KeyForge (Richard Garfield)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

Te trzy domy, które wymieniłeś, były jedynymi obecnymi we wszystkich dotychczasowych setach, więc wyczuwam tu małą rewolucję (rewelację?). ;)
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 500
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 326 times
Been thanked: 153 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: ArnhemHorror »

Dokładnie tak. Wygląda na to, że nie będzie już żadnego domu, który znalazł się we wszystkich setach. Z oryginalnego CotA w tym ogłoszonym znajdą się tylko Brobnar, Mars i Sanctum, a więc frakcje które nigdy nie były uważane za specjalnie silne... Może tym razem rolę się odwrócą? ;)
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1169 times
Been thanked: 461 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: polwac »

Info z discorda.
(BalanceSheet, a former KeyForge artist who is now an art director with FFG)

Obrazek
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Indar
Posty: 1057
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: Indar »

Krążą plotki że to celowe zagranie na zapowiedź wydania "Prussage", zastanawiają się co zrobić.
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: Evokenx »

Ja tam bym strzelał po okładce i stawiałbym, że nowy dom to jacyś kosmici, ale całkowicie inni niż Marsjanie :)
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 500
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 326 times
Been thanked: 153 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: ArnhemHorror »

A czy przypadkiem nie we wszystkich domach występują głównie kosmici? :)
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 500
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 326 times
Been thanked: 153 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: ArnhemHorror »

Przeglądając reddita natknąłem się na taki wpis, podobno opublikowany jeszcze przed oficjalnym newsem od FFG:
Spoiler:
To może być grubymi nićmi szyty fejk… Link do dyskusji (oryginalny post został usunięty, ale gdzieniegdzie jest jeszcze cytowany).
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

Plitki plotkami, fejki fejkami - wychodzi jednak na to, że z tym algorytmem to po prostu ściema dla zyskania czasu lub uspokojenia graczy, którzy zapewne chcieliby już widzieć na horyzoncie nowy zestaw.

Choć i tak uzasadnienie ze strony FFG - jeśli w tym, co dałeś w spoilerze jest choć odrobina prawdy - jest najgłupszym z możliwych. ;) Używanie określenia "broken" przy karciance z generowaną losowo talią to niezły strzał w kolano, zwłaszcza gdy na świecie jest już pięć starterów i tyleż milionów sprzedanych talii.
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
pwoloszun
Posty: 452
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:57
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1732 times
Been thanked: 543 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: pwoloszun »

Mnie najbardziej ciekawi definicja "broken" w przypadku KF.
Napisali, ze broken ale ANI JEDNYM slowem nie rozwineli co przez to rozumieja.

No bo co tam moze byc broken? Ze iles tam deckow jest duzo lepsza niz inne? :D
Podcast dżentelmeni przy stole:
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1169 times
Been thanked: 461 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: polwac »

Ja bardziej rozumiem, że nie są w stanie dalej generować nowych talii.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

kolejne informacje - w końcu trochę więcej konkretów ;)

https://boardgamegeek.com/image/6383119/dukman
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
Evokenx
Posty: 275
Rejestracja: 10 lip 2020, 16:14
Lokalizacja: Śląsk
Has thanked: 525 times
Been thanked: 52 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: Evokenx »

Mi się wydaje, że po prostu napotkali jakieś przeciwności podczas łączenia tradycyjnego keyforge z tym cyfrowym (Bo tak to rozumiem, że to będzie w jakiś sposób połączone?) i zamiast opóźniać premierę nowego seta i kazać fanom czekać to wymyślili sobie coś takiego. Pewnie muszą cały system przebudować i jacyś "mądrzy" panowie z działu PR postanowili to rozegrać w taki sposób, że niby algorytm im się zepsuł (co już samo w sobie jest śmieszne) i teraz ola boga, czy uda się to naprawić, czy może keyforge czeka śmierć? Takie tematy się klikają i koniec, tak działa ten świat :) Wcale bym się nie ździwił gdyby ten post na reddicie również był zaplanowaną akcją która ma niby potwierdzać, że faktycznie im się algorytm zepsuł
Ravn
Posty: 201
Rejestracja: 23 gru 2016, 20:18
Has thanked: 9 times
Been thanked: 10 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: Ravn »

Nie rozumiem tego ich tlumaczenia troche. Pracuje w firmie informatycznej, caly kod naszych programow jest regularnie backupowany, u klientow ktorych supportujemy wszystko jest do odzyskania, nawet jakby ktos konkretnie spieprzyl misje i np. polozyl cala baze. Wszystko jest do odratowania, wiec serio nie potrafie pojac jak duza firma jak FFG moze stracic algorytm generujacy talie w jednej ze swoich najwiekszych gier, sprzedajacej miliony sztuk. Przeciez to nie jest tak, ze jedna osoba ma to zapisane w zeszycie i jak zeszyt wyrzuci to koniec. Albo ze zwolniony zirytowany pracownik skasuje 1 plik i nagle cala firma lezy. Ale jesli to bylaby prawda to szok- bo to niemozliwa wrecz do ogarniecia amatorka, wiec z natury odrzucam te niedorzeczna wersje.

Jak dla mnie to jedna wielka sciema od ffg i badania reakcji rynku.
(wycięte) Kolego, albo będziesz pisał bez wulgaryzmów, albo wcale - Curiosity
Jakis ty wrazliwy.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2021, 22:15 przez Ravn, łącznie zmieniany 1 raz.
pwoloszun
Posty: 452
Rejestracja: 22 mar 2016, 12:57
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1732 times
Been thanked: 543 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: pwoloszun »

Ravn pisze: 12 wrz 2021, 00:12 Nie rozumiem tego ich tlumaczenia troche. Pracuje w firmie informatycznej, caly kod naszych programow jest regularnie backupowany, u klientow ktorych supportujemy wszystko jest do odzyskania, nawet jakby ktos konkretnie spieprzyl misje i np. polozyl cala baze. Wszystko jest do odratowania, wiec serio nie potrafie pojac jak duza firma jak FFG moze stracic algorytm generujacy talie w jednej ze swoich najwiekszych gier, sprzedajacej miliony sztuk. Przeciez to nie jest tak, ze jedna osoba ma to zapisane w zeszycie i jak zeszyt wyrzuci to koniec. Albo ze zwolniony zirytowany pracownik skasuje 1 plik i nagle cala firma lezy. Ale jesli to bylaby prawda to szok- bo to niemozliwa wrecz do ogarniecia amatorka, wiec z natury odrzucam te niedorzeczna wersje.

Jak dla mnie to jedna wielka sciema od ffg i badania reakcji rynku.
Podejrzewam ze chca srogo wyruchac graczy (ktorzy wydali mase kasy na starsze talie) i zaczac wprowadzac gowniane standardy rodem z magica (czyli starymi taliami nie pograsz z najnowszymi i kupuj nowe talie co roku albo wypad), albo chca wprowadzic tak duze zmiany ze stare talie stana sie wrecz bezuzyteczne i w jakis sposob chca to wytlumaczyc, aby rozladowac gniew graczy. Tak czy siak ja gram casualowo bez spiny, ale jakbym uczestinczyl w profesjonalnych turniejach to bym sie porzadnie wnerwil (a przynajmniej na to przygotowal :wink: ).
True. Prawdopodobienstwo utraty kodu graniczy z zerem.
To raz. Dwa imho tam nie ma zadnego inteligentnego algorytmu. Strzelam, ze tam jest pula kart i chamska wariacja z powtorzeniami wszystkiego ze wszystkim
Podcast dżentelmeni przy stole:
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

Keyforge jest tak skontruowany, że każda talia jest i będzie pełnoprawna, szczególnie do grania domowego. I jeśli nawet zdecydują się na grubą kreskę, to i tak zostaną miliony decków do zabawy między sobą. Czyli na upartego sety 1-5 grają razem, sety 6-? grają razem. Nawet na potrzeby turniejowe, gdzie grają przecież i tak gotowe talie a nie jakieś single zbierane na przestrzeni lat, najwyżej będzie info, że gramy taliami z pre-algo-fuckup albo post-algo-fuckup. Komu się system podoba, ten kupi i nowy zestaw (a po nim kolejne) i dostosuje się do nowych warunków.

O ile oczywiście taka sytuacja miała miejsce w rzeczywistości, może faktycznie chodzi tylko o to, żeby nieco "rozruszać" publiczność, spragnioną nowych setów, i dać jej jakiś temat zastępczy do czasu wypuszczenia kolejnego zestawu startowego. :) A finalnie odtrąbić zwycięstwo człowieka nad systemem. ;)
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 282
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 302 times
Been thanked: 73 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: psborsuk »

Ravn pisze: 12 wrz 2021, 00:12 Podejrzewam ze chca srogo wyruchac graczy (ktorzy wydali mase kasy na starsze talie) i zaczac wprowadzac gowniane standardy rodem z magica (czyli starymi taliami nie pograsz z najnowszymi i kupuj nowe talie co roku albo wypad), albo chca wprowadzic tak duze zmiany ze stare talie stana sie wrecz bezuzyteczne i w jakis sposob chca to wytlumaczyc, aby rozladowac gniew graczy.
A ja przewrotnie powiem, że dla mnie ta opcja byłaby ciekawa. Możnaby dokupić za małe pieniądze talie z ostatnich dodatków, jak to ostatnio zrobiłem z pierwszymi dwoma, i mieć w poważaniu dalsze ruchy FFG (nowe edycje, standardy, rotacje, czy co tam sobie jeszcze wymyślą.
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

Myślę, że KF miało być przeciwwagą dla MtG również w kontekście braku konieczności śledzenia nowinek, bo zbanują nam kartę (tutaj: talię) albo jakiś zestaw wyleci z rotacji. Więc z tym algorytmem może być też tak, że skończyły się pomysły na utrzymanie kompatybilności kolejnych setów z tym co było w czerwonym lub niebieskim, czy nawet dalszymi.

Mechanika pływu wygląda nieco sztucznie przy rozgrywkach z taliami z wcześniejszych zestawów, które mogą z niej korzystać tylko poprzez łańcuchy. Nie oznacza to bynajmniej, że takimi deckami gra się gorzej/trudniej, po prostu trzeba mieć świadomość, że mechanizm ten będzie najbardziej emocjonujący dla grających taliami, w których on się pojawił. Jeśli więc kolejne pomysły miałby dokładać nowe rzeczy w tym stylu, to owa rotacja byłaby raczej wynikiem nagromadzenia nowych pomysłów (i być może chęcią wyeliminowania starszych) a nie próbą wypięcia się na graczy i przejścia na system Medżikowy.

Ja graczem turniejowym (w rozumieniu MtG) nie byłem i nie będę, dlatego mi to akurat bez różnicy. Jeśli uda im się zgrać nowe ze starym, to przyjmę to z otwartymi ramionami, jeśli nie - będę pewnie celował w promocje w Rebelu. :)
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

Mamy oficjalne potwierdzenie jedenastego domu

In addition to a whole new batch of cards and mechanics, Winds of Exchange also introduces the game’s eleventh house, the Compacts of Ekwidon. This is a mercantile house founded by the asymmetrical Getrookya, and it’s all about themes of trade and exchange. Joining the Ekwidon are six returning houses, including Brobnar, Sanctum, Saurians, Star Alliance, Unfathomable, and the long-awaited return of Mars!

za: https://www.fantasyflightgames.com/en/n ... ight-2021/

Cieakwe, czy Logos, Cienie i Nieokiełznani zostali wyautowani na dłużej, czy może jednak szykuje się jakiś szybki comeback w niedalekiej przyszłości? Na dobre chyba nie znikną, bo zostałoby nam tylko 8 frakcji (plus ewentualnie jakieś nowe). No ale o tym przekonamy się najwcześniej przy okazji siódmego zestawu. ;)
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1169 times
Been thanked: 461 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: polwac »

trance-atlantic pisze: 19 wrz 2021, 23:26 [...]
Cieakwe, czy Logos, Cienie i Nieokiełznani zostali wyautowani na dłużej, czy może jednak szykuje się jakiś szybki comeback w niedalekiej przyszłości? Na dobre chyba nie znikną, bo zostałoby nam tylko 8 frakcji (plus ewentualnie jakieś nowe). No ale o tym przekonamy się najwcześniej przy okazji siódmego zestawu. ;)
"W niedalekiej przyszłości" niezbyt współgra z wcześniejszą informacją o "broken algotirhm".

Osobiście to jestem zdziwiony, że tyle tych domów się namnożyło w tej grze.
Na początku instnienia tej gry to byłem przekonany, że domy to jak kolory many w MtG i będzie ich ograniczona liczba.
Teraz okazuje się, że praktycznie w każdym nonwym dodatku mogą dorzucić nowy dom.
Myślę, że to sprytny chwyt marketingowy i dodatkowa zachęta, że jak chcesz pograć nowym domem to musisz kupić kupić talię z nowego dodatku.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

Nie wiem, czy istnieje jakiś związek między starymi domami i tym 'schrzanionym' algorytmem. Przecież jego jakość jest zależna od zestawu kart w dodatku. Logos w przyszłości może otrzymać zupełnie nową "twarz" z zachowaniem klimatu frakcji. Algorytm pracuje na konkretnej puli kart, choć jeśli część z nich została uwzględniona w poprzednich dodatkach, to musi zrobić to tak, żeby układ kart nie pokrył się z talią z wcześniejszych serii.

Mi akurat odpowiada mnogość domów; w każdym razie mnie to nie razi ani tym bardziej nie dziwi. MtG to zupełnie inna bajka i nie ma sensu porównywać tej gry z KF na każdym kroku. Dla mnie najważniejszą kwestią w przypadku tej drugiej jest zachowanie ciągłości jeśli chodzi o kompatybilność talii z poszczególnych dodatków.

KF nigdy nie osiągnie statusu Medżika, dlatego jeśli w pewnym momencie autorzy przekombinują, to sami na tym stracą. Z drugiej strony - jeśli będą chrupać własny ogon, to tym bardziej ludziom się to znudzi. KF ratuje się tym, że zawsze można kupić talię czy dwie z nowego zestawu (ściskając kciuki, by pojawiły się nowe frakcje) i zobaczyć z czym to się je i jak to śmiga przeciwko temu, co już mamy w kolekcji. I, co podkreślę raz jeszcze, dopóki dwa zupełnie randomowe decki z dowolnych dodatków będą mogły ze sobą śmiało konkurować, z żywym zainteresowaniem będę się przyglądał kolejnym nowym pomysłom.
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
gafik
Posty: 3646
Rejestracja: 25 lip 2011, 14:59
Lokalizacja: pole, łyse pole... ale mam już plan!
Has thanked: 55 times
Been thanked: 118 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: gafik »

Czyli co? Nie ma się co bać i gramy dalej tak? Nowy zestaw idzie, więc burza była tylko w szklance wody?
Awatar użytkownika
trance-atlantic
Posty: 686
Rejestracja: 02 sty 2012, 11:41
Lokalizacja: Wlkp
Has thanked: 47 times
Been thanked: 225 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: trance-atlantic »

Pytanie zasadnicze - z czego się wzięła ta burza?

Wydawca informuje nas, że nowy set już był prawie gotowy, ale napotkaliśmy na "przejściowe trudności" i nie zostanie on jeszcze wypuszczony. Z mojej perspektywy jest to informacja nieistotna, bo i tak nie znam planów wydawniczych na kolejne zestawy; co innego gdyby go obiecali w czerwcu a mamy październik, to wtedy rzeczywiście szukałbym przyczyn tychże opóźnień (ale to chyba nie tylko ja).

Tu rzeczywiście wygląda na jakąś techniczną kwestię, chociaż argumentacja, o czym już pisałem, jest co najmniej dziwna. I na pewno nie jest tak, że nic się nie stało, ale wpływ całego tego zamieszania ocenić będzie można i tak dopiero PO ukazaniu się nowego zestawu. Dopóki sami nie zbadamy jak te talie ze sobą grają, to raczej nie ma szans na wyciągnięcie jednoznacznych wniosków. Chyba że sam wydawca nam to oznajmi i na Mrocznym Przypływie zakończy pierwszy sezon, który nie będzie kompatybilny z kolejnymi.

O tyle więc jesteśmy w dobrym położeniu, że mamy tu sytuację zero-jedynkową, tzn. albo zostanie po staremu, albo wejdziemy w zupełnie nowy świat. Rozwiązania pośrednie wydają się nie mieć racji bytu.
Around The Board - videoinstrukcje i przykładowe rozgrywki :)

Planszostrefa - 10%, Planszomania - 10%, 3trolle - 7%.|
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2448
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 555 times
Been thanked: 271 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: Markus »

Burza jest pewnie z powodu braku wiary w to co mówi korpo.
Obecnie wierzyć działom marketingu korporacji to jakby wierzyć w to co mówią poitycy. 😀
Jak dla mnie to "uśpili" KF na lata, a ta "marchewka" z nowy setem jakoś mnie nie przekonuje.
Gra uwzględniała apkę już w momencie projektowania (autor sugerował brak "reakcji" w grze właśnie graniem przez appkę).
Mijają 3 lata od wydania KF a aplikacja nie powstała, dopiero teraz coś przebakują że będzie.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: REBEL.pl »

KeyForge - ostateczny odpływ - promocja wyprzedażowa zestawów i akcesoriów.

Zapraszamy:

Obrazek
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1028 times
Been thanked: 1946 times

Re: KeyForge (Richard Garfield)

Post autor: warlock »

No to to by było chyba na tyle jeśli chodzi o wsparcie dla KeyForge'a w wersji polskiej w przyszłości... :( Ale obym się mylił i wszystko uzależnione będzie od ruchów FFG...
ODPOWIEDZ