Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11177
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3311 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: japanczyk »

Nilis pisze: 15 wrz 2021, 17:14 - Paź Pamir
W Paź Pamira bym zagrał XD
Czy to ty zwędziłeś Trickeriona od garga? :D

Namurenai - mamy chetnego do gry w Trickeriona, I summon thee
Awatar użytkownika
Nilis
Posty: 663
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 248 times
Been thanked: 381 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Nilis »

japanczyk pisze: 15 wrz 2021, 17:23
Nilis pisze: 15 wrz 2021, 17:14 - Paź Pamir
W Paź Pamira bym zagrał XD
Czy to ty zwędziłeś Trickeriona od garga? :D

Namurenai - mamy chetnego do gry w Trickeriona, I summon thee
Trickeriona zakupiłem w sklepie mindclash games. Z wysyłką wyszedł 280zl. Ja na grę w Trickeriona się piszę, dawać tylko znać:)
Osobiście często bardziej wolę pograć z ludźmi w planszówki, niż słuchać, co wydaje im się, że mają do powiedzenia. feniks_ciapek
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1933
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 176 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: tomuch »

japanczyk pisze: 15 wrz 2021, 17:23
Nilis pisze: 15 wrz 2021, 17:14 - Paź Pamir
W Paź Pamira bym zagrał XD
Ale to tylko w paźpamirnik, już niedługo ;)
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
shod
Posty: 574
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 268 times
Been thanked: 178 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: shod »

Ostatnio zakupiłem Eclipse 2ed, bo.... bo zawsze chciałem mieć jakaś fajną grę w kosmosie [choruję tez na TI, ale czas rozgrywki i potrzeba większej ilość graczy studzi emocje zakupowe]. Project Gaja graficznie mi się nie podoba...a na Eclipse choruję jeszcze zanim pojawiła się 2 ed. Zagrałem ze znajomymi w Eclipsa 2 i to potwierdziło, że to dobry kierunek. Postanowiłem sprzedać kilku "półkowników" i zawojować kosmos ;).
No i Japanczyk miał w dobrej cenie ;)
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 311
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 150 times
Been thanked: 147 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Lossentur »

Z dwóch zakupów jestem wyjątkowo zadowolony :D

Shadows of Brimmstone Forbidden Fortress Shogun pledge + addodny z Wave 3 + Feldherr storage box. Pozycja z którą chciałem rozpocząć przygodę z SoB ze względu na klimat (Feudal Japan & Oni) tym bardziej, że intensywnie zagrywałem się w Nioh 2 na PC. "Pech" chciał, że gdy chciałem kupić nie było ciekawych ofert więc z braku laku poszedłem w Mine cart pledge (Old West), a wszystko przez polskiego ambasadora tej gry na forum Yuri :P Parę miesięcy minęło i osoba która sprzedała mi SoB na Dzikim Zachodzie wystawiła na sprzedaż FoF i wszystko co do niej ma, a teraz mam ja :D

Tales of the Arabian Nights Limitowany dodruk o którym bym nie wiedział gdyby nie użytkownik bajbaj. Do gier nie ciągnie mnie ze względu na mechanikę tylko klimat jaki oferują przez to często kupuje pozycję w ciemno tylko dlatego, że nawiązują do tematu który jest mi w jakiś sposób bliski. TotAN wielokrotnie pokazywał mi się w wyszukiwaniach przez ostatnie kilka lat, ale niestety ze względu na brak dostępności odchodził w niepamięć tylko po to aby po paru miesiącach znowu wyskoczyć i tak w koło Macieju, aż pojawił się dodruku. Teraz moja kopia czeka u znajomego w UK na wysyłkę :D
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2765
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 332 times
Been thanked: 1259 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Yuri »

Lossentur pisze: 16 wrz 2021, 16:05 Z dwóch zakupów jestem wyjątkowo zadowolony :D

Shadows of Brimmstone Forbidden Fortress Shogun pledge + addodny z Wave 3 + Feldherr storage box. Pozycja z którą chciałem rozpocząć przygodę z SoB ze względu na klimat (Feudal Japan & Oni) tym bardziej, że intensywnie zagrywałem się w Nioh 2 na PC. "Pech" chciał, że gdy chciałem kupić nie było ciekawych ofert więc z braku laku poszedłem w Mine cart pledge (Old West), a wszystko przez polskiego ambasadora tej gry na forum Yuri :P Parę miesięcy minęło i osoba która sprzedała mi SoB na Dzikim Zachodzie wystawiła na sprzedaż FoF i wszystko co do niej ma, a teraz mam ja :D
...
O jak ja Panie Drogi lubię takie historie czytać :roll: Gratuluję, przed Tobą masa pięknych chwil z tym tytułem :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
arracan
Posty: 253
Rejestracja: 27 kwie 2015, 17:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 23 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: arracan »

X-Men Bunt Maszyn bo było do upolowania na PYLu, ale chyba jednak fanem nie będę. Ale póki co tylko jedna partia solo. Zostaje na półce, przyjedzie młodszy brachol to potestujemy :)
MAM | CHCĘ

Piszę o grach na POPKULTUROWCY.PL <- ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1624
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 747 times
Been thanked: 1110 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: ave.crux »

Star Wars Rebelia, bo byłem na planszówkach w spodku z jakimś budżetem do wydania na gry.. miał być gloomhaven szczęki lwa, ale przy stanowisku Albi mieli tylko egzemplarz do ogrania. Za to był na przeciwko u innego wystawcy.. za 350zł..., więc po pogaduszce z miłym panem z Flamberga wpadła rebelia, którą gorąco polecam. Kupiłem też agricolę kobiecie i jest zadowolona, chociaż myślała, że gra będzie bardziej "do odpoczywania".

No i w końcu zamówiłem Mage Knight UE, po ograniu pożyczonego Runebound i poszukiwaniu jakiejś gry przygodowej w oczekiwaniu na wiedźmina. MK to był strzał w dziesiątkę. Prawie jak odpalenie Homm3 w local multiplayer.
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

Po takiej recenzji nabralem ochoty na MKnighta....ale ta kobyla jest tak wielka a instrukcja jeszcze wieksza ze na razie sie poddaje. No chyba ze znajdzie sie chetny ktory mnie nauczy.
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 421
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 182 times
Been thanked: 144 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: aduko »

W porównaniu do sierpnia wrześniowe zakupy wyglądają marnie, ale ostatnio kupiłem...

Magia i Myszy - chcąc dalej wprowadzać dzieci w świat przygody, od dłuższego czasu tytuł miałem na wishliście - cena jednak w internetach przegięta. Aż nie pojawiłem się na Targach Fantastyki w Warszawie. Do kupienia było kilka sztuk po 290 zł. Po powrocie do mieszkania, żałuję że nie zakupiłem od razu dodatków, które też były. Dzieci zachwycone myszkami i czekają na przygodę!

Zestaw archiwalnych czasopism z aukcji Portalu - jestem fanboyem portalu i chciałem dorzucić cegiełkę na dobre cele :)

Bloodborne w przedsprzedaży. Bo solo, bo przygoda, bo ładne :)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2021, 18:12 przez aduko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 663
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 359 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Otorek »

Powodzenia z Magią i Myszami. Instrukcja i część zasad dla konkretnych scenariuszy to tragedia... Polecam na sucho zagrać scenariusz zanim dzieci usiądą bo przeszukiwanie BGG w bogatej bazie wyjaśnień samego autora nie należy do rozrywkowych. Chyba, że łatwiej będzie grać na własny nos, w końcu z dzieciakami nie trzeba być rules-nazi.

U mnie raczej oldschoolowo.
Ladies of Troyes zamówione z Francji i Hansa Teutonica Big Box.
Kiedyś dałem się namówić opiniom na Troyes, więc ryzykuje też z Hansą, co by mieć w kolekcji grywalne klasyki.
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 623
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 103 times
Been thanked: 87 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Gab »

1. Nowy Descent - bo byłem ciekaw jak wypadnie porównanie cena vs jakość/ilość. Ponadto ciekawiła mnie sama aplikacja oraz jej funkcjonalność.
2. Bloodborne - kupiłem all in czytając mega pozytywne opinie m.in na tym forum. Obejrzałem parę sesji gameplay'owych i wiedziałem, że to tzw. must have.
3. Folklore - gra znaleziona na naszym forum, przewertowany cały wątek, ściągnięta instrukcja i już po 10 stronach czujesz klimacik. Gra ma naprawdę szansę wejść do mojej topki jeśli chodzi o gry.
Awatar użytkownika
bobule
Posty: 1008
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:09
Has thanked: 45 times
Been thanked: 207 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: bobule »

Otorek pisze: 20 wrz 2021, 16:46 Ladies of Troyes zamówione z Francji i Hansa Teutonica Big Box.
Tak z ciekawości ile Cię wyszedł big box Hansy? Ja myślę, że pomimo ewidentnej brzydoty ta gra jest jednak zasłużonym klasykiem. Prostota zasad - głębia strategii, bardzo coś takiego cenię w planszówkach.
Fojtu
Posty: 3396
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 563 times
Been thanked: 1267 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Fojtu »

bobule pisze: 21 wrz 2021, 07:23
Otorek pisze: 20 wrz 2021, 16:46 Ladies of Troyes zamówione z Francji i Hansa Teutonica Big Box.
Tak z ciekawości ile Cię wyszedł big box Hansy? Ja myślę, że pomimo ewidentnej brzydoty ta gra jest jednak zasłużonym klasykiem. Prostota zasad - głębia strategii, bardzo coś takiego cenię w planszówkach.
Nie jestem Otorek, ale na Planszostrefie był za 160zł i promka -20%
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11177
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3311 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: japanczyk »

bobule pisze: 21 wrz 2021, 07:23 Tak z ciekawości ile Cię wyszedł big box Hansy? Ja myślę, że pomimo ewidentnej brzydoty ta gra jest jednak zasłużonym klasykiem. Prostota zasad - głębia strategii, bardzo coś takiego cenię w planszówkach.
105 zł w Amazon.de była promka
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

Marco Polo I Edycja....bo szukałem ciekawej mechaniki z dice worker placement do mojej gry którą tworze. Japanczyk polecał zerknąć właśnie na MP...inni również mi na PW potwierdzili (wypowiedz Gizma zdecydowała) i jest.
Ale, ale żeby nie było tak sucho to muszę się do czegoś przyznać....Marco Polo jest to moja PIERWSZA "świadomie" kupiona gra. Co to znaczy świadoma, czyli co 350 pozostałych gier które mam były kupowane nieświadomie lub pod wpływem używek które zakrzywiały rzeczywistość?
No nie tak nie było ale fakt że sporo zakupów robiłem na zasadzie zbierania jakichś z grubsza opinii+BGG, cena ok =biore
W przypadku MP było to stanowczo inaczej. Instrukcja przeczytana kilka razy, gamepleje,recenzje YT, recenzje pisane, opinie realnych graczy którzy ją mają i najlepsze. Po przeczytaniu instrukcji wyobrażenie sobie jak się w to gra i gdzie potencjalnie coś może mi nie pasować. Brakowało tylko testowania na czyimś egzemplarzu lub zagranie online na TTS czy innej platformie.

Takie przemyślane zakupy strasznie do mnie przemówiły i w niedalekiej przyszłości napiszę ciekawe spostrzeżenie na ten temat.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: RUNner »

Karak Goblin - bo pierwotny Karak okazał się hitem do grania z córką, więc spróbujemy też wersji karcianej. Po lekturze instrukcji zapowiada się nieźle, choć nie wiem czy 7-latka ogarnie zasady. Niby gra jest od 8 lat, ale reguły są znacznie bardziej skomplikowane niż w wersji planszowej, gdzie wszystko rozbijało się o turlanie kośćmi.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: Bruno »

BOLLO pisze: 21 wrz 2021, 11:23 Marco Polo jest to moja PIERWSZA "świadomie" kupiona gra. Co to znaczy świadoma, czyli co 350 pozostałych gier które mam były kupowane nieświadomie lub pod wpływem używek które zakrzywiały rzeczywistość?
No nie tak nie było ale fakt że sporo zakupów robiłem na zasadzie zbierania jakichś z grubsza opinii+BGG, cena ok =biore
Na polskim rynku planszówek skończyła się właśnie pewna epoka... :wink:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 821
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 131 times
Been thanked: 384 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: kurdzio »

BOLLO pisze: 21 wrz 2021, 11:23 Takie przemyślane zakupy strasznie do mnie przemówiły i w niedalekiej przyszłości napiszę ciekawe spostrzeżenie na ten temat.
Bollo nam się starzeje :mrgreen:

A korzystając z promocji w Planszostrefie jedzie do mnie pierwszy Lacerda - The Gallerist.
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 778
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 692 times
Been thanked: 790 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: anitroche »

kurdzio pisze: 21 wrz 2021, 11:58 A korzystając z promocji w Planszostrefie jedzie do mnie pierwszy Lacerda - The Gallerist.
Dobry wybór moim zdaniem :). A tak z ciekawości, ile zapłaciłeś? Ja jakieś prawie dwa lata temu bez specjalnych zniżek dałam 400 zł na Mepel.pl i się zastanawiam, po ile teraz można wyhaczyć.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
khuba
Posty: 1002
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 310 times
Been thanked: 278 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: khuba »

Też skorzystałem z tej promocji i też nabyłem Gallerista (i też jest to mój pierwszy Lacerda :D ). Wyszło 400PLN bez kilku groszy, wysyłka darmowa.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 821
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 131 times
Been thanked: 384 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: kurdzio »

anitroche pisze: 21 wrz 2021, 12:07
kurdzio pisze: 21 wrz 2021, 11:58 A korzystając z promocji w Planszostrefie jedzie do mnie pierwszy Lacerda - The Gallerist.
Dobry wybór moim zdaniem :). A tak z ciekawości, ile zapłaciłeś? Ja jakieś prawie dwa lata temu bez specjalnych zniżek dałam 400 zł na Mepel.pl i się zastanawiam, po ile teraz można wyhaczyć.
Dokładnie ta sama sytuacja co u khuba, 400 zł bez groszy + darmowa wysyłka. Nie wiem czy to ta sama wersja którą kupowałaś 2 lata temu, ale teraz używki nawet są droższe :|
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2021, 13:46 przez kurdzio, łącznie zmieniany 1 raz.
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 170 times
Been thanked: 44 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: SoAmazinglyBad »

Hej

To może ja się włącze do tej rozmowy :)

Nigdy nie pisałem tutaj, więc wrzucę co kupiłem od sierpnia (a kupuję dużo - szkoda, że część zakupów jest przyszłościowych - małe dziecko i niedobór czasu, więc jest jak jest :)

Marvel Champions z dodatkami (Thor, Hulk, Wasp, Ant-Man, Ms Marvel, Star-Lord, Venom, Drax, Gamora, Rise Of The Red Skull, Once and the Future Kang, Wrecking Crew, Mad Titan's Shadow, Doctor Strange, Cpt America - część jest w preorderze jeszcze)
Nigdy nie grałem w LCG to moja pierwsza próba i od razu na fali wkręcenia się w Universum Marvel (to już trwa od dawna - z żoną oglądamy wszystkie filmy / seriale w uniwersum) uznałem, że spróbuję w to zagrać. Jak widac powyżej weszło :)
Ta gra idealnie mi odpowiada na ten moment życia - w związku z małą ilością czasu musimy z żoną grać w krótsze gry i najlepiej kooperację, bo gdy ona jest zmęczona to nie zawsze jest w stanie wejść na odpowiedni poziom, aby rywalizować ze mną. W związku z tym z żoną gramy co rusz nowymi heroesami z deckami z pudełek i z nowymi villanami na standardzie, a ja później w "true solo" dogrywam postać na expercie z utrudnionymi setami i deckbuildingiem. Naprawdę idealna gra na teraz dla mnie - od połowy sierpnia rozegrane 20 partii (4 - 5 z żoną).
Na plus:
ilość czasu na partie
prostota gry jak gramy preconstructed deckami
duża różnorodność (każdą postacią inaczej się gra)
klimat marvela (+ dla mnie to taki bodziec do czytania o bohaterach wszystkich, co mam nadzieję, że kiedyś przełoży się na czytanie komiksów ;))
Na minus:
Jest tego dużo :D

Zamki Toskanii - bo moja żona uwielbia Zamki burgundii i jako, że mamy już 3 wersje (planszowa, karciana, kościana) to musiały też wpaść. Zresztą gra wpisuję się w nasz nowy trend - mało czasu to nie gramy w nasze ulubione gry duże lub duże gry, które czekają na zdjęcie z półki wstydu :). Po pierwszej partii widzę, że gra jest bardzo okey. Dużo szybsza od zwykłych zamków, są jakieś decyzje w tej grze mimo uproszenia względem ZB. Miło się gra.

Dziennik Wyprawa 1907 - bo nigdy nie grałem w serię, a była po 12 zł...

Paczka z Rebela Keyforge'ów - zestaw za koło 100 co był ostatnio na Rebelu - wpisuję się w schemat szybkich, prostych gier

Cascadia - w sumie kupiona sporo wcześniej wersja z KS - och to jest dobra gra - urzekła mnie już na KS, wpasowuje się w nasz schemat :) już po kilku partiach i jest super

Destinities - w sumie kupiono sporo wcześniej wersja z KS niestety z 3trolli, więc nie dostarczono ją o czasie :( Lubię kroniki zbrodni, ale bardziej chciałem zobaczyć tą mechanikę w klimatach fantasy, więc czekam z niecierpliwością na ogranie (niestety tutaj jest kampania, więc troszkę poczeka na grę :()

Ruiny Arnaku - bo strasznie podoba mi się deckbuidling z worker placementem i wreszcie coś z tego mariażu kupione zostało :) gra dość wysoko w kolejce do zagrania.

Bodźcem dodatkowym do powyższych zakupów były też częściowo promki (Wasp, Ant-Man, Wrecking Crew, Hulk, Dziennik 1907, Ruiny Arnaku na 3trollach, Keyforge na Rebelu ), załuję, że nie dokupiłem przyszłościowo X-men Bunt Mutantów na promce Rebela, Jagged Alliance na promce aleplanszówek - trzeba czekac na kolejne okazję :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: BOLLO »

Witamy nowego i cieszymy się że i ty wpadłeś w to bagno .... 8)
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 170 times
Been thanked: 44 times

Re: Ostatnio kupiłem...bo...

Post autor: SoAmazinglyBad »

BOLLO pisze: 21 wrz 2021, 12:37 Witamy nowego i cieszymy się że i ty wpadłeś w to bagno .... 8)
w bagno wpadłem już jak w 2012 - 2013 kupiłem Arkham Horror 2 edycję jako pierwszą moją planszówkę :D

Teraz tylko wymagam dodatkowych czynności tj. np. pisania o moim hobby na forum :)
ODPOWIEDZ