[Netrunner LCG] Wydruki do samodzielnego pocięcia

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
rasskabak
Posty: 139
Rejestracja: 09 gru 2021, 22:13
Been thanked: 4 times
Kontakt:

[Netrunner LCG] Wydruki do samodzielnego pocięcia

Post autor: rasskabak »

Hej,
w związku ze zbiórką na masowy druk kart do Netrunnera (viewtopic.php?f=55&t=73669). Zrobiłem sobie eksperyment "jak by się to cięło na laserze". Wyszło raczej słabo, więc mam jakieś 15 bazowych decków, wydrukowanych na arkuszach A3 (dwustronnie, z czerwoną grafiką z tyłu), których pozbędę się po kosztach, tj 3,50zł/arkusz (19 kart, wszystkie po 1szt) + pewnie z 15zł za wysyłkę. Możliwy odbiór osobisty w Gdańsku. Jeśli ktoś chciał by przy okazji jakieś inne gadżety laserowo-planszówkowo-kościane, to... rzucił bym swoim linkiem, ale nie jestem pewien, czy mnie za to nie wygonią :D.

Nie mam pod ręką nie pociętych arkuszy, ale niczym się nie różnią od pociętych, poza e/w brakiem osmoleń na krawędziach ;). Gdyby ktoś był jednak zainteresowany pocięciem na laserze, to mogę machnąć gratis. Karty wytarłem na sucho papierem toaletowym, żeby usunąć nalot. Na 3 ostatnich zdjęciach karty przed czyszczeniem, prosto spod lasera. W dotyku czuć że są brudne + na krawędziach widać wyraźnie stopień zapylenia. Na ostatnim zdjęciu porównanie krawędzi kart ciętych laserowo z "miętowymi" kartami MtG.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Karty przed przetarciem na sucho:
Obrazek
Obrazek

Porównanie krawędzi kart ciętych laserem vs sklepowych:
Obrazek
ODPOWIEDZ