Słowianie Mitologiczna Gra Fabularna

Tutaj można dyskutować konkretnych grach RPG. Każda gra ma swój jeden wątek osobno Wilkołak, osobno Wampir itd.
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować konkretnych grach RPG. Każda gra ma swój jeden wątek osobno Wilkołak, osobno Wampir itd.
daak
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2020, 09:35

Słowianie Mitologiczna Gra Fabularna

Post autor: daak »

Informacje o:
SŁOWIANIE: MITOLOGICZNA GRA FABULARNA EDYCJA 1.5


oraz wszelkiego rodzaju dodatkach:

SŁOWIANIE: MITOLOGICZNA GRA FABULARNA - WYBRAŃCY

SŁOWIANIE: DZIENNIK ZIELARSKI


Kto grał?
jak wrażenia?
Karalek_PL
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2021, 17:29
Has thanked: 47 times
Been thanked: 24 times

Re: SŁOWIANIE MITOLOGICZNA GRA FABULARNA

Post autor: Karalek_PL »

Jak na razie miałem przyjemność poprowadzić jedną przygodę w tym świecie (drugi scenariusz czeka na ukończenie od miesiąca :roll: ).

Na +
  • klimat wczesnego średniowiecza.
  • profesje - mądrze przemyślane i różniące się możliwościami.
  • autor nadal rozwija grę - na oficjalnej grupie na fb odpowiada na pytania, wrzuca ciekawostki, dzieli się postępem prac.
  • cena.
  • 3 stopnie trudności mechaniki.
Na -
  • brak indeksu
  • brak dodatkowych scenariuszy - ten problem zostanie rozwiązany gdy zostanie jako osobna pozycja.
  • ubogi bestiariusz - ten problem zostanie rozwiązany gdy wydany zostanie jako osobna pozycja.
Osobiście szczerze polecam :D.
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1799
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 76 times
Been thanked: 332 times

Re: Słowianie Mitologiczna Gra Fabularna

Post autor: hipcio_stg »

Grałem kilka krótkich scenariuszy prowadzonych przez Wojtka (autora gry). Bardzo przyjemny system, a fakt, ze prowadzeniem zajął się sam autor to gra była fantastyczna. Zawsze chętnie zagram. Poza Słowianami grałem tylko w młotka. Obie świetne w moim odczuciu. Zacząłem przygodę z rpg-ami późno, bo po 30stce, ale przez to cała ekipa grała na świetnym poziomie. Wszyscy przywiązali się do postaci i graliśmy regularnie ogromna kampanie skutecznie podnosząc swoją wiedzę o świecie i poziom gry.
ODPOWIEDZ