Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 645
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 196 times
Been thanked: 175 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Michito »

W kontekście dyskusji na temat optymalnego insertu nowym kandydatem może być:

https://www.tlamagames.com/deskove-hry/ ... a-krabice/

O ile Translator Google umie w czeski to ma być dostępny już w lipcu (edit: jak słusznie zauważył kolega @sasquach, ten termin raczej trzeba by traktować z przymrużeniem oka). Zawiera neutralny językowo (mini)dodatek. Rozmiar pudełka ten sam co Big Box do Najeźdźców, ale bez koszulek. Choć karty w koszulkach mają się w nim mieścić.

Spoiler:
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2021, 23:22 przez Michito, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Bruno »

Michito pisze: 27 kwie 2021, 22:55 W kontekście dyskusji na temat optymalnego insertu nowym kandydatem może być:

https://www.tlamagames.com/deskove-hry/ ... a-krabice/
Koleżeńska porada:

Raz, że poruszanie tematu insertów w wątku o grze jest niemile widziane (czyt. wycinane/przenoszone) przez administrację.
Dwa, że linkowanie do konkretnej oferty handlowej w wątku innym niż handlowy, grozi otrzymaniem ostrzeżenia (wiem, bo sam takie, zresztą w tym właśnie wątku, swego czasu otrzymałem).

Tak że ten... Popraw się, zanim wkroczy tu admin :wink:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
sasquach
Posty: 1854
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 944 times
Been thanked: 591 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: sasquach »

To jest bigbox z KSa dodatku do Paladynów i wątpię, żeby był dostępny już w lipcu skoro rzeczy z KS mają być dostarczone dopiero w listopadzie.
Bruno pisze: 27 kwie 2021, 23:04 Koleżeńska porada:
Bez przesady. Po pierwsze to nie insert, tylko dodatek. A po drugie nie ma co być policjantem sam dla siebie bo może zabrnąć za daleko. Dla mnie spoko post i we właściwym miejscu, ale jak admin uzna inaczej, to go przeniesie. Nie ma co robić cenzury z góry.
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 798
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 409 times
Been thanked: 506 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: rav126 »

A jak dla mnie to dobrze, że tu się to pojawiło, bo nie szukałbym tego w wątku z insertami :)
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Bruno »

Ja nikogo nie cenzuruję. Jestem za możliwością pisania o insertach etc. w wątku o grze. Uprzedzam tylko, na podstawie własnych doświadczeń (puszczając zresztą oko).
Spoiler:
A linki do oferty handlowej łamią regulamin (znów - ja nie jestem entuzjastą tego punktu regulaminu, ale on obowiązuje i jak pisałem na swoim przykładzie - bywa bezwzględnie egzekwowany :wink: ).
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 645
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 196 times
Been thanked: 175 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Michito »

@Bruno, dzięki za troskę, ale chyba trochę offtopujesz :P Jeżeli admin podjemie decyzję o usunięciu posta, to trudno. Mój post nie jest ofertą handlową. Byłby nią, gdybym miał jakiekolwiek powiązania z czeskim (!) sklepem (z którego notabene wielu Forumowiczów korzysta).

Ma on informacyjny charakter, mianowicie, że ten dodatek, będący jednocześnie insertem (collector boxem, storage boxem czy jak go tam zwał) jest dostępny do kupienia poza KS.

Informacyjnie dodam, że na podstawie informacji zawartych w BGG, dodatek będzie też prawdopodobnie dostępny w sklepowej wersji niemieckiej pod uroczą nazwą Paladine des Westfrankenreichs: Sammlerbox. Na chwilę obecną nie znalazłem informacji o jego dostępności.

A że dodatki na ogół omawia się w wątku głównym, to uważam, że post jest jak najbardziej uzasadniony.
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 976
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 688 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Bart Henry »

Na przykładzie Najeźdźców mogę powiedzieć, że ich boxy są mało funkcjonalne. Nie sądzę, by tutaj było inaczej, ale pozwolę sobie zostawić gwiazdkę. W Najeźdźcach nie da się wyciągnąć zasobów jako tray, ot cały insert to jeden kawałek plastiku z wieloma niemal identycznymi wgłębieniami na zasoby. Tu widzę podobne rozwiązanie, nawet na zdjęciach wszystkie zasoby są niechlujnie upchnięte. Chciałbym wierzyć, że mają tam swoje osobne miejsce wszystkie zasoby każdego gracza, ale widzę tam w przegródkach też kolor fioletowy meepli. A wystarczyłoby zrobić wyciągalne tacki z miejscem na meeple w osobnym kolorze i zrobić separatory na talie graczy. Ale fakt, samo pudełko jest większe, tylko co z tego, skoro ja posiłkując się workami strunowymi szybciej rozłożę grę.
sasquach
Posty: 1854
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 944 times
Been thanked: 591 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: sasquach »

Dodam jeszcze, że ten mini dodatek będzie dostępny na ich stronie z promkami (https://www.garphillpromo.com/). Jak się pojawi to będę chciał zorganizować zbiórkę, jeśli będzie miało to sens.
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 778
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 692 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: anitroche »

Poczyniłam nagranie rozgrywki solo w Paladynów, jakby ktoś chciał sobie obejrzeć:
Paladyni Zachodniego Królestwa - pełna rozgrywka solo

W nagraniu wychodzą chyba dwie karty z "dodatku", które usuwam, żeby pokazać grę podstawową. Ten dodatek to w sumie tylko zestaw promo kart - kilka kart mieszczan i barbarzyńców, plus dodatkowe karty Paladynów i lekko zmienione zasady dobierania paladynów w trakcie gry. Powiem szczerze, że te karty promocyjne kupiłam zaraz po kupieniu gry i bardzo szybko zaczęłam z nimi grać i teraz jak usiadłam do zagrania bez nich, to odczułam, jak fajnym są dodatkiem! Zdecydowanie polecam grać w wariant z dodatkowymi Paladynami i dobieraniem 4 na rękę na początku każdej tury (jeden do użycia, jeden do włożenia na spód talii, jeden do położenia na wierzch talii i jeden zupełnie odrzucany z gry). Niby taki mały twist, ale same dodatkowe karty są bardzo fajne i ta decyzyjność, żeby coś zupełnie wywalić z gry wnoszą fajną dodatkową decyzję do podjęcia :). Jak gdzieś się pojawią w sprzedaży (może przy okazji dodruku?), to bardzo polecam kupić zwłaszcza, że kosztowały grosze.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
bartekb8
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 68 times
Been thanked: 61 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: bartekb8 »

Paladyni z promek są spoko choć uważam że wybieranie spośród 4 kart co rundę potrafi sparaliżować. Już przy trzech był czasem problem z wyborem...🙂 A gra solo jest świetna. Z początku w ogóle mnie nie porwała, ale po paru miesiącach usiadłem na nowo i muszę przyznać że automa to mistrzostwo designu. Trzeba by jeszcze wypróbować Wicehrabiow, też pod kątem automy.
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1686
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 281 times
Been thanked: 885 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: XLR8 »

Kwintesencja excela na planszy. Za każdym razem jak ktoś mówi, że gry euro to excel to mam przed oczami tę grę. Sprzedałem bez mrugnięcia okiem po 1 partii.
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Bruno »

XLR8 pisze: 25 sie 2021, 22:12 Kwintesencja excela na planszy. Za każdym razem jak ktoś mówi, że gry euro to excel to mam przed oczami tę grę. Sprzedałem bez mrugnięcia okiem po 1 partii.
Eee tam...
Paladyni to bardzo dobra łamigłówka, a jak ktoś chce (ja chcę), to i temat w tej grze odnajdzie.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
sasquach
Posty: 1854
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 944 times
Been thanked: 591 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: sasquach »

XLR8 pisze: 25 sie 2021, 22:12 Kwintesencja excela na planszy. Za każdym razem jak ktoś mówi, że gry euro to excel to mam przed oczami tę grę. Sprzedałem bez mrugnięcia okiem po 1 partii.
Nie rozumiem. W pierwszym zdaniu napisałeś, że to świetna gra, a w drugim, że sprzedałeś od razu.
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 1002
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 1009 times
Been thanked: 451 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: KurikDeVolay »

Kolega gra tylko w eurasy konfrontacyjne, o czym musi informować w każdym możliwym miejscu. Gra jest świetna, ale ciut pasjansowata i tylko tyle miał na myśli.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Jools »

KurikDeVolay pisze: 26 sie 2021, 07:41 Kolega gra tylko w eurasy konfrontacyjne, o czym musi informować w każdym możliwym miejscu. Gra jest świetna, ale ciut pasjansowata i tylko tyle miał na myśli.
"Ciut". Dobre :)
To jest przykład gry na cztery osoby osobno. Wszyscy przy jednym stole, przy jednej grze, a jednak każdy gra w swoją grę. Cecha wspólna wszystkich graczy - wspólne pomieszczenie i stół :)
sasquach
Posty: 1854
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 944 times
Been thanked: 591 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: sasquach »

No i od razu widać kto grał, a kto czytał tylko o grze. Bo interakcji trochę jest - plansz główna, królewskie dekrety, karty mieszczan i najeźdźców, inkwizycja. Jasne, nie czyni to z gry area control czy skirmisha. Ale nie jest tak jak piszesz. Są większe pasjanse od Paladynów.
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 778
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 692 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: anitroche »

Dla mnie interakcja w tej grze jest, dlatego cieszę się, że automę zaprojektowali tak, że symuluje innego gracza, a nie że jest tylko wariant solo w "pokonaj swój najlepszy wynik". Tylko że ta interakcja nie polega na tym, że chcę coś podebrać innemu graczowi, a raczej rozpatruję, co inny gracz może chcieć zrobić i czy mi na takim ruchu też zależy - jeśli zależy, to musze się spieszyć, żeby zrobić to przed nim (wykorzystać królewską łaskę, zająć miejsce misji lub koszar, czy pobrać potrzebną mi kartę mieszczanina czy barbarzyńcy). Co jednak nie zmienia faktu, że nawet ta interakcja to tak naprawdę excel ;). Bo jak już sobie wykminię, że chcę zdążyć coś zrobić przed innymi graczami, to zaczyna się rozpisywanie w głowie algorytmu, co robić po kolei, żeby udało mi się ten cel w tej turze spełnić ;). Mój jedyny zarzut do gry w więcej osób (poza oczywiście okropnym paraliżem analitycznym, który w tej grze zauważyłam dotyka nawet graczy, którzy normalnie go nie doznają) to to, że znacznik pierwszego gracza jest po prostu przekazywany co turę. Bycie pierwszym graczem w danej rundzie zazwyczaj jest kluczowe i fajnie by było jakby istniała jakaś akcja, która pozwalałaby "przejąć" znacznik.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Bruno »

anitroche pisze: 26 sie 2021, 11:20 Bycie pierwszym graczem w danej rundzie zazwyczaj jest kluczowe i fajnie by było jakby istniała jakaś akcja, która pozwalałaby "przejąć" znacznik.
Gdyby była taka możliwość, to powstałby mechanizm tzw. kuli śnieżnej. Lepszy gracz, czyli też ten, który dysponuje większą liczbą mepli, częściej mógłby sobie pozwolić na zajęcie takiego pola akcji.

Niektórzy co prawda zgłaszają problem z kolejnością graczy (ci, którzy rozpoczynają grę jako pierwsi i drudzy, mają mieć łatwiej), ale przyznam - grając najczęściej partie 3-osobowe - że tego nie zauważyłem, ani żaden ze współgraczy...
Ostatnio zmieniony 26 sie 2021, 15:28 przez Bruno, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1686
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 281 times
Been thanked: 885 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: XLR8 »

Czy ja gdzieś stwierdziłem, że Paladyni to zła gra? Wręcz przeciwnie! Uznaję ją za obiektywnie bardzo dobrą. Co nie zmienia faktu, że to wypełnianie rubryk w excelu co na pewno ma swoją rzeszę fanów, ale niestety nie w naszej grupie :)
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 778
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 692 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: anitroche »

Bruno pisze: 26 sie 2021, 13:10
anitroche pisze: 26 sie 2021, 11:20 Bycie pierwszym graczem w danej rundzie zazwyczaj jest kluczowe i fajnie by było jakby istniała jakaś akcja, która pozwalałaby "przejąć" znacznik.
Niektórzy co prawda zgłaszają problem z kolejnością graczy (ci, którzy rozpoczynają grę jako pierwsi i drudzy, mają mieć łatwiej), ale przyznam - grając najczęściej partie 3-osobowe - że tego nie zauważyłem, ani żaden ze współgraczy...
Ja głównie gram w Paladynów solo i na dwie osoby i wtedy rzeczywiście nie odczuwam problemu znacznika pierwszego gracza, ale jak zdarzało mi się grać w więcej osób, to czasem pojawiały się karty łask królewskich, które "wymieniały" jednego robotnika na kilku i jak w ostatniej lub przedostatniej turze byłam ostatnia, to dwie osoby przede mną zgarniały te łaski i już zacierały rączki na to, że mają więcej o jeden lub dwa ruchy ode mnie w turze, a ja tylko patrzyłam wkurzona, że mi zostały łaski królewskie dużo mniej przydatne na ostatniej prostej. Ale może to tylko akurat mi się tak trafiło albo po prostu nie mam takiego skill-a w tej grze, żeby mimo takiego ustawienia na początku swojej tury wciąż wykręcić lepszy wynik od współgraczy.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: Bruno »

anitroche pisze: 26 sie 2021, 15:38 ... i jak w ostatniej lub przedostatniej turze byłam ostatnia, to dwie osoby przede mną zgarniały te łaski i już zacierały rączki na to, że mają więcej o jeden lub dwa ruchy ode mnie w turze ...
Dużo większe znaczenie niż przewaga 1-2 mepli w dwóch ostatnich turach ma to, czy udało Ci się wstrzelić w realizację 3. Dekretu królewskiego, a przede wszystkim - umiejętne korzystanie z paladynów. To pierwsze jest oczywiście kwestią fuksa, ale to drugie to już czysty skill.

Dodam, że w trakcie gry odsłanianych jest 5 kart Łask, począwszy od 3. rundy. A zatem, zaczynając jako trzecia (w grze 3-os.), Ty będziesz dwukrotnie pierwszą graczką, która ma prawo pierwszeństwa podczas wyboru karty Łaski (pozostali gracze będą pierwszymi 2 razy lub tylko 1 raz).
Do tego dochodzi całkowita losowość, jeśli chodzi o rozmieszczenie - a więc kolejność odsłaniania - tych 'najatrakcyjniejszych' (a pamiętajmy, że i ona jest względna) kart Łask.

Stąd wszelkie takie uogólnienia, że pierwszy/drugi/trzeci itd. gracz ma gorzej, uważam za wyssane z nieogranego, a tylko teoretyzującego palca.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
sasquach
Posty: 1854
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 944 times
Been thanked: 591 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: sasquach »

XLR8 pisze: 26 sie 2021, 15:11 Czy ja gdzieś stwierdziłem, że Paladyni to zła gra? Wręcz przeciwnie! Uznaję ją za obiektywnie bardzo dobrą. Co nie zmienia faktu, że to wypełnianie rubryk w excelu co na pewno ma swoją rzeszę fanów, ale niestety nie w naszej grupie :)
Sorry. Przywykłem, że zwykle jak piszesz o jakieś grze to negatywnie :D
bartekb8
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 68 times
Been thanked: 61 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: bartekb8 »

Sorry jeśli zdubluję pytanie ale wiadomo coś odnośnie rozszerzenia do Paladynów po polsku? Portal to wyda/nie wyda?
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: krwlng »

bartekb8 pisze: 29 sie 2021, 11:10 Sorry jeśli zdubluję pytanie ale wiadomo coś odnośnie rozszerzenia do Paladynów po polsku? Portal to wyda/nie wyda?
Z kampanii KS dodatku do Paladynów:
Obrazek

Ogłoszenie o wydaniu tego dodatku Portal pewnie zostawia sobie na Portalcon :wink:
bartekb8
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 68 times
Been thanked: 61 times

Re: Paladins of the West Kingdom / Paladyni Zachodniego Królestwa (Shem Phillips, S J Macdonald)

Post autor: bartekb8 »

Świetnie, dzięki. Zatem trzeba poczekać cierpliwie
ODPOWIEDZ