(Kraków) Spotkania planszówkowe

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Arthur Ryan
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:41

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Arthur Ryan »

Hey everyone. I had a very nice first board game meet up last Thursday. I wanted to invite you all to my second Board Game Meetup, this Thursday.

Our second meeting will be held this Thursday March 22nd at 6:30 P.M. It will take place at Klub Re. Klub Re is located at Mikołajska 5, very near to the Mariacki Church (Ul. Mikłajska is the one adjacent to the church) We will start at around 6:30, just like last time. I'll probably be there until about 9:30, but please feel free to come for however long you can. Hope to see some of you there.

Here's a link to a Google Map:
http://www.google.com/maps?f=q&source=s ... 16&iwloc=A

Polish Translation (thank you google):

Czescz, Miałem miły pierwszy gra zbiera się w ostatni czwartek. Chciałem zaprosić Was wszystkich na mojej drugiej Board Game Meetup ten czwartek.

Nasze drugie spotkanie odbędzie się w ten czwartek 22 marca w 6:30 PM Odbędzie się ona na Klub Re. Klub znajduje się na Re Mikołajska 5, bardzo blisko do Kościół Mariacki (ul. Mikłajska jest obok kościoła) Będziemy rozpocząć na około 6:30, tak jak ostatnim razem. I'll probably be there do ok. 9.30, ale proszę przyjść na długo jednak można. Nadzieja, aby zobaczyć niektóre z wami.
Awatar użytkownika
salmunna
Posty: 468
Rejestracja: 12 sty 2007, 23:47
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: salmunna »

March 22nd is today.
Arthur Ryan
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:41

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Arthur Ryan »

Good catch, I was just coming back to correct that. I meant March 26th. Thank you.

Dobry połów, byłem po prostu wraca do poprawy. Miałam na myśli 26 marca. Dziękuję.
Awatar użytkownika
salmunna
Posty: 468
Rejestracja: 12 sty 2007, 23:47
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: salmunna »

The Meetup will take place in main part of RE Club or in the other part (the one with separated bar and stage)?
Arthur Ryan
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:41

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Arthur Ryan »

I assume the main part, perhaps the part off to the side where I saw some card players before, but honestly I just make the decision when I get there.
Arthur Ryan
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:41

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Arthur Ryan »

Hey guys, my I got the address of Klub Re wrong (Google had the address wrong and someone told me) The correct address is:

Sw Krzyża 4

It's in a courtyard, across the street from Bit Computer, very near to the center. Walk down Mikołyska, take a right on Kyża, and you're there.

Here's a link to a Google Map:
http://www.google.com/maps?f=q&source=s ... 3&t=h&z=17

We are still meeting on Thursday at 6:30. I hope to see you there.

Best,
Arthur

Polish Translation:

Czesz, ja piszałem złe adres dla Klub Re (Google miał zły adres i ktoś powiedział do mnie:) Prawidłowy adres:

Św Krzyża 4

To w podwórzu, po drugiej stronie ulicy od "Bit Komputer", bardzo blisko do centrum. Isć na Mikołyska, skręcić w prawo na Kyża, a już na nim jesteś.

Spotykam bedzie być Czwartek (March 26) 18:30. Zapraszam

-Arthur
Awatar użytkownika
westwood
Posty: 432
Rejestracja: 04 gru 2007, 02:45
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: westwood »

Lucf pisze:Będę we wtorek i Westwood, Sylwia, Khaox, Pabula - może partyjka Caylus Magna Carta ???
Też będę we wtorek i CMC przyniosę. Jednocześnie przypominam, że gra jest na 2-4 graczy :wink:
Awatar użytkownika
gercu
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:15
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: gercu »

Hej ludzie

Chyba uda mi się dzisiaj w końcu do tego Strycha przybyć. Mogę wziąść ze sobą Neuroshime, Cytadele, Fasolki i BANG! ;)

Pozdro
"Gdyby urodzić dało się powtórnie się
Choć to z reguły jednak bardzo rzadka rzecz
Więc nie ma sensu rozważać takich nieprawdopodobieństw..."
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Rathi »

gercu pisze:Cytadele, Fasolki i BANG!
To jest na Strychu przez caly czas, wiec nie bardzo jest sens zabierac.
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Awatar użytkownika
gercu
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:15
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: gercu »

Byłem i się okazało co się dzieje jak się jakiś czas nie gra :D Wszystkie zasady się mieszają.

Mam pytanko mógłby ktoś objaśnić o co chodzi z tymi zapisami, co tam taka pani chodziła i jak wygląda sprawa ze składkami?

Pozdro
"Gdyby urodzić dało się powtórnie się
Choć to z reguły jednak bardzo rzadka rzecz
Więc nie ma sensu rozważać takich nieprawdopodobieństw..."
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Rathi »

Skladka - 5 zl miesiecznie.
A Szefowa zapisuje sobie w co gramy. To jest Klub finansowany przez cos/kogos (miasto?) i potrzebne sa raporty z dzialalnosci. Nic czym musialbys sie przejmowac : )
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Arthur Ryan
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:41

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Arthur Ryan »

Hello everyone. The board game meetings have been going well, and I'm glad to see that our attendance continues to increase.

Our third meeting will be held this Thursday April 2nd at 6:30 P.M. It will take place at Klub Re. Klub Re is located at św. Krzyża 4, 31-027 Kraków (Klub Re) , very near to the Mariacki Church. We will start at around 6:30, just like last time.

In case you didn't come last time, we get together, play cool board games, and drink a pint or two. You don't need to know any of the board games, we'll be happy to teach you the rules. It's a great way to get together and spend an evening and I hope you can join us this Thursday.


Here's a link to a Google Map:
http://www.google.com/maps?f=q&source=s ... %BCa+4,+31 -027+Krak%C3%B3w&ie=UTF8&ll=50.060583,19.94157&spn=0.005062,0.010943&t=h&z=17


Hello everyone. Gry planszowej spotkania zostały będzie dobrze, Cieszę się, że nasze uczestnictwo stale rośnie.

Nasze trzecie spotkanie odbędzie się w ten czwartek 2 kwietnia na 6:30 PM Odbędzie się ona na Klub Re. Re Klub mieści się przy ul. Krzyża 4, 31-027 Kraków (Klub Re), bardzo blisko do Kościół Mariacki. Będziemy rozpocząć na około 6:30, tak jak ostatnim razem.

W przypadku, gdy nie przyszedł po raz ostatni, mamy razem grać cool gier i wypić kufel lub dwa. Nie trzeba znać żadnego z gier, z chęcią Ci nauczyć zasad. Jest to świetny sposób, aby razem i spędzić wieczór i mam nadzieję, że możesz dołączyć do nas ten czwartek.
Awatar użytkownika
salmunna
Posty: 468
Rejestracja: 12 sty 2007, 23:47
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: salmunna »

Ktoś będzie jutro i przyniesie coś fajnego?
Awatar użytkownika
Dzej
Posty: 1399
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Dzej »

Ja moge się na środę umówić do Barda mam do ogrania Small Worlda albo Dominiona PL
Nigdy więcej karcianek kolekcjonerskich i pseudo kolekcjonerskich. [W trakcie infiltracji mafii Twilightowej ]
Awatar użytkownika
Dzej
Posty: 1399
Rejestracja: 09 sty 2008, 12:47
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Dzej »

Inne dni tez mi pasują :wink:
Nigdy więcej karcianek kolekcjonerskich i pseudo kolekcjonerskich. [W trakcie infiltracji mafii Twilightowej ]
Arthur Ryan
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2009, 15:41

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Arthur Ryan »

Hey everyone. Just wanted to let you know that there will be another Boardgame meeting this Thursday (April 9th) at 6:30 at Klub Re.

Klub Re is located at św. Krzyża 4, 31-027 Kraków (Klub Re) , very near to the Mariacki Church. We will start at around 6:30, just like last time.

We keep having really nice events, and I hope some of you will be able to join us for our next one.


Chciałbym poinformować, że nie będzie kolejnym spotkaniu tym gier planszowych czwartek (9 kwietnia) w 6:30 na Klub Re.

Re Klub mieści się przy ul. Krzyża 4, 31-027 Kraków (Klub Re), bardzo blisko do Kościół Mariacki. Będziemy rozpocząć na około 6:30, tak jak ostatnim razem.

Wciąż mając naprawdę ładne wydarzeń i mam nadzieję, niektórzy z was będą mogli dołączyć do nas na naszym następnym.
Lucf
Posty: 1346
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:29
Been thanked: 1 time

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Lucf »

Czy w ten piątek będzie ktoś? Wiadomo w co będzie się grało? Bo nie wiem czy specjalnie zostawać :)
Pomóżce podjąć wybór : )
khaox
Posty: 419
Rejestracja: 13 wrz 2006, 15:20
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: khaox »

Lucf pisze:Czy w ten piątek będzie ktoś?
Na chwile obecna jest 80% szans, ze bede :) ale sam :(

gdyby ktos mial ochote na konretna gre (lista: http://tinyurl.com/dg5xc7 )to trzeba sie zdecydowac max do dzisiaj, do poznego wieczora. Moja propozycja nr 1 - Finca. Wczoraj rozpakowalem, niezbyt cięzka, 2 osobowa rozgrywka zajela nam ponizej 45 minut (z wypychaniem zetonow i tlumaczeniem zasad)
Awatar użytkownika
Rathi
Posty: 883
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Rathi »

Wybiera sie ktos na Gratislavie?
Jesli tak, to poprosze o PW, bede mial mala prosbe.
Robert Jaskuła
Dragonus - gry planszowe, sklep i wypożyczalnia
http://dragonus.pl/
Lucf
Posty: 1346
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:29
Been thanked: 1 time

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Lucf »

Będę we wtorek! Wreszcie, już trochę nie grałem. Nie zakupił ktoś Modern Art? Chętnie bym wypróbował :) Albo Turn and taxis? Albo Aufrat i tygrys? - jakby ktoś miał dylemat co brać - ja chętnie ciupnę :shock:
Awatar użytkownika
pabula
Posty: 2111
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 70 times

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: pabula »

czy rozpoczęto nowy wątek w Krakowie? :)
Chyba że to jakaś nowa zabawa "kto złamie ciszę - płaci fanta" ?
Awatar użytkownika
westwood
Posty: 432
Rejestracja: 04 gru 2007, 02:45
Lokalizacja: Kraków

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: westwood »

pabula pisze:czy rozpoczęto nowy wątek w Krakowie? :)
Chyba że to jakaś nowa zabawa "kto złamie ciszę - płaci fanta" ?
Przegrałeś :twisted:
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1739
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 108 times
Been thanked: 27 times

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Tommy »

pabula pisze:czy rozpoczęto nowy wątek w Krakowie? :)
Chyba że to jakaś nowa zabawa "kto złamie ciszę - płaci fanta" ?

Tez się nad tym zastanawiałem ostatnio. W kwietniu trafiłem dwa razy na grańsko w Wawie a jeszcze w życiu nie byłem na planszówkach w KRK na mieście i tak mnie wzięło - czy w ogóle dalej coś się dzieje u nas w KRK? Np. wtorki/piątki w klubie Strych etc.?
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
Lucf
Posty: 1346
Rejestracja: 09 lip 2008, 22:29
Been thanked: 1 time

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Lucf »

Dzieje się dzieje. We wtorki nawet za dużo osób :)
Dziś będę np ja : ) imoże Westwood z Tygrysem... tyo tyle co wiem odnośnie dzisiejszych gości.
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1739
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 108 times
Been thanked: 27 times

Re: [Kraków] Spotkania planszówkowe

Post autor: Tommy »

Lucf pisze:Dzieje się dzieje. We wtorki nawet za dużo osób :)
Dziś będę np ja : ) imoże Westwood z Tygrysem... tyo tyle co wiem odnośnie dzisiejszych gości.
A ja mam wciąż Twoje podstawki heh...... kiedyś w końcu albo przez Rathiego, albo sam wpadnę i Ci je dam :D

Ale co do tych wtorków to piszesz tak jak jest czy z ironią? Bo nie wiem jak to czytać z tą buźką - choć jak czytam dalej jaki skład na dzisiaj to chyba super-marnie tam jest teraz (nic personalnie chłopaki - po prostu chodzi o liczbę osób)
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
ODPOWIEDZ