Wsiąść do pociągu Indie - zasady i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
WieszKto
Posty: 177
Rejestracja: 15 maja 2018, 14:21
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 59 times
Been thanked: 17 times

Wsiąść do pociągu Indie - zasady i wątpliwości

Post autor: WieszKto »

Witam
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak liczyć punkty Wielkiej podróży (Mandala)? Chodzi o te punkty 5 -40 za pętle 1 - 5 biletów... Nie rozumiem jak można to samo połączenie realizować za pomocą innych biletów? Myślałem ze chodzi o ilość pętli między miastami ale w instrukcji jest napisane że punkty liczone są za dodatkowe bilety?

Cytując instrukcję:
Każdy gracz może otrzymać również bonus Wielkiej Podróży po Indiach. Dowolny Bilet, którego 2 cele (2 miasta)
są połączone przez przynajmniej 2 odrębne nieprzerwane
trasy należące do właściciela Biletu, daje szanse na bonus
Wielkiej Podróży. Obie trasy mogą się przecinać, ale nie
mogą składać się ze wspólnych Wagonów.

Liczba otrzymanych dodatkowych punktów zależy od liczby Biletów kwalifikujących się do otrzymania bonusu i jest pokazana w tabelce Mandala na
mapie. Jeden Bilet jest wart 5 punktów, 2 bilety – 10 punktów, 3 bilety – 20 punktów itd. Bilety powyżej piątego nie przynoszą dodatkowych punktów
(najwyższy możliwy bonus to 40 punktów). Punkty te otrzymuje się oprócz tych zebranych za same Bilety
Awatar użytkownika
helloween85
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 83 times
Been thanked: 48 times

Re: Wsiąść do pociągu Indie - zasady i wątpliwości

Post autor: helloween85 »

Załóżmy, że w sytuacji jak ze zdjęcia poniżej czerwony ma bilet Bhatinda-Jaipur. Ma ten bilet zrealizowany na dwa sposoby (raz przez Delhi, drugi raz przez Jodhpur) więc ten bilet może być liczony do Mandali. Liczba takich zrealizowanych tras wyznacza ile punktów dodatkowych dostaniesz. Jeżeli to by był jedyny bilet który ma zrealizowany na 2 sposoby to dostałby na koniec gry 5 punktów. Gdyby miał powiedzmy jeszcze bilet Jodhpur-Bilaspur to dostałby na koniec gry 10 dodatkowych punktów.

Obrazek
WieszKto
Posty: 177
Rejestracja: 15 maja 2018, 14:21
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 59 times
Been thanked: 17 times

Re: Wsiąść do pociągu Indie - zasady i wątpliwości

Post autor: WieszKto »

Ślicznie dziękuję nie wiem czemu kombinowałem by tych pętli między tymi samymi dwoma miastami było jak najwięcej...
ODPOWIEDZ