TTA 09.05.06 yosh/Nataniel/mst/ragozd

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: TtA PBM :-)

Post autor: Don Simon »

Czy jak sie skoncza karty polityczne w Current Event Deck to trzeba recznie przeniesc karty z Furture do Current? Czy wtedy sie one tam jakos tasuja?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: TtA PBM :-)

Post autor: Nataniel »

Powinny przeniesc sie same.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: TtA PBM :-)

Post autor: Don Simon »

Nataniel pisze:Powinny przeniesc sie same.
To sie nie przenosza. Valmont mi powiedzial, ze trzeba recznie przenosic karty i ze pozniej Vassal losuje z tej przeniesionej kupki.

A czy z Current Event trzeba karty przenosic do Past Event? Bo my to tam zostawialismy i sterta kart tam rosnie, a w Past Event nie ma nic. Moze tutaj jest jakas przyczyna?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Re: TtA PBM :-)

Post autor: Valmont »

Don Simon pisze:Czy jak sie skoncza karty polityczne w Current Event Deck to trzeba recznie przeniesc karty z Furture do Current? Czy wtedy sie one tam jakos tasuja?
Jaa zrozumiałem że jak się skończął karty militarne w decku, a nie w Current Event.
Potwierdzam to co mówi Nataniel, jak się skończy deck w Current Event, powinny sie kartki same przenieść z Future do Current.
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: TtA PBM :-)

Post autor: Don Simon »

Valmont pisze: Jaa zrozumiałem że jak się skończął karty militarne w decku, a nie w Current Event.
Potwierdzam to co mówi Nataniel, jak się skończy deck w Current Event, powinny sie kartki same przenieść z Future do Current.
No dobra, to dlaczego sie nie przeniosly? I czy trzeba wyrzucac karty z Current event do Past Deck?
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: TtA PBM :-)

Post autor: yosz »

się nie przeniosły bo Vassal / moduł TTA ma bugi. Dużo bugów. Mnóstwo bugów, więc czasami trzeba coś zrobić ręcznie ;)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: TtA PBM :-)

Post autor: Don Simon »

yosz pisze:się nie przeniosły bo Vassal / moduł TTA ma bugi. Dużo bugów. Mnóstwo bugów, więc czasami trzeba coś zrobić ręcznie ;)
A to spoko. Tylko sie boje, ze po recznym przeniesieniu nie bedzie tasowalo, tylko wykladalo po kolei (czyli w odwrotnej kolejnosci jak to tam wrzucalismy)... No nic, zobaczymy.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: TtA PBM :-)

Post autor: Nataniel »

Deck Current Events jest automatycznie tasowany - tzn karty nie leza tam w zadnej kolejnosci z tego co rozumiem, tak samo jak Civil Deck i Military Deck. Jezeli zaladujesz save'a i zrobisz jeszcze raz redeal cards, dostaniesz inne karty niz poprzednim razem (tak samo dostaniesz inne wydarzenie i inne karty na reke na koniec tury).
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
ODPOWIEDZ