendary Encounters Alien Deckbuilding + Expansion.
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
Brylantino
Posty: 1381
Rejestracja: 19 lut 2013, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 191 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Brylantino »

Posiadłość Szaleństwa 2ed - bo potrzebowałem czegoś do grania z dziewczyną, która jest wielką fanką Lovecrafta i nie cierpi liczenia, optymalizowania, planowania kilka tur w przód, czyli ogólnych założeń eurasów, których u mnie pełno na półkach ;)
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 660
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 380 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Nilis »

Brylantino pisze: 21 kwie 2021, 17:06 Posiadłość Szaleństwa 2ed - bo potrzebowałem czegoś do grania z dziewczyną, która jest wielką fanką Lovecrafta i nie cierpi liczenia, optymalizowania, planowania kilka tur w przód, czyli ogólnych założeń eurasów, których u mnie pełno na półkach ;)
Polecam zew Cthulhu grę fabularną, trzecią osobę i Zabawa jest nie do opisania:)
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 798
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 409 times
Been thanked: 506 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: rav126 »

Space Gate Odyssey bo był w paczce z innymi grami, a Gradanie już tyle razy chwaliło, że nie wypadało nie kupić 🙂
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3382
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1054 times
Been thanked: 2058 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Ardel12 »

Wczorajsza edycja Push your luck tak mnie nakręciła z żoną, że jak w finale pojawiły się Zamki Burgundii BB, to z miejsca rozwiązaliśmy zagadkę i kupiliśmy. 99zł za taki tytuł, to instant buy. Na moje szczęście cała reszta gier z PYL albo mnie nie interesowała albo ktoś z mojego otoczenia je ma(można kupić tylko jeden tytuł nie licząc tych z dogrywki). Muszę przyznać, że jest to na prawdę wciągające wydarzenie. Tym bardziej siedząc na HO od roku i szukając jakichkolwiek rozrywek. Cały dzień upłynął na wyczekiwaniu i szybkim rozwiązywaniu zagadek. W sumie udało mi się rozwiązać wszystkie - 1 i to w czasie pozwalającym na zakup, dzięki czemu satysfakcja była ogromna po wygraniu finału.

Dodatkowo kolejny mythos do AH.

Na ten miesiąc koniec z zakupami. W maju trzeba przyoszczędzić na urlop, w czerwcu z kolei odłożyć kasę na lipcowy KS dodatku do On Mars. Ciekawe jak szybko pęknę jak wydawcy znowu rzucą jakąś bombę :D
mineralen
Posty: 978
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 576 times
Been thanked: 647 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: mineralen »

Ostatnio kupiłem Star Wars Rebelia, bo sąsiad z którym okazjonalnie spotykaliśmy się na filmy i małe gry planszowe jest fanem Gwiezdnych Wojen i teraz mamy męskie wieczorowe granie przy ciężkiej grze :)
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4122
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2677 times
Been thanked: 2589 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Gizmoo »

Ostatni mój wpis w tym wątku pojawił się 02 lutego, a od tego czasu pojawiło się u mnie w kolekcji kilka nowych tytułów:

Daimyo: Rebirth of the Empire KS - Bo... Lubię gry francuzów z Le Boite de Jeu. Bo... Mega podoba mi się setting tej gry. Bo... Strasznie podobał mi się miks mechanik. Myślałem o wsparciu projektu na Kickstarterze, ale zabiły mnie ceny przesyłki. Kupiłem używkę i... Jeszcze nie zagrałem, a dowiedziałem się kilka dni temu, że ma być polska edycja, więc... Na pewno znowu przepłaciłem. :lol:

Paris: New Eden - Bo... Uwielbiam mechanikę kościanego draftu, a po lekturze instrukcji i obejrzeniu runthrough Radho stwierdziłem, że to gra dla mnie. I nie myliłem się. Bardzo mi to podeszło. Niestety moim współgraczom nie. :(

Empires of the Void - Bo... Mam i uwielbiam Empires of the Void II. Bo... Zbieram gry Laukata. Bo... EOTV 1 jest inną grą od drugiej części, z kompletnie innym feelingiem. Bo... Koleżka z Belgii na BGG Markecie miał w super cenie egzemplarz w foli. Jeszcze nie zagrałem, ale już się cieszę i nie mogę się doczekać!

Królestwo w Budowie + Nomadzi + Promki - Bo... Po dwóch partiach stwierdziłem, że muszę mieć tą grę! Bo... Zakup tańszego BigBoxa z Niemiec okazał się fiaskiem. Wszystko udało się kupić od tzrech różnych sprzedawców i wyszło sporo, ale... Nie żałuję ani złotówki! Świetna gra, która już zaliczyła najwięcej partii w kwietniu.

Montana: Longhorns - Bo... Kocham Montanę. Bo... Ten dodatek do Montany ma znakomite recenzje. Bo... Przeczytałem przed zakupem instrukcję i stwierdziłem, że nowe moduły będą znakomicie działały.

Dodatkowo - Wsparłem na Kickstarterze Stroganova, bo... Gugong Stedinga jest w moim absolutnym topie, a po lekturze instrukcji i runthrough Rahdo zakochałem się w mechanice. Liczę na hit i już nie mogę się doczekać! Poszedł też preorder w 3Trollach na Aquagarden z dodatkami, bo... Jako miłośnik nurkowania i morskich stworków nie mogłem odpuścić rybkomeepli. :lol:

Półki zasilił również Ruins of Mars, ale wsparłem to dawno temu, więc się nie liczy. :P

Reasumując... Chyba przesadziłem z zakupami. :lol:
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1100
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 648 times
Been thanked: 524 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Harun »

Nie jesteście sami!

Na koniec roku zakładałem, że nie zrobię szybko zakupów, a okazało się, że to najbardziej kosztowne pół roku. Złożyło się na to kilka czynników.

Lisek urwisek - to była jedyna gra, którą uwzględniałem, jako planowany zakup w tej połowie roku z przeznaczeniem dla młodszego syna. Udało się znaleźć 1 egzemplarz, w zwykłej cenie, dzięki uprzejmości obsługi jednego ze sklepów. Gra okazała się bardzo ciekawa, podoba się synowi, chętnie grał i myślę, że tak pozostanie przez kolejne miesiące. Bardzo udany zakup.

Dzięki koleżeńskiej postawie jednego z forumowiczów, który wyczytał gdzieś, że polowałem na Santorini - złote runo, udało mi się kupić egzemplarz na polskim amazonie. Czekaliśmy na tę okazję ze starszym synem bardzo długo, był to więc oczywisty i natychmiastowy zakup. Grę uwielbiamy, dodatek jest bardzo fajny. Uwaga - widzę, że jest jeszcze dostępny na amazonie.

Poczyniłem pewne przemyślenia, co do swojej kolekcji. Miałem ileś gier naprawdę chcianych na łyszliście, a w kolekcji kilka średnio ogrywanych tytułów. Zdecydowałem więc, że postaram się kupić to, co chcę a sprzedać kilka gier. Coś już sprzedałem, coś wystawiam, natomiast łyszlistę wyczyściłem do 0, poza 3 tytułami, z których z jednym mi się nie spieszy i czekam na dodruk, i z dwoma, które pojawią się dopiero w polskiej wersji (jeden to pewniak, a jeden mocno się zastanawiam).

Dzięki uprzejmości innego z forumowiczów, który podpowiedział mi ścieżkę działania, nabyłem z Niemiec długo wiszącą na liście, a bardzo przez mnie lubianą grę z kolekcji współgracza, z którym za rzadko się teraz widuję, czyli San Marco. Area control, z bardzo dużą i negatywną interakcją, czyli coś emocjonującego, co w rodzinie lubimy. W dodatku świetnie działa na 3 osoby.

Dzięki uprzejmości kolejnego kolegi z forum, ze zniżką kupiłem bodaj ostatni sklepowy egzemplarz Cryptid. Dedukcja, trochę w stylu Tobago, szybkie a niegłupie, dobre na trzy osoby, ładne, zachęcające. Pierwsze wrażenia w mojej rodzinie - na plus.

Bliżej i dalej - zakup dla starszego syna, który jest fanem Tales of Arabian nights. Egzemplarz czeka na pierwszą grę, na razie wygląda pięknie, liczymy na fascynujące przygody. ToAN pewnie nie przebije, bo mamy wielki sentyment do tej gry, także poprzez moje zainteresowania kulturowe, ale w BiD rozgrywka może być płynniejsza dzięki polskiej wersji językowej.

Dzięki użytkownikowi, który umieścił post w temacie o okazjach, kupiłem Orleans i dodatek Handel i intryga Podstawka wersja włoska, dodatek EN-DE, ale skoro nie szykuje się dodruk, to wykorzystałem i taką szansę, a gra jest generalnie niezależna językowo. Znając moje szczęście, pewnie dodruk jutro ogłoszą


Zakupiłem, ale czekam.

Karak. Dla młodszego syna. To przez Was, tyle zachwalacie jako świetną grę dla młodszych chłopców, a ponieważ jeden taki młodzieniec ogrywa Liska, to i zacznie Karak.

The search for planet X, zamówione, czekam - gra trafia idealnie w zainteresowania starszego syna, trzymam kciuki aby okazała się trafiona.

Tainted Grail. Dzięki koleżeńskiej postawie użytkownika, który organizuje zamówienie zbiorowe raz zaszalałem i kupiłem grę za prawie 400 zł. 400 złotych!!! Nigdy tyle nie wydałem, moje poznańskie serce krwawi, ale liczę, że może uda się aby był to prezent na Gwiazdkę 2021, a jak nie na inną okazję dla starszego syna, miłośnika LOTR Podróże, jak prezent z efektem wow, który w tym roku średnio mi się udał. No zobaczymy.

Tak więc w zasadzie Poza Orleans i dodatkiem do Santorini, na które fundusze mam ze sprzedanych gier, reszta to prezenty dla dzieci. Czuję się przez to w pełni usprawiedliwiony :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: rastula »

Marudzę ostatnio , że słabo na rynku, że przeładowanie plastikiem i pompowanie ceny i że w sklepaach już tylko KS i przedsprzedaże...;)...i faktycznie w lutym i marcu kupiłem tyle co nic ( ot jakaś 1 gierka i przyszedł zapłacony wcześniej Imperial Struggle)

a tu na koniec kwietnia niepokojące wydatki w starym stylu ;)


Jedyne co mnie usprawiedliwiło to że uległem promocjom ;)...

Caylus nowa edycja 104 złote mnie przekonało

Fallout Shelter 89 jw. gra mi się podobała - ale 125 pln trochę mi było szkoda

Dungeon Saga Król Krasnoudów - 117, 29 - cena outletowa - i choć gra nie do końca jest w moim typie to za plastikowe odlewy drzwi i skrzynek zapłaciłbym więcej - przydadzą się do descenta itp

Aura 57,90 - z szacunku dla oryginalnego tematu :)...


teraz tylko musze się zaszczepić i do grania ;)
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4122
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2677 times
Been thanked: 2589 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Gizmoo »

Harun pisze: 22 kwie 2021, 15:28 natomiast łyszlistę wyczyściłem do 0
Na Bogów Egiptu! Jakże ja bym chciał mieć na łyszliście ZERO tytułów. Tymczasem u mnie to jak z wagą w pandemii - niby człowiek stara zrzucić ten nadmiarowy tłuszczyk, a kilogramów nadal magicznie przybywa. :lol:
menelobej
Posty: 409
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 95 times
Been thanked: 207 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: menelobej »

Już na liście "Do zamówienia na 100%" po redukcjach zostało tylko Eleven na kiedyś tam od Portalu (bo na RFTG nie mogłem już czekać tych lat świetlnych Portalowych i 2 edycję kupiłem sobie po angielsku), a tu dziś widzę, że Tyrani Underdarku w ojczystym naszym języku będą. Cena przyzwoita, gra jak mówią starzy górale zacna, a i za młodu człowiek kilka książek o Drizztcie i Podmroku przeczytał. To Tyrani zamówieni.
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 950
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 314 times
Been thanked: 202 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Losiek »

menelobej pisze: 23 kwie 2021, 01:37 nie mogłem już czekać tych lat świetlnych Portalowych
Gwoli ścisłości - rok świetlny to jednostka odległości a nie czasu.
menelobej
Posty: 409
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:33
Has thanked: 95 times
Been thanked: 207 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: menelobej »

Losiek pisze: 23 kwie 2021, 11:25
menelobej pisze: 23 kwie 2021, 01:37 nie mogłem już czekać tych lat świetlnych Portalowych
Gwoli ścisłości - rok świetlny to jednostka odległości a nie czasu.
Tak, odległości, ale tak mi się myślowo połączyło z cyklem wydawniczym RFTG przez Portal, bo jak czekamy tak czekamy, no i nadal jesteśmy bardzo daleko :) .
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1804
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 337 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: hipcio_stg »

A ja kupiłem wydruki 3d do Tzolkina i jestem w trakcie malowania kół. Człowiek rozgląda się za nowościami a takie perły się kurzą. Tzolkin przebudzenie mocy!
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 820
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 131 times
Been thanked: 384 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: kurdzio »

Właśnie nawiązując do Race for the Galaxy i Portal - zamówiłem angielską wersję, bo na polską już nie chce mi się czekać. Takiego klasyka nie wypada nie znać ;)
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 440
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Fiacik »

Kontynuując ostatni wpis nie dałem rady oprzeć się wykonaniu i wpadł Eclipse. Nie wiem ile razy zagram, choć gra bardzo przypadła mi do gustu. Ponadto trafiłem jeszcze Lambde do Xwing 1.0 i czekam na otwarcie PM dla Mythic Battles :)
ODPOWIEDZ