Tyci Akrobaci (Cédric Millet)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Mendaks
Posty: 245
Rejestracja: 04 mar 2020, 20:57
Been thanked: 54 times

Tyci Akrobaci (Cédric Millet)

Post autor: Mendaks »

Tyci Akrobaci jest to gra zręcznościowa, w której będziemy prowadzić grupę akrobatów cyrkowych.

W każdej rundzie dobieramy kartę, dzięki której dołączą do nas nowi akrobaci oraz rozszerzymy zakres naszych przedmiotów, które pozwolą nam na wykonywanie nowych sztuczek.

W każdej rundzie mamy 6 kart oczekiwań widzów na sztuczki, które powinny znaleźć się w naszym występie i właśnie za ich spełnianie będziemy dostawali większy aplauz.

Jednak nie tylko spełnianie tych oczekiwań jest istotne ale również wysokość naszych akrobacji oraz czas w jakim je wykonamy.

Zapraszam was na moją recenzję tej gry zręcznościowej.

https://youtu.be/GiCYSnDaz_Q
pcyzm
Posty: 708
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 210 times
Been thanked: 221 times

Re: Tyci Akrobaci (Cédric Millet)

Post autor: pcyzm »

Czy dostał ktoś już poprawione figurki fok do edycji z Wspieram?
Gracko
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:08
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Tyci Akrobaci (Cédric Millet)

Post autor: Gracko »

Do mnie foka dotarła 18.12.
Gra zacna, tylko wydaje mi się że trochę za krótka. Może więcej rund i kart publiczności by się przydało.
Awatar użytkownika
Siersciu
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2020, 01:02
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 177 times
Been thanked: 53 times

Re: Tyci Akrobaci (Cédric Millet)

Post autor: Siersciu »

pcyzm pisze: 22 sty 2022, 14:28 Czy dostał ktoś już poprawione figurki fok do edycji z Wspieram?
Musisz maila napisać to Ci bez problemu wyślą. Była podawana infofmscja, aby każdy wspierający się do nich zgłosił.
pcyzm
Posty: 708
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 210 times
Been thanked: 221 times

Re: Tyci Akrobaci (Cédric Millet)

Post autor: pcyzm »

Siersciu pisze: 22 sty 2022, 18:10
pcyzm pisze: 22 sty 2022, 14:28 Czy dostał ktoś już poprawione figurki fok do edycji z Wspieram?
Musisz maila napisać to Ci bez problemu wyślą. Była podawana infofmscja, aby każdy wspierający się do nich zgłosił.
2 razy wysyłałem, pierwszy mail poszedł w pierwszym dniu informacji o akcji wymiany, ale nic do tej pory nie dostałem, stąd wolałem się upewnić.
ODPOWIEDZ