Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2268
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 396 times
Been thanked: 1045 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Leviathan »

Bardzo przykra sprawa. Mam nadzieję, że Piotrkowi uda się odzyskać całość konta - zarówno brane jak i zawartość. To w końcu kawał naszej planszowej historii.
Awatar użytkownika
kinioo
Posty: 629
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:25
Has thanked: 64 times
Been thanked: 57 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kinioo »

polwac pisze: 04 cze 2021, 12:57
kwiatosz pisze: 04 cze 2021, 11:21 Dobry moment żeby wszyscy się przestraszyli i włączyli uwierzytelnianie dwuetapowe w ważnych serwisach.
To nic nie da. Trzeba po prostu nie klikać w niesprawdzone linki i nie instalować aplikacji z nieznanych źródeł.

Film 1
Film 2
Kurde, teraz nie wiem czy kliknac w te linki co podales... ;)
Sorki za brak polskich znakow....
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 193 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: yosz »

W takich przypadkach kopiujesz link do notatnika i patrzysz jak wygląda. Jak to jakaś dziwna domena to nie klikasz. Jak jest ok to przeklejasz do przeglądarki (klikać teź nie klikaj bo mogą być podpięte skrypty pod kliknięcie)

Wiem, że to trochę offtop ale polecam trylogię Jakuba Szamałka „Ukryta sieć” - jest w dużej mierze o bezpieczeństwie w sieci i niestety wszystko co jest tam opisane jest prawdą.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4715
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1235 times
Been thanked: 1453 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mr_Fisq »

yosz pisze: 12 cze 2021, 09:33 W takich przypadkach kopiujesz link do notatnika i patrzysz jak wygląda. Jak to jakaś dziwna domena to nie klikasz. Jak jest ok to przeklejasz do przeglądarki (klikać teź nie klikaj bo mogą być podpięte skrypty pod kliknięcie)
Nie wiem jak w Chrome, ale w Firefox wystarczy najechać na taki link, i w lewym dolnym rogu okna przeglądarki pokazuje się dokąd prowadzi.

Przy czym zostają jeszcze haczyki w postaci używania innych alfabetów niż łaciński w URL (i korzystaniu na tym, że litery są podobne).
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8756
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2669 times
Been thanked: 2353 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Pytanie do oglądających kanały planszówkowe, względnie do samych recenzentów.

Czy kojarzycie, żeby któryś z recenzentów zachęcał do szczepień? A może recenzenci, którzy tego jeszcze nie zrobili, rozważyliby zrobienie takiego materiału? Może ktoś z widzów by się przekonał, słysząc, że jego idol o tym mówi?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: rastula »

Curiosity pisze: 21 cze 2021, 10:16 Pytanie do oglądających kanały planszówkowe, względnie do samych recenzentów.

Czy kojarzycie, żeby któryś z recenzentów zachęcał do szczepień? A może recenzenci, którzy tego jeszcze nie zrobili, rozważyliby zrobienie takiego materiału? Może ktoś z widzów by się przekonał, słysząc, że jego idol o tym mówi?
daleko nie szukałem ;)

https://gambitgliwice.znadplanszy.pl/20 ... -polaczyc/
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

Curiosity pisze: 21 cze 2021, 10:16 Pytanie do oglądających kanały planszówkowe, względnie do samych recenzentów.

Czy kojarzycie, żeby któryś z recenzentów zachęcał do szczepień? A może recenzenci, którzy tego jeszcze nie zrobili, rozważyliby zrobienie takiego materiału? Może ktoś z widzów by się przekonał, słysząc, że jego idol o tym mówi?
Ignacy Trzewiczek zachęcał w PlanszówkachTV, od tego czasu przestałam go oglądać. O szczepieniach powinni się wypowiadać lekarze i inni fachowcy, którzy mają na ten temat wiedzę naukową, popartą badaniami naukowymi.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7334
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1108 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

eveni pisze: 22 cze 2021, 16:54 Ignacy Trzewiczek zachęcał w PlanszówkachTV, od tego czasu przestałam go oglądać. O szczepieniach powinni się wypowiadać lekarze i inni fachowcy, którzy mają na ten temat wiedzę naukową, popartą badaniami naukowymi.
:shock:
Co by było jakby jeszcze powiedział publicznie "palenie szkodzi" :roll:
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

detrytusek pisze: 22 cze 2021, 17:03
eveni pisze: 22 cze 2021, 16:54 Ignacy Trzewiczek zachęcał w PlanszówkachTV, od tego czasu przestałam go oglądać. O szczepieniach powinni się wypowiadać lekarze i inni fachowcy, którzy mają na ten temat wiedzę naukową, popartą badaniami naukowymi.
:shock:
Co by było jakby jeszcze powiedział publicznie "palenie szkodzi" :roll:
Miałam nadzieję, że chociaż na forum gier planszowych unikniemy ogólnonarodowego podziału, który z dnia na dzień się powiększa... Przykre to :(
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 796
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 408 times
Been thanked: 505 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: rav126 »

eveni pisze: 22 cze 2021, 16:54 Ignacy Trzewiczek zachęcał w PlanszówkachTV, od tego czasu przestałam go oglądać.
I właśnie tym zdaniem chciałaś uniknąć i czy też nie powiększać ogólnonarodowego podziału?


Żeby nie było offtopu - widzę, że Granie w Chmurach faktycznie zniknęło z yt, nie wiecie czy Piotrek cokolwiek wywalczył?
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 193 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: yosz »

Ciągle walczy, ale to trochę walka z wiatrakami.

Z tego co widzę to nie jest tak że kanał jest aktualnie zablokowany tylko fizycznie usunięty, a to prawdopodobnie oznacza utratę wszystkiego :( A YT na to „Nie mamy pana plaszcza i co nam pan zrobi”
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: mnw »

eveni pisze: 22 cze 2021, 17:14
detrytusek pisze: 22 cze 2021, 17:03
eveni pisze: 22 cze 2021, 16:54 Ignacy Trzewiczek zachęcał w PlanszówkachTV, od tego czasu przestałam go oglądać. O szczepieniach powinni się wypowiadać lekarze i inni fachowcy, którzy mają na ten temat wiedzę naukową, popartą badaniami naukowymi.
:shock:
Co by było jakby jeszcze powiedział publicznie "palenie szkodzi" :roll:
Miałam nadzieję, że chociaż na forum gier planszowych unikniemy ogólnonarodowego podziału, który z dnia na dzień się powiększa... Przykre to :(
Ludziom, którzy mają usilną potrzebę mówienia innym co mają robić ze swoim życiem i zdrowiem polecam niedawną wypowiedź Wojciecha Eichelberger z wywiadu bodajże w Polsacie. Bardzo ładnie to ujął. Ja szczęśliwie nie oglądam akurat sygnalizatorów cnoty albo jakoś udało mi się tego uniknąć.

Swoją drogą ciekawy kanał ostatnio znalazłem: SideGame LLC. Ma ciekawe topki i fajna serię o organizacji komponentów w pudełkach konkretnych gier.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Kilka razy o tym myślałem, ale...
...ale moje poglądy na temat szczepień, polityki, czy tolerancji są moje, znaczy Tomka Dobosza, a nie Gambit TV. Na kanał ludzie przychodzą poznać moje poglądy dotyczące gier planszowych. I nawet te poglądy czasem spotykają się z niezrozumieniem, irytacją, mocnymi słowami i potrafią bardzo spolaryzować moich widzów. Dlatego uznałem, że to miejsce zupełnie nie przystosowane do tego typu deklaracji. Kanał o planszówkach pozostaje u mnie kanałem o planszówkach, a swoje poglądy wyrażam prywatnie na "prywatnych strumieniach".
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: mnw »

Gambit pisze: 22 cze 2021, 19:56 Kilka razy o tym myślałem, ale...
...ale moje poglądy na temat szczepień, polityki, czy tolerancji są moje, znaczy Tomka Dobosza, a nie Gambit TV. Na kanał ludzie przychodzą poznać moje poglądy dotyczące gier planszowych. I nawet te poglądy czasem spotykają się z niezrozumieniem, irytacją, mocnymi słowami i potrafią bardzo spolaryzować moich widzów. Dlatego uznałem, że to miejsce zupełnie nie przystosowane do tego typu deklaracji. Kanał o planszówkach pozostaje u mnie kanałem o planszówkach, a swoje poglądy wyrażam prywatnie na "prywatnych strumieniach".
Jakbyś jeszcze o tym zaczął mówić to byś przekroczył godzinę na odcinek :mrgreen:
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 870
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 203 times
Been thanked: 305 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: konradstpn »

Gambit pisze: 22 cze 2021, 19:56 Kilka razy o tym myślałem, ale...
...ale moje poglądy na temat szczepień, polityki, czy tolerancji są moje, znaczy Tomka Dobosza, a nie Gambit TV. Na kanał ludzie przychodzą poznać moje poglądy dotyczące gier planszowych. I nawet te poglądy czasem spotykają się z niezrozumieniem, irytacją, mocnymi słowami i potrafią bardzo spolaryzować moich widzów. Dlatego uznałem, że to miejsce zupełnie nie przystosowane do tego typu deklaracji. Kanał o planszówkach pozostaje u mnie kanałem o planszówkach, a swoje poglądy wyrażam prywatnie na "prywatnych strumieniach".
Słuszna postawa. Mam tylko nadzieję, że Gambit TV vs Tomasz Dobosz nie oznacza przypadku Dr Jekyll and Mr Hyde :D
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

konradstpn pisze: 22 cze 2021, 20:10
Gambit pisze: 22 cze 2021, 19:56 Kilka razy o tym myślałem, ale...
...ale moje poglądy na temat szczepień, polityki, czy tolerancji są moje, znaczy Tomka Dobosza, a nie Gambit TV. Na kanał ludzie przychodzą poznać moje poglądy dotyczące gier planszowych. I nawet te poglądy czasem spotykają się z niezrozumieniem, irytacją, mocnymi słowami i potrafią bardzo spolaryzować moich widzów. Dlatego uznałem, że to miejsce zupełnie nie przystosowane do tego typu deklaracji. Kanał o planszówkach pozostaje u mnie kanałem o planszówkach, a swoje poglądy wyrażam prywatnie na "prywatnych strumieniach".
Słuszna postawa. Mam tylko nadzieję, że Gambit TV vs Tomasz Dobosz nie oznacza przypadku Dr Jekyll and Mr Hyde :D
Od pewnego czasu rozważam nagrywanie w foliowej czapce, ale mnie potem skóra swędzi. To pewnie od rosyjskich czipów :D
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8756
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2669 times
Been thanked: 2353 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Gambit pisze: 22 cze 2021, 19:56 Kilka razy o tym myślałem, ale...
Jak Cię kiedyś przyłapię na jakichś deklaracjach światopoglądowo-społaczno-politycznych na kanale, to nie omieszkam Ci tego wypomnieć :mrgreen:
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

Curiosity pisze: 22 cze 2021, 20:14
Gambit pisze: 22 cze 2021, 19:56 Kilka razy o tym myślałem, ale...
Jak Cię kiedyś przyłapię na jakichś deklaracjach światopoglądowo-społaczno-politycznych na kanale, to nie omieszkam Ci tego wypomnieć :mrgreen:
Teraz będę się zastanawiał, czy specjalnie dla Ciebie takowych kiedyś nie wrzucić. Tak jak wrzucałem "15 sekund ryja" dla Windziarza :D
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8756
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2669 times
Been thanked: 2353 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Curiosity »

Gambit pisze: 22 cze 2021, 20:17 Teraz będę się zastanawiał, czy specjalnie dla Ciebie takowych kiedyś nie wrzucić.
Przepraszam, ale oglądam jakieś 20% Twoich recenzji (góra), bo nie grywam w ogóle w euro. Topki też jakoś tak niechętnie, ale od biedy mogę włączyć (ale tam z kolei sobie skaczę do konkretnych pozycji i tylko jak trafię na coś co mnie interesuje to sobie słucham argumentów).
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4715
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1235 times
Been thanked: 1453 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mr_Fisq »

W związku z planowanym powrotem polskiej wersji Projektu Gaja, obejrzałem sobie recenzję przygotowaną przez Gradanie (youtube) i pijąc do ostatnich 5 sekund zastanawiam się, czy Inkowi udało się już wygrać, bo chyba jeszcze taka informacja nie padła, a to już dobre 3 lata minęły :wink:
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7334
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1108 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

Downtime level master...;)
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2818
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 103 times
Been thanked: 159 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Ink »

Mr_Fisq pisze: 24 cze 2021, 07:43 W związku z planowanym powrotem polskiej wersji Projektu Gaja, obejrzałem sobie recenzję przygotowaną przez Gradanie (youtube) i pijąc do ostatnich 5 sekund zastanawiam się, czy Inkowi udało się już wygrać, bo chyba jeszcze taka informacja nie padła, a to już dobre 3 lata minęły :wink:
Hmm... sprawa jest niejasna. Spojrzałem na BGG na zalogowane partie i mam tam jakąś ewidentną dziurę w ciągłości danych, bo zapisałem raptem jedną partię, co w okolicznościach recenzowania gry w Gradaniu i na GF jest całkowicie niemożliwe. Tamta zapisana partia była natomiast grana m.in. z Ciuńkiem i Adamem Kwapińskim, więc szansa, że była niewygrana, jest skrajnie wysoka :P

Z drugiej strony nie przypominam sobie, żebym po recenzjach jakoś intensywnie wracał do GP (czytaj - podzieliła los wielu innych wspaniałych gier, które zostały wyparte przez gry może nie tak wspaniałe, ale NOWSZE!). Zatem jeśli w Gradaniu powiedziałem, że nie wygrałem, to jest spora szansa, że stan ten trwa do dnia dzisiejszego ;)
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4108
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2563 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gizmoo »

Ja tylko w kwestii odzyskiwania konta na You Tube. I to zarówno po blokowaniu, jak i zhakowaniu. Dzisiaj nie ma problemu z odzyskaniem danych. You Tube przechowuje wszystko i po odpowiedniej interwencji, uzyskuje się od nich pełen support. Największe tuzy internetowe miały problem z hakerami. Np. Davie504, a ostatnio celem ataków było konto Stevie Terreberriego. Konto zostało zhakowane, a następnie usunięte z YT. Przez kilka dni wyglądało to bardzo źle i wydawało się, że jego ciężka praca i dorobek wielu lat pójdzie w kosmos. I Stevie T odzyskał wszystko - Łącznie z ilością wyświetleń w poszczególnych filmikach i subskrybentami! Także głowa do góry. Jestem pewny, że z kanałem Piotrka też będzie wszystko O.K. ;)

Wracając do tematu naszego wątku - ostatnio odkryłem kanał Braci Murph. Mają sporo ciekawych filmików, dobrze zmontowanych, jest energia i dobrze się ich ogląda. Wiem, są specyficzni, czasami ich suchary są wyjątkowo suche :lol: , ale ja ich kupuję. Podoba mi się, że są pasjonatami. Choć dla niektórych mogą być zbyt "amerykańscy" ;)

https://www.youtube.com/channel/UCSX3AC ... ixZ1Ni_VPA

I offtopicowe Post Scriptum:

Szczepionki to nie kwestia światopoglądowa, a zdrowotna. To tak jakby ktoś napisał "nie wierzę w chirurgiczne metody leczenia nowotworów. Nie dzielmy onkologicznie społeczeństwa." :lol:
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 257 times
Been thanked: 716 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

Jak oceniacie listę 30kg GeekFactora? Dla mnie to najlepsza topka polskich internetów, zawsze brakowało mi czegoś na modłę Dice Towerowych top10, a w szczególności top100 of all time. Większość rozrywki z oglądania topki to interackja między prowadzącymi, i w mojej ocenie DT jest blisko ideału w tej kwestii. Niestety w Polsce nie ma recenzenta pokroju Toma Vasela, który zagrał w wicej gier niż jest na BGG, dzięki temu może wejść skomentować prawie każdy wybór współprowadzących. Dodatkowo, w DT mają różne gusta i dzięki temu te topki i dyskusja są ciekawe.

U GeekFactora, niestety, zdecydowana większość komentarzy do wyboru innych to albo "brzmi fajnie, nie grałem" albo "nic dodać nic ująć". Czyli prowadzący mają podobne gusta i nie grali w taką gigantyczną liczbę gier, aby móc się wypowiedzieć na każdy temat. Zawsze też dopinguję ich w komentarzach, aby zrzucili maski ministrantów i się potrollowali dla show.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

arturmarek pisze: 24 cze 2021, 13:17 Jak oceniacie listę 30kg GeekFactora? Dla mnie to najlepsza topka polskich internetów, zawsze brakowało mi czegoś na modłę Dice Towerowych top10, a w szczególności top100 of all time. Większość rozrywki z oglądania topki to interackja między prowadzącymi, i w mojej ocenie DT jest blisko ideału w tej kwestii. Niestety w Polsce nie ma recenzenta pokroju Toma Vasela, który zagrał w wicej gier niż jest na BGG, dzięki temu może wejść skomentować prawie każdy wybór współprowadzących. Dodatkowo, w DT mają różne gusta i dzięki temu te topki i dyskusja są ciekawe.

U GeekFactora, niestety, zdecydowana większość komentarzy do wyboru innych to albo "brzmi fajnie, nie grałem" albo "nic dodać nic ująć". Czyli prowadzący mają podobne gusta i nie grali w taką gigantyczną liczbę gier, aby móc się wypowiedzieć na każdy temat. Zawsze też dopinguję ich w komentarzach, aby zrzucili maski ministrantów i się potrollowali dla show.
To jest element, którego zawsze Pawłowi zazdrościłem. Towarzystwo do nagrywania materiałów. 99% tego co można o planszówkach nagrać i wrzucić na YT o wiele lepiej wygląda jeśli obok siedzi i rozmawia z nami przynajmniej jeszcze jedna osoba. Samotna mordka nie ma takich możliwości.
ODPOWIEDZ