Jaki papier na naklejki?

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1477
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Jaki papier na naklejki?

Post autor: arturmarek »

Przymierzam się do wydrukowania naklejek na niemieckich Norwegów (dodatek do Uczty dla Odyna). Chciałbym to tak wydrukować, żeby "było dobrze". Nie mam doświadczenia z drukowaniem na papierze samoprzylepnym. Chciałbym, żeby dało się te naklejki usunąć przed ewentualną sprzedażą gry.
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Jaki papier na naklejki?

Post autor: shod »

arturmarek pisze: 13 lut 2022, 11:06 Przymierzam się do wydrukowania naklejek na niemieckich Norwegów (dodatek do Uczty dla Odyna). Chciałbym to tak wydrukować, żeby "było dobrze". Nie mam doświadczenia z drukowaniem na papierze samoprzylepnym. Chciałbym, żeby dało się te naklejki usunąć przed ewentualną sprzedażą gry.
nie grałem w tą grę i nie wiem na co chcesz przyklejać a to jest kluczowe. Jednak raczej na cokolwiek być nie przylepił papieru samoprzylepnego, to nie będzie możliwości powrotu, tzn. odklejenia tego bez uszczerbku na obklejanym elemencie. Chyba, że element jest z jakiegoś tworzywa sztucznego, metalu czy szkła. Jeśli to miałyby być karty, to opcją jest wsadzenie karty w koszulkę a naklejka na koszulkę.
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1477
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 716 times

Re: Jaki papier na naklejki?

Post autor: arturmarek »

shod pisze: 18 lut 2022, 14:21
arturmarek pisze: 13 lut 2022, 11:06 Przymierzam się do wydrukowania naklejek na niemieckich Norwegów (dodatek do Uczty dla Odyna). Chciałbym to tak wydrukować, żeby "było dobrze". Nie mam doświadczenia z drukowaniem na papierze samoprzylepnym. Chciałbym, żeby dało się te naklejki usunąć przed ewentualną sprzedażą gry.
nie grałem w tą grę i nie wiem na co chcesz przyklejać a to jest kluczowe. Jednak raczej na cokolwiek być nie przylepił papieru samoprzylepnego, to nie będzie możliwości powrotu, tzn. odklejenia tego bez uszczerbku na obklejanym elemencie. Chyba, że element jest z jakiegoś tworzywa sztucznego, metalu czy szkła. Jeśli to miałyby być karty, to opcją jest wsadzenie karty w koszulkę a naklejka na koszulkę.
Naklejki leciałyby na tekturową planszę.
ODPOWIEDZ