Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Dyskusje o konkretnych grach bitewnych
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: EsperanzaDMV »

BOLLO pisze: 18 sie 2021, 18:36Hmmm szukalem po sieci samych talii obrazen pl wersja i jakos nie znalazlem. Mozesz wskazac jakies linki?
Kurcze nie usmiecha mi sie wybulac 130pln za podstawke z ktorej uzyje tylko DD bo reszte mam z wersji 1.0. Cos jeszcze oprucz dd i linijek jest w podstawce 2.0 bez czego sie nie da grac majac podstawki z 1.0? Poza insteukcja oczywiscie bo te mozna scagnac z neta i wydrukowac.
Osobnych damage decków frakcyjnych w języku polskim nie znajdziesz, bo... ich nigdy nie było. Były tylko te po angielsku. Natomiast jak zależy Ci na damage decku po polsku, to faktycznie najlepiej zapytać na tej grupie, którą podlinkował Indar. Myślę, że znajdzie się trochę osób, które kupiły więcej niż jedną podstawkę i mogą sprzedać talie obrażeń w polskiej wersji językowej ;)
Indar
Posty: 1057
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: Indar »

Wracając do tematu ilości kart uszkodzeń - przykladowo bez problemu da sie zrobić grywalna rozpiskę Republiki na lacznie 34 HP.
Laat, 4 Torrenty i ARC. I to wcale nie jest glupia rozpa.
I nie jest to największa ilość HP którą można wyciągnąć.
Awatar użytkownika
anoptichtys
Posty: 148
Rejestracja: 23 sty 2017, 05:29
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 14 times
Been thanked: 7 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: anoptichtys »

Mam pytanie:

kupując statek z 1.0 po angielsku i mając polski zestaw konwertujący na niego - wszystkie komponenty w wersji angielskiej są zastępowane przez polską?
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: EsperanzaDMV »

anoptichtys pisze: 21 sie 2021, 09:13 Mam pytanie:

kupując statek z 1.0 po angielsku i mając polski zestaw konwertujący na niego - wszystkie komponenty w wersji angielskiej są zastępowane przez polską?
Ze statku 1.0 tak naprawdę jedyne co Cię interesuje, to model + plastikowa podstawka. Cała reszta nie jest Ci potrzebna, możesz wywalić, oddać komuś kto może gra w 1.0 (są jeszcze tacy) i taka makulatura może się ewentualnie takiej osobie przydać. Wszystkie elementy potrzebne do latania w 2.0 tym statkiem z 1.0 masz w zestawie konwertującym (dial, tekturki, karty pilotów).
Awatar użytkownika
kruker
Posty: 436
Rejestracja: 27 gru 2008, 00:38
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 18 times
Been thanked: 53 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: kruker »

Z jakim najmłodszym dzieciakiem da się zagrać w wersję 2.0? 8-latek jest w stanie to ogarnąć?
MisioKret
Posty: 175
Rejestracja: 26 cze 2013, 10:44
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 15 times
Been thanked: 15 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: MisioKret »

Synek ma 6 lat i regularnie strąca mnie torpedami protonowymi ^_^
mordajeza
Posty: 361
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 246 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: mordajeza »

kruker pisze: 22 sie 2021, 19:48 Z jakim najmłodszym dzieciakiem da się zagrać w wersję 2.0? 8-latek jest w stanie to ogarnąć?
X-Wing jest super do grania z dziećmi, bo można dać im dużo mocniejszą eskadrę niż sobie (żeby dorosły też miał frajdę). Gra np. 3x Tie Fighter vs. 2x X-Wing i 1x Sokół to duże wyzwanie, nawet jak dzieciak na początku słabo ogarnia manewry). Ja tak grałem z 7-latkiem i zazwyczaj przegrywałem ;) Tylko nie warto przesadzać z przekombinowanymi zdolnościami pilotów czy kart ulepszeń, żeby nie przytłoczyć liczbą zasad.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1521
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 639 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: EsperanzaDMV »

Zrobiłem identycznie jak przedmówca. Sam miałem zauważalnie gorszą eskadrę niż mój 10-letni rywal, i przez to nie musiałem dawać mu fory ;)
Na start warto zagrać bez ulepszeń, albo chociaż ich dużej liczby, tylko skupić się na samym lataniu i ewentualnie umiejętnościach pilotów.
Ja grałem na start 4 TIE/ln lub 4 Interceptory vs. 3 X-Wingi - a jak, lekko nie było :D No i dobrze, by dzieciak latał statkami, które kojarzy z filmów - najpierw pokazałem mu wszystkie statki i pierwsze co wskazał, to oczywiście Sokoła :) Zatem zrobiłem mu rozpiskę Sokół + X-Wing vs. Slave I + Y-Wing. Jak się wciągnie, to już potem z górki, można dodawać ulepszenia etc., aczkolwiek Quick Buildy to też jest dobra opcja na start.
McNab
Posty: 221
Rejestracja: 19 paź 2015, 20:32
Has thanked: 43 times
Been thanked: 139 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: McNab »

Gram z synem odkąd skończył 5 lat, kilka pierwszych bitew bez kart ulepszeń i umiejętności pilotów. Po tym rozpoznaniu bojem gramy full opcja, mamy ponad 80 statków i sam tworzy swoje eskadry.
Gram bez żadnego podkładania się czy cofania ruchów, wygrywam dwie na trzy bitwy i często o grubość włosa.
Nie dyskutuj z trolem, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 435
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: Fiacik »

Mam, niegrałem jeszcze, ale się wypowiem :). Jak oceniacie najnowsze zmiany 2.5? Wydaje mi się, że jest to ukłon w kierunku casuali i prawdopodobnie łatwiej będzie się teraz budowało eskadry, ale roumiem też, że wprowadza to jednocześnie mocne ograniczenia w budowaniu eskadr. Narzucono również usprawnienia przez co tworzy się spore tableu kart do zapamiętania. Finalnie to może skończyć się wykorzystywaniem tylko kilkudziesięciu najpopularniejszych pilotów, ponieważ reszta pozostanie bezużyteczna. Scenariusze mnie nie interesują.
Szkoda, że oryginalna apka nie ma aktualizacji ostatnich staków do FO i Ressistance. Zostałbym przy formacie 2.0... ale kusi statek Mando.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: BOLLO »

Fiacik pisze: 18 mar 2022, 12:12 Mam, niegrałem jeszcze, ale się wypowiem :). Jak oceniacie najnowsze zmiany 2.5? Wydaje mi się, że jest to ukłon w kierunku casuali i prawdopodobnie łatwiej będzie się teraz budowało eskadry, ale roumiem też, że wprowadza to jednocześnie mocne ograniczenia w budowaniu eskadr. Narzucono również usprawnienia przez co tworzy się spore tableu kart do zapamiętania. Finalnie to może skończyć się wykorzystywaniem tylko kilkudziesięciu najpopularniejszych pilotów, ponieważ reszta pozostanie bezużyteczna. Scenariusze mnie nie interesują.
Szkoda, że oryginalna apka nie ma aktualizacji ostatnich staków do FO i Ressistance. Zostałbym przy formacie 2.0... ale kusi statek Mando.
a możesz podać jakiś link (o ile jest PL wersja) albo aktualizację obecnych standardów bo takowej na stronie rebela nie znalazłem.

Psssyt...ja nadal gram w wersję1.0 :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 435
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: Fiacik »

Tylko strona AMG. Nie ma już wersji PL.

Apka LaunchBayNext ma już zaktualizowaną punktację.


https://www.atomicmassgames.com/xwing-documents
NeXuS AlphA
Posty: 220
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 86 times
Been thanked: 76 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: NeXuS AlphA »

Tutaj też trochę może przydatnego podsumowania/opinii
Crabbok - summary of changes
https://youtu.be/6Lvzq956eco
Indar
Posty: 1057
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: Indar »

Gra z pewnością nie stała się noob friendly, w zamyśle miało być łatwiej - ale do końca tak nie jest. Z pewnością łatwiejsze jest budowanie rozpiski, ale już samo latanie i idąca przy tym kmina spowodowana ilością upgrade i celami misji powoduje że na poziomie samej rozgrywki jest trudniej.
Zmiany.
1. ROAD - czyli rzut na inicjatywę po ustawieniu diali, duży PLUS. Stała inicjatywa potrafiła ustawić rozgrywkę do końca, teraz musisz kombinować bo nie wiesz czy lecisz pierwszy czy drugi - w przypadku statków z tym samym INI
2. Nowe zasady obstakli - duży PLUS. Teraz zanim w coś wlecisz to zastanowisz się dwa razy.
3. Misje - z początku miałem wątpliwość, ale gra zyskała. Na razie jest ich 4, z czasem pojawi się więcej - chociaż to tylko domysły. Ga ma teraz inny wymiar niż tylko latanie wkoło siebie - teraz musisz pomyśleć jak zdobyć punkty z celów misji. PLUS
4. Nowa punktacja - tu mam trochę wątpliwości czy liczba punktów na statki (20) nie jest za mała. W praktyce statki kosztują od 2 do 7 punktów i przez to wydaje się że część wyborów jest oczywista. Oddzielny limit LOADOUTÓW, jest ok - ale tu premiowana jest znajomość kart upgrade, na stole bowiem pojawiają się karty używane wcześniej raczej niezbyt często.
5. Fokus/calc po bumpie i możliwość strzału w R0 - nie mam zdania. To zmienia sporo, ale działa w obie strony.
6. Lista kart zbanowanych - kwestia przyzwyczajenia. Brakuje mi umiejek "podglądających" dial, trzeba się przestawić.
Ogólnie po rozegraniu większej ilości gier uważam że jest na plus. Zmiany wprowadziły sporo nowych rzeczy, ale to wciąż ten sam X Wing.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się kilku rzeczy o "nowym" X Wingu to zapraszam do obejrzenia wywiadu z Aftarem, w którym wspomina o planach AMG i Rebela, omawia zmiany i stara się wyjaśnić co stało za ich wprowadzeniem.
https://www.youtube.com/watch?v=2OoKcdv5Cp8
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: maciej.kr »

Pytanie :
Kupiłem 2 duże statki z 1 edycji. Czy można nimi grać dla fanu bo zestawu konwertującego nie ma w normalnych pieniądzach. Reszta statków z 2 edycji
NeXuS AlphA
Posty: 220
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 86 times
Been thanked: 76 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: NeXuS AlphA »

A tak zapytam z ciekawości, o jakich statkach mowa?
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: BOLLO »

maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 15:20 Pytanie :
Kupiłem 2 duże statki z 1 edycji. Czy można nimi grać dla fanu bo zestawu konwertującego nie ma w normalnych pieniądzach. Reszta statków z 2 edycji
Dla funu mozesz wszystko. Nawet ulepic model z modeliny zrobic do niego karty i ulepszenia. I wcale nie zartuje. Na planuje zrobic np gwiazde smierci ktora bedzie sie odpalac co 3cia runde i bedzie zmiatac z planszy wszystko co bedzie w jej arcu.
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: maciej.kr »

BOLLO pisze: 23 sie 2022, 19:31
maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 15:20 Pytanie :
Kupiłem 2 duże statki z 1 edycji. Czy można nimi grać dla fanu bo zestawu konwertującego nie ma w normalnych pieniądzach. Reszta statków z 2 edycji
Dla funu mozesz wszystko. Nawet ulepic model z modeliny zrobic do niego karty i ulepszenia. I wcale nie zartuje. Na planuje zrobic np gwiazde smierci ktora bedzie sie odpalac co 3cia runde i bedzie zmiatac z planszy wszystko co bedzie w jej arcu.
Chodzi mi bardziej o konkret czy mogę zagrać wielkimi statkami z 1 edycji jak resztę mam z drugiej. Dla fanu czyli bez żadnej wielkiej spiny z dzieckiem. Da się to jakoś połączyć?
Awatar użytkownika
shahiye
Posty: 91
Rejestracja: 27 sty 2021, 17:01
Has thanked: 61 times
Been thanked: 18 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: shahiye »

maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 22:18
BOLLO pisze: 23 sie 2022, 19:31
maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 15:20 Pytanie :
Kupiłem 2 duże statki z 1 edycji. Czy można nimi grać dla fanu bo zestawu konwertującego nie ma w normalnych pieniądzach. Reszta statków z 2 edycji
Dla funu mozesz wszystko. Nawet ulepic model z modeliny zrobic do niego karty i ulepszenia. I wcale nie zartuje. Na planuje zrobic np gwiazde smierci ktora bedzie sie odpalac co 3cia runde i bedzie zmiatac z planszy wszystko co bedzie w jej arcu.
Chodzi mi bardziej o konkret czy mogę zagrać wielkimi statkami z 1 edycji jak resztę mam z drugiej. Dla fanu czyli bez żadnej wielkiej spiny z dzieckiem. Da się to jakoś połączyć?
Tak, da sie. Zamiast uzywac starych kart pilotow i ulepszen skorzystaj ze squad buildera (np yasb). Do tego musisz przerobic diala z manewrami - wersje 1 i 2 nie zawsze sa kompatybilne. Najgorzej moze byc z rozmiarem statku - 2.0 wprowadzil srednie statki (i niektore statki z 1.0 zmalaly, niektore urosly) i tego nie przeskoczysz bez zestawu konwertujacego.
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: maciej.kr »

shahiye pisze: 23 sie 2022, 22:36
maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 22:18
BOLLO pisze: 23 sie 2022, 19:31

Dla funu mozesz wszystko. Nawet ulepic model z modeliny zrobic do niego karty i ulepszenia. I wcale nie zartuje. Na planuje zrobic np gwiazde smierci ktora bedzie sie odpalac co 3cia runde i bedzie zmiatac z planszy wszystko co bedzie w jej arcu.
Chodzi mi bardziej o konkret czy mogę zagrać wielkimi statkami z 1 edycji jak resztę mam z drugiej. Dla fanu czyli bez żadnej wielkiej spiny z dzieckiem. Da się to jakoś połączyć?
Tak, da sie. Zamiast uzywac starych kart pilotow i ulepszen skorzystaj ze squad buildera (np yasb). Do tego musisz przerobic diala z manewrami - wersje 1 i 2 nie zawsze sa kompatybilne. Najgorzej moze byc z rozmiarem statku - 2.0 wprowadzil srednie statki (i niektore statki z 1.0 zmalaly, niektore urosly) i tego nie przeskoczysz bez zestawu konwertujacego.
Dzięki za info. Temat dotyczy dwóch statków imperialny transportowiec i frachtowiec croc. To chyba duże statki.
Awatar użytkownika
shahiye
Posty: 91
Rejestracja: 27 sty 2021, 17:01
Has thanked: 61 times
Been thanked: 18 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: shahiye »

maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 22:42
shahiye pisze: 23 sie 2022, 22:36
maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 22:18
Chodzi mi bardziej o konkret czy mogę zagrać wielkimi statkami z 1 edycji jak resztę mam z drugiej. Dla fanu czyli bez żadnej wielkiej spiny z dzieckiem. Da się to jakoś połączyć?
Tak, da sie. Zamiast uzywac starych kart pilotow i ulepszen skorzystaj ze squad buildera (np yasb). Do tego musisz przerobic diala z manewrami - wersje 1 i 2 nie zawsze sa kompatybilne. Najgorzej moze byc z rozmiarem statku - 2.0 wprowadzil srednie statki (i niektore statki z 1.0 zmalaly, niektore urosly) i tego nie przeskoczysz bez zestawu konwertujacego.
Dzięki za info. Temat dotyczy dwóch statków imperialny transportowiec i frachtowiec croc. To chyba duże statki.
To akurat wielkie statki... To w zasadzie zupelnie inny tryb gry, to co napisalem powyzej nie ma zastosowania przy tych statkach.
NeXuS AlphA
Posty: 220
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 86 times
Been thanked: 76 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: NeXuS AlphA »

maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 22:42Temat dotyczy dwóch statków imperialny transportowiec i frachtowiec croc. To chyba duże statki.
Oj, to w zakresie już stricte Huge Ships to na pewno nie pomogę jeśli chodzi o być może leżące gdzieś zbędne diale etc.
Ale może gdzieś typu: https://www.facebook.com/groups/1501835313459659/
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: BOLLO »

maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 22:42
shahiye pisze: 23 sie 2022, 22:36
maciej.kr pisze: 23 sie 2022, 22:18
Chodzi mi bardziej o konkret czy mogę zagrać wielkimi statkami z 1 edycji jak resztę mam z drugiej. Dla fanu czyli bez żadnej wielkiej spiny z dzieckiem. Da się to jakoś połączyć?
Tak, da sie. Zamiast uzywac starych kart pilotow i ulepszen skorzystaj ze squad buildera (np yasb). Do tego musisz przerobic diala z manewrami - wersje 1 i 2 nie zawsze sa kompatybilne. Najgorzej moze byc z rozmiarem statku - 2.0 wprowadzil srednie statki (i niektore statki z 1.0 zmalaly, niektore urosly) i tego nie przeskoczysz bez zestawu konwertujacego.
Dzięki za info. Temat dotyczy dwóch statków imperialny transportowiec i frachtowiec croc. To chyba duże statki.
To są faktycznie Wielkie statki do tz. epickich bitew ,i tam może być jednak problem żeby je chałupniczo przekonwertować. Ale jeżeli już tak bardzo chcesz na nich grać to wystarczy że wydrukujesz sobie do nich karty (nawet czarno-białe). Diale nie powinny się zbytnio różnić ver1 vs ver2. Żetony i inne znaczniki możesz śmiało wziąć z innych pakietów.
adman
Posty: 242
Rejestracja: 05 sty 2015, 12:22
Lokalizacja: k/Olsztyna
Been thanked: 18 times

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: adman »

Czołem Piloci
Niedawno wygrzebałem z półki moje zestawy podstawowe z 1 edycji i dokupiłem kilka dodatkowych statków.
Nie interesuje mnie kanoniczność, więc gram wymieszanymi flotami statków Ruchu oporu i Sojuszu rebeliantów kontra Najwyższy porządek i imperium.
Ostatnio wypatrzyłem frachtowiec C-ROC który jest dla oddzielnej frakcji Szumowiny i nikczemnicy i zacząłem się zastanawiać nad rozbudową kolekcji o tą właśnie frakcję.

Powiedzcie proszę czy da radę zagrać używając wszystkich rodzajów frakcji jednocześnie?
Chodzi mi o to, czy można zagrać trzecim graczem, a jeśli tak, to na jakiej zasadzie?
Czy szumowiny należą wtedy do którejś strony, czy każdy gra sam na swoje?

i jeszcze mi przyszło tak do głowy:
Pewnie jest taka możliwość, ale wolę się upewnić: gdybym kupił sobie wersję 2.0 x-winga ze składanymi skrzydłami, to czy będzie mi pasował do 1.0?
sprzedam: duzy zestaw x-wing 1.0 i inne wynalazki
kupię: dodatek do gears of war...
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Post autor: BOLLO »

adman pisze: 16 sty 2023, 12:49 Czołem Piloci
Niedawno wygrzebałem z półki moje zestawy podstawowe z 1 edycji i dokupiłem kilka dodatkowych statków.
Nie interesuje mnie kanoniczność, więc gram wymieszanymi flotami statków Ruchu oporu i Sojuszu rebeliantów kontra Najwyższy porządek i imperium.
Ostatnio wypatrzyłem frachtowiec C-ROC który jest dla oddzielnej frakcji Szumowiny i nikczemnicy i zacząłem się zastanawiać nad rozbudową kolekcji o tą właśnie frakcję.

Powiedzcie proszę czy da radę zagrać używając wszystkich rodzajów frakcji jednocześnie?
Chodzi mi o to, czy można zagrać trzecim graczem, a jeśli tak, to na jakiej zasadzie?
Czy szumowiny należą wtedy do którejś strony, czy każdy gra sam na swoje?

i jeszcze mi przyszło tak do głowy:
Pewnie jest taka możliwość, ale wolę się upewnić: gdybym kupił sobie wersję 2.0 x-winga ze składanymi skrzydłami, to czy będzie mi pasował do 1.0?
Szumowiny to osobna frakcja i czesto grywałem na trzech graczy w systemie tak zwanym FFA (FreeForAll) znanym głównie z RTS-ów. Szumowiny to bardzo ciekawa frakcja i godna polecenia jako uzupełnienie kolekcji. Wszystkie frakcje są na tyle zbalansowane że nie można powiedzieć jednoznacznie że któraś jest lepsza od tej czy od tej.

Nie modele z X-wing 2.0 nie pasują do 1.0. natomiast możesz modeli z 1.0 przekonwertować do 2.0 za pomocą specjalych pakietów.
ODPOWIEDZ